Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
3. júl 2009

Ahoj holky. 🙂 jak se máte? já jsem byla u léčitelky. mám nasezené vitamíny. prý na mě někde čeká chlapeček. 😉 po jednom sezení se cítím dobře. hodně mě to pomohlo. 🙂
Yanny je dobře že jsi zpět. 😀

zaenab
4. júl 2009

Ahoj holky,
Henika, to je milé tě tu zase vidět 🙂
Rendy, to stejné o tobě, léčitelka mě už taky napadla,člověk nikdy neví a uškodit by to nemělo Tak mám radost, že zase něco podnikáš

henikav1
4. júl 2009

zaenab, ja len tak obcas nakuknem, pretoze ja uz nesnazilkujem, ale vam drzim palce
mozno raz sa na to znova odhodlam, teraz sa este zbieram, stale som na marodke, lekar z prace ma vytlacil na marodku az do konca mesiaca, ale to nepripada v uvahu, mam vela prace a v piatok uz odchadzam na dovolenku. Keby som bola na marodke, tak ani nic nedokoncim, ani na dovolenku nemozem odist, musela by som cakat na povolenie z prace, aby mi povolili travit marodku na slovensku. Takze lekara sklamem a od pondelka zase zarezavam, aspon 5 dni 😀
A potom hura, 5 tyzdnov dovolenky, uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
tak zleniviem, ze potom ma budu musiet s bagrom dotlacit do prace 😀 😀 😀

zaenab
4. júl 2009

Heni, já mám teď taky pauzu, dokonce jsem už přemýšlela nad tím, jestli nedělám tělu víc psychického násilí, než může unést - myslím tím všechny ty hormony, injekce, ultrazvuky apod. Nějak to vyšlo, že doktor bude až v půlce srpna tak uvidím - určitě zkusím IUI, možná nativ, ale něco agresivnějšího (z mého pohledu) asi ne. Každý je jiný, mě to kromě problémů u stimulky začalo nějak víc trápit i psychicky.
Moc ti přeju a (zdravě) závidím dovolenou, zasloužíš si ji po tom všem. Mě bohužel čeká do vánoc jen práce a práce, ale pak věřím, že si zajedeme na dva týdny do pořádného tropického ráje plného papoušků 😀

No a určitě zlenivíš - já nevím, kde se vzala ta pověra, že po dovolené je člověk hezky odpočatý na práci. Já teda potřebuju stejně dlouhou dobu na to, než si zase zvyknu, že musím něco dělat 😖

labus
4. júl 2009

ahoj kočky strašne sa teším že ste tu HENI,RENDY,ZAENAB aj YANNY naša stará dobrá parta-no ani ja nesnažilkujem a ani nebudem to viete ale aj tak aspon občas mrknem ako sa máte.Ja osobne už slovo hormon ani počut nemožem.Som štastná že pracujem pomáha my to nemysliet - vlastne chodím domov taka vyštavená že hned zaspím ... Rendy aj liečitelky maju niečo do seba - tak držím palce na maleho chlapčeka. Inak v druhej temičke kam som chodila -okotobrova stimulka a potom kamošky z oktobra sa nám vo štvrtok narodili dvojičky -dievčatká Danielka a Michaelka prve uspešne z oktobrovky-maju sa dobre všetky 3 aj s maminkou

zaenab
4. júl 2009

Labus není nad hezké zprávy, to vždycky potěší a povzbudí. Práce je fajn, jen jí nesmí být až moc 😀

labus
4. júl 2009

Zaenab presne tak

zaenab
5. júl 2009

Všem snažilkám, těhulkám a čekatelkám na miminko hezkou neděli a zítřejší volný den přeje Zaenab s papouchem 🙂

irafa
5. júl 2009

zany taky se přidavam krasnou neděli všem a že je pěkně prohřata že
😉 😝

irafa
5. júl 2009

ani se mi nechce vařit
ale hele zazrak ja spala celou noc bez přestavky tak to tu dlouho nebylo 🙂 😕

zaenab
5. júl 2009

pracuji ☹ miláček vaří ravioli s parmazánem 🙂

majka43
5. júl 2009

Já vás všechny taky zdravím a přeji krásné pondělí. Jsem ráda, že nemusím do práce, je toho na mě poslední dobou moc. Už abych měla dovolenou.

bsik
5. júl 2009

Ahojky, tak to mám za sebou 😉 Zatím je mi dobře. Ale je fakt, že jsem od pátku z postele nevylezla. Musím se zastat manžílka.........stará se co mu síly stačí a dokonce byl včera nakoupit(to teda normálně nechodí) a večer pod mým odborným vedením z postele uvařil na dnešek gulášek(a sporák teda taky není jeho kamarád). Asi má taky pěknej strach, aby se něco nepokazilo. Hned v pátek mi volali, že naše mimčo DS nemá, ale ostatní výsledky budou až tak v polovině příštího týdne.
Yanny, vůbec nevím, co se stalo Abi.....přišla o minmi po AMC? A s tou ortézou je to super. Mám plastiku vazu v koleni a taky bez ní na lyže nevlezu. Ze začátku jsem jsem s ní dělala všechno - volejbal i tenis - ale už ji beru jen na ty lyže.....zvlášť když je odpo těžkej sníh.

majka43
5. júl 2009

Bsík to je dobře, že jsi v pořádku. A co to je to AMC?

bsik
5. júl 2009

Majko, odběr plodové vody....

majka43
5. júl 2009

Aha, na na tom jsem nikdy nebyla, ale doufám, že budu. Dík, a pěkně si užívej nicnedělání.

irafa
5. júl 2009

bsik hura to je fajn že ds neni uf sem na tě myslela a su rada za dobre spravy
tak už zas utikam za manž

zaenab
5. júl 2009

Bsik, to je hezká zpráva, fajn je, že to máš za sebou. Tak hezky odpočívej

drakulka67
5. júl 2009

Po nějké době všechny moc zdravím. Omlouvám se,ale ani nemám sílu a čas vše zpětně číst, tak doufám, že mi něco důležitého neuteklo.Nějak jsem neměla energii, pořád je to dokolečka dokola - jeden den jsem o.k.,a pak stojím další dva tři dny za prd - bulím a je mi teskno. S holkou jsem byla v Chebu pro výsledky a mimo prodělané infekční mononukleoze ji testovali na alergii a z cca 21 testovaných látek je alergická na všechno, mimo dvou. Ani si všechno nepamatuju,ale je to na prach,roztoče, kočka, pes, trávy, pelyněk atd,atd. a to mluivil o astmatu ale nakonec po spirometrii řekl, že astma to zatím není,ale na průduškách má nějaké ozvy, bronchiale. . srpna jedeme na další kontrolu. A tak jsem nelenila a objednala ji k doktorce,která mi vyléčila syna z alergického astmatu. Je úžasná, vzala nás hned druhý den, stálo mě to sice dost peněz,ale říkala,že se nemusím bát,že se z toho dostane a pokud bude dodržvoat, co určila,tak z toho bude za měsíc, dva venku, tak uvidíme. Kluk je zatím stále u táty, přijede ve středu večer. Jinak abych nevyšla ze cviku, tak mi pán u kterého jsme měli mít svatební hostinu včera v podvečer volal, že měl úraz a že není schopnej mi to hostinu udělat. Takže bomba. Týden před svatbou, všechno domluvené, objednnaé a teď shánět nějakou restauraci, místo, kde svatbu uspořádat. Mám naobjednané dorty, obložené mísy, zákusky......... No,nakonec jsme něco sehnaly, je to tam pěkné,ale asi to také bude daleko dražší než jsme původně předpokládali. Prostě když se daří..... Jinak v sobotu už je náš den D, najednou to nějak utíká. Konečně jsem nafotila nějaké ty mé svatební drobnůstky, tak se to pokusím vložit na beremese, tak se můžete juknout. Tak jdu na to. Pa a hezký večer všem.

zaenab
5. júl 2009

Drakulko, když se daří, tak se daří 😖 Ale neboj, určitě sis to vybrala sice blbě naráz, ale věřím, že na hoooodně dlouho. Podívám se do beremese, těším se, jaká budeš krásná nevěsta 😎

drakulka67
5. júl 2009

Ahoj Zany. Děkuji. Taky doufám, že už bude pohromám konec. Majitelka restaurace se mě ptala,zda chceme rozbít talíř, tak jsem jí řekla, že ano, že doufám, že tím utneme smůlovatou šňůru a konečně bude dobře. Věřím, že už to bylo všechno a začne zase být fajn.
Právě jsem na beremese vložila nějaké první fotečky. Šaty a dorty jsou zatím jen ilustrační, zbytek je pravý🙂 Tak jukněte.

drakulka67
5. júl 2009

Zahrnula jsem to do kategorie příprav a jméno alba je z našeho svatebního oznámení "Máme se rádi, tak se prostě bereme" 🙂

zaenab
5. júl 2009

díky za info, já tě pod nickem nemohla ve vyhledávači najít 😢

drakulka67
6. júl 2009

Já jsem právě nevěděla,podle čeho se to dá vyhledt,tak jsem to raději upřesnila,tak snad to najdete - jdu na to juknout 🙂 Až nebude polovička doma nafotím šaty, košili, oblek......

drakulka67
6. júl 2009

Tak tedy nevím,ale jsem zvědavá,jestli to mé album najdete........mě se to nepovedlo,tak pokud budete mít chuť kouknout,napiště, zda se vám to podařilo. Vytvořila jsem ještě jedno, stejné, s názvem
" 11.7.2009 v 11.00 na radnici v Lokti " ................

hezké sváteční pondělí všem 🙂

majka43
6. júl 2009

Drakulko já jsem nic nenašla a prošla jsem tam všechno.

mimoo
6. júl 2009

Ahoj holčiny,je my 43 a čekam mimčo tak bych se chtěla přidat mezi Vas.Jsem 7tt a chystam se zitra k dr.tak jsem zvědava co my povi

zaenab
6. júl 2009

Drakulko tak jsem taky nebyla úspěšná, procházela jsem beremko křížem krážem a nemůžu tam nikde tvé příspěvky najít. Pod jakým nickem tam jsi? Moc ti přeju aby to všechno krásně vyšlo, hlavně počasí - ani horko,ani deštivo, prostě svatebně 😵

labus
6. júl 2009

Drakulka ahoj moja - je to presne tak :ked sa darý tak sa darý - ja nikdy nezabudnem na to ako mi v piatok pred svadbou vybuchlo kopec vecí a bola som zrelá na kazajku 😀 😀 😀 😀 nakoniec to všetko dobre dopadlo a svadba bola o to užasnejšia a teraz sa na tých stresoch smejem -ale nebolo mi všetko jedno -niekedy ked budem matviac času a energie ti o tom napíšem ale dnes som mimo od 06,00 do 17.00 som bola v práci a teda taký den som dávno nezažila ani najest som sa nemala čas a len čo som došla domov tak už ma čakali muž a Andy a šli sme hravat seno na pozemok -muž včera kosil cely den . Teraz sme došli a som hotová -takže vás len zdravým a padám buvat

zaenab
6. júl 2009

Labus, hezky a hodně se vyspi, ať máš energii. Já bohužel pracuji, pracuji a pracuji, ale to se pořád opakuji 🙄
Zítra mám fůru jednání v Praze, vstávám v 6, tak mám teda radost, protože dnes před půlnocí neskončím. Aspoň že mi papouch ke všemu krásně zpívá a začíná kecat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre