Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
28. aug 2008

Ahoj holky.když bude v pořádku děloha tak vychází to umělé taky na říjen

.Zaenab tak budeme dvě. 🙂

aspon si budeme navzájem držet palce.

já pořád věřím,že to umělý pomůže a konečně budu těhotná. 🙂

zaenab
28. aug 2008

Rendy to je fajn, mě hodně pomáhá, že v tom nejsem sama. Věřím, že děloha bude přímo ukázková 😉

Já teď díky denním kvantům čerstvého ovoce a zeleniny ze zahrad obou rodičů mám pocit, že zdravější už být nemůžu a jestli mi něco v těle chybělo, tak toho ted musím mít naopak na rozdávání. 😎
Tak to by bylo, aby nakonec nebylo 😀

bigrendy
28. aug 2008

zaenab to učitě taky začnu baštit víc vitamínů. 🙂

musí to vyjít na další pokus už nebudeme mít penízky ☹

už se těším. 🙂

zaenab
28. aug 2008

Rendy věř, že to vyjde! 🙂

zaenab
29. aug 2008

Ahoj holky, nikde nikdo? Je mi nějak smutno 😖
Řeším byt, během víkendu se musím rozhodnout mezi dvěma nabídkama a jsem bezradná, každá má něco skvělého, co ta druhá ne. Ach jo ☹

Dnes jsem měla při práci takový divný pocit, že snad na mimčo nejsem dostatečně připravená, nevím, co to mělo být. Snažím se na to nemyslet, ale hlodá to ve mě. Znáte to? Já zatím žádné dítko nemám, tak to nemůžu s ničím srovnat.

zaenab
29. aug 2008

Tak nic, vidím, že si musím vystačit sama 🤐
Ten můj je pracovně mimo, tak to na mě nějak dolehlo. Jdu si pustit nějaký veselý film 🙂

bigrendy
29. aug 2008

Neboj do toho přídeš ani nebudeš vědět jak . to příde samo. uvidíš. ty 🙂 stavy znám . taky to prožívám skoro kiaždý den. to jsou hormony. a pak s toho neustálého čekání blbnem.

zaenab
29. aug 2008

Rendy díky! Z veselého filmu sešlo, jdu si pustit Sex ve městě (když je ten můj pryč 😀 )
Já si taky říkám, že jsou to hormony, beru Utrogestan a jsem po něm unavená a dnes jsem se přistihla u jakési sebelítosti .- to jsem nikdy neměla.

annaanna
29. aug 2008

tiez mavam hrozne hormonove stavy, mam stastie, ze ten moj to uplne chape a nic vtedy neriesi a nekona

zaenab
29. aug 2008

To je fajn, že v tom nejsem sama. Já jsem do doby, než jsem začala brát hormony, nic takového nepoznala,všechno jsem zvyklá mít pod kontrolou 🙂 Už tak bylo hrozné přiznat si, že máme problém s otěhotněním - je to podle mě hodně velká lekce pokory, ale za sebe musím říct, že užitečná.
Holky díky za pomoc.
Skončil Sex ve městě, tak mě to aspoň trochu rozesmálo 😉

bigrendy
30. aug 2008

Ahoj tak jak je dnes? u mě střídavě . chvilku to jde a potom zas blbnu. můj manžel to taky chápe. už se snažíme 3roky a nic. nejhorší je,že jsem vždy otěhotněla hned první měsíc a vůbec jsem nepočítala,že to bude ted problém.a občas mě to chytne a jsem z toho dost na nervi. snad už to brzy skončí.

zaenab
30. aug 2008

Ahoj Rendy,
dnes je fajn den, jela jsem poznávat pro mě zatím neznámou část rodiny na Slovácko a bylo to príma. Byly tam i dvě malinká mimča, tak jsem z toho měla upřímnou radost, že se podařilo i mým příbuzným a mají hezké zdravé děti. Včera mi bylo smutno i proto, že jsem byla sama doma. Ten můj je dnes se mnou a je fakt, že opora chlapa je v téhle situaci výhrou. On už vlastní děti má, ale moc chce mít i naše společné, tak mi hodně pomáhá

zaenab
30. aug 2008

Holky, tak mě napadlo: není nás tu těch, které jsou +/- 40 nějak málo? Když jsem dnes potkala své sestřenky, které měly děti v 38 a 43, tak jsem jim řekla, ať se podělí o své snažení. Obě byly přirozeně otěhotnělé, ale po několika letech neúspěšných pokusů v CARech. To bylo fajn povzbuzení 🙂 Zázraky se dějí, když už člověk skoro nedoufá, la la lá 🙂

madla28
31. aug 2008

Holky,já začala včera špinit, myslela jsem, že jde MS a dneska nic. Normálně, mě začne MS hodně silně, může to být po těch hormonech po tom ketu?

zaenab
1. sep 2008

Madli možné to je, mě i ten Duphaston teď způsobil první dva dny MS špinění a bez typických bolestí, které obvykle mívám. To jsem ještě nezažila, vždycky je bolest a hned první dva dny silná MS. Ale to je moje zkušenost, čerstvá, jen s tímhle lékem.

annaanna
1. sep 2008

madla, môže to byť aj tt 🙂

zaenab
1. sep 2008

No to by bylo úplně nejkrásnější !!! 😵

annaanna
1. sep 2008

madla, tak skús testnúť....

yanny
1. sep 2008

Ahoj, holčičky, tak už mám po dovo.Moc jsem se na váš těšila 🙂
Dnes jsem byla v práci a jsem z toho grogy, jak jsem celý týden nic nedělala 😎
Také jsem to dnes dostala, takže mimi se opět nekoná. ☹
Zítra musím na gyndu, dochází mi prášky na snížení prolaktinu.
Neměla jste některá taky zvýšený prolaktin?????

Zaenab a jakého papoucha, by jste chtěli?????

Dnes už jdu spát, tak zítra pa.

zaenab
2. sep 2008

Ahoj Yanny, vítej po dovolené 🙂 To je šok, co 😀

Papoucha chceme žaka šedého, ale protože stavíme barák a včera jsme koupili byt, tak objednávám malé papoušátko na jaro. Těším se, i když teď nevím, co dělat dřív 😀

Ty prášky na prolaktin se musí brát pořád? Myslela jsem, že zaberou. Já měla před časem nepatrně zvýšený, ale nic jsem na to nedostala a teď ho mám v normě.

yanny
2. sep 2008

Ahoj,
žaka jsem take chtěla, pořád jsem to odkládala, až si ho koupila kámoška. Tak do roka to bylo užasné papoušátko, ale když dospěl, oblíbil si jen jí a pro okolí je nebezpečný. Vlasně ho chtěl její přítel a toho úplně nenávidí a ona teď má mimi a myslím že Oskárek je chudáček, protože si ho už nikdo nevšímá. I já se ho bojím, dost mě pokloval a to nejsem žádná posera a se zvířátkama to umím.
Tak teď nevím, máme jednoho malinkatého a chtěla jsem mu koupit druhého ručně dokrmeného Fišeráčka.
Na velkého si asi netroufnu, je to přeci jen na celý život.

Prolaktin jsem měla 24, to se jim zdálo dobré a normálně jsem ovulovala, haniční je prý 25,ale teď mi vyskočil na 39, tak mi dali prášky, myslílm , že jsem minule i občas neovulovala. Teď už zase jo naposled.

A co nového holky?????

zaenab
2. sep 2008

No to jsou mi zprávy 🙄 s tím žakem. Příteli se moc líbí, ale nechce se mu o něj starat. Tak ho zafinancuje a já ho budu opečovávat. Ale ono pak hrozí, že papouch bude fixovaný na mě a jeho nebude chtít. Měla jsem koreláčka, ukázalo se, že je to samička a zamilovala se do mě tak, že snášela vejce. Pak si trhala peří, když jsem byla v práci, no děs. Brala antidepresiva a antikoncepci. To je story s papouškem 😀 Ale toho žaka si pořídíme, prostě se nám líbí a budeme ho mít rádi, i když nás asi přežije 😀
To je fajn, že máš stejného koníčka (teda papouška 😉 )

Jinak s tou ovulkou je to zajímavé, já moc nerozumím tomu, jak ten prolaktin ovlivňují prášky, musím to s Dr. probrat, protože jsem měla jednou 27, teď už je to v pořádku, ale ovulka blbne a víckrát po sobě nebyla.

yanny
2. sep 2008

Taky mi říkal jeden chovatel, že když by žako chtěl, tak přeštípne prst, tak jsem dostala strach o mojí 18 letou holčičku. Komarádka moji dcery,ty měli zase Kakadua, ale dali ho pryč, že strašně řval a taky každého náletoval a kloval do hlavy.
Jinak já bych do něj šla hned, jsou to taková rozkošňátka, když jsou ještě takový telecí, chodím se na ně dívat.
U nás jsou cca tří měsíční od chovatele za 17t. , ale ještě se dokrmují a jsou nachylní. Jinak ve zverimexu za 20t. Ale v Praze i za 39 tis.,to už je síla 😖

Taky jsem byla, jak si tady psala, pro někoho ještě možná jsem v jednom kole, ale už se snažím jen si trochu ty prachy užívat. Tak si už taky bydlíme na vesnici a plním si své sny. Miluji všechny zvířátka a minula jsem se povolání, jsem ekonom, tak se pomalu obklopuji zvířatky .....pejsky ( čtyři), rybičky , papouškem a chtěla bych koníky.
Ale ty až po tom jediném zvířatku, který ne a ne přijít.

yanny
3. sep 2008

Haloooooooo

annaanna
3. sep 2008

ahoj yanny, akych psikov mas doma?

zaenab
3. sep 2008

Yanny no to koukám, ty jsi měla být veterinářka. 🙂 To máte statek? A kdy se o tu zvířenu staráš?

Tady v Brně mají mláďátka za 24, od chovatele to bude do 20t. Mám aspoň křečka 😉 a těším se na to jedno mláďátko (klidně i dvě)
Byla jsem ve fitku, už to na sobě cítím, tak jsem sama se sebou moc spokojená.

yanny
4. sep 2008

Čus, kde jsete kdooooo?????

Dnes jsem byla v KV v institutu car, tak nam nabrali krev, mužíkovi ty jeho šviháky 🙂 Prý vše nad normu, jen ta morfologie je na 50%. Můj říkal, že se asi pomlátili o kelímek, tou rychlostí 🙂

Opět mi dělali i hormonální profil, ultrazvukem koukali na vaječníky,napočítali mi ty tam cca 12 miniaturních folikulků a dokonce se dívali sondou přes čípek do dělohy kam budou umísťovat embryjka. Byla jsem překvapená, protože to jsem nečekala.

Mam ještě projít imunologii u Dr. Ulčové v Plzni a potom si nachystat 55 tis. a jít do IVF už se docela těším, snad už to konečně dopadne.

Aničko, pejskové jsou německý ohaři hladkosrstý.

Zaenýb, jo baráček a spousty zvířátek, to byl vždy můj sen, tak teď si ho plním. Předtím jsem bydlela v Praze s mojí holčičkou sama. Nedavno jsem koupili s mojím, baráček na severu.
Si taky asi ulítlá na mazlíčky???? 🙂
Ráno trávím s pejskama v přírodě a večer se nažím taky, ale to někdy fláknu.
Můj dokonce i někdy žárlí, že když přijdu domu, tak se starám nejdřív o pejsky, potom hned o holčičku a nakonec o něj.
Když vrčí, tak pořadí někdy přehodím, ne pejsci ale manžel.
My měli i Křečky a ještě k tomu králíčka a morčátko, ale to když byla holčička ještě malá.

Do fitka se taky přemlouvám jít, ještě nemám ten návyk, aby to tělo samo vyžadovalo 🙂 🙂

zaenab
4. sep 2008

Yanny, čau,
to koukám, co jsi všechno stihla. Kdy půjdeš na IVF? A co ten tvůj, už tě aspoň doprovází? (teda kromě toho jeho odběru 🙂 ) Moc bych ti přála jeho podporu.

Mazlíky bych taky chtěla, ale podnikám a jsem dost rozlítaná. Tak věřím, že až bude mimi, chci pracovat z domu a starat se ještě o žakína 🙂

yanny
4. sep 2008

Já už z domu pracuji, ale mimi stále nikde 🙂

Na to IVFko asi v říjnu, nebo v listopadu.
Budu prý stimulovat menopurem, tak ho asi začnu schánět.

Asi minimálně 300 iu denně, tak to mám co dělat.

Žako mě taky láká.

Zaenab a tys nebyla ještě na IVf????? No ale tobě je o dva roky méně, že????
Tak to ještě máš čas 🙂

zaenab
4. sep 2008

Jo, mě je 38 a IVF chci fakt jako poslední věc. Mám teď zase anovulační cyklus, vůbec netuším, čím by to mohlo být. Ale zatím nevyšiluju, myslím si, že trochu času ještě mám.

Ten menopur není k sehnání? Mám kamarádku magistru, tak by to snad mohla zařídit.
No a žaka mít budu, to je srdeční záležitost 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre