Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
31. dec 2009

ahoj holky, chtěla bych vám popřát krásný nový rok 2010 a abychom se všechny, které na to čekáme staly maminkami. Jak vidím, v roce 2010 se s námi sveze i Irafka. To jsme teda zvědavá kdy iraf porodíš.

Jinak pet.s moc ráda tě po dlouhé době vidím, asi nás snažilek bude po novém roce víc, i když já to vidím asi až na únor. Uvidím, jak přijde MS.

Jinak zdravím všechny holčinky, mám tu rodiče tak jsem jen odskočila pozdravit, pokecáme zítra. To je dobře, že je vás víc, alespoň tu nebude nůďo.

Tak holky papa, jde se slavit 😀

pet.s
1. jan 2010

iraf, ta co? to by byl krásný datum narození 1.1.2010.Držím palečky.

macek28
1. jan 2010

Ahoj holky!Jdu Vám popřát v letošním roce vše nej a hlavně všem snažilkám brzkou změnu nastavéní.Také Vám mám vyřídit,že

Eliška Irafová 🙂 se narodila 1.1.2010 v čase 2.55.Měří 49cm a váží 3.52.Trošku se zdržela je 3tí miminko.Moc Vás pozdravuje!

hadonoshka
1. jan 2010

JUPÍÍÍÍ gratulka Irafce, no to je paráda, krásnej datum a super že bylo všechno ok. Tý jo to byl ale stejně fofr, podívejte v kolik psala a v kolik měla porozeno 🙂 Moc ji ode mně pozdravuj 🙂

paráda

macku někde jsem narazila v diskuzi na to, že jsi taky měla nějaký neúspěch po třetím mimi, jak dlouho jsi potom čekala s těhu? Já budu asi zkoušet už koncem února.

Dnes mám 7 dní po revizi a už nešpiním a vypadá to ok, abych zas něco nezakřikla. Už se nemůžu dočkat snaženíčka.

pet.s
1. jan 2010

Nooooo nekecej..tak velká gratulace...Elinko hlavně zdravíčko, Pán Bůh Tě požehnej.

P.S.Třetí miminko v ČR?

pet.s
1. jan 2010

hadonoska..mně řekli 3-6 měsíců od zákroku...

hadonoshka
1. jan 2010

no dobře, tak zatím vítězí něco mezi. Gyndař říkal po první MS, další 3 měs. tak zkusíme štěstí na Střelce. Plánovaná MS je 23.2.09 🙂
Haha no to jsem zvědavá kdy přijde. Už se vidím jak tu nervím koncem února že ještě nepřišla ani jedna.
Ale dělám pro to všechno, jím Femibion, Sarapis Soja a ještě koupím Femigard a to by v tom byl čert, aby se to nepovedlo.

Jo a gejbule už to dostala? Ve snažilkách má 31DC.

pet.s
1. jan 2010

hadi...co to jmenuješ za prostředky? co to je?

pet.s
1. jan 2010

tak jsem koukala na ty první miminka roku a Irafky Elinku nenašla..to jsou mi špatné informace... 😒 nemají to kompletní

hadonoshka
1. jan 2010

pet.s já myslím že byla třetí v té porodnici

jinak Femibion je s listovkou, vitamínkama a tím metafolinem což je nějaká jiná forma listovky, jukni třeba sem http://www.docsimon.cz/zbozi/femibion-800-kysel... doporučili mi to v lékárně když jsem záchvatila po potratu a honem něco chtěla

Sarapis mi minule pomohl k těhu, četla jsem o něm na netu v diskuzích a fakt mi pomohl taky

Femigard jsme se dočetla že napomáhá k těhu taky

no prostě příprava 🙂 můj doktor mně hodil do starého železa, tak mu musím dokázat že se plete

hadonoshka
1. jan 2010
biblia
1. jan 2010

Ah ☹ oj ☹ te všetky, to je smutné hadonoshka, ale je fajn, ako si sa k tomu postavila. Aj ja jem teraz Sarapis soja, no som v Rakusku ako opatrovatelka na turnusy, mala si pravdu, že to bude ťažké bez rodiny,prvý krát som Silvestrovala sama a 😒 le my sme nemali iné východisko, mala som žiadosť v 16-tich firmách a bola som na pohovoroch, no nikde som neuspela 😖 Ja mam jeden problem, ja sa vzdy citim tehu a potom som sklamana, ale tiez akosi podvedome citim, že by to malo vyjsť, ale niekedy zasa naopak, mam depku, že mi uteká čas ako voda, tak som niekde uprostred s tym mojim presvedčením. 😀 Ak by som mala dostatok peňazí, čo nemám, tak by som určite skúsila aj tomu dopomôcť, teraz v poslednej dobe chodím na gyndu často s rozhádzaným cyklom, tak som zvedavá, ako mi tá fytoterapia pomôže.

biblia
1. jan 2010

To som sa ale prekvapila, až teraz som listovala dozadu, takže sa pripájam k prianiu všetkého najlepšieho pre Irafku a jej bábatko si našlo krásny dátum príchodu na svet, ste zlatučké, že ste dali vedieť.

lora
1. jan 2010

Hadonoska, je mi to tiez velmi luto, ale nie je este vsetkym dnom koniec. Mas 4 deticky, preco by nemalo vyjst piate ? aj nase prastare mamy tak rodili, aj vo vyssom veku, bohuzial mnohe mali aj niekolko potratov, ale nic nie je stratene ! To, ze otehotniet vies, je prdsa v nasom veku uzasna schopnost a este raz to urcite vyjde. To by priroda predsa nedospustila, aby my starsie maminy, co mame este lasky na rozdavanie, sme sa svojich benjaminkov nedockali !

Pet.s. ako dlho si sa rozhodla cakat po zakroku ? Mne uz ubehli 4 mesiaca, aj by som na to znova skocila, ale doki caka ci nepraskne cysta na vajecniku, vraj sa s nou snazit nemam a navyse ako som pisala, DNA vystrenie ukazalo ledidensku mutaciu DNA, co nie je tragedia, ale v kominacii s vekom a bez riedenia krvi v tehotenstve moze sposobit dalsie vazne problemy.

vsetkym dievcatam 40+ uspesny rok 2010 a uspesne tehulkovanie !!!

pet.s
2. jan 2010

Lora nás žene věk, takže na konci září mi ukončovali těhotenství a hned v lednu jdeme na další pokus. Já mám taky mutaci MTFS genu, což je sice něco menšího než leidenská mutace,ale taky chodím na hematologii. Zatím mi nic nedali.uvidím, co ted pokud otěhotním. Zobu jen šílené dávky listovky..mám na předpis..a pak svoje léky na cukrovku plus inzulín....

hadonoska..no každopádně si Elinka vybrala krásné datum narození...to bude šťastné dítě 😀

macek28
2. jan 2010

Ahoj holky!Myslím,že Elí byla 3tí miminko v porodnici.Napsala je 3tí miminko,dál n ic víc.
hadonoshka,četla jsi dobře tehdá 3tí těhu bylo mimoděložní,takže muselo být ukončeno.Takže v lednu 2007 proběhla revize a v květnu 2007 jsem už byla znovu těhu a čekala Lilianku.Jelikož mě také tlačil věk,tak jsem čekala na první MS,která přišla po 28dnech po revizi a hned jsme to zkoušely.Já brala babyplan,listovku Forte a M ečko,zinak,selen a Q10.Aby se to co nejdříve chytlo.Kašlala jsem na rady mudry,zkrátka jsem to nechala osudu.Můj názor je, na nic nečekat.Nejsme nejmladší,tak proto.Držím palce všem at to výjde!

gejbule1
2. jan 2010

Ahoj holky tak jsem konečně doma.Bylo tam hezky ale už jsem se těšila domů a docela se mi po vás i stýskalo.
hadonoshka moje MS stále nikde ale těhu nejsem tak jsem docela otrávená.Ne že nejsem těhu ale s nějakou hormonální poruchou jsem nepočítala.Asi to mám po té antokoncepci.Tak půjdu v PO na gynekol.a asi na injekci.Na druhou stranu jsem zase ráda že zahájím léčbu Wobenzymem.A to co baštíš za prášky můžeš všechny dohromady?
irafce velikánská gratulace a ať jste hplky brzy doma
😀 🙂.

hadonoshka
3. jan 2010

macku díky, já si to myslím taky že není na co čekat. Na konci února jdu do toho znova. Máš taky dvě velký děcka a tři prcky, tak se mi to přece musí taky povést no ne 😀
Já mám dvě s jedním mužem a dvě s druhým, když to tak mají chlapi, tak to nikomu divné není, ale když to tak má ženská tak si na ní lidé ukazují že je divná a nebo nějaká socka, jak se občas dočtu. Já fakt nevím proč se na to takhle dívají, pokud na to mám peníze, tak proč bych nemohla na svět přivést více dětí. A nakonec proč bychom si s manželem nemohli udělat radost, když jsme se dřeli 5 let na baráku jako blbci a teď si to chceme konečně pořádně užít. Za 11 dní to bude 13 let co jsme spolu.

gejbule, já už jsem tajně doufala, že by z toho mohlo něco být. Mně to taky takhle blblo tak jsem koupila ten Sarapis na srovnání, teď ho mám taky tak doufám, že přijde MS nějak v normálu. Po antikoncepci mi říkal doktor, že se kolikrát nedá půl roku otěhotnět, já jsem ji vysadila vloni za začátku března a nic až do listopadu, tak snad ti to půjde líp než mně. Ale těhotnět se ti daří, tak to bude dobrý.
Ty léky nejdou prášky ale potravinové doplňky, Sarapis jsou sušené bylinky a Femibion vitamínky pro těhule skoro těhule. Femigard bylinné výtažky, vždyť si projeď ty odkazy co jsem sem dávala tam je to popsané.

gejbule1
3. jan 2010

hadonoshka být tebou bych taky déle nečekala když budeš v pořádku.Už jsi bylůa na kontrole?
Já si něco koupím hned v pondělí.ten sarapis tu bralo myslím hodně holek a byly spokojený.Stejně je ten můj gyn.blbec mohl mě na to alespoň upozornit.Od ledna ho změním už mám nového tak se hned příští týden objednám.Už jsem si objednala i ten Wobenzym tak budu mít teď připravovací fazi 🙂 .

macek28
3. jan 2010

hadonoshka,ani raděj nepíši,co si myslelo mé okolí když jsem byla opět těhu po tak krátké době.Prý jsem líná makat,prý ležím jen v posteli...ble,ble...atd.I moje vlastní maminka mě odsoudila,již 6 let se nestýkáme.Více psát ani nechci,stydímse za ni!Hodně lidí nepochopí proč má někdo více dětí a přitom nejsou romové.Můj důvod je skoro jak tvůj,jsem také po druhé vdaná.takže je logické mít další dítě s nynějším manželem.Můj M toužil vždy po synovi,bohužel.I z prvního manželství má dvě dnes už slečny.Takže jsme zkoušely syna,zas prdlačky.A po pátý to bylo neplánované.Dlouho jsem to rozdejchávala,zkrs jiné důvody.M nějak blbne,ale dnes jsem ta nejštastnější a Šarlotka je vymazlené zlatíčko.Takže asi tak,proč?

Jinak další rada,hodně to některým pomohlo včetně irafky.Zkuste to MUMIO,koupí se běžně v lékarně.Stojí myslím kolem 50kč,je lepší to zapíjet mrkvovou štávou a užívá se myslím po MS do OVU.Ted přesně už nevím,nejlepší info Vám dám naše paní vedoucí marci,která chodí na mnohonásobné maminky a mimochodem chce také sedmé miminko. 🙂

pajka00
4. jan 2010

Dobré ráno v novém roce holky.Napřed velká gratulace Irafce-matce🙂hlavně hodně zdraví oběma🙂
Tak už se mi to blíží....příští týden jedu do Caru pro injekce..jéžiš jak mně se nechce!!No ale zkusit to musíme a chceme, tak se nedá nic dělat.
Jinak všem pěkný den..já tu mám tolik práce.....fuj🙂

gejbule1
4. jan 2010

Dobré ráno koníkovky 🙂 .pajka věřím že se ti nechce píchat ale vydrž 😉 .Já si jdu do Pronatalu pro závěrečnou zprávu ze všech vyšetření tak snad tam nebudu dlouho čekat ☹ .Strašně jsem za těch pár dnů zlenivěla a nechce se mi ani vylézt ven 😠 .

pajka00
4. jan 2010

No já jsem ráno nemohla ani oko otevřít....kruté probuzení po 14 dnech válení🙂 Tak držím palce, ať jsou výsledky v pořádku a nebo ať ti aspoň zjistí důvod těch tvých problémů.

hadonoshka
4. jan 2010

ahoj holky, u nás to bylo taky krutý vstávání, malá do školky, manža do práce, fakt jsme zlenivěli přes ty svátky. Manža se vážil a málem ho klepla pepka, měl 103 kg hh a na podzim 93. Tak jsem ráda, protože mi pořád říká, že jsem tlustá, ale jemu to sluší, má pěkný ramena a širokej hrudník a ani to není vidět že má tolik. Navíc mi udělal radost, protože když mi včera po skype dělala tchýně výslech, tak jsem řekla, že se chystám ukecávat jejího syna na další mimi a on se podíval a usmál se na mně, tak to beru jako souhlas 🙂 Tchýně mi řekla, že když budu mít problémy, že si to mám nechat všechno vybrat jako ona, tak jsme jí to odkývala, ale myslím si o tom svoje.

Jinak macku s tou tvojí mamkou to je hrůza. Nedovedu si to vůbec představit, promiň ale je to pěkná hyena. Chuděrky malinký, jak by babičku potřebovaly a ty určitě taky bys uvítala pomoc a když se takhle chová tak to fakt nechápu. Ještě horší že bere jen dvě, no to je šílený. Nemáš to teda jednoduchý to ti povím.
Kukla jsem na ty mnohonásobné maminy, to je super, tam bych si nepřipadala jako socka, asi se tam taky písnu.

No a holky koukala jsem že se nějak neozývá janett, biblia už asi zase pracuje v zahraničí no a vám se to blíží, no vidíte nakonec budete těhu dřív než já, jé to budu závidět. Písněte ještě jednou na co to teda jdete a co to vlastně obnáší.
Já už jsem přestala špinit, sexík bude v sobotu, kontrola u MUDra někdy příští týden a jsem zvědavá kdy dorazí první porevizní MS. Podle toho začnu plánovat co a jak, ale začneme naostro koncem února a pak se uvidí. Včera jsem si koupila ještě zinek a asi koupím to mumio.

Venku je krásně, ale zima, asi vytáhnu malého ven dokud je sluníčko. Tak zatím pa.

capenka
4. jan 2010

ahoj holky\ můžu k vám?
za měsíc mi bude 39 let,a mám už 2 odrostlé pomalu dospělé děcina, 5 let se snažíme otěhotnět ,řekla bych zase nepotratit,obešli jsme na olomoucku 3 centra a krčí rameny že si z takovými nevý rady ,mezitím můj nový přítel už půl roku má na nule spermiogram,tak že je to v čudu ale jsem ráda ,že jsem konečně zpřízněné duše ,které píší ovšem ,a hlavně jste mi dali naději že i z dospělými dětmi ,člověk může být zase maminou

pajka00
4. jan 2010

Tak Hadonosko-já jdu na IVF.....13.1. si jedu na krev a snad bude vše OK a nafasuju injekce a prášky....no a uvidíme, jak se to bude vyvíjet.....po namnožení vajíček půjdu na odběr a po oplodnění a pár dnech jdu na zavedení oplodněných vajíček zpátky...Teda-ono to zní TAK jednoduše🙂) kéž by to bylo tak jednoduché a tak to krásně proběhlo, jak jsem to napsala..
Jo holky-byla jsem u kartáře.....když jsem byla u kamarádky v boleslavi, zašli jsme tam ke kartáři....byl to cikán,hrozně milý a inteligentní....a přečetl mi z karet co se stalo a co mě čeká......Tak to co je tutovka:v osudu mám 2 manželství, to druhé s mladším partnerem, mám 2 děti a jedno v mlhách (letos se mi narodí buď kluk nebo holčičky dvojčátka,ale spíš ten kluk), mám nové bydlení. Řekl mi charakter mých dětí...jooo a zdědím letos nějaké peníze🙂) Kamošce řekl, že si má dávat pozor na žaludek a žlučních (v noci měla žlučníkový záchvat)....Prostě řekl to fakt všechno po pravdě.....No a to dítě a dědictví uvidíme🙂

gejbule1
4. jan 2010

Ahoj holky tak jsem doma a konečně mám z té kontroly dobrý pocit.Ne že by mi řekli něco dobrého ale mluvil se mnou doktor odborník.Čekala jsem jen 20min.Tak super.
Jak mi iposledně imunolog nahnal strach s tím EB virem tak dnes mi doktor řekl jestli mi krom toho našli něco závažnýho.Z jejich pohledu mám vše v pořádku.Ještě mi chybí hysterektomie jestli nemám něco v děloze.Nevím jestli na to mám jít.
Problém je že jsem to 28.12.nedostala.Rozhodilo se mi to tou antikoncepcí.tak musím počkat až se tělo umoudří.Mám moc nízkou sliznici.Řekl mi že na tak krátkou dobu 3.měsíce je Antikonc.blbost.Zkrátka mě to utvrdilo v tom že můj doktor je blbec.Napíše mi o co si řeknu ale měl mě upozornit.takže takhle 🙂.
pajka to je krásná předpověď.Kolik si bere peněz?Já se taky chystám.Budu se objednávat 7.1.Trochu se ale bojím co mi řekne.
capenka ahoj jasně že můžeš k nám 🙂.Alespoň nás tu bude víc.

pajka00
4. jan 2010

Ahoj capenko....klidně se k nám přidej-aspoň nás bude víc a můžem se podporovat.
Tak Gejbule-to jsou celkem dobré výsledky....lépe řečeno-aspoň víš, na čem jsi. S tou antikoncepcí je to blbost..to ti řekl dobře, ale s tou hysterektomií..to ti fakt nevím...A on ti ji doporučil nebo jak?Nejde to jen laparoskopicky zjistit?Není hysterektomie náhodou odstranění dělohy?🙂) to by bylo celkem nemilé,což?🙂)) A hlavně-hodně předčasné🙂
Já jsem byla kdysi u kartářky u nás a ta chtěla 300,- a tento byl dražší 500,- no ale jednou za dlouhý čas....proč ne...kdyby se to chtělo vyplnit-dala bych mu i víc🙂)

janettka
4. jan 2010

ahojík holky,tak jak v novém roce?Gejbulko já na tom byla taky,sice mi nabízeli,že se to dá udělat bez uspání,ale já jsem srágora tak jsem si to zaplatila...a pak mi řekl,že to bylo lepší,že se tam nemohl dostat pro nějaký srůst...takže by to asi pěkně bolelo.
Jinak vítám capenku 🙂

gejbule1
4. jan 2010

Jéééééééé holky omlouvám se je to hysteroskopie,prohlédnutí dělohy.
A janettka co ti dělali s těmi srůsty?Já měla teď těch narkoz tolik že bych raději nez uspání.Fakt nevím jestli na to mám jít nebo ne.Co radíte vy?
ještě mi nabízeli umělé oplodnění s genetickým ošetřením.Ale do toho nepůjdu když tak často potrácím to by bylo škoda peněz které ani nemám /prý 50tisíc nejméně/.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre