Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
19. jan 2010

Janetko-s chlapama je kříž někdy,co?Ono to chvilku chce je nechat vydusit, aby si nemysleli, že oni můžou být protivní a otvírat si hubu a když je to přejde, tak my celé natěšené budem šťastné, že si nás zase všímají tak jak mají...Jasně, že se to nesmí přehánět...ale chvilku se tvářit nepřístupně schvaluju🙂

hadonoshka
19. jan 2010

Ahoj holky, takže pajko ať jsou vajucha ok, podávej dál zprávy, pet.s no jo puberťáci, ti nás dovedou vytočit viď, hoď se do klidu, máš teď důležité období.
Gejbi co ty? Pak dej vědět co novej gyndař, no a feňulka snad bude dobrá, hlavně aby neměla sraženinu, snad bude prdelka v pořádku, už je babča, ale pokud bude polehávat a nebude skleslá, dostane se z toho.

Awal já bych se asi tak půl roku snažila a pokud to nepůjde tak bych zkusila umělko. Já jsem rodila ve 39 a otěhotněla jsem hned ten měsíc, kdy jsem chtěla. Teď to asi nešlo po té antikoncepci, vysadila jsem v březnu až.
Mého muže bych na umělko nikdy nedostala, takže u nás na to jdeme přírodně. Moje babi před padesáti lety rodila ve 42 letech, tak proč bych nemohla ve 42 otěhotnět, když se to povedlo jí a bez doktorů.

Zdravím hanulku a janett kdy čekáš mrchu? Myslím že bychom si tu měly taky udělat nějakou tu tabulku, ať v tom máme přehled.

Klidně začnu, takže stav k 19.1.10

hadonoshka......42 let......25DC.......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka

gejbule1
19. jan 2010

Holky nový doktor docela sympoš ale já mám dnes nějakou depku.Byl ze mě malinko vyplašený.Že neví co se mnou.Byla jsem tam 45min a to mě ani neprohlížel,jen jsme si povídali..Jak zjistím že jsem těhu na testu mám okamžitě přijít a hned nasadí Utrogestan.Tak nevím mám z toho takový divný pocit.Jestli už bych se na to neměla vykašlat .Ono mi to asi zase přejde ale teď jsem ze všeho rozladěná.Bojím se že to nezvládnu psychicky až zjistím že //.
tak jsem se rozhodla že počkám na MS jestli už jsme nezadělali .Pak snažení na měsíc zastavíme a nasadím Wobenzym a pak se uvidí.
Pegy je dnes malinko lepší.Pořád teda kulhá ale když ji to mačkám a cvičím tak nijak přehnaně nereaguje.Ani oteklé to nemá.Pořád tady courá tak jsem ji na chvíli přivázala ke stolu.Chuť k jídlu mám normální.
Zašla bych s ní k doktorovi ale má z toho vždycky takové treauma že se bojím že ji klepne pepka.Celá se šíleně klepe,dostane průjem a šíleně dýchá.
Hadonoshka ty tomu rozumíš-má příšerně dlouhé drápy ale prý má moc dlouhé lůžko tak ji to ostříhali jen o kousek.Ale už skoro nemůže chodit jak to má dlouhý.Dá se s tím něco dělat???
Jo jinak jak jsi psala o babičce tak k nám na plavání přišla nová paní s prckem.Je jí 44let a má 1,5r zdravého chlapečka.Úplně přirozeně 😀 🙂.Takže šanci máme.

hadonoshka
19. jan 2010

no už jsem se lekla toho začátku, naštěstí závěr je dobrý 🙂

písni se do tabulky

a nenervuj se, kup ještě ten Femibion 800 aby to bylo zdravý

to je dobře že je feňula dobrá, má drápy průhledný? Jestli ano tak jukni kde končí cévka, za ní je malá dutinka a hned za ní se to stříhá. Jestli nemáš kleštičky tak taťkovy štípačky. Chuděra malá, ono to dost bojí když je to přerostlý protože to kroutí prsty. Pokud je má černý, tak to šmikni v místě kde se zužuje dráp a když to přimáčkneš tak se nebrání, v citlivém místě se snaží cuknout. No a pak to poznáš podle krve, jestli jsi se trefila 😀 .

gejbule1
19. jan 2010

Jéééééééééé no tak to asi nezvládnu.Určitě bych ji stříhla moc 😠 .Nikdy jsme to moc nepotřebovali,brousila si je sama až teď co je stará s tím chodíme na stříhání.
Znova mě posílal na genetiku ale už nikam nepůjdu. Všude už jsem byla a Stejně nikde nic nenašli.Buď to to půjde nebo ne 😉 .

hadonoshka......42 let......25DC.......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let......13DC.......poslední MA 9/09

gejbule1
19. jan 2010

jééééééé já jsem šikovná už jsem se naučila tu tabulku i opravit na prosincovkách HURÁ😀 😀 .

irafa
19. jan 2010

ahoj holky
tak koukam co tu noveho jestli tu neni nahodou nějaka těhulka co by mě vystřidala hmmm neni ale věřim že brzy bude
pets tak to mame asi stejne děti neeee ja se taky nazlobim že neudělaj co maj hlavně mladši dcera tak to už nema nnervy nějak řešit at řeknu co řeknu stejnak sem pak špatna ja at povim co je třeba udělat tak si to nakonec musim jit udělat většinou sama le aspon někdy uvaři když muže ta nejstarši ale ma ted dost učeni atak je tu fofr někdy teda většinou jime oběd až tak ve 4 o pul pate odpoledne 😝 😝
pajko držim palečky pěstičky všechny prstičky at to vyjdeeeeeeee musi musi musi
jedna holčina se tu pta jak dlouho zkoušet přirozeně??????
tak ja sem to zkoušela tři roky a nakonec se zadařiloooooooo huraaaa
mala ma už spatky porodni vahu 3500g a měři 53 cm dalši vaha za tři tejdny ukaže jak moc papame a že ji to jde papa od mamky jako o život i když je napapana a dam k ni tvař tak mě hned pusiinou po tvaři a hleda a hleda no malem že neprasknem pak je tak najedena že je odpadlik a ani si nebrkne to pak tak za pul hodky spanku křik že si chcem brknout 😅 😝 jinak je to chovaci panenka jinak než v naruči nebo v autosedačce neusnem 😨 😨 a tak si to uživame všicni ale radi moc radi a přeji at brzy si to už taky některa z vas začne uživat pokojne těhu a pak miminko
tak zatim ahojky holky sem stale s vami papapapapapa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

awalancha3
19. jan 2010

hadonoshka......42 let......25DC.......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let......13DC.......poslední MA 9/09
awalancha........39 let......1 DC........ druhý mesiac "prirodzeného snaženia"

hadonoshka
19. jan 2010

no vidíte holky, aspoň je to přehledné, koukám awal, mrcha si tě už našla? No o mně se pokoušela ráno, ale pak jsem říkala manžovi že mohla ještě pár dní počkat, no a zase nic, tak doufám, že aspoň den dva urvu. Já mívám mrchu po cca 26 dnech.

No jinak Iraf to je to co mně drží že když se ti povedlo přirozeně, tak to prostě musí vyjít a ještě mám i čas, počkám na druhou mrchu a dáme se do toho, předevčírem jsem měla celý večer na to abych taťku ukecala na mimi, musím to zaklepat, ale myslím že souhlasí, protože si přestal najednou dávat pozor. Začali jsme naši diskuzi tím, že už nechce v žádném případě a že můžu brečet jak chci. No a hádejte kde jsme po flašce vodky a několika hodinách debaty skončili. No mám už před mrchou takže je to ok, jen nevím jestli mi to nepřekazí po mrše, myslím že bude chtít tak trochu rozhodovat za mně alespoň v tomto, no.... uvidíme.
Malou ti Irafko závidím, já jsem slyšela miminka když jsem ležela po potratu, bylo to moc smutný. Ale hned jsem začala počítat kdy se začnu snažit a bylo mi líp. Já chci taky takovou panenku.

Tak jsem fakt zvědavá, kdo bude první těhule. To budou zas nervy 🙂 .

pet.s
19. jan 2010

hadonoshka......42 let......25DC.......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let......13DC.......poslední MA 9/09
awalancha........39 let......1 DC........ druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.........40 let.....12DC..09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF

alwanacha..já neví jak je to u vás,ale u nás v ČR hradí IVF jen do 39+365 dní.Takže bych být tebou s níčím nečekala.My to nestihli o 3 měsíce a platíme jak mourovatý 😒

irafka no jo jenže ti alespon občas někdo pomůže,ale já byla dlouho doma..teď musím fakt pomáhat mužíkov ve firmě...takže plno práce..domácnost stihám jen pomocí paní na úklid...ale tady se to nikoho netýká....schválně jsem nelahala ležet nějaký zmuchlaný obal v předsíni, zak jak dlouho ho někdo zvedne..po třech dnech jsem to nevydržela a vyhodila ho.Ležel uprostřed a byl dost velký, takže vidět ho museli všichni. A to mě mrzí. Každý z nich mi řekne, to já neudělal..no však já taky ne,ale proč zrovna já mám uklízet po všech!! 😠 😠

jinak hlásím UTZ dnes v caru...máme 4 pěkné folíky!!!! což je pro nás úspěch...OPU bude v sobotu....a příští týden ET..mužíček si ho nadělí k 65-tým narozeninám...😀
kéž bych mu tak mohla dát i pozitivní těhotenský test. ☹ a kdyby se zadařilo..tak si mimíska porodím k 41 narozeninám. 😀

pajka00
20. jan 2010

dobré ranko kočky....Tak Gejbi, doufám, že ses z depky vyspala a dnes vidíš všechno růžovějc🙂Nehaž flintu do žita, je fajn, že tě nový Dr.podporuje a nerozmlouvá ti to. Jak kdosi psal..moje babička měla tetu ve 43...říkala mi teta a prý a vidíš-nejsem debil 😀 /tetě je 60let/..
Dobře, že jste začaly psát novou tabulku a hned se dopisuju🙂
Awal-jak píše Pets-pojišťovna opravdu doplácí jen do 40 let....já mám za 2 měsíce, tzn.že stíhám fakt tak tak. Dnes začínám píchat Orgalutran do stehna-tak už teď je mi špatně....no ale nedá se...musím zatnout zuby a pichnout.Do toho břicha je to šup šup.
Pets-držím palce!!Budu na tebe myslet, aby se všechno zadařilo jak má...Já budu mít OPU asi v úterý.Nějak si neumím představit, že za pár dní budou v misečce ležet moje vajíčka a budou se oplodňovat a když se vše zadaří, tak zakutávat v břichu🙂 Jéé..já bych si to tak přála...tak jak vám všem.
Hadonosko-mně se hrozně líbí, jak ty plánuješ mimi podle znamení🙂)No není to super, když si to můžeš tak dovolit?Můj syn je střelec-spokojený a šťastný člověk....Opravdu je to výborné znamení. Má spoustu přátel,známých,je pořád středem pozornosti,má smysl pro humor i spravedlnost, ukecá každo učitelku i holku....prostě-spokojený to člověk a doufám,že mu to tak vydrží i v budoucnu🙂 Štír-můj bývalý muž je zato hrozné samotářské zvláštní znamení a byla bych ráda, kdyby se mi takové znamení už v životě vyhlo...Ale jeho sestra je taky štír a musím říct-že ta je pravý opak jeho..možná je to jiné u žen a jiné u mužů..nevím🙂
hadonoshka......42 let......25DC.......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let......13DC.......poslední MA 9/09
awalancha........39 let......1 DC........ druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.........40 let.....12DC..09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka........39 let.....7DC....probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 226.1.

pet.s
20. jan 2010

pajka souhlasím..můj syn je taky střelec..přesně jak jsi to popsala...akorát u nás ten náš had ukecává nejlépe mě a mužíčka...ale je to poklad..někdy má člověk chuť i kopat 😀 😀
štíři mi většinou v životě hodně ublížili...tedy chlapi štíři...Je s podivem, že 3 chlapi s nimiž jsem měla dost komplikovaný vztahy(láska a nenávist najednou) byli dokonce narozeni ve stejný den.(biologický otec,bratranec a partner)

gejbule1
20. jan 2010

Pěkné ráno přeju,dnes je nálada lepší 😀 .Pegča začala chodit tak mám radost.Už je to vysoký věk na labradora tak mě všechno vyděsí.Neumím si představit až tu nebude 😠 ☹.
My dnes jdeme plavat tak snad na nás nic nespadne ☹.¨
Já už bych moc chtěla aby to byl někdo // 😉.

hadonoshka......42 let......26DC.......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let......14DC.......poslední MA 9/09
awalancha........39 let......2 DC........ druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.........40 let.....13DC..09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka........39 let.....7DC....probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 226.1.

hanula11
20. jan 2010

ahoj, mám se přpsat? 😉 🙂

pajka00
20. jan 2010

ahoj🙂) joo provokatérka přišla🙂)) jasné.....napiš se-zasloužilé matky-hanula..ať vidíme nějaký cíl🙂

hadonoshka
20. jan 2010

holky já pajce upravím to 226.1. 😀 trochu mně to blbne

hadonoshka......42 let.....26DC.....SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let....14DC.....poslední MA 9/09
awalancha........39 let.....2 DC.... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...............40 let.....13DC.....09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka..............39 let.....7DC......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.

hadonoshka
20. jan 2010

dneska se malá vzbudila a říká manželovi "tati, mně se zdálo že maminka porodila děťátko", no není to pěkný? 🙂

pajka00
20. jan 2010

Jéé hadonosko....a já tak chtěla jít až toho 226.1. a ty mi to klidně přepíšeš 😉
Super, že se to malé zdálo🙂 určitě se to vyplní🙂

hanula11
20. jan 2010

Já se tedy připíšu, já staruška 😉 🙂

hadonoshka......42 let.....26DC.....SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let....14DC.....poslední MA 9/09
awalancha........39 let.....2 DC.... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...............40 let.....13DC.....09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka..............39 let.....7DC......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.........44let.................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí

hanula11
20. jan 2010

Jsem to napsala blbě, ne že bysme to vůbec nedělali 😉 , ale dětí už máme relativně dost, další krček bych možná ještě zvládla fyzicky, ale už možná ne psychicky, potažmo finančně a taky to "odchovat" ☹ 🙂 😅, takže tedy zatím dětí konečný počet 🙂 😀

pajka00
20. jan 2010

Tak to vypadá hned líp ta tabulka🙂 že to není zbytečné ta naše námaha🙂 Neboj Hanulo, my jsme to pochopily...né že byste nic nedělali-ale už jen pro radost bez konečného cíle🙂

biblia
20. jan 2010

Tak sa skúsim pripísat aj ja:

hadonoshka......42 let.....26DC.....SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let....14DC.....poslední MA 9/09
awalancha........39 let.....2 DC.... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...............40 let.....13DC.....09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka..............39 let.....7DC......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.........44let.................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia...............44 rokov..36 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe

capenka
20. jan 2010

taky se dopíšem

hadonoshka......42 let.....26DC.....SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let....14DC.....poslední MA 9/09
awalancha........39 let.....2 DC.... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...............40 let.....13DC.....09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka..............39 let.....7DC......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.........44let.................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia...............44 rokov..36 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka.........39 let......příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,

hadonoshka
20. jan 2010

no super holky, biblia vítej po dlouhé době, ty jsi jako hanula, škoda že ti to minule nedopadlo a jak je to teda u tebe, snažilkujete přirozeně? Nechystáš se na umělko? Jinak zkus na cyklus tu Proveru na měsíc, dva, společně se Sarapisem by to měla upravit.

capenka po laparce jsem četla že se těhotní skoro hned 🙂

holky já už vím že budu mít cukání po první MS do toho jít. Protože se nemusí povést hned.......to jsem zvědavá. No a pet.s a pajka držím vám pěsti a my ostatní holt musíme zamakat. Já mám teď taťku odpočatýho, tak je to dobrý. Bibli ty abys uchytla ovulku zrovna když budeš doma, to bude dílo, budeš si na to muset vzít volno 😀

tak já jdu zase makat, teprve rozebírám pytle ze stěhování z léta, to je zajímavý, že jsem to oblečení vůbec nepotřebovala, půlka je stoletá to půjde na hadry a druhá půlka do pytle s nápisem "AŽ ZHUBNU"

gejbule1
20. jan 2010

Jé to jsme se krásně rozrostly 😀 .To mám radost 🙂 .
My jsme byly na plavání a fuj bylo to docela ledový tak jsem ráda že jsme doma.Odpoledne ještě očkování.
hadonoshka Dnes si dcera jede pro koťátko

pet.s
20. jan 2010

hadonoshka..já mám takové hromátky v šatně..s tím jak střídavě se zuužuje a rozšiřuju 😀 😀

irafa
20. jan 2010

tak i ja se Vam sem do tabulky vecpu juuuuuuu

hadonoshka......42 let.....26DC.....SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule............40 let....14DC.....poslední MA 9/09
awalancha........39 let.....2 DC.... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...............40 let.....13DC.....09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka..............39 let.....7DC......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.........44let.................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia...............44 rokov..36 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka.........39 let......příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..............40 let.......přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice 😀

capenka
21. jan 2010

dobré raníčko,tak už mám termín 12 února ,dokonce jdu ještě na hysteroskopii,poslední měsíce začínám špinit ,tak doufám hyml hergot ,že to bude jen hormonální nerovnáha i když myslím nejhorší.holky musí se dodržet 6 nedělí a nebo další měsíc hup na to 🙂 ?

hadonoshka
21. jan 2010

Iraf jasně, posunu zase o den DC, jinak u nás nic nového, včera se o mně pokoušela mrcha a zase nic, tak jsem zvědavá, jestli se to rozjede, ještě by mohla týden počkat. Jinak dnes to bude hrůza, po tom včerejším třídění věcí mám asi 1,7m vysokou hromadu na praní. Nebyly to jen moje věci 😀

hadonoshka....42 let.......27 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět třelečka
gejbule..........40 let......15 DC.......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......3 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......14 DC......09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka............39 let.......8 DC.......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....37 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let...................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice 😀

hadonoshka
21. jan 2010

capenka já myslím že hned na to. Oni to jen profouknou a jak psala gejbule hysteroskopie je jen kontrola dělohy.

Na tu nerovnováhu si kup Sarapis soja. Se musím smát, už jsem jak ve tlusté řecké svatbě ten s tou Okenou, ta byla taky na všechno 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre