Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

hadonoshka
21. jan 2010

uteklo mi tam S u Střelečka 😀

hadonoshka....42 let.......27 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let......15 DC.......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......3 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......14 DC......09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka............39 let.......8 DC.......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....37 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let...................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice

hanula11
21. jan 2010

Jsem sem zkusila vložit písničku, snad se zadařilo. Jestli jo, tak to všem posílám pro hezký den 🙂

hanula11
21. jan 2010

Takže se nepodařilo 😉 , adresa tu byla a není 😒 😀 (na tu písničku) 😵

pajka00
21. jan 2010

bré dopoledne všem. Tak jsem si včera píchla první injekci do stehna Orgalutran....kruci napřed jsem si to zapíchla jen kousek a udělala se mi hrčka...takže jsem si tu jehlu musela píchnout hlouběj, aby se to dostalo víc do oběhu....pak se mi udělalo červené kolo....ale za chvilku dobrý...šla jsem z koupelny bolel mě pichanec na břichu a na stehně, byla jsem sama doma tak jsem si tak nahlas řekla-auuu já tak trpím....ale dobré🙂))) jsou daleko horší věci než toto🙂

hadonoshka
21. jan 2010

to jo, třeba porod 😀 😀 😀

pajka00
21. jan 2010

Joo a nebo zánět v zubu 😀

gejbule1
21. jan 2010

Ale i tak je to oběť co člověk musí vydržet 🙂 .Já jsem se taky rozhodla že až přijde mrcha tak přerušíme snažení a začnu brát Wobenzym na 6neděl.A pak zase hurá na dělání miminka 🙂 .

marja
21. jan 2010

Už nepatřím mezi snažilky, ale dnes jsem objevila Vaší tabulku a nedá mi to, abych se do ní nepřidala. Tuto diskusy čtu od samého začátku a hodně mi pomáhala při snaze otěhotnět. Snaha o mimi začala před 4 a půl lety. V tomto období jsem prošla tímto: 1x přirozené otěhotnění, ale ukončeno v 22TT pro VVV, 3x IVF-ICSI / z toho 1x úspěšně, ale potrat v 11 TT/, 2x KET, 3x IVF-nativ a nespočet hlídaných a stimulovaných cyklů /Clostylbegyt/. Prostě nervy ! Problém byl dle CAR v horším spermiogarmu mého manžela a mém věku. Už jsem chtěla vše vzdát, ale stal se zázrak.
V srpnu 2009 jsem otěhotněla přirozeně na dovolené u moře a mimi čekáme v květnu 2010, zatím je vše O.K.. Čtu teď jiné diskuse, ale sem stále nahlížím, zda se daří i jiným v mém věku.
Moc Vám všem fandím a přeji ať se zadaří. I když ještě nejsem u konce své cesty za vytouženým miminkem, snad posloužím Vám všem jako příklad toho, že to nesmíte vzdát. Držím palce !!! 🙂

hadonoshka....42 let.......27 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let......15 DC.......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......3 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......14 DC......09/09 ukončení těhotenství pro vývojovou vadu miminka,nyní 3 IVF
pajka............39 let.......8 DC.......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....37 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let...................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let...................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10

pajka00
21. jan 2010

Marjo-moc ti gratuluju a přeju hodně štěstí a zdraví vám oběma-hlavně mimískovi🙂 Udělalas mi radost a určitě jsi nás všechny povzbudila, že to jde🙂 díky a občas se ozvi, jak se vám daří 🙂

marja
21. jan 2010

O.K.

marja
21. jan 2010

Díky Pajko, ještě přidávám, že jsem v 26TT těhotenství, všechna vyšetření, která jsem absolvovala jsou v pořadku a i já se cítím dobře.

pajka00
21. jan 2010

tak to je super🙂 takových zpráv víc🙂

gejbule1
21. jan 2010

marja moc gratuluju a přeju ti že se ti podařil po tom všem co jsi absolvovala skoro zázrak 🙂 .Teď už si to jen užívej.A víš co budete mít ,jméno atd?
takový zprávy se krásně čtou 🙂
Holky nemáte někdo spojení na Mázla z Ordinace 😀 😀 ?ten by určitě věděl jak nám pomoci.

hadonoshka
21. jan 2010

ahoj holky, zdravím marju,to je super, že jsi nám to přišla říct a dala se do tabulky, hned je to veselejší. Moc ti držím pěsti, aby bylo všechno ok až do konce a ani nevíš jak ti závidím 🙂
Ale to nás tu bude takových víc že kočendy? 😀

no a píská mi sušička, takže sem jen kopíruju co jsem psala do snažilek......................................

tak si holky představte, co se děje. Teď jsem v očekávání první porevizní MS, ovu testerem netestuju když už to mám dostat, šetřím baterky a už 2x tento týden to vypadalo že to začíná. Dokonce včera byl takovej sex na sílu taťka chtěl a já vůbec, no nakonec jsme to zvládli, ale asi za 10 min jsem šla do sprchy a trochu krev, tak jsem si říkala dobrý, mrcha je tu, trochu jsme ji pošťouchli a proto nemám chuť, tu nemám před mrchou nikdy.

Dneska ráno koukám na ovu tester co mi stojí na stole u pc a ze srandy jsem si udělala test. No a koukám trochu větve, tak jsem si říkala, že má moje tělo zase nějakej hormonální záchvat, protože ovulka byla 100% před 14 dny. Odpoledne mi to nedalo a znova jsem testla, no a normálně ty větve jsou naprosto ukázkový, úplně přes celý sklo jako když vymaluješ, takže holky já mám snad místo mrchy ovulaci. Navíc s taťkou jedem naprosto v klidu naostro, protože mám těsně před mrchou neplodný dny. Tohle by mně nikdy nenapadlo. Navíc mně bolí břicho dost děsně, no prostě jako by už klepala na dveře. Takže to je fakt dobrý. Teď si připadám jako sňatková podvodnice, protože jsem mu říkala, že se nemusí bát, že už to mám dostat, no a jestli z toho něco bude tak mně bude mít za podvodnici. No paráda.
Takže teď jsem fakt zvědavá co bude ráno, jestli přijde unikátně mrcha s ovulkou, nebo co bude.
Možná to mám z toho Sarapisu, já jsem teď nevěděla, jestli jsem si ho vzala tak jsem si vzala radši ještě jednu večerní dávku a předevčírem taky. Takže možná ty estrogeny něco provádějí. No v každém případě jsem z toho vykulená. V sobotu je to 4 týdny po revizi.

hanula11
22. jan 2010

AHOJ holky
Gejbi, mít telefon na "Mázla" by nemuselo být špatný. Asi bych svého pana doktora hned vyměnila. Ačkoli už ho mám přes dvacet let, Mázl je Mázl 🙂 😀
Všem posílám ty mutr-bacilky, držím pěsti 🙂 😵
Marji, gratulace, ať mimísek v bříšku hezky roste 😅
A Hadi, jaká podvodnice, co má být, to se stane 😉 🙂

pet.s
22. jan 2010

ahojda holčiny..nejprv oprava tabulky

hadonoshka....42 let.......27 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let......15 DC.......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......3 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......15 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1. 😉
pajka............39 let.......8 DC.......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....37 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let...................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let...................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10

pet.s
22. jan 2010

ahojky marja..vítej mezi námi...můžu se jen zeptat pro jakou vývojovou vadu ti ukončili těhotenství?
biblia koukám, že naši andílci odešli ve stejné dny..my měli ukončení 25.9.09...pořád my nejde tomu říkat potrat ☹

jinak se docela těším na zítra...asi blázen, co těšit se na výkon.. 😀

hadonoshka
22. jan 2010

pet.s zítra na tebe budu myslet,já bych se taky těšila, to by byla fakt prča, kdybych otěhulila s váma holky. To by bylo fakt překvápko. No na první mršku mám ještě 14 dní, pokud říkají 4-6 týdnů. Asi je mi jedno jak to dopadne.

pet.s ještě tu tabulku prosím tě vždy přepísni všem, i těm co tu nejsou ať v tom nemáme hokej, takže tady tabulka k 22.1.10

hadonoshka....42 let.......28 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let......16 DC.......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......4 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......15 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1. 😉
pajka............39 let.......9 DC.......probíhá stimulace na 1. IVF....předpokládaný OPU 26.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....38 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let...................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice 🙂
marja............43 let...................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10

capenko kolikátý jsi DC?

pet.s
22. jan 2010

jejda jejda..tak jsem se teď tak zarochnila ve vzpomínkách..hele holky, uvědomujete si, že nás zase čekají probrečené noci kvůli zubům, nekonečný vzteklý pláč v období vzdoru, stížnosti ve školce, rozbitá okna, černé puntíky ve škole, poznámky a 5, napomenutí třídního učitele, probděné noci, když se miláčkové zapomenou v jiné náruči než v té naši(naši už dávno odmítají s odporem)......kruci...nevím jestli místo snažení jsem si neměla jít koupit psa.. 😀 😀 😀

ba ne..síla mateřského pudu je silnější...a navíc pořád ještě funguje, že si říkáte ..kdepak, tohle (moje)dítě takové nebude.. 😀 😀

pet.s
22. jan 2010

hadi..jak přepsat všem?

hadonoshka
22. jan 2010

no ty dny DC, já je každý den přepisuju všem (kromě tebe, ty je přepisuješ sama) protože každý den jsou o den víc a když to bude každá dělat sama tak na to některá 1 den zapomene a má v tom binec, takhle je to lepší to vždy 1x denně přepsat celé. To je jedno kdo, prostě ten co tu bude první třeba.

Jo a ty starosti s dětmi pet.s? Za to ňuflání 3 roky kdy je to ještě roztomilé to stojí a ještě do deseti děti rodiče žerou (obdivují 😀 ). Zbytek už se nějak přežije 😀 .

Jinak malý zvrací a bolí ho břicho, ve 14,15 jdeme do nemocnice aby se na něj koukli, stejně se musíme objednat na operaci pupeční kýly.

pajka00
22. jan 2010

hadonoshka....42 let.......27 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let......15 DC.......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......3 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......15 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......9 DC.......probíhá stimulace na 1. IVF....OPU 25.1.
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....37 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let...................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let...................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10

ahoj holky-hlásím kontrolu z CARU...vajíčka na každé straně tři kusy po 16-17mm....a v pondělí odběr...takže zítra poslední injekce🙂 noo nevím, jestli se mám těšit, nebo bát-jak toto všecko skončí🙂

hadonoshka
22. jan 2010

nééééé 🙂 pajko ty jsi zase vrátila včerejší tabulku, už jsme o den dál takže aktualizace:

hadonoshka....42 let.......28 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule..........40 let......16 DC.......poslední MA 9/09
awalancha......39 let.......4 DC...... druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets.............40 let.......15 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV miminka,nyní 3 IVF -OPU 23.1.
pajka............39 let.......9 DC.......probíhá stimulace na 1. IVF....OPU 25.1
11hanula.......44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia............44 rokov....38 DC.....SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka........39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa.............40 let...................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja............43 let...................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10

držím pěsti a v pondělí na tebe budu myslet a těš se, tohle prostě musí vyjít 🙂

pet.s
22. jan 2010

Hadi..no jo..a mně to bylo divný, že jsem tu včera nebyla a měla jsem o den víc 😀 😀 😀 😀
ty jsi taková svědomitá holka.-)

paji tak to máme skoro podobně..já taky na jedné straně 3 a na druhé 1 a nějakou drobotinu. ..to jsi mě potěšila...já byla jednou v Iscare na pokoji se 3 ženskýma a ty měly 15,22,8..já dvě..měla jsem z toho mindrák 😀 😀 😀
a ted koukám, že ony asi byly nějaké vyjímečné nosnice 😀 😀

paji já se těším...jen jsem takový ten typ, co když na něco čeká,tak mu hrají všechny svaly v těle jen, jen vyrazit a popohnat to..a to v tomhle případě nejde.. 😉

hadonoska...jaký zbytek? To PAK už máš dokonce života 🙂)

pajka00
22. jan 2010

Já jsem tam dala včerejší?jé to jsem si nevšimla-tak ještěže jsi taková pohotová🙂 díky.
No já se těším tak napůl...a taky mi přijde, že jich mám málo...co čtu na jiných pokecech ty holky.....no ale zase mám výhodu, že mi snad nehrozí OHHS..nebo jak je ta zkratka...moje vaječníky těch pár zvládnout v pohodě🙂

hadonoshka
22. jan 2010

holky mně tam děsně bolí břicho, za chvíli jedu s malým do nemocnice aby jukli na tu kýlu, ráno 2x zvracel, naštěstí teď je ok a asi si s sebou vezmu i vložku, kdyby mrcha dorazila. Cestou se zastavím v Tescu, naše lednice je totálně vybílená, takhle vyžraní už jsme dlouho nebyli.

Jdu se pomalu oblíkat, u nás je výprava stejně na hodinu, zatím pa a pěkný víkend.

pajka00
22. jan 2010

Tak ať vám do hadonosko dobře dopadne....malému i tobě...a ať mrcha konečně dorazí, když je furt očekávaná-dává si načas potvora.
Pěkný víkend i tobě a v pondělí na mě mysli...ozvu se asi až v úterý.

ankava
22. jan 2010

Ahoj Všem,
mohla bych se k Vám připojit? Je mi 39, přes rok se snažíme, v dubnu a v prosinci jsem byla na revizi, obojí zamlklé těhu hned zkraje, teď na jaře nás čeká IVF a já doufám, že s hormonální podporou se to povede. Ráda bych popovídala o snažení se svými vrstevnicemi. 🙂

hanula11
22. jan 2010

AHOJ Ankavo 😉
Tak jsme tu s Adélkou osaměly. Ivče není doma, Pepin šel slavit narozeniny co měl v sobotu s kamarádama a otec rodiny odjel do okresního města se svojí kapelou.
Hrají tam na plese. Odpoledne sbalil klávesy, mixpult, mikrofony a už je fuč 😒 🙂. Je to jejich první zimní akce. Ještě mají matur. ples za týden v Poličce (tam dělala dcera střední školu a hrají tam už od její maturity, tak to je čtvrtý rok? no asi) a pak ještě hrají na Valentýna a teď v zimě končí 🙂. Když to jde, tak někdy jezdím s nima, dnes to ale opravdu nejde. Leda že bych tam malou dala do tomboly 😉 😀.
Docela se těším, že si trochu odpočinu, ale je tu nějakej divnej klid.
Venku je tedy zima jako v zimě, a má dál sněžit a marznout.
Tak ať moc nemrznete 😵

ankava
22. jan 2010

Ahoj, já dnes taky budu sama, můj má třídní sraz, tak si užiju pohody... navíc jsen to prvně po revizi dostala, tak mě břicho docela bolí, ale jsem strašně ráda, protože mám zase od čeho počítat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre