Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
12. mar 2010

Ahoj, přeju všem krásnej den... i když ten protivnej mráz se zase vrátil.... u nás -2

zkouším, koukej, ať jsi po neděli v pohodě, ať spolu začneme 🙂 já včera trochu zašpinila, tak jsem se vyděsila, že už přijde MS, ale dneska zase nic. Tak jsem si zatím oddychla, protože to očekávám až nejdřív v pondělí, tak mám strach, aby to zase nebyla nějaká komplikace.
s vráskama máš přesně pravdu, já mám hubenej ksichtík a vrásky snad od puberty... teď se strašně snažím trochu nabrat (ale to nejsem žádná vizuna), stejně mi to nejde, čím víc jím, tím ví trávím tam.. 🙂
V době, kdy jsem chtěla zhubnout to absolutně nešlo a teď je to naopak.

Tak držte palce, ať ta mrcha přijde nejdřív v neděli

mascha
12. mar 2010

ankavo,závidím ti tvůj problém s nepřibíránm. Já po ěch letech hormonů mám problém spíš opačný. 😝

pet.s máš prvdu v tomto věku ty hodinky ntikají,ale mlátí

mascha
12. mar 2010

už mě ten sníh leze krkem,a to jaro ne a ne 😨

mascha
12. mar 2010

hadonoshko,my sme tak mladé, že by jsme s tím mohly marodit. smrt tomu,kdo mluví jinal! 😠

gejbule1
12. mar 2010

ahoj holky,to počasí je fakt hrůza a to my ještě dnes jedeme na hory.Vůbec se mi do té hromady sněhu nechce.Když jsme to v lednu objednávali tak jsem myslela že už bude jaro.Ale alespoň se s manžou užijeme i když na snažení to nebude jsem teprve 8DC tak na to alespoň nebudu myslet a užiju si to.
anka taky závidím to nepřibírání.I když já můžu být ráda že jsem jaká jsem při tom jak mám ráda sladké 🙂.
macha jsme v nejlepším věku 😀

pajinka111
12. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
awalancha....39 let........20 DC....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let........21 DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....18 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......9 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........6 DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........5 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........24 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 23 DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let.........16 DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........7 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009
izina...........43 let....................děvčátko nar.04/09, počato přirozenou cestou

pajinka111
12. mar 2010

pets -tak si z tebe beru příklad,taky sesnažíme hooodně dlouho a ni,tak vidím že mám ještě naději 😉

aja37
12. mar 2010

Baby, my sa snazime od 9/2007 (ty jo, to uz je 2,5roka) a nic. Ako uuuuuplne nic. 😢 ... ba, nieco ano. Vdaka tym hormonom mam par kil navyse, ktore sa ma drzia a drzia a ani za ten svet nechcu ist prec 😀

mascha
12. mar 2010

ajo jsi žabař, já to teď táhnu už pátý rok jediný výsledek,kromě deseti kil navíc je ten, že mě v caru připrvili o oba vejcovody a dvěstě tisíc. 😎 😖

ankava
12. mar 2010

mascha, klobouk dolů, určitě ti to teď vyjde, 9 je šťastné číslo 🙂

Já se snažila 3 roky přirozeně před 10 lety, než jsme zjistili, že muž je úplně bez spermií a IVF odmítl. Smířila jsem se a smířená jsem byla 7 let. Pak začaly bít hodiny ostošest. Následoval rozchod, samota, nový partner. Teď se snažíme přes rok. Výsledek? dvakrát zamlklé těhu... a jak nakonec dopadnu????
Já tedy říkám, že dobře, ale co to dobře je, to ví jen ten můj osud....
Zase mě bolí břicho jako kdybych už to měla dostat, ale nic, je to stejné jako minulý měsíc. Tak doufám, že mrcha zase přijde přesně.
Už jsem vybrala prachy na stimulační hormony. Zatím víc ne, i když pevně věřím, že bude co oplodnit a že do CARU nacpu dalších 7 tisíc za ICSI.

Holky, řekla bych, že už bychom měly rozšířit kolonku těhulek, nás snažilek je dost převaha a to je nespravedlivé 🙂 Tak se snažme 🙂

mascha
12. mar 2010

ankavo proč máte icsi?

aja37
12. mar 2010

Noo, Mascha, ja som nechcela byt prudko konkretna ... u mna tych par kil navyse znamena asi 7kg 🤐 a ta vaha nie a nie ukazat menej 😀 A to som pred 2,5rokom mala este menej. Skrz rozny stres a pracu som mala cca 50kg, potom som sa "ustalila" na 56kg a bola som spokojna, lebo tych 50 bolo fakt malo. Vyzerala som divne, sama vraska. Teraz, po tych 5IVF, mam spokojnych 64kg 😖 A inak, v CARe som tiez nechala uz cca 160tis ale ked mi chceli odstanit vajcovody, lebo ze vraj ich nepotrebujem, lebo aj tak to budeme robit vzdy umelo, tak som usla do ineho CARu. Chapete vy toto? Vobec nevedeli preco nemozem otehotniet (vsetko je u nas OK), tak sa pozrieme na vajcovody a dame ich prec. No skoro som im ublizila.

ankava
12. mar 2010

masha, protože doktor očekává málo vajuch a při ICSI je větší pravděpodobnost, že se ji oplodní víc, když se vyberou správný spermie, tak jsem na to kývla. Prý je to dobrá investice. Když mám teĎ první a poslední pokus hrazený pojišťovnou, tak to není taková finanční rána.

ankava
12. mar 2010

aja, to co píšeš je fakt pravda? to snad ani není možný.

já teď beru hormony 3. měsíc, snažím se pořádně jíst, (takhle jsem nikdy nejedla) a výsledek? prvních 14 dní přiberu kilo- paráda, pak začnu s utroušem a kilo je okamžitě dole. takže když jsem odcházela z nemocnice a paní doktorka mi říkala, že mám pár kilo nabrat, tak mám teď ještě o kilo méně. ( 52) Ale já nejsem moc velká, takže za normálních okolností bych byla nadmíru spokojená. Jenže já dost dlouho sportovala, takže mám spíš svaly (teď už jen zbytky svalů) než tuk...
na mě ty hormony působí spíš jak prášky na spaní... jsem asi nějaká divná 🙂

mascha
12. mar 2010

ajo,mě ty vecovody odstranili,protože jsem měla oboustranné mimoděložní. Tělo chtělo těhotnět, ale páni doktoři drobně přehlédli,že kvůli srůstům v děloze, které pozapomněli vyšetřit,nemohlo. Takže kdyby se jim chtělo hned zjistit, že netěhotním srůstama, už jsem mohla mít dvouleté dvojčata. Protoženemáme jinak problém,já mám vajec jak slepice a manža spermií,že může být dárce. A to že nejsem těhotná teď,bude už v má hlavě. Jeden čas jsem na tom byla velic špatně psychicky. Čtyři roky jsem byla jako v tunelu, na konci byl jen jeden bod-těhotenství. No, snad jsem s z toho aspoň trochu dostal a moc si přeju do tohohle znova nevlítnout. Byla to hrozná doba. 😝
Ankavo tobě toeště vlastně platí pojišťovna, tk to jo. do kterého caru chodíš?

ankava
12. mar 2010

chodím do Pronatalu, doufám, že se nám to podaří, u mě je asi problém, že mám málo hormonů, tak řekli, že když mě pořádně dodotují, že by to mohlo být v pohodě. Pokud to nevyjde, tak se asi taky zařadím mezi vás, co jste do caru narvali, co jste měli.
ale i kdyby to nikdy nevyšlo, tak alespoň nebudu žít s pocitem, že jsem pro to nic neudělala.

Máš pravdu, že v té hlavě to je.
Když jsem se v prvním manželství snažila ,tak jsem taky žila od MS do MS, ale nějak jsem to tehdy nebrala tak vážně a každou MS neobrečela...ale myslela na to taky pořád..
když se zjistilo proč to nejde, tak jsem se nějak srovnala a šlo to. Jenže pak nastal zkrat v hlavě a já nemyslela na nic jiného. Vztah už byl v té době nadraka, tak jsem se nakopla a v 37 jsem řekla dost a alespoň to zkusím. Bohužel jsem netušila, že by mohl být taky problém v tom, že to mimino z nějakého důvodu nebude vyvíjet. Ale jak jsem to měla vědět, když jsem jako mladá těhu nebyla? no a pro doktory jeden potrat nic není, nic nezkoumají, a když to bylo podruhé, tak taky nic moc, jen navrhli to IVF, kvůli pomalým spermiim mého přítele, že by zase chvíli trvalo, než by se to povedlo a k vůli té hormonální podpoře. Tak mi nezbývá než věřit, že to tak bude.
Po tom druhém potratu jsem byla úplně na dně, pořád jsem řešila, co bude, ale teĎ jsem vcelku v pohodě a doufám, že to dopadne.
A jestli nedopadne, tak to budu zase řešit až potom. Je to asi nejlepší. Nemalovat čerty na zeĎ. 🙂

mascha
12. mar 2010

to určitě.ale poraď si. Já jsem byla už opravdu v poho a těď,když jsem navštívila znovu doktora na ivf a bude ještě brát 24 den cyklu sliznici aby věděl, do čeho to embrijko půjde, ksem zase nastartovaná jak závodní kůň v boxu. a není hodina, abych na to nemyslela. jsem dospělá,svéprávná,poměrně úspěšná ......a přesto si nedokážu poručit. na to je jedno slovo - magor. 😠

ankava
12. mar 2010

mascha, je to tak, já jsem taky magor. Už jsem si kolikrát říkala, do čeho se to snažím vlézt, 40 let už jsem to vydržela bez dětí, mám slušnou práci, jsem tam taky celkem úspěšná, koníčky, přátele... jenže jenže jenže...... duši neporučíš, můžu si to rozumově přebírat jak chci, tam někde vevnitř to sedí a toho se nezbavíš... možná za tři čtyři roky, až bude definitvně po všem se ta hlava zase srovná. Ale budou to dlouhý roky. Nebo vlastně ne. Protože my budeme letos těhulit... a pak to s prťousama poběží hodně hodně rychle.... 🙂

mascha
12. mar 2010

no to si piš!!!! :- 😀 😀
my budem tak těhotné, že budeme poblité a krááááásně

mascha
12. mar 2010

už se těším, jak mi bude zle, budu blikat, nebudu moct kafe a víno! 😎

pet.s
12. mar 2010

holky dnes jsem byli v Rokytnici. Vyvvezla jsem moji dcerunku a dceru mužíka lyžovat. Jela i ségra s rodinou. Já nejezdila. Bála jsem se, kdybych spadla. Tak jsem hlídala pod kopcem synovce v kočárku.Bylo to fajn,akorát se k večeru zkazilo počasí. Domů jsme jeli za pěkné chumelenice.

izina
13. mar 2010

Ahoj

Pet,
Také jsem zažila tyranii od prvního muže. Po 8 letech společného žití začal zahybat a k tomu žárlit. Začal pomalu omezovat mě v pohybu, pak přišel slovní a psychický nátlak, bití až jsem zkončila u doktora a nakonec na policii a u rozvodového soudu. Dostal podmínku, kterou si vlastní blbostí proměnil v trest
Paji,
zvládnout se dá hodně, aspoň my ženské toho vydržíme. Měla jsem kolem sebe trpělivé kamarády a kamarádky. Až jsem se z toho všeho pořádně vypovídala. Samozřejmě, že mě podrželi i rodiče, i když mami moje "úspěchy" nesla dost těžce. Pořád chtěla být bábou. Jen partneři to většinou nezvládli a utekli.
Gejb,
díky za zapsání do tabulky. Ráda bych se brzy přepsala do čekatelek, ale kdo ví. Jo a dc nějak nevim. Od otěhotnění jsem zatim mrchu neměla a doufám,že ještě dlouho mít nebudu 😉
Zkousim,
na věk vůbec nekoukej a doktory ber s rezervou. držim palečky
Mascha,
já vůbec nezvracela, chutě minimální a špatně mi nebylo. Že jsem v tom jsem ale zjistila velice brzy. Chodili jsme na karty a vždy jsem si dala 2 malé houby, zelenou a naložený hermelín s feferonou. Nikdy mi nic nebylo, ale 2* po sobě jsem zvracela. Udělala jsem si test a hurá 😀

děvčata,
držte se a nemyslete na to. Jen co jsem vyměnila despotu za kliďase, dala se trochu dohromady, hlavně psychicky a smířila se s tim, že už nic nebude, přišlo to, ani nevim jak. Teda to je věta 😕 . Zima už mi pomalu začíná štvát. Už kvůli oblékání malé.

pajinka111
13. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
awalancha....39 let........21 DC....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let........22 DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz......40 rokov.....19 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......10 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
pajinka111...38let..........7 DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........6 DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to 🙂 hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........25 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 24DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let.........17 DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
zaenab........39 let..........8 DC.....5 IUI, tento cyklus stimulace na nativ
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009
izina...........43 let....................děvčátko nar.04/09, počato přirozenou cestou

pecicka
13. mar 2010

ahoj holky, myslíte, že se k vám můžu přidat?

pajinka111
13. mar 2010

pecicka-jasně že jo,vítej mezi nás..jestli chceš i do tabulky napiš o sobě údaje,nebo se přidej

pecicka
13. mar 2010

tak mě je 38let, zrovna včera jsem se dozvěděla, že druhá minimálka byla neuspěšná, tak jdeme 26.3.k Mudr domluvit se, co dál, ale říkal, že není na co čekat, a že pojedem hned dál, tak uvidíme, Včera jsem to obrečela, dneska už je líp.......v listopadi mi bude 39, asi toho času opravdu moc není

ankava
13. mar 2010

ahoj pecicka... tak zase další mezi námi... 🙂

mascha, jak ty mi mluvíš z duše.... jak ráda to kafe a víno opustím 🙂, tedy kafe už jsem neměla měsíc a vína vypiju tak max dvojku a mám dost, ale chutná mi.

Všem hezkou sobotu...

Dnes finišuji s daněma, už to chci mít fakt z krku, ale stejně to nedodělám, když jsem dodneska ještě nedostala od některých papíry, tak jsem fakt naprdlá, oni po mě něco chtějí a ještě se diví, že by pro to měli něco udělat. ach jo.

pecicka
13. mar 2010

holky ve zkratce vám pisnu, jak vlastně to se mnou je, takže mám tři děti přirozenou cestou, byla jsem 18let vdaná,ale o ničem, Chlap byl o 17let starší a je se do něj bláznivě zamilovala....takže jsem to vydržela celých 18let i přesto, že byly milenky, flámy, hospada a automaty.....ake to už je pryč, nikdy bych ovšem neměla tu odvahu to udělat, kdybych nepoznala svého nynějšího manžela, který své děti nemá. Je to opravdu poklad, který mi asi život postavil do cesty jako odměnu, za ty roky předtím. Dlouho jsem váhla, i když jsem věděla, jak moc ho miluji,ale stálo mezi námi 8let o které je mladší, ale vynechala jsem rozum a šla za hlasem svého srdce a dnes jsem vděčná, že jsem se tajto rozhodla,za tři roky společného života mi dal víc než bývaly za 18let. Jenže velký problém, mám sterilizaci.........takže jiná cesta není, naštěstí jsem zjistila, že jsem uplně zdravá a ne jako když mi tvrdili, že bych už děti neměla mít, protože měli podezření v 3těhoteství na trombozu a další nedoporučovali. Takže antikoncepci jsem nemohla, po tělísku jsem málem vykrvácela, takže taky nic, tak zbývala poslední možnost sterilizace. Jelikož jsem měla v 26letech 3děti a nikdy jsem o rozvodu nepřemýšlela, neviděla jsem v tom problém. Omyl, člověk míní, panbůh mění......tak jenom aby jste byli v obraze. Manžel děti moje dnes už naše děti miluje a opravdu pro ně dělá vše, ale vlastní je vlastní i když on tvrdí, že šel do toho bztaju s tím, že děti mám a už nebudu chtít, ale nechvi ho připravit o ty nadherné pocity prožít si se mniu těhotenství, porod a hlavně ten nezapomenutelný pocit, když drží v náručí své dítě......jsem ale ukecaná

ankava
13. mar 2010

Pecicko, hodně štěstí, určitě to zvládnete...
jako my všechny tady, tohle šŤastná diskuse... 🙂

pecicka
13. mar 2010

tak to jsem teda moc ráda, že jsem vás tady našla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre