Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

kettysek
13. máj 2010

Ahoj holky
sem tu poprvé asi nejstarší. Sem ráda že nejsem sama kdo chce mimčo po 40!Nějak na mě dopadá syndrom prázdného hnízda a do babičky mám ještě, podle slov mých synů, daleko.
Jen se mi nějak nedaří otěhotnět..uff, 🙄 Ted sem práve v očekávání...asi zase MS, ikdyž si už vsugerovávám těhotenské příznaky. Ta psychika dokáže divy!

marrad
13. máj 2010

aja37
ano boli to zbytocne minute prachy...
ked sme odchadzali tak lekar povedal ze mame este doma sexovat.... divne, ale toto CAR uz je pre mna minulostou.....

ankava
13. máj 2010

ahoj kettysek, vítej v klubu, jestli chceš, tak něco o sobě napiš, jak dlouho se snažíte? Jenom přirozeně, a tak , co budeš chtít 🙂

těch okolo 40 je nás tady mraky 🙂 a pořád to nevzdáváme 🙂

kettysek
13. máj 2010

Ahojky díky za přivítání
snažíme se přirozeně asi půl roku. Někdy si připadám že sem na to už asi stará, že příroda sama nechce 😢 Mám 2 kluky -22 a 21 let, kteří si žijí vlastními životy ikdyž ještě obývají rodné hnízdo protože studují.
Nejdřív sem si říkala že to zkusím jen aby to vyšlo do konce roku 2010 kdy mi bude 43, že příští rok už bych byla fakt stará, ale pořád to nějak nechci vzdát! Asi sem se na to moc upnula...

kettysek
13. máj 2010

Ted do konce týdne mi má přijít MS, tak sem docela nervozní, ikdyž popravdě tuším, že zase NIC ☹

gabikri
13. máj 2010

aja : no já nevím, ale nepřipadá mi vhodné sekat jedno IVF za druhým. Aspoň dva cykly by tam měla být pauza...to říkají u nás v CARu a já s nimi spohlasím. Tělo by si mělo odpúočinout po těch šílených dávkách hormonů....hlavně psychika by se měla taky trochu srovnat...a ta je pro to nesmírně důležitá. Myslím si, že tam, kde ti to udělají hnde za sebou tak jim jde především o peníze a ne dobro pacientky. Toť můj názor 😉

aja37
13. máj 2010

Gabikri, ja uz neviem, co si mam o tom vsetkom mysliet. Tato doktorka nepovedala, ze by sa mali opakovat IVF jedno za druhym do nekonecna, jasne ze nejaku prestavku to chce. Ale vraj par kratkych protokolov za sebou nevadi, prave naopak sa vyuzije toho, ze telo je nabudene. A tusim som to citala aj v Prosanuse, ze pokial pacientka nema nejaky problem, tak to tak mozu urobit. .... vies jak, topiaci sa aj slamky (brcka ) chyta 😀 😀 ...a btw, mne ani tie prestavky nepomohli. 😢

ankava
13. máj 2010

gabi, to asi máš pravdu....
ja ty? bylas na té krvi?

ketty... a máš stejného muže, se ktetým už máš kluky nebo nového?? půl roku je pro naše ročníky dost dlouhá doba, protože ten věk strašně letí, ale určitě bych to nevzdávala. A radila si se doktorkou? že by ti třeba dala nějakou hormonální podporu???

gabikri
13. máj 2010

aja : mne taky ne.... 😒 Teď musíš mít z toho v hlavě guláš.....jedni doktoři říkají to, jíní ono.... 😝
Ale možná není na škodu vyměnit CAR......možná fakt úplně jiné metody člověku pomůžou 😉 Držím palce 😵

danielax
13. máj 2010

ahojky holky, taky mi snižovali dávky Puregonu. Nejprve zvyšovali a ke konci stimulace snižovali ze 300 na 200
aja... to je fajn, že máš z doktoryk dobrý pocit... já se pak nebojím zeptat na kdejakou "blbost" a všechno mi to krásně vysvělili 🙂

kettysek
13. máj 2010

Mám pořád stejného manžela, zaplatpánbůh skvělého, šel do toho se mnou ikdyž budeme asi u nás na vsi patřit za mimoně 😅 -teda pokud by se to povedlo.
U doktorky sem nebyla, asi by si klepala na čelo, protože je to asi 13 let kdy sem byla na miniinterupci-v tu dobu sem si prostě mimčo dovolit nemohla. No a ted to asi sklízím. 🙄
Jen si prostě myslím že jsem zdravá, zajištěná, docela "neopotřebovaná", že bych ještě jednomu tvorečkovi život dát mohla!
Asi mi ale přáno nebude, nechám tomu volný průběh.
Díky za to ,že se můžu tady a váma vykecat...že vy mě určitě chápete jak to všecko myslím.

gabikri
13. máj 2010

ankava : ne..........nebyla. Budu se zžírat až do 17tého dne. Teda já už se nezžírám...já už jsem to odpísklala 😒 Dneska jsem se naložila do vany a udělala si kofeinové kafíčko 😉 Já jsem na chalupě....takže ani nemám kam jít na tu krev...počkám do toho 17tého. Akorát co mě sejří že do sebe musím pořád prát ty léky i když si myslím, že už zbytečně 😝

danielax
13. máj 2010

kettysek.... ani jeden doktor si neklepal na čelo 😀 Právě naopak 😉 Ale je taky pravda, že z mýchznámých si občas asi někdo klepe na čelo, ale ti co jsou opravdu kamarádi nás podporují!

gabi.... jak je? Nedošla jsi na krev?

ankava....už je ti alespoň maličko líp?

gabikri
13. máj 2010

kettysek : nevím odkud jsi, ale my máme chalupu v jižních Čechách v takové malé vesničce, kde si lidi koukají do talíře a přímo sousedka v baráku má v 45letech tříletá dvojčata z umělého oplodnění a nikdo se nad tím nepozastavuje. Takže toho bych se nebála...to jsou možná Tvé zbytečné předsudky... ak té doktorce si zajdi 😉

danielax
13. máj 2010

gabi.... už to čtu... neodpískávej to dokud nebudeš mít výsledky! Hrzky mysli pozitivně 😉

gabikri
13. máj 2010

daniela : no nic moc .........ale snažím se s tím žít 😝 Na krvi jsem nebyla....jsem na samotě u lesa a tady neznám žádné doktory 😉

danielax
13. máj 2010

jooooo- holky dobrá zpráva.... už vezmu do té bolavé ruky hrneček a unesu ho 😀 😀 😀

kettysek
13. máj 2010

No lidi to je až to poslední co bych řešila! každý at si zamete před svým prahem. je fakt že v dnešní době je to všechno jinak než když nám bylo 20, to ženská když měla dítě ve 30 tak byla stará a lidi si na ní ukazovali.
Spíš si říkám jestli bych to opravdu ještě zvládla..takový červíčci pochybností, měly jste je taky?

ankava
13. máj 2010

gabri.. to je mi fakt moc líto, ach jo, tak to vypadalo nadějně, ale pořád je malilinkatá naděje......

ketty, tak to jsi mezi námi jedna z mála, co má pořád stejného manžela, klobouk dolů 🙂

dani, co ty? ještě pořád marodíš? co loket? lepší se?

já jdu dneska k tomu svýmu doktorovi, takže nervíky zase pracují.... jak bych strašně ráda dostala tu těhuprůkazku......
dneska je mi ještě celkem dobře, jen mám žaludek na vodě, takže počítám, že atak přijde večer 🙂

gabikri
13. máj 2010

Holky to vám musím napsat drb o té sousedce....doufám, že sem nechodí 😀
Ona dělala účetní jednomu o deset let mladšímu chlapíkovi taky ze vsi...no dali se na chvíli dohromady.......chtěli dítě..tak měli zamražené sperma. No a pak se rozešli...on si našel mladou....s tou počal dítě přirozeně a do toho přišla tahle účetní, že je těhotná.. On to blbec nezrušil a teď platí na tři děti. ( s tou mladou už taky není)

kettysek
13. máj 2010

zatím se snažím prolouskávat vašimi příspěvky abych byla trochu v obraze jak jste na tom,,,ááále je tu tolik stránek tak mějte se mnou strpeníčko, já se brzo zorientuju 😀

ankava
13. máj 2010

ketty... určitě zvládla... ale s tou doktorkou bych neotálela, oni fakt můžou pomoct a v našem věku je to fakt hra času, za to přeci nic nedáš. Nevím tedy, jaká tvoje doktorka je, já mám naštěstí štěstí na dobrý doktory.

gabikri
13. máj 2010

daniela : super...za chvíli budeš zvedat činky 😀 😀 😀

ankava
13. máj 2010

gabi... no to to ten hošan moc nezvládl 🙂

danielax
13. máj 2010

kettysek.... to si piš, že jsem měla pochybnosti 😀 Probírali jsme to s přítelem.... moje pochybnosti přišli když jsme vyzvedli léky za 8.000,- kč 🙂 Přítel mi na to odpověděl, že on má spíš pochybosti že by se nám povedlo vecpat postýlku pro mimi do našeho ložnicového koutečku v obýváku 😀 Doma jsme si sedli a znova probrali pro a proti... co nás čeká s mimi a bylo po pochybách 😉

kettysek
13. máj 2010

ankava: a tys měla nějakou hormonální léčbu? a kolik máš let, holky já než to přečtu jak ste na tom..to bude domácí úkol na celý víkend 😅

gabikri
13. máj 2010

ankava : to moc neeeee 😀 😀 😀

danielax
13. máj 2010

gabi....dobrej chlapec... snad paní spotřebovala všechno zmražený sperma.... aby nemusel za chvíli platit na soukromou školičku 🙂

gabikri
13. máj 2010

daniela : 😀 😀 😀 😀 To mě nenapadlo 😀 😀 😀 Ale jak už se to jednou rozmrazí, tak to zpátky nejde zmrazit, nebo se pletu?

danielax
13. máj 2010

gabi... já nevím... v tomhle fakt nejsem zběhlá 😀 😀 😀 třeba to mrazí na víc částí, jak petrželku v tvořítkách na led 😉

ankava
13. máj 2010

s tou petželkou je to klidně možný 🙂 určitě se odebírá postupně 🙂

ketty... mě teď brzy bude 40, jsem těhotná po mělém oplodnění- takže hormonů mám hromady.
děti bohužel žádné nemám.
V loni jsem měla dvakrát zamlklé těhotensví - asi právě kvůli té nedostatečné hormonální hladině.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre