Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

annaanna
3. okt 2008

no ahoj sonet,už si nám tu chýbala.

čo sa týka zisťovania alergie, robia to len v prahe, ústav pro matku a díte, tak sa to volá.
pomer hormonov zisťujú v care vždy 2.deň menzesu z krvi a následne nasadia stimuláci
príčina missedov ... to neviem, to vravia že z tej pigd

no tak pekne sa popozerať na hafaníkov. hmmmm to nie je zlá vec

bigrendy
3. okt 2008

Sonet mě v caru nechtěli zjistit nic.

na vlastní žádost jsem je donutila. a tak se to zjistilo.

potom tam docházela imunoložka tak jsem k ní začala chodit.

ale car jsem změnila. normálně by tě měli vzít krev a tak to zjistí.

mě našli moc vysoké protilátky.

beru prednison a po pul roce je to pryč.

mám menší hodnoty než je norma. a to mě původně ivf vůbec nedoporučili.

Yanny mě by ivf mělo vyjít taky na těch 55 000kč. tak uvidím.

bigrendy
3. okt 2008

já chodím na karlák do kachlíkárny. dr. Malíčková

sonet
3. okt 2008

hmm, takze z obycajneho vysetrenia hormonov asi vela nezistia...Anuska a zo je to pigd?
S tou vystavou stale vaham. Ja mam tam aj prihlasenych mojich nufkov, ale Sergej schudol, lebo Maruska harala a Maruska pribrala, lebo harala a pripravovala sa na steniatka. Takze su ako dvojka do jezzu. A teraz chraaapu. Pojdem ich o chvilu nakrmit. Aj tak oboch by sme nebrali, lebo ja tahat voditko teraz nebudem riskovat, ked sa tam vobec vytrepkam. Ale chcela by som to aspon vidiet.

sonet
3. okt 2008

a zabudla som, ta alergia moze dla mojej miernej logiky tiez sposobit odumretie plodu alebo missed, plodovy vacok bez babatka...ci nem nem?

yanny
3. okt 2008

Je Sonet, to bych jela hned s tebu, ale mám nohu v sádře a ještě hodně daleko, tak 600 km.
Na burčák mi take tečou sliny. 🙂 🙂 🙂 A hodně.
Hormonální profil dělá každý gyneklolog a ostatní zjistí na imunologii.
Mě dokonce na imunologii v caru zjistili alergii na lepek, už nekdy v lednu. Od té doby držím bezlp. dietu.
Byla jsem kvuli tomu neplodná, že prý děloha bojovala poti embrjkům. Dokonce mi žekli, kdyby se mi zázrakem povedlo otěhotnět, tak hrozí potrat.

annaanna
3. okt 2008

pigd je predimplementačná genetická diagnostika. skús pozrieť www.iscare.sk, je to pre staršie paničky... 🙂
tvoji hafinkovia chodia na výstavy? hoď nejakú foto do albíčka, máš? chúdatko maruška a bude mať šteniatka? a čím ich krmiš? náš hafan sa krmi sám, dávame mu royal a musíme pridať aj nejaké pamlsky, je veľmi maškrtný. ako sú veľký?

annaanna
3. okt 2008

asi nem, asi spôsobí že sa embryjko neuchytí

annaanna
3. okt 2008

idem sa uložiť na gaučík, potom vás ešte dočítam, ide nemocnica na okraji mesta, budem to sledovať

bigrendy
3. okt 2008

mě tenkrát řekli že ty alergie vypudí embrio. 1x jsem potratila . vydrželo jen do 7tt

sonet
3. okt 2008

no vidis, ja si toez myslim, ze to moze byt alergiou...a da sa to teda liecit, bigrendy, povedz povedz, ze ano (ti poslem cokoladu)
anus, tiez papaju royal ale Sergejovi davam este kuriatko k tomu, musi z neho narast silny chlapisko. Chceli sme marusku teraz kryt, ale ked sa to so mnou vrbilo ako vrbilo, tak sme pockali...ale zenich uz je vybrany🙂))

yanny
3. okt 2008

Rendy, tak já si teprve teď všimla tvých fotek. 🙂
A čí je ta krásná Lilianka. A to jseš ty??? Na fotce č. 11 a dál???

yanny
3. okt 2008

Aničko a to sleduješ ČT 1.

Nekoukal jste někdo na Z1?????

lenka2008
autor
3. okt 2008

ahojte berušky, toto nie je konik, ale zdochnuta mrcina - nabieha tak pomaly, ze ho kopnem. Kukala som ordinaciu - neni to zle... Tak oberacka zajtra kvoli pocasiu nebude, az cez tyzden - haha bezo mna - ja sa pustim uz do burciaku... Anicka, to ty furt vysvetlujes co je pigd? tusim uz vcera sa niekto pytal...

yanny
3. okt 2008

škoda, že nejde poslat burčák na dobírku, musela jsem si otevřít sama vínečko. Doufám, že neupadnu z berliček až půjdu na WCčko.

lenka2008
autor
3. okt 2008

no vidim, ze ta chut je fakt silna ked si si vino otvorila 😀 ken sa prosim ta nezcapaj, lebo fakt tam niekde padnes jak kabela

yanny
3. okt 2008

Já zase teď koukám na Primu, kde Demi švihne Daglese. Už jsem to viděla.
Co dávají pěkného u vás holky na slovači????

vika34
3. okt 2008

dnes dávajú "pán a pani Smithovci"-B.PITT a ANGELINA

lenka2008
autor
3. okt 2008

uz aj som prepla - to som videla , vcelku dobre. Samica. Na slovaci teraz su same bludy, v piatky nie je co. Inak ja dozivam len do 8 vecer a kukavam Ordinaciu a Poistovnu. To je moj celotelevizny repertoar. No a samozrejme ak nezaspim tak zufale manzelky.

vika34
3. okt 2008

TO sú presne moje seriály,píšeš ,že si pozerala záhradu,ved tá išla včera

sonet
3. okt 2008

Ahojte, ja som teraz zabsolvovala nemocnicu na okraji...hmm stara laska nerezavi...na to pigd som sa pytala ja, nevsimla som si, ze uz o tom bola debata

vika34
3. okt 2008

čo chceš vedieť o PIGD?

lenka2008
autor
3. okt 2008

tak ja Brangelinu nemusim. Radsej Douglasa. a o tych serialoch ja len tak vseobecne, inak pre mna mozu TV zrusit. Sonet, ako?

sonet
3. okt 2008

uz som sa pytala, anicka mi dala zasa odpoved. dik🙂))chcela som vediet, ci to moze vplyvat na missed.

vika34
3. okt 2008

a môže,podľa annaanna?

lenka2008
autor
3. okt 2008

yanny nam asi pri krasnom Douglasovi zaspala.

sonet
3. okt 2008

ano. Ale to moze sposobovat kvantum veci. Aj slabe spermie a kde co...a kompletne dokladne vysetrenia cloveku robia, az ked je zle, alebo ako sa dozvedam, ked si to vynutis...

vika34
3. okt 2008

ja som potratila 5 razy,naposledy pred dvoma týždňami a môžem ti povedať,že na skoro všetky vyšetrenia som sa poslala sama,alebo som po potrate narazila na mladú doktorku-stážistku,ktorá ešte mala chuť pátrať,najhoršie,že máme všetko negatívne

lenka2008
autor
3. okt 2008

viki , fakt hrozne. Ale nechapem, ze nikto nepatra po dovodoch. To ja som potom fakt mala stastie, ze po prvom potrate sa mi v car znazili zistit dovod a vyzera ze sa trafili. Myslela som si, ze po 2-3 potratoch sa tomu lekari venuju maximalne, ale asi sa mylim ako vidim

a kukala som nie ordinaciu, ale Nemocnicu na CT. 🙂

annaanna
3. okt 2008

no babenky, tak som si zdriemla a kukla, tak teda akože nič moc, ale už zo zvyku to dopozerám. Poisťovňa je tiež môj seriál, ordináciu nejako nekukám, ak tak, tak len na nove. tá slovenská je nejako čudne natočená ... myslím tým herecké výkony ... no nechcem kritizovať
sonet dík, mrkla som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre