Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
7. okt 2008

Jo ta antikoncepce se jmenuje Cilest.

madla28
7. okt 2008

Zaenab, napodruhé, poprvé to bylo v Repromedě.

zaenab
7. okt 2008

Madli, já vím 🙂
Myslela jsem napoprvé tady na Obilňáku 🙂
Každopádně držím všechny pěsti a určitě se ozvi, až tu budeš a čas ti to dovolí

madla28
7. okt 2008

Tak jsem to trochu spočítala a vypadá to, že pojedu do Brna kolem 17.11 a pak už začne konečně stimulace.

zaenab
7. okt 2008

No paráda Madli, to je za chvilku.

Já jsem pěkně naštvaná, blbě se o tom píše, ale začaly mě děsně trápit hemoroidy. Zničehonic během jednoho dne (předevčírem) tři obrovské krevní sraženiny, všechny venku, ani v autě pořádně sedět nemůžu. Zítra se objednávám k doktorovi (ohromně se mi chce 😒 ), ale mám hrůzu z toho, že v těhu by se to asi moc nedalo řešit. Ach jo, rodová zátěž z obou stran. K čemu mi je platný, že zdravě baštím (OK, kromě čokolády), sportuju a cpu se nějakými flavonoidy, které tomu mají předcházet.

vika34
7. okt 2008

zaenab ,chod pekne k lekárovi ,to nie sú žarty,ja mám chron.zápaql hrubého čreva a mmentálne po tom potrate sa mi to zhoršilo a tiež dosť krvácam,ale mňa nič našťastie nebolí

zaenab
7. okt 2008

Jo, půjdu tam, i když je to dost blbý pocit. Ale říkám si, v čem se liší třeba střevo od ucha, že se o těchto problémech tak blbě mluví ☹
Je fakt, že i teď mám problém se sezením u PC, žádná mast ani čípek nezabírá.

vika34
7. okt 2008

ked som s tým ležala v nemocnici ,tak prvá veta doktora ráno nebola dobré ráno ako ste sa vyspali ,ale aká bola stolica? 😀

zaenab
7. okt 2008

To je dobrý 😀
Snad mi s tím něco udělají, věřím, že se to dá léčit

vika34
7. okt 2008

jasné,že sa to dá liečiť,už sa mi zavierajú očká,tak dobrú noc

zaenab
7. okt 2008

Hezkou noc 😵

yanny
7. okt 2008

S tou antikoncepcí, to mi leží v hlavě. To se asi ušetří vajíčka za ten měsíc????

Zaneb taky jsem jednou měla, takovou malou bulku v konečníku, ani nevím z čeho. Nikam jsem nešla. Bolelo mě to tak den, když jsem seděla na wc. potom mě to přešlo, ale z čeho jsem to měla do dnes nevím.

madla28
7. okt 2008

Tak jsem teď lezla v internetové lékárně, léky na předpis a vůbec mi nešlo tam odsud se dostat. Musela jsem vypnout celý počítač. Ten Fostimon jsem tam našla, ale cena u toho nebyla, tak musím zítra vyrazit do lékárny a nechat to zjistit. Ale na co to je, to tam je, tak se Yanny na to mrkni.

madla28
7. okt 2008

Jo a taky přítel dostane před odběrem antibiotika. Ale nevím proč, když má spermiogram v pořádku.

madla28
7. okt 2008

Asi aby ho měl suprovej.

madla28
7. okt 2008

Zaenab já si taky jednou pr.... a byl celý záchod od krve. Ale víckrát se mi to nestalo.

madla28
7. okt 2008

Nikde nikdo, tak jdu spát. Dobrou.

yanny
7. okt 2008

Madlo, je tam doporučená cena pro lekárny 3450,- kč za balení 1O lahviček 75IU, já co si vzpomínám, tak jsem kupovala Menopur, také deset lahviček v Reprofitu v Brně za 6000,-.
Tak to je asi úplně stejné a docela levné.

zaenab
7. okt 2008

Ahoj Yanny, Madli, ještě nespím 🙂

yanny
7. okt 2008

A cos dělala, žes tu nebyla?????
Co budeta kupovat za caru???
Moje holčička dostala řidičák, minulý týden, jak jsem přijela z nemocnice. Takže měla kliku, že si jsem jí dovolila si vzít mojeho mazlíka, za dělání nákupů, a jezdí.
Ještě se jí nic nestalo, ani autu 🙂
Je to osud, že já nemohu s nohou do auta a ona dostane řidičák, za normálních okolností, bych jí ho fakt nepůjčila.
A teď už jezdí sama do školy, na nákupy ..... no a už jí chytli i policajti,jen na kontrolu.

zaenab
7. okt 2008

My máme v oblibě Volvo a Saab, takže přibude Volvo XC60.
Jinak mám teď děsně práce, před volbama se to hromadí, nevím, kam dřív 😠
Čekají mě služebky do Bruselu, Vídně, Berlína, Mnichova, Paříže a Londýna - vše do konce listopadu. Mám obavu, jak to skloubím s načasováním stimulace, ale teď si chci hlavně vyřešit ten svůj choulostivý problém, protože snad všechno, co se s tím dělá, je v kontraindikaci s těhotenstvím

yanny
7. okt 2008

Ty Zaneb, nemyslýš , že ani nebudeš mít čas těhotnět.
Jo to je cara.

zaenab
7. okt 2008

No já si nechám poradit od doktora, ale faktem je, že já mám víc problémů, když se v práci nerealizuju.
Naštěstí tyhle cesty jsou většinou jednodenní (brzy ráno odlet, v noci nebo druhý den přílet), tak to snad půjde. Na konzultaci mám jít druhý den ms, tak čekám, kdy přijde.

yanny
7. okt 2008

Já koukala na kalendář a začínám si myslet, že se dostanu ke stimulaci, když bych chtěla jeden měsíc HA,až v lednu.
Poslední dobou to nějak odsouvám. Dřív jsem do toho šla pořad po hlavě hned.

yanny
7. okt 2008

A ty nemáš žádné přípravy na cesty???

yanny
7. okt 2008

Asi, už si ostřílená, tak jedeš z voleje.
Nemyslím jako stará patrona, ale jako že máš nasbírané znalosti s věkem. 🙂

yanny
7. okt 2008

Asi tak jdu spát, jak nic nedělám, tak neustále ponocuju.
Papa

zaenab
7. okt 2008

Ne, přípravu na cestu nepotřebuju, mám velkou praxi a navíc prezentace dělám po nocích a miluju mluvit spatra. I dvouhodinové projevy si nechystám, maximálně mám v hlavě pár bodů.

No, já se tomu jití po hlavě za každou cenu bráním - připadá mi, že bych to násilím zakřikla.

Nic, jdu spát, mám toho dnes dost.
Dobrou

annaanna
8. okt 2008

ahojte, tak som vás dočítala..
zaenab - ja som si to tiež predstavovala, že medzi prácou stihnem stimuláciu a IVF a nejako mi to nevychádzalo. Vzhľadom k veku som nereagovala na hormony tak ako tie 25-ročné a niekedy sa stalo, že som chodila každý deň na pozorovanie folikulkov, ako rástli, okrem toho si musíš vybaviť predoperačné vyšetrenia, čo teda tiež chce čas, ku kamoške som šla internistke no a zabralo to dva pol dni, neviem či bola taká poctivá pri vyšetrovaní alebo to tak trvá. Okrem toho potrebuješ aj krv vyšetriť na pohlavné choroby (aj partner) a aids a to tiež je týždeň, dva.... no skrátka, som ti chcela povedať, že počas tej stimulácie, aby som to všetko stihla som toho malé plné oči, a to som si povedala, že práca počká.... teda pracovala som, ale len som riešila horúce problémy. A na mňa tie hormony nevplývajú dobre, bola som unavená a zlá (citlivá, podráždená....)

ja mám auto služobné, jazdím na ňom iba ja a aj na súkromné účely. Teraz ak by som šla na MD musím kúpiť auto, ale to bude len také malé na rok - dva, do mesta, na nákup...... na dlhšie trasy máme partnerovo.
takže aby som sa pomaly poobzerala po niečom, ale asi by som na ten rok nové nekupovala.

lenka2008
autor
8. okt 2008

zaenab - tiez mi to prislo tak ako pise yanny - pri takej "praci snu" aby si mala cas na tehotenstvo... pre mna ta stimulacia bola casovo dost narocna - chodila som tam denne na injekcie /neviem si predstavit, ze by mi ich pichal moj muz - to v dobrom zavidim babam, kde to tak funguje/, no a pomaly kazdy druhy den na UTZ a td. Vtedy som oficialne oznamila, ze na ziadne sluzobky mesiac nejdem zo zdr.dovodov. Nechapali, ale cusali a respektovali.
a co sa tyka hemeroidov - moja matka to mala, uplne v hroznom stave. Baby, sorry za detaily - ako päsť... Niekolko krat bola na speci zakroku u proktologa - tusim nejaka kolno??? nieco, tak to fantasticky pomohlo. Ale pokial to nemas zanedbane, urcite su prijemnejsie metody.
anna, ja tiez to mam s tym sluzobnym autom ako ty a mas pravdu - ja by som sukromne nekupila nove. Uz som taku chybu spravila asi pred 6 rokmi, medzitym padli ceny na auta a mala som asi vadny kus - presne ako padla 2rocna zaruka, sa mi to kazilo non stop. A nie nejake lacne blbosti - odisla riadiacia jednotka spalovania ci vztrekovnia, hop 30 litrov, potom elektrika, este nieco no horor. Ked totalne padli ceny na auta som to predala asi za 40% - 3 rocne auto! fasa kseft 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre