Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
18. jan 2011

@izina no to už je nevýhoda nás silných ženských,že....já bych taky někdy chtěla být chudinka ta co kolem ní skáče manžel haha...a nakonec to dopadá jako dneska ráno...chtěla jsem zatopit v krbu,musela jsem ho nejdřív vymést a vydrbat sklo a nakonec zjistím,že třísky nenaštípané a dřevo nedonesené,hlavně,že se dušoval,že není jak můj první manžel a že to všechno bude nachystané...krb máme týden i s cestou a už je to tady!!!On přece pracuje,já v té kanceláři asi ležím na pupku či co 😉

izina
18. jan 2011

@janettka Jj, tak to máš pravdu. Já tu přece také nic nedělám a on přijede utahaný z práce. Jen se starám o jedno dítě, aby bylo ok a venčim psa.

pet.s
18. jan 2011

ahojky holky,hlásím se po odmlce.Od listopadu mě bolelo břicho.Myslela jsem po císaři.Taková menstruační bolest vpravo.ve středu v noci teploty.tak jsem si došla na chirurgii a odpol už jsem byla bez slepáku s pěkným zánětem.prý jsem přišla půl minuty po 12. 😒 Není mi nic moc,

ankava
19. jan 2011

@pet.s dobře, že ta půlminuta nakonec stačila.. tak se brzy vykurýruj... slepák je teď nějak v módě... kamarádce ho brali na Vánoce a má půlročního chlapečka a druhá moje kamarádka měla zároveň slepáka s císařem v listopadu, její malá byla o měsíc dřív, ale už jsou v pohodě.
Tak se drž a pozdravuj holčičku 🙂 🙂
@janettka
@izina nevím, jak to která má, ale já myslím, že tohle je vlastnost většiny mužů, ten jejich režim je jiný. Zatímco my dorazíme z práce a hned se vrhneme do další a odpočíváme až když je všechno hotovo, tak chlap si musí nejdřív odpočinout a když náhodou zbyde čas, tak se do něčeho vrhnou 🙂 Asi je třeba se s tím smířit 🙂

jesterka001
19. jan 2011

Ahoj holky, prosím Vás moc o Váš názor. Jsem po 3. IVF (12.den od ET). V pondělí jsem začala silně krvácet, takže jsem to brala jako negativní. Včera jsem měla jet na imunologii na injekci, kam jsem teda nejela, protože už injekce nebyla zapotřebí, když to nedopadlo. Dneska ráno jsem si ale udělala pro jistotu test a vylezla mi na něm druhá čárka. Sice slaboučká, ale je tam. Já tomu fakt nerozumím. Na to, aby to bylo po hormonech už mi přijde pozdě (i když v CARu mi dneska po telefonu tvrdili pravý opak), ale přijde mi jako úplně nesmyslný, abych byla těhotná, když tak silně krvácím. Nemáte s tím některá zkušenost? Díky moc, jsem z toho teď nějaká vystresovaná.

ankava
19. jan 2011

@jesterka001 ahoj, tohle může být různé.. můžeš být těhotná, což by bylo to nejlepší a přesto krvácet, nebo se embryjko uchytilo, proto ta čárka, ale neudrželo, takže s krví odejde.... a jestli jsi měla víc jak jedno, tak může odejít jen jedno a druhé se uchytí... těch variant je víc...
moc přeju, aby to byla jedna z těch lepších variant.
V každém příadě ti zbývá jen čekat, zjistit z krve, kolik máš HCG a pak jestli poroste a v některých CARech píchají nějaké injekce, aby se případně ještě to embryjko zachytilo a nedošlo k tomu mikropotratu.
Držím ti palce 🙂

jesterka001
19. jan 2011

@ankava Měla jsem jenom jedno embryo. U nás v CARu se na krev nechodí, bohužel. No, uvidím jak to dopadne. Každopádně díky ankavo a gratuluji k dcerce 🙂 Dřív jsem sem chodila, vlastně tak nějak nastejno s tebou a tenkrát ještě se zkousim 🙂

matahacik
19. jan 2011

@gabinkaa ahojky, pravdepodobne az v marci, kedze este sa caka na poistovnu a vysledky z genetiky...doc.spominal ze marec -april..tak uvidime, teraz sa pokusam hladat novu pracu a v juni mame svadbu, tak beham jak sialena a zhanam saty, ale veru zistujem ze v slovenskych svad.salonoch sa mysli len na stihle modelky, a na mna baculku nic nemaju

gabinkaa
19. jan 2011

@matahacik ahojček, tak Ti držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo, čaká Ťa teraz veľa krásnych udalostí, určite budú završené tým najkrajším, že budeš tehlku, s tými salónmi máš pravdu, ja tiež nepatrím medzi tie vyziablé babenky a tiež mám takéto problémy, ale určite niekde nájdeš krásne šaty, prajem všetko naj naj..... 😵 😉

gejbule1
19. jan 2011

Ahoj holkýýýýýýýýý 🙂 ,konečně se to tady zase po dlouhé době rozpovídalo.moc jsem ssem nechodila to je pravda ale ani vy ne ☹ .
U nás je lazaret pořád dokolečka.Každou chvíli marodí někdo jiný.Teď naposledy to byla Lucka
🙂 .Už jsem si dělala legraci že si uděláme pokoj kde bude karanténa.pořád se to tu točí ☹ .
@janettka co miminko je hodné?Ani nevím jestli jsi to tu někde psala ale jak ti dopadly ty výsledky co jsi pro ně nejela kvůli zádům?Našli vám něco?
Já jdu v pondělí na hematologii,kvůli té svojí MTHFR.
@ankava Ty nás tu taky zanedbáváš 😀

gejbule1
19. jan 2011

Ahoj holkýýýýýýýýý 🙂 ,konečně se to tady zase po dlouhé době rozpovídalo.moc jsem ssem nechodila to je pravda ale ani vy ne ☹ .
U nás je lazaret pořád dokolečka.Každou chvíli marodí někdo jiný.Teď naposledy to byla Lucka
🙂 .Už jsem si dělala legraci že si uděláme pokoj kde bude karanténa.pořád se to tu točí ☹ .
@janettka co miminko je hodné?Ani nevím jestli jsi to tu někde psala ale jak ti dopadly ty výsledky co jsi pro ně nejela kvůli zádům?Našli vám něco?
Já jdu v pondělí na hematologii,kvůli té svojí MTHFR.
@ankava Ty nás tu taky zanedbáváš 😀

gejbule1
19. jan 2011

Jéééé koukám že to tu mám 2x 😠 Nejdřív mi to nešlo odeslat .
@jesterka001 klidně můžeš být těhotná.Znám holku co měla to samé a způsobil to hematom a těhotenství se udrželo.Zkoušela jsi víc testů?A všechny jsou s dušíkem?

jesterka001
19. jan 2011

@gejbule1 Včera večer jsem zkusila jeden a byl tam dušík - lae malinkatý, dneska ráno znovu a byl vidět trošku víc (byla to ranní moč). Mě přijde divný krvácet tolik moc a přesto by se to udrželo. V úterý jsem vynechala Crinone i injekce na ředění krve, ale včera jsem si je už zase raději vzala 🙂

janettka
19. jan 2011

@gejbule1 ahojík holka,genetiku jsem nakonec absolvovala myslím koncem listopadu.Podle dr to byla blbá náhoda,něco co s věkem nesouvisí a doporučuje to znovu zkusit...prý na jaro až bude po chřipkovém období,srandistka,jako bych já mohla tělu poručit tak teď na jaro otěhulíš...ale je pravda,že všechny moje těhu vznikli na jaro.Jenže teď když rodí moje děti si nějak neumím představit,že bych měla být těhotná já haha

janettka
19. jan 2011

@jesterka001 já si tě pamatuju.Pokud ovšem krvácíš hodně a víc jak jeden den tak bych si naděje moc velké nedělala,ale samozřejmě ti držím pěstičky aby se to uchytilo a bylo všechno v pořádku.Moje sestra taky krvácela,hodně,ve 12tt a myslela si,že mimísek odešel,ale na utz všechno v pohodě.Tak ji řekli,že praskla nějaká céva v placentě a teď záleží jaká,jestli jen nějaká vedlejší.Dneska byla na velkém utz a po 7týdnech nervů ji potvrdili,že se miminko vyvíjí tak jak má,tak snad už se můžeme těšit na mimíska!!!

gejbule1
19. jan 2011

@janettka U nás o taky byly všechno blbé náhody a ne kvůli věku.Bohužel několik za sebou 😠 😠 .Ale ty potraty jsem nikdy na genetiku nedala a to mě mrzí.Nevěděla jsem to nikdo mi to ani nenabízel.Teď bych alespoň věděla jestli byla ta vajíčka špatná nebo dobrá.
@jesterka001 To čekání je děsný ale asi nic jiného teď dělat nemůžeš.Kdy máš jít na krev nebo na kontrolu?

jesterka001
19. jan 2011

@janettka Naděje si nedávám skoro žádné, vlastně když jsem to v pondělí dostala , tak jsem si celý den pobrečela a začala se smiřovat s tím, že nic. Ale teď, co jsem si udělala test, tu zase nějaká naděje je, i když naprosto nepatrná. Mám pocit, že je to ale ještě horší než když už nebyla. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by na testu mohlo něco být. Je to 3. (a poslední) pokus, u předchozích byly testy negativní.

@gejbule1 U nás v CARu se na krev nechodí. Test z moči si máme dělat 14.den (to bude v pátek) a volat, jinak nic. Máš pravdu, to čekání je na tom snad to nejhorší.

janettka
19. jan 2011

@jesterka001 chápu tě dokonale, znám to.Teď když jsme zjistili, že jsme překonali i 12tt kdy jsem měla zamkliny tak jsme si říkali,že už to bude dobrý a v 15tt ta vývojová vada nás prostě dostala,člověk si nesmí myslet,že má vyhráno....přeju ti ať je to v pořádku, udělej si v pátek test a uvidíš,budeme tu všechny na tebe myslet.

janettka
19. jan 2011

@gejbule1 a jak to s tebou vypadá,zahlédla jsem nějakou tvoji diskuzi.....otázku???

evapavla
19. jan 2011

@pet.s , dávaj si na seba pozor a nech sa to rýchlo hojí! 🙂
@jesterka001 , ak bol ráno dušík výraznejší, niečo by tam mohlo byť 😉 , ja by som skúsila asi aj inú značku testu - možno budú dve lyže, v každom prípade veľmi držím palce

dana1972
19. jan 2011

ahojte, tak ja sa pridávam k vám len musím počkat do apríla lebo v decembri som mala kyret..☹ dufam že teraz to už vyjde mám dve dievčata 17 a 15 rokov ... 🙂

janettka
19. jan 2011

@dana1972 vítám tě mezi námi,doufám,že už budeš hlásit jen samé dobré zprávy...neboj s náma ti bude dobře. 😉
@evapavla ahojík,dlouho jsem tě neviděla...už sleduješ dny co a jak?

dana1972
19. jan 2011

@janettka dakujem 🙂 budem sa snažit ... 🙂 ako sa ti darí

evapavla
19. jan 2011

@janettka 🙂 sledujem, zatiaľ ale nič nové pod slnkom, učím sa byť trpezlivá 🙂

evapavla
19. jan 2011

@dana1972 , vitaj 🙂

janettka
19. jan 2011

@dana1972 já si užívám být teď babičkou 😉
@evapavla trpezlivost je strašně těžká,že?Já to nějak neumím...přece jen věk utíká jak zběsilý

jesterka001
19. jan 2011

@janettka @evapavla Díky za držení palečků, budu to potřebovat..... Raději jsem si i píchla injekci na ředění krve, kdyby fakt náhodou ...... Holky, Vám taky držím palečky, ať už se zadaří 🙂 Janettko - v 15 tt - to muselo být moc těžké ☹

janettka
19. jan 2011

@jesterka001 takx ti držíme všechny palečky co máme 🙂 Bylo to těžké protože jsme si mysleli,že už to nejhorší máme za sebou,předtím jsme měla MA v 12tt a v 8tt takže jsme měli radost,že se přišlo na to co to způsobuje a že jsme překlenuli to kritické období.

janettka
19. jan 2011

@dana1972 řekni nám něco o sobě. 😉

dana1972
19. jan 2011

@evapavla dakujem 🙂 vidím, že máme skoro rovnako stare detičky .. 🙂 a tretie nám možno tiež vyjde narovnako 🙂

dana1972
19. jan 2011

@janettka mám dve dievčata som 19 rokov vydata a v novembri sme čakali babatko, ale bohužial sme o neho prišli veelmi sme sa tešili....., ale dneska ma dr ubezpečil, že všetko je ok a za tri mesiace sa možeme snažilkovat... 😉 janettka a ty si tehotná... a tu babičku som nepochopila 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre