Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
1. mar 2011

@ankava ¨mala je nadherna a vahu ma akorat je pěkna moc

irafa
1. mar 2011

@ankava zato naše Eli jak ted byla poprve nemocna tak nechtěla nic jinyho jist jen mateřske mleko a my v roce měřime 75 cm a važime 8:3 kg takže žadnej obřik neni je ale moc šikovna od 11 měsicu už nadherně chodi a jak je všimava

izina
1. mar 2011

@katy2 Ahoj, přeji vám hodně štěstí v těhulení i uzdravování taťky 🙂
@pet.s To ti moc přeju, upřímně 🙂. Kája byla hodňoučké mimi, teď lítá, všude vleze a nastává nám období vzdoru - nechci se stalo jejím oblíbeným slůvkem téměř na vše.
@ankava Já mám skoro 2leté "mimčo" a jak bych byla ráda, kdyby se jí váha zvedala trošku rychleji. Má sotva 10,5 kila, ale i na výšku má jen kolem 80 cm. Papá téměř vše, ale v malém množství. Nejčastěji ale slyším: mami "ozu", takže jsem ráda, že zdroj zatim nevysychá🙂

izina
1. mar 2011

@ankava Ještě jsem zapomněla, že je jinak velice živá, čilá a až na kašlík zdravá. Jinak máš malou pěknou a určitě ji od pusy nic netrhej 😉

veronkaj
2. mar 2011

ahojte,
tak u nás zatial nič nové akurát to že ma posledné dva dni pobolieva podbruško a už začínam rozmýšlať aký zápal to zase mám alebo čo je

ostatné čítam no krásne detičky 🙂

gejbule1
2. mar 2011

Ahoj holky u nás se to strašně střídá.Jsou dny kdy Lucka jí dobře ale spíš je to horší a nic nechce jíst.Někdy mám pocit že je jen na sladkým.Ale mléko si dopřává pořád.Zatím ji ho nechci brát,nevím do kdy ji to mám nechat.Pije BEBU.Snad ji to přejde samo.

jirca
2. mar 2011

Ahoj holky, všem snažilkám držím palce, neházejte flintu do žita, můj MUDr říká, že pro těhotenství není limitující věk, ale energie, kterou žena má. Tak jsme si v mých 44letech nadělili štěstíčko Mišánka 🙂 🙂 .

veronkaj
2. mar 2011

@jirca ahoj
no to pekne povedal doktor, a nepovedal ako to je v prípade ked niekedy máš energie na rozdávanie a niekedy ako zbitý pes??
🙂

janettka
2. mar 2011

ahojík holky dneska tu u nás svítí sluníčko a já jsem byla nabitá energií..pak mě kolem poledne začala bolet hlava a je po energii...no mrcha se blíží jen ta bolest hlavy je jaksi čím dál dřív...

jirca
2. mar 2011

@veronkaj 🙂 🙂 asi to myslel, tak celkově, že když se na to cítí..... Já občas taky padám na hubu a to mi pomáhá nejen manžel, ale i starší kluci 🙂 .

gejbule1
2. mar 2011

@jirca to máme každá 😀 a určitě i ty mladší.
Naprosto s ním souhlasím.Já byla včera na kontrole a taky jsem prý ještě mladá když jsem chtěla poslat na AHM.To je test zda jsou vajíčka už stará.Prý to není potřeba.Tak mi to taky udělalo radost.

eerikaa3
2. mar 2011

@gejbule1 ahoj,mozem sa opytat na zaklade coho posielaju na to vysetrenie?

veronkaj
2. mar 2011

@jirca veď to je jasné ale aj tak ked sa človek obzrie späť tak si uvedomí čo všetko zvláda. 🙂

janettka
2. mar 2011

jejda holky po celodenním shonu jsem zatopila v krbu a kdyby mě dneska nebolela hlava tak si snad naleju vínko,padá na mě nějaká depka či co...

gejbule1
2. mar 2011

@eerikaa3 myslíš to AHM?Tak to dělají buď proto že jsou to holky v našem věku a nedaří se jim otěhotnět a nebo na vlastní žádost.
@janettka já jsem dneska taky neměla moc prima náladu.Taky to na mě každou chvíli padá.Tak se drž kočko zase bude dobře 🙂

janettka
2. mar 2011

@gejbule1 sedla jsem si k práci a zas není na depku čas 😉 Já ji mám v tomto období dost často,jsou daně,jsem unavená a znechucená prací a vzpomínám kolik drobotiny už by kolem mě běhalo....už 3 mrňouskové

eerikaa3
2. mar 2011
gejbule1
2. mar 2011

@janettka já nad tím raději takhle nepřemýšlím.Jinak už bych měla 10 dětí a to je docela dost.Ani bych to neuživila 😉 🙂 .Ale ještě jeden prcek by se tu určitě najedl 😉 .Nejhorší je že musím začít plánovat co budu dělat a školku.Taky toho teď mám nějak nad hlavu ale to je i tím počasím.Už aby bylo jaro a bude líp 🙂 🙂

janettka
2. mar 2011

@gejbule1 já vím...no nakonec jsem si tu dala malou skleničku vína a makám dál...ženské ale ti chlapi jsou fakt srágory,můj je 2.den na fušce..dělá 8hodin a pro zbytek dne je nepoužitelný,ještě tak pokecat s kamarádem v 8 večer zalehne,heká jak je nadřený a úplně KO...já dělám už víc jak měsíc 20hod denně,mezičase domácnost,navařit,nakoupit chodím spát ve 2 a vstávám v 7 nejpozději...a to je dobrý... 😀 😀 😀 😀

pet.s
2. mar 2011

Holky posílám pozdrav z nádherných slunečných hor. Je to tu paráda. 🙂

jirca
3. mar 2011

@janettka 🙂 🙂 nemáme stejného manžela?? 🙂 Je pravda, že brzo vstává, v 6 už musí být v práci, ale přijede domů, nají se, pohraje si s Miškou, a nejpozději o půl deváté je tuhý. A to ani nevstává v noci k Miškovi, když jde ráno do práce (o víkendech jo). Tak trochu jsem uvažovala, že bychom pořídili Miškovi sourozence, než budu úplná stařena 😀 , ale mužíček o tom nechce ani slyšet, úplně ho vyčerpává jedno mimčo 😀 .

syslica
3. mar 2011

@gejbule1 Veru, to aj mne spôsobuje depresívne stavy: kam ďalej po rodičovskej, aby som zvládala prácu aj rodinu a nezabila pol dňa cestovaním z práce a do práce. Doteraz som riešila operáciu malého syslíka, tá je za nami, tak hneď ďalšie problémy a bezsenné noci... hrôza, už aby bola jar, najlepšie sa odreagujem v prírode a na záhradke.

gejbule1
3. mar 2011

Pěkný den 🙂 .Zase to vypadá že bude pěkně.

veronkaj
3. mar 2011

@pet.s krásne si to užite

@jirca zatial sa vytešujte z tohoto a monžo sa podarí ešte
@janettka ani nehovor ja to poznám ked som bola sama a splácala úver robila som celé roky tak, ale depka chytá aj mňa a stále zatial nič,

zajtra by som mala ísť na ten profil tak uvidíme čo bude, ale už prestávam veriť a ten kto o tom vie mi vraví nemysli na to ale to sa nedá poznáme to.

janettka
3. mar 2011

@jirca a jak ty zvládáš toho mrňouska,ještě dokonce uvažuješ o jenom?Já jsem si tehdy právě myslela,že kdyby se nám to povedlo v těch 38 tak pořídíme ještě jedno ať má parťáka na hraní,vidím to na naší holce jak je hrozně sama...teď už si neumím představit to jedno,natož ještě další haha

izina
3. mar 2011

Jé, děvčata, já bych měla s Kájou už 4. Kája za ně vydá 🙂. Jinak řešim bydlení, práci, školku. Nevim, co mám dělat. Pustit byt v Táboře, jít do podnájmu v Plzni nebo pustit práci tam a hledat něco tady za pár korun. Takže nevim, kde mám zamluvit školku. Taťka by chtěl s náma bydlet, ale abychom tu hledali práci oba. Ještě se nějak nemohu rozhoupat :(. Jinak bych ale neměla nic proti tomu, kdyby se to jedno ještě povedlo, aby pinďa nebyla sama 🙂. Ale pochybuji. Můžu být ráda aspoň za ní, což jsem.

mnamko
4. mar 2011

Ahojky,
idem Vás pozdraviť,
ja už sa pomaly blížim ku koncu a to som si myslela že viac ako 12tt nevydržím a pozrite sa za chvílu to vypukne takže
babule moc sa nad tým nezamýšľajte už som to vela krát písala moc to nerozoberajte brať s úsmevom.
@pet.s hneď by som išla aj ja závidím

veronkaj
4. mar 2011

@mnamko držím palce nech všetko dobre dopadne,
🙂

a ja som dnes bola na krvi ten hormonálny profil tak som zvedavá čo zase tam bude,

všetkým želám pekný víkend
🙂

janettka
4. mar 2011

ahojík holky tak jaký jste měli den?Já pořád pracovně...holt daně.Už aby zkončila ta zima,je to unavující.
@veronkaj držím pěstičky ať je všechno v pohodě a můžete pokračovat dál...Co doma,všechno v pohodě?

izina
4. mar 2011

@pet.s Závidim, hned bych jela také. Užijte si to v pohodě.
@mnamko Pěkné bříško. Nemyslí si, že čekáš 2čata? Já měla pupek, že si to všichni mysleli. A neboj, snažim se, brát vše s úsměvem a nadhledem, i když občas na mne splín také padne. Jinak přeji rychlý a bezbolestný porod

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre