Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lenka2008
autor
10. okt 2008

tak to som mala aj ja , v 6tt. Ani som nevedela, ze bol zamlknuty

annaanna
10. okt 2008

lenka faaaakt? ja som už zabudla na tvoju minulosť... dúfam že aj ty si zabudla...

dievčatám,

katy2
10. okt 2008

lenka, to mi je luto 😔 dost vela tehu konci MA... aj tu na MK.... ale radsej na to netreba mysliet 😔 🤐

labus
10. okt 2008

kočky nestrašte dajte radšej niečo optimistickejšie 🙂 🙂 🙂

annaanna
10. okt 2008

dievčatá, môj pes si chce s vami písať, stále sa mi tu pchá do klávesnice

lenka2008
autor
10. okt 2008

no jasne, ved po IVF to takto smutne skoncilo. akurat vo vianocnom obdobi a zaciatkom januara som isla na cistenie. No, zabudla, ako zabudla... uz by som to nechcela zazit. Ked idem popri tej nemocnici, mi je luto

katy2
10. okt 2008

leni, uz si spominam... a my sme mali vtedy 1.IVF a nevysiel na ET....

lenka2008
autor
10. okt 2008

anka, vidim, ze posielas nejake nedokoncene - "dievcata"... 😀

annaanna
10. okt 2008

a ako si došla na to, že sa bábo prestalo vyvíjať?

katy2
10. okt 2008

anna, rozmyslaj nad niecim inym, teraz na to nemylsi 🤐 🤐 🤐
vacsinou to zistia na sone....

annaanna
10. okt 2008

ano to pes po mne skákal, tak som ho musela spacifikovať, teraz leží tu pri mne na sedačke a drieme. To je straaaašny maznoš, tak som ho naučila... keď sa nám to bábo narodí, tak pes psychicky utrpí 🙂

lenka2008
autor
10. okt 2008

no, katy, ved sa odtial pozname, ja si ta pamatam.
u mna to zacalo spinenim, a potom UTZ

annaanna
10. okt 2008

no katy, len sa informujem, ja som myslela že MA je potrat, že ani nevie žena že to odíde a potom len to trocha dočistia, ak tam dačo zostane a že je to v rannom štádiu tehu. Teraz písala jedna kočka, že v 10. tt tak ma to prekvapilo.

lenka2008
autor
10. okt 2008

anka, to je fakt, bude ziarlit. Ja som tiez na to myslela, ked som isla na IVF. ale prezije. 😀

annaanna
10. okt 2008

tak už teda dosť, optimistky!!! niečo na veselú nôtu, leni nejaký vtip by nebol?

labus
10. okt 2008

ana nečítaj strašne članky to ta potom vystraši

lenka2008
autor
10. okt 2008

anka, nic take necitaj a nemysli na to. Vyjde to super! ani nas nepocuvaj 🙂

lenka2008
autor
10. okt 2008

prave som hladala nejaky vtip, ale same blbosti.

lenka2008
autor
10. okt 2008

*V dielni: **
>
> - Daj mi francuzák.
> - ...???
> - Kľúč, ty debil!!! *
>

annaanna
10. okt 2008

včera tu bola kamoška s malou dcérkou, cca 5 mesiacov, a ked som si ju len tak pochovala, tak štekal a vyskakoval na mňa. Chcel aby som aj jeho trocha pestovala... maska jedna, musím ho začať pripravovať a to tak že začneme drezúrou, ale čo keď ho milujem 😀

no už nebudem čítať, človek má potom z toho riadne nervy. Ale zasa sa priznám, že som si prichystala na kôpku pár vecí, keby dačo a musela som do nemocky, lebo ten môj chlap by mi nedoniesol asi nič... lebo on nevie kde čo je... chichi

a kde zaenab, čo zle trávi po tom hmyze alebo stále ho konzumuje?

annaanna
10. okt 2008

😀 😀 😀

lenka2008
autor
10. okt 2008

Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého 5-letého syna,který si hraje v # obýváku s elektrickým vláčkem.
# Najednou vláček zastaví a její syn říká:
# "Vy bastardi, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je # poslední zastávka. A vy bastardi, který chcete nastoupit, okamžitě hněte # prdelí,protože hned odjíždíme."
# Zděšená matka vejde do pokoje a říká:
# "V tomto domě takovýhle jazyk nestrpím. Takže ihned běž za trest do svého # pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým # vláčkem. Chci ale, abys mluvil jen slušně!"
# Po dvou hodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za # chvilku vlak zastaví a matka slyší:
# "Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nazapomněli vzít # zavazadla.
# Chceme Vám poděkovat, že jste s námi cestovali a doufáme, že jste strávili # příjemnou cestu."
# Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazdala # dali pod sedadlo.
# Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám # příjemnou cestu."
# Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, syn dodal:
# "A pro vás, kdo jste nasraný z dvouhodinového zpoždění, jděte poděkovat tý # krávě v kuchyni!"
#

annaanna
10. okt 2008

baby a čo tak burčák, taký dámsky sladký hmmm? škoda že nemôžem, len decko.... ☹ burčák rada

annaanna
10. okt 2008

😀 😀 😀 😀

annaanna
10. okt 2008

a ešte som včera zabudla, že mám rozčítanú knihu Veľká domáca kuchárka... chichi a podľa toho idem už dva týždne

labus
10. okt 2008

holky ste tu?

annaanna
10. okt 2008

ano ano
ja si tu píšem sama so sebou 😀 je to celkom príjemné

lenka2008
autor
10. okt 2008

no tak to rada vidim , ten usmevcek. na burcak sa tesim, uz by mal byt z minuleho tyzdna, aj na stavu cerstvu

labus
10. okt 2008

májove bábo no to budeš mat super a gratulujem 🙂 a ana hlavne usmev a všetko bude o.k.

annaanna
10. okt 2008

mňam lenka .... aj ja sa teším aspoň na šťavu... chich

ano májové, baby, ja som vlastne 24.5. a máme termín 26.5. no to by bola dobrá sranda keby to bolo naraz, že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre