Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sorei
25. júl 2012

@laskavec - Krásně pod mrakem joooo ... ??? No nevím, nevím tady jako maximálné hooooooooooooooooooooooodně leje 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@danibetka - není zač 😀

ivigirl
25. júl 2012

@sorei ahojík, ále, jedna 21letá byla chytrá ve smyslu, že už jsme starý na mimčo ... však dočteš, jeden příspěvek jí byl smazán, ale je dopsán na vysvětlenou.
Je vytvořená si soukromá skupina, kdyby jste chtěla některá 😉

sorei
25. júl 2012

@ivigirl - cožeeeee? Jako opět tu byla nějak moralistka oc má určitě sama 5 dětí a 6 na cestě coooo ? Ježíííš Ty já mám nejradši !!!!! jasně, že chci, teda pokud mě vezmete já jsem postarší ale báječná prvododička, teda pokud někdy vůbec otěhotním nebudu si muset nakonec jít kopuit mimčo v akci 😀 😀 😀 😀 - to je vtip !!!

maznacik40
25. júl 2012

snazime sa otehotniet , viete mi poradit kedy je najlepsie si merat teplotu , dakujemmmmmm 🙂

maybe72
25. júl 2012

Pěkný den všem mamkám a čekatelkám, jsem taky čerstvá čtyřicátnice, mám dvě lentilky a ráda bych se ještě jednou radovala z miminka (v našem případě z další berušky, ty tatínkovi jdou 😉 ). Vrána si ale dává dost na čas, zatím se jí k nám moc nechce... Takže občas kouknu na koníka, otevřu si vaši diskusi, mám radost, když se někomu zadaří, baví mě váš nadhled a optimismus a držím palce s vámi... Jenže jestli mně utečete do soukromé diskuse, zbydou mi tu jen ty mladé- chytré a co budu dělat? ☹ Odpovím si sama: NEVÍM 😢 ... Proto prosím, pokud by vám nevadilo, že jsem teprve čekatelka na další těhotenství a nejsem pravidelná přispivatelka, přidejte mě k vám, budu moc ráda..

ivigirl
25. júl 2012

@sorei milá dotyčná má 21let a jedno dítě, ostatně psala toto-něco v tom smyslu, co nasala: @jada1 v príspevku bolo asi toľko, že len Panna Mária počala z ducha svätého, že na počatie treba aj kvalitný materiál. Ďalej aké je to nezodpovedné mať dieťa v 40 a potom keď bude v puberte rodičia zomrú a čo bude mať zo života.

@maznacik40 ahojík, nejlépe stejný čas před vstáním z postele. Já si měřívala v 5ráno denně, ať jsem měla ranní či odpolední, nebo víkend. Měř jedním teploměrem.

sorei
25. júl 2012

@maznacik40 - já jsem si ji měřila od prvního dne MS - musí stoupat a jak máš OVULACI klesne - a pak by to mělo stoupat, pokud jsi těhotná je teploty vyšší - teda doufám, že si to dobře pamatuju a holky mě neukamenují 😀 😀 😀 😀

sorei
25. júl 2012

@maybe72 - jsem taky čekatelka 😀

ivigirl
25. júl 2012

@sorei jseš tam 😉
kdo chce další, pište
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehulky-...

sorei
25. júl 2012

@ivigirl - toto tam jako napsala ???? Ježíš, já jsem mladá duchem a můžu tady být i 100 let 😀 😀 😀 😀 jsem v práci, kukám na Vás tajně - tak všechno nestíhám 🙂

maybe72
25. júl 2012

@sorei ... Tak to je to nejlepší, moje babička vždycky říkala, že čekání a těšení se na něco je ta nejlepší fáze, proto si to musíme řádně užít ... I když, někdy je to dost dlouhé a ubíjející, znám to, obě lentilky jsem si vyčekala dost tvrdě ... Pak už mi připadalo, že je těhotný celý svět, jen na mě se nějak zapomnělo 😠 😠 ...

sorei
25. júl 2012

Holky, ale ted jako vážně, i já mám kolem sebe lidi co si klepou na čelo že v 38 nemám dětia ještě je chci - pro jedny jsem karieristka pro druhé chudinka co nemá děti ... ale že se o ně snažím sad 100 let, rozvedla jsem se a než jsme poznal muže o děti chce taky chvíli trvalo to už okolí nevidí. Je jedno kdy žena dítě má, když se na něj cítí- mám 2 kamaradky co bojují s těžkou nemocí - jedna věděla že když otěhotní skončí na vozíku doživotně ale přesto do toho šla a sice je na vozíku,ale má krásného zdravého chlapečka a je štastná - druhá léta bojuje s rakovinou štítné žlázy, ted je s pomocé lékařů těhotná a čeká zdravé dítě ... lidi je obě odsuzovaly ,ale ty holky přes všechny rizika do toho šly avří, že to bude dobré a já jim fandím 🙂 tak toliko jen k příspěvku a jdeme dál .... 😀

sorei
25. júl 2012

Ted me napadlo jako co má říkat GOTAK nebo JANDA 😀 😀 ti už svým dětem na maturitní plas asi taky nepůjdo nebo možná jo a budou v pohodě 🙂)))

ivigirl
25. júl 2012

@sorei ono u chlapů se to bere asi jinak, ale Bára Basiková, Ilona Csáková taky jak my a ono dřív se chodilo brzy do důchodu, teď se půjde kdo ví kdy, jestli vůbec, takže v pohodě i o vnoučata se postaráme 😀

sorei
25. júl 2012

@ivigirl - si myslím, jako my jsem přece 70 ročníky Husákovo děti a zdatné údernice 😀 😀 moje kámošky co teď po mateřské hledají práci vzdychají a prý ... se nesměj, Tebe to tak y čeká a já jim s úsměvem odpovím ... Mě néé, j z mateřské jdu rovnou do předčasného důchodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivigirl
25. júl 2012

@sorei 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maybe72
25. júl 2012

@sorei ... my už do důchodu vůbec nepůjdeme, to nás trápit nemusí... Teď jsem zdravá, mám báječnýho manžela a už dost dlouho pocit, že naše rodina není kompletní, že nám ještě někdo chybí. Chtěla jsem to řešit i adopcí, ale vzhledem k věku a k faktu, že vlastní děti mít můžu, bych se adopčátka dočkala až bůhví kdy (možná taky nedočkala...). Tak to prostě ještě zkusím, MOŽNÁ to vyjde, palce si přece držet můžem, ne? 🙂

sorei
25. júl 2012

@maybe72 - jak možná ??? Toto slovo tady neexistuje, všem nám to 100 % vyjde nechci slyšet, že né že nééé - neber te mi holky iluze 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maybe72
25. júl 2012

@sorei neboj, modrooké blondýnky s tváří anděla to mají jisté, ty mít strach nemusíš 🙂 🙂 , ty, co se schovávájí za jménem MAYBE, ty možná 😉 😉

anadar
25. júl 2012

@laskavec Tobě také pěkné odpoledne......tady sice leje ,ale je teploučko....

sorei
25. júl 2012

@maybe72 - Myslíš joooo -No asi Ti čápi nebo vrány na blondýnky moc nejsou 😀 😀 😀 😀 už nevím na co je nalákat a to jim slibuju nemožné 😀 😀 😀 😀

anadar
25. júl 2012

@sorei si mě rozchechtala ....já mám 5 kluků a šesté čekám...ale moralistka teda fakt nejsem ..... 😀 😀 .......ale optimistka anoooooo......... 😀

sorei
25. júl 2012

@anadar - jse ráda, že jsem Tě rozesmála ja na kravinyk to mě užije 😀 😀 😀 😀 😀 já mít fenku beru i štěnata,jenže mám psa 😀 😀 😀 😀 😀 a gratuluji t je krásný výkon hele ještě 6 máte FC ANADAR 😀

anadar
25. júl 2012

@sorei To mi už synátoři říkali,že takto můžeme založit nějaký klub....tak jsem je zklidnila ,ať se začnou i oni podílet na hráčích .... 😀 ,že bych už nějaké vnouče uvítala .....No nějak ztichli a jen tak koukali ,jako ,že špatně bylo slyšet....potvorové.... 😀

sorei
25. júl 2012

@anadar -typičtí chlapi, jak se mají na něčem podílet tak se jim nechceeeeee 😀 MURPYHO ZAKON pro psy platí - Pes puštěný z vodítka okamžitě ohluchne, by mě zajímalo jak to mají chlapi 😀 😀 😀 😀

anadar
25. júl 2012

@sorei já těm svým chlapům teda řetěz moc nepouštím.....to víš.....Pak jsou nejen hluší,ale i urvaní..... 😀 ....naštěstí máme dvě feny.....a ty si to nedovolí neposlechnout ,protože by dostaly ...ale na "Pány tvorstva " to asi nepl...... 😀

sorei
25. júl 2012

@anadar -taky mám ten pocit, mě teda moc neposlouhá ani chlap ani pes ... to jsem to odpracovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
25. júl 2012

Mělo tam být DOPRACOVALA ... já jsem fakt blondýna 😀 😀 😀

iknella
25. júl 2012

@evulik22 gratulujem a teším sa s tebou!! 🙂 🙂 🙂 🙂

anadar
25. júl 2012

@sorei Věřím,že už jsi doma ,takže už máš pro dnešek odpracováno.... 🙂 .....tak jsem se trošku vyspala a doufám,že to bude ok.....a že si blondýna? .....já jsem přír.zrzka a někdy jsem horší než ty bloncky..... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre