Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

rox
28. aug 2012

@sorei Ano, tak to je AMH. Hodnoty jsou 1-10, nejlepsi hladina je 5. Malo i hodne je pruser. Malo znamena ze nemas uz zadna vajicka, hodne znamena, ze snad nedozravaji poradne nebo co. Ja mam 4,2 a stejne nic (na ivf pouze dve vajicka, jine holciny maji i 0,5 a pri ivf mely i 15 vajicek). Takze aby se v tom prase vyznalo. Takze test dobrej, ale stejne v praxi jsou vysledky ruzne. Ale udelat si ho asi neni od veci. Kazdopadne jsem tusim na ten test musela jit 3 den ms, pokud si to nepletu s necim jinym. Nemusis byt nalacno. POkud to motam, tak me nekdo opravte.

sorei
28. aug 2012

no mě cřekly, že je to jedno kdy a tam to taky píšou, tak nevím no ... u nás to možná dělá CAR ,ale tam jsem byla naposledy v 2008 a ted to dělají ty laborky . Zlín je vesnice, já to pořád říkám 🙂 a díky za hodnoty 😀

sorei
28. aug 2012

@rox - já nevím, myslím že moc vajíček je na úkor kvality -a jí 21 a 20 a nic .... a holky co měli stěží dvě a řekly jim, že těžko něco bude mají děti ... chytlo se to 😀

rox
28. aug 2012

@sorei No vidis...ono je to fakt asi o tom, jak se ten nahore rozmysli!! Ale verim, ze hodne vajicek je na ukor kvality. Znam jednu, ktera jich mela 46!!!!!!!!! Me by stacilo i jedno.... 🙂
Hele nemate ve zline divnej vzduch - nejak strasne hodne lidi kolem me je ze Zlina 😀 Snad kazdej druhej 😀 😀

sorei
28. aug 2012

fáákt ? No je to tady nějaké divné 🙂))))))

slavka_2012
28. aug 2012

@sorei ked to je to co vysvetlila
@rox tak mi to v centre robili a mala som presne 5 ,,,doktor ma pochvalil,ze je to vyborneee 😉 a kde som skoncila? 😔 a vraj vzhladom na moj vek je to perfektne,,,a nic mi to nepomohlo 😢 som uplne v poriadku ,,,ked som sa pytala,ze ked som uz v takej super forme tak preco sa to nepodarilo???? moze to byt aj vekom,naco ine sa budu vyhovarat?? samozrejme na nas vek 😔 uz som zase z toho smutna 😔 😔 😔

sorei
28. aug 2012

@slavka_2012 - nesmíme to vzdát holky ... musímě věřit ... určitě se na nás štětsí usměje, počkejte co řeknou mě 😒 za jak dlouho jste měly výsledky ??? Já do Centra zatím nechodím, tak já jdu sem ...

slavka_2012
28. aug 2012

@sorei na dalsej navsteve centra mi povedal lekar vysledky,,,tak za tyzden

sorei
28. aug 2012

@slavka_2012 - no já uvidíem co bude 🙂 děkujíííííííííííííí

laskavec
28. aug 2012

@sorei Díky, jseš super. 😉 --)

sorei
29. aug 2012

@laskavec - Děkujííí a přimluv se za mě nahoře, teda za nás všechny 🙂)))) díky ... já teda furt ukecávám všechny co ta jsou 😀 😀 😀 😀 😀

rox
29. aug 2012

@slavka_2012 to samy u me...me rikala dr ze mam vysledky jako petadvacitka (neee ze bych tak nevypadala ze jo 😀 😀 😀 😀 😀 ), a taky kulovy. Me jeste rikala ze vajicko sice muze bejt super, ale ze uz muze bejt skorapka tuha a spermie tam proto nepronikne....a cim to je? Vekem. 😕
@sorei Vysledky byly fakt rychle. Na dalsi navsteve centra. A opravdu nechces jit radeji rovnou do centra? Nejde o to ze to budes platit,a le spise o to, ze uz udelas nejakej krok. Ty jsi nikdy v centru nebyla?

rox
29. aug 2012

Holky tak jste mi nejak dodaly silu a objednala jsem se opet do centra. A jdu hned v patek. Tak jsem zvedava co se dovim.

sorei
29. aug 2012

@rox - v Centru jsem strávila několik let 😀 ted nechodím až příští rok a nechci do ZL, takže pátrám co bude lepší 🙂 tak jako 500,- mě už po tom všem nezabije, i když právě mi volal můj, že ještě ani chatu nemáme a už nás to stálo majlant, furt nějaké poplatky 😒 takže půjdu na tu krev sama 😀

sorei
29. aug 2012

Dodatek - půjdu sama na krev za vlastní bez Centra 😀 😀 😀 😀

rox
29. aug 2012

No jasne, o ty prachy ani tak nejde, v tom vsem, co za to musime platit, je 500 uplna prkotina. Ono ty vyssi castky prijdou 😀 😀 😀 To je rozehrivaci kolo. ale jak rikam, znam holciny ktere mely hodne spatne hodnoty (fakt mlady holky kolem 25) a stejne se jim zadarilo. Takze nejakou informaci ti to da, ale mimi ti to bohuzel neporidi 😨

slavka_2012
29. aug 2012

@rox nooo super sme v poriadku ako 25r uz len prepisat datum narodenia a mudr. nebudu mudrovat 😀 😀 😀 ale asi s tymi vajicky mas pravdu,,,aj mne sa to snazil tak nejako mudr. vysvetlit,,,no hold nesme celebrity tak mame kapanek s tym problem 😉 ale aj napriek tomu to NEVZDAME 😉 😉 😉

slavka_2012
29. aug 2012

@sorei a ty moja zlata tiez budes mat hodnoty ako 25r a pridas sa k nam 😉 a potom zalozime spolu s
@rox skupinu 25 rocnych cakajucich na zazrak 😵 😀 😵

evulienka22
29. aug 2012

@henikav ahoj, ja som v maji porodila mojho prveho chlapceka bez problemov cele tehotenstvo, v septembri oslav 40-tku, tak rada by som mala este dievcatko, ktovie mozno sa podari, vsetkym vam tu dievcata prajem aby ste sa dockali vysnivaneho dietatka je to krasny pocit ked sa uz s vami rozprava, zacina komunikovat... 🙂

lindda
29. aug 2012

cafte my uz pomali rok skusame a nic maly uz bude ma 6r a moj vek tlaci ak sa nepodari do vianoc vzdavam to .. po tejto mrche teda ak pride 🙂 tak idem k lekarovi a uvidi sa .. Pevne verim ze sa to podari .

martulle
29. aug 2012

holky já vás tak obdivuju jak plné elánu bojujete a nevzdáváte to a to je moc dobře 🙂 my chtěli ještě miminko a řekla jsem si,že jak se nepodaří do 41,tak už ne a ono se bohužel nezadařilo.. ☹ teda už jsem měla 41 a už je to víc jak 9týdnu co jsem potratila,pořád se stím nějak nemužu vyrovnat 😢 škoda,že nám to nemuže jit normálně a musíme do caru....když vás tady tak čtu,tak si říkám,že snad ještě jeden pokus taky zkusíme(třeba by se tentokrát zadařilo),sice mě dost trápí aj věk,ale .....moc vám bojovnicím držím pěstě

laskavec
29. aug 2012

@sorei jasně vždyt víš a hlavně věř,že vše bude ok..pijte ten kontryhel a cvičí -li se ty cviky Mojžíšové...někdy je dobré zajít i di kostela🙂dobrou 🙂 😕

laskavec
29. aug 2012

@evulienka22 já rodila v 47♥

gejbule1
30. aug 2012

Holky přeju hodně síly 🙂 🙂 Nevzdávejte to ,mě se Adámek narodil v lednu a v květnu mi bylo 43.Tyhle stránky mi hodně pomohly ve snažení 🙂 😉 .Držím palce.

sorei
30. aug 2012

Ahooj holky, já mám zablokovaný krk a nemůžu se hýbat, pomoooooooc 😀 asi jsem fáááákt staráááááááááááááá 😀
@gejbule1 - díky moc za povzbuzení, to jsou krásné zprávy : 😀 a gratuluji
@laskavec - děkujíí - včera jsem tam byla 😀
@slavka_2012 -ty moje sluníčko sedmitečné, já tě nemít .... jsem ráda, že tě mám a my to dáme, já to vím 😀

lubanka
30. aug 2012

@laskavec 😉 😉 kortyhel pijem, Mojžišová-DVD objednané (každým dňom dorazí) do kostolíka chodím 😉 😉 uvidíme, či a kedy sa dostaví výsledok 🙂

sorei
30. aug 2012

@lubanka - ty jsi tááák užasná jako já 🙂))

sorei
30. aug 2012

Holky, co chcete Mojžíšovou, má tuším ty cviky doma, stačí jich 9-10 🙂 pošlu emailem - zájemci do IP

mnamko
30. aug 2012

ahojte snažilky aj maminky,
nevzdávajte sa mi sme tiež nedúfali a máme slniečko Ninku.

mnamko
30. aug 2012

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre