Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lafia
27. mar 2013

@lindda ja by som tiež aspoň ten mesiac počkala a aspoň si zatiaľ oddýchneš, aj psychicky 😉 . Skús zatiaľ piť nejaké čaje napr. alchemilku na sliznicu. Ja tiež beriem Femibion.

lindda
27. mar 2013

Hej hej pockam ja sa fakt bojim ,,,, ale cas tlaci :-/ idem este na jednukontrolu dufam, ze je vsetko ok 🙂

pajinka111
28. mar 2013

Ahojky holky,pamatuje si mě ještě někdo z téhle skupiny?
více než 5 let sme se snažili o syna,pak rok s léčbou clostilbegit,utrogestan,pregnyl..byla to docela haluz,zrovna byl měsíc bez léků,dlouhý cyklus tvářící se jako anovulak a ono to vyšlo a pak se narodil zdraví syn,ikdyž byl do 20tt udržvaný utrogestanem.tenkrát mi bylo 38let a synovi byli ted v březnu 2 roky..Porod byl docela dramatický,museli ho resuscitovat,ale jinak je naprosto zdraví a je to dost torpédo a od narození byl ukřičenec a nespavec..
Tento měsíc sme ěli nehodu,moc sme tomu nepřikládali důležitost,ale nechápu jak je to možné ,začalo mi být divě atd..tak jsem udělal test a vyýsledek //..
byli jsem z toho hodně zaskočení,už sme dašlí vážně neplánovali,ale přece jen se už začínám těšit..mmještě brble co budeme dělat,ale vím že se začne taky těšit.prostě budeme mít velkou rodinu,hlavně at je všechno v pořádku ajsem všichni zdraví..
VŠEM VÁM PŘEJI AT BRZO NAJDETE //,TENTO ROK JE PRÝ MIMOŘÁDNĚ PLODNY,OTEHOTNÍ I ŽENY,DÍVKY,CO MĚLI DĚTI POUZE IVF PŘIROZENĚ A NEBO SE DLOUHO SNAŽILY..A TO JE TEPRVE ZAČÁTEK ROKU..BRŽÍM VÁM VŠEM PĚSTIČKY..

evapavla
28. mar 2013

@pajinka111 ja si ťa samozrejme pamätám, už si tu pripadám ako metuzalem, chodím sem tak od 2008 , veľká gratulácia k tehuľkovaniu 😵

berenika39
28. mar 2013

@pajinka111 no to je neskutečný!!! gratuluju a at to vyjde a je všechno v pořádku! my jsme to po malém (taky v 38 otěhu) zkoušeli docela dlouho, ale vloni už stop stav☹. nehoda se nekonala☹. ale ráda si tu přečtu, jak se daří maminkám ve věku...pokročilejším🙂. užívej si to!

marverka
29. mar 2013

@evapavla 🙂 🙂 asi to je naozaj v hlave, som dost chora, tak odpisujem neskoro, prirodzene fuuha, to ale u nas nehrozi, MM ma katast. SPG.

evapavla
29. mar 2013

@marverka , ani môj ho nemá dobrý 😖

pajinka111
29. mar 2013

holky DÍKY MOC 🙂
Ale přece jen sme z toho pořád dost rozhození a překvapení,přece jen roky nezastavíme, nejmladší už opravdu nejsme..Takže si na tu myšlenku pomalu a postupně zvykáme a s oznámením rodině a známím posečkáme asi ještě dlouho..
snažilky moc vám přeju at k vám brzo přijdou miminka..
Já nevím jestli to na mě tak moc působí,ale když jsem otěhotně se synem měla moje nej..kámoška bříško,pak další novorozenátko a dlší se chystala taky k porodu a mě jako by se to chytlo 🙂
nyní má stejná kámoška další 3 měsíční miminko,další je v 6 měsíci a další má taky po porodu..
asi jsem na tohle moc chytlava 🙂
když jsem čekala svou první dceru,tak jsem byla stejně těhotná jako moje nej.kámoška-jako by sme se domluvili🙂 děti mám eod sebe pouze 5 dní 🙂

santamonica
29. mar 2013

@evapavla mas pravdu, u mna nenasli ziaden problem a predpokladam ze je to asi psychika, co je snad aj horsie ako nejaka fyzicka pricina-ta by sa dala odstranit .......cez dalsiu mrchu si zacinam pichat injekcie do brucha atd a ideme skusit IVF, dovtedy chcem na to moc nemysliet, skusim cvicit a zdravo sa stravovat a byt silnejsia....nechcem uz revat pri kazdom filme s detmi a tak pod. musim sa vzchopit...... som rada, ze tu su kocky, co presne vedia o com to je 😒 v beznom zivote tomu ludia vobec nerozumeju, cim si prechadzame.............drzte sa baby 🙂

marverka
30. mar 2013

@evapavla prepac ze neskoro reagujem, ale som chora, a ty veris ze by si mohla ot.prirodzene pri zlom SPG , ja nie.verila som ivf ale teraz neverim asi nicomu

evapavla
30. mar 2013

@marverka ja pôjdem na prvé IVF tento rok, ešte pred dvoma rokmi som otehu prirodzene, nejaké zdravé sa tam občas prebojujú 😀, už kašlem na štatistiky, nemá cenu sa tým zaoberať 😉

marverka
31. mar 2013

@evapavla to hej, a IVf sa vobec neboj, da sa to zvladnut v pohodicke horsie je to ked to uz nevide o psychike, /aspon u mna/ ale na to netreba mysliet

dvojbottka
4. apr 2013

Tak baby, genetické krvné testy vporiadku a ide sa ďalej.... 😉

zuzana36
4. apr 2013

ahojte aj ja som sem chodila obcas a hrozne davno, mam krasnu spravicku , cakam miminko, vlozim vam sem skopceny moj text co som uz pisala v inej skupine
ahojte, ja len kratko, brala som inofolic asi 1a 1/2 mesiaca a ostala som tehu. 5 rokov snazenia, jeden MA 3x iui, 3x IVF a teraz , ked som nasadila inofolic som tehu, tak to zelam kazdej z vas. som rada, ze je na nasom trhu a je mi luto, ze som o tom skor nevedela, mozno by som si usetrila kopec trapenia
Dnes o 11:15 • Odpovedz • •

zaroven ostali mi doma lieky- ESTRIMAX 4 balenia, cena za jedno bola 3.59 eur, ja predam za 2.60 za kus, tiez mam este prednison, uz nie cele balenie z 20 ks balenia ostalo 13 tabliet a Parlodel, tie posledne darujem, iba si zaplatite postovne. neviem na co som to uz mala, takze iba tie co vedia, ze to budu brat, ak by ste mali zaujem - napiste. 😉

lindda
4. apr 2013

@zuzana36 gratulujem a kolko mas r ?

lindda
4. apr 2013

cafte tak dnes som bola na druhej kontrole vsetko ok iba ze mam jedenvajecnik velmi blizko maternice neviem co to je ci dobre ci zleiba tolko povedal 🙂 3 mes si mame dat pokoj a potom ze sa ide na to . Tak uz to je 1,5 mes cize koniec maja zaciatok juna zaciname dofam, ze sa zadari hned a uz konecne si uzijem ranne grcanie 😀 😀 😀

zuzana36
4. apr 2013

@lindda
@lindda 39 (-:

lindda
4. apr 2013

@zuzana36 a super tak to si krasn estihla hehe 🙂

zuzana36
4. apr 2013

ahojte, estrimax ma uz majitelku, zajtra posielam
pisala mi Dr. moje HCG je cez 4000 jednotiek, neviem ku akemu tyzdnu to zodpoveda, ale sa tesim. 😉

lindda
9. apr 2013

cafte tak neviem ci ste postrehli ale Halle Berry je tehu a to bude mat 37 r ,,,, cize ide sa do toho so vztýčenou hlavou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

napolitano
9. apr 2013

@lindda 😀 47 😀 ať žijí překlepy 😀

henikav
9. apr 2013

ahojte babulky, len Vas chcem povzbudit, este som dost ubolena, treba par dni aby sme sa pozbierali, ale podarilo sa, mame malu Emmusku, tak Vam posielam tehu virus, aby sa aj Vam zadaril takyto nadherny zazrak. Emmuska prisla ked sme stratili vsetky nadeje a vzdali sme boj 😉 taki sme stastni

lindda
9. apr 2013

@napolitano hahaha jj 47 r 😀 😀 😀 😀

lindda
9. apr 2013

narodená 14. augusta 1966

napolitano
9. apr 2013

@lindda tak až takhle to nevím 😲

evapavla
9. apr 2013

@henikav srdečne gratulujem 😵 😵 😵 a prajem všetko naj naj naj 😵 😵 😵

henikav
9. apr 2013

@evapavla dakujeme 😉

mnamko
9. apr 2013

@henikav jéééj,GRATULUJEM

santamonica
10. apr 2013

@henikav strasne gratulujem, dava mi to nadej a pozitivnu energiu......zajtra zacimnam pichat injekcie , tak dufam, ze to vyjde........ 😅 a drzte sa babky, jar je najplodnejsie obdobie roka, takze ideme na to

henikav
10. apr 2013

@mnamko dakujeme, strasne sa tesime

@santamonica prave preto som Vam napisala, boli casy ked som sem aktivne chodila, dufala, prezivala nadeje aj sklamania a nakoniec sa nam naozaj podarila nasa zabinka. Preto som Vam vsetkym snazilkam v mojom veku chcela dodat nadej, ked sa to podarilo mne s jednym vajecnikom, tak sa to uz snad podari kazdemu. V kazdom pripade drzim palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre