Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

raaaadka
24. júl 2013

@vavrenka
no tak jsem zvědava, zatím nic necítím, jen mě občas bolí břicho, ale to je jako ve střevech a i průjem. Už od soboty. ☹

milu71
25. júl 2013

@manita Tak jsem včera byla v Brně 🙂 Je to velká a pěkná klinika. Vysvětlila jsem pan doktorovi mojí situaci, kde jsem už byla a co jsme všechno už podstoupila. Měla jsem sebou jen papíry z Teplic, kde bylo psáno co mi dělali ale nejsou tam všechny rozbory, které mi dělali v Teplicích. Pan doktor si to přečetl a poznamenal do karty. Řekla jsem mu, že můžu pak po emailu poslat výpis z karty. Když jsem se bavili o tom co by bylo nejlepší, tak mi hned řekl, o minimálce a že jsou s ní dobré úspěchy. Takže jsem se domluvili, že počká na výpis z karty a pak po emailu mi napíše přesný rozpis injekcí (Fostimon) + clostilbegyt a Orgalutran. Když jsme se bavili o ceně, tak řekl 15.000,- až 16.000,- Kč. Pak jsem šla k sestřičce, kde jsečm dostala taštičku a všechny ty léky a injekce. Co nebudu potřebovat, pak vrátím a zaplatím jen ty, co vypotřebuji. Měla bych ještě přijet na ultrazvuk ale můžu si ho nechat udělat v místě bydliště abych nemusela 300km jezdit do Brna a pak zase poslat po emailu. To je skvělý, že to takhle jde. Byla jsem velice mile překvapená a byla jsem ráda, že jsem sem přijela. Přesvědčila jsem se, že Pronatal Teplice je postaven jen pro zahraniční turisty a našinci je moc nezajímají. Tak od září začnu 🙂)

stastenka42
25. júl 2013

@milu71 Drzim palceky

milu71
25. júl 2013

@stastenka42 Děkuju moc..🙂

manita
27. júl 2013

@milu71 Som rada, že si z Reprofitu mala dobrý pocit. To je dobrý začiatok. Určite to podobne vnímal aj tvoj partner a bude to všetko omnoho viac v pohode ako predtým. Takže začínaš až po lete... Veľmi držím palčeky. (Mala som tú istú stimuláciu ako ty. Platila som rovných 20.000,-. Soft v Reprofite vyjde minimálne 18.000,- a maximálne 25.000,- . Plus lieky na stimuláciu, tie má každá z nás trochu inak.)

Ale toto sa nemení, takto je to vždy:
SOFT IVF cyklus: 13.000,-
ICSI: 1.000,- za každý oocyt (max. však 8.000,-), táto cena sa odvinie podľa toho, koľko bude vajíčok
Testy na pohlavne prenosné choroby žena+muž: 4.000,-

stastenka42
27. júl 2013

Ahojte,tak dievcata dnes rano sme si boli pre nase posledne fazulky. 🙂 a tymto aj pre vas vsetky zacinam od dnes na tejto stranke tehuvlnu 🙂 🙂 Dufam ze sa coskoro pridate!!!

slavka_2012
27. júl 2013

@stastenka42 držim palce 😵 rada by som sa pridala no musim troska pockat 😉

nipeal
27. júl 2013

ahoj všem, i já se přidávám k těhu vlně, je mi 41 😉)

stastenka42
27. júl 2013

@nipeal tak gratulujem,to je super,tak na mna posli par tehuvirusikov nech to tu poriadne zamorime aby sa vsetky babulky nakazili 😀 😀

santamonica
27. júl 2013

@nipeal aj na mna prosim, aj ja uz chcem chytit ten virus.....prosiiiiiim 😀 😉 🙂 ....a gratulujem , drzim palce

nipeal
27. júl 2013

olízla jsem celý monitor a posílám foto našeho srdíčka, které tluče a tluče

slavka_2012
28. júl 2013

@nipeal zo srdiecka blahozelam 😵 prajem krasne teholkovanie az do porodu 😵 😵 😵

milu71
29. júl 2013

@nipeal blahopřeji moc 😉 😉 😉

slavka_2012
29. júl 2013

@nipeal ako sa vam to podarilo??? 😀 daj nam recept aj my chceme babo 😵 😀 😵

nipeal
29. júl 2013

@slavka_2012 jako minule, přestala jsem to řešit, dožadovat se sexu okolo ovulace a užívala jsem si synka, začala kupovat oblečky a konečně zhubnu 😀 a ono prdlačky, zase hubená nebudu 😀, synovi je skoro 21.měs. je neskutečně živej tvor. A víš ty co? sex byl 2x v měsíci červnu, a to jsem si myslela, že mimo ovulaci a ono prd, takže to bude holka, její spermijka vydržela dýl než klučíka, musela asi tři dny. Nemám dál chuť na sex, jim uzeninu, takže holka 😀

slavka_2012
29. júl 2013

@nipeal takze vsetko hodim za hlavu a nebudem riesit dietatko,budem si uzivat zivot a nic znasilnovat a pride to sameeee???? keby to tak bolo,tak by sme boli asi najstastnejsi par pod slnkom 😀 vela sa tu pise o psychike no ja na to nedokazem nemysliet ☹

nipeal
29. júl 2013

@slavka_2012 pokus se najít něco nového, co tě chytne, třeba začni háčkovat 🙂 u synka jsem chtěla těhotnět, nic, pak jsem měla jít na konizaci čípku, takže jsem si dávala "majzla", hlídala ovulku neotěhotnět, před nástupem do nemocnice jsem pro jistotu testla a silnější duch, byla jsem v šoku, zavolala do špitálu že nikam nejdu 😀 a po porodu se i čípek uzdravil. Takže opravdu psychika je mocná, měla jsem to co ty, dokud jsem chtěla, nic........... a najedou........... BUM a je to 😅

stastenka42
2. aug 2013

Dievcata hlasim ze som dnes testla 6DPO a su tam dve // Tesiim🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂dalsi testik v nedelu🙂🙂🙂🙂

dvojbottka
4. aug 2013

@stastenka42 Gratulujem a úprimne držím palce.... 😉

stastenka42
4. aug 2013

8 DPO

nipeal
4. aug 2013

@stastenka42 týýý brďo, už 8DPO po ovulce takový koleje? tfuj tfuj tfuj pro štěstí ;)

milu71
5. aug 2013

@manita Tak to budeš mít štěstí, když ti pták nedělil 🙂 alespoň se to tak říká. Přála bych ti to.
Já jsem si teď nakoupila ovulační testy, začala jsem si měřit bazální teplotu a ještě jsem našla na www.otehotnet.cz čaj na podporu IVF, posílám odkaz http://www.otehotnet.cz/ivf/108-asistovana-repr..., a tablety Fertiman pro partnera. Tak teď zkusím všechno najednou a uvidím, jednou to přece musí vyjít 🙂 😉

milu71
5. aug 2013

@stastenka42 To je paráda...držím palečky 😉 🙂 😉

santamonica
5. aug 2013

@stastenka42 to vyzera krasne 😀 moooc drzim palce

svetlanab
5. aug 2013

@stastenka, krasny test gratulujem, mas nejake priznaky ?

stastenka42
5. aug 2013

@svetlanab praveze ziadne,iba prsia a krize..zato dnes neskutocne bolesti bruska ako keby mala prist mrcha...Dufam ze bude vsetko ok

svetlanab
5. aug 2013

@stastenka42 , velmi ti drzim palce a potichu gratulujem. Dufam aj ja ze vsetko bude OK. Drzim Ti palce Ja mam tolko isto rokov ako ty tak si ma zaujala, a tiez som po Ivf, a mam riadne nervy, netestujem pojdem len na krv. Veeelmi bojim.
drzim palce...

stastenka42
5. aug 2013

@svetlanab neboj,bude to dobre...aj ja som stresmenka🙂🙂 a kedy ides na krvicku? Kedy si mala vklad? Ja 27.7.

milu71
6. aug 2013

@manita ty injekce Fostimon se píchají jen před odebrání vajíček? Po transferu se nic nepíchá? Chceme jet ještě koncem září na týden na dovolenou s přáteli, tak nechci, aby to každý viděl 🙂

manita
6. aug 2013

@milu71 Ahoj, ďakujem za milé slová, hádam sa pošťastí... (ja som naopak vysadila úplne všetko, čo som predtým brala, dokonca som aj vitamíny Femibion znížila na každý druhý deň, poradil mi to lekár, že to úplne stačí, že menej je niekedy viac).

Ja som Fostimon pichala od 2. do 11. DC. Po OPU už som nepichala nič, po transfere tiež nič (ja som mala sliznicu OK, tak nebolo treba nič), neboj, nikto nič nebude vidieť, len ten Utrogestan je dosť nepraktický, 4-0-4 sa vkladá a vyteká to stále (do plaviek dosť nepohodlné v týchto letných dňoch, ale prežijeme, chodím s tým plávať aj tak). 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre