Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sweetest
30. aug 2013

@mimika1973 Dnes jsem 9 po ET a 26DC 🙂

mimika1973
30. aug 2013

@sweetest ale jo, je to tam! 😵 🙂 zosilnuje sa to, uvidis za par dni to budu krasne kolajnicky! 😉

sweetest
30. aug 2013

@mimika1973 Myslíš, že ju? 🙂 Tak to moooc dík!! nebudu jásat dopředu, ale radost mám 😉

mimika1973
30. aug 2013

@sweetest a ako si zila po ET? 2-3 dni davala pozor, lezala, ci zila normalne? ja nikdy neviem ako po vklade reagovat, lebo neobsedim na mieste 😖

majka43
30. aug 2013

@sweetest Je to tam, jsi těhotná a co je to teda za test?

majka43
30. aug 2013

@sweetest Podívej do mého alba jak jsem začínala já.

sweetest
30. aug 2013

@mimika1973 Hele, docela i normálně...ještě ten den jsme s mamkou jely na nákupy. Druhý den jsme jely do vedlejšího města na další nákupy( oblečení a blbinky), odpol jsem posedávala, ale uplně jsme neležela 😀 A další den jen posedávání, četba knihy a pohoda. Jen co jsem dodržela,bylo se nekoupat(což mě štvalo,neb miluji vanu 😀) a nemít sex ( protože manžel byl celý týden na práci mimo domov 😀) Takže vyloženě klidový režim jsme neměla, snažila jsem se bavit,i sklenku vína,pivo jsem si dala..abych se nehlídala,nepozorovala a nemyslela na to 🙂

sweetest
30. aug 2013
sweetest
30. aug 2013

@majka43 Tak jsem se koukla k Tobě a jsem v klidu 😀 Dík!!!

stastenka42
30. aug 2013

@mimika1973 nie,ja som mala 5 krat ivf z vlastnymi z toho 4transfery a nic..potom sa dala na darkynu a tam som mala 9transferov z toho 1x tehu ale Ma v 14tt a raz biochemicke tehu a teraz toto...

stastenka42
30. aug 2013

Tak dievcata dnes som zacala rano krvacat tak sme leteli do nemocnice kde mi zistili hematom,ale chvalabohu miminecko je zatial v poriadku...musím dodrziavat prisny kludovy rezim az do 12tt...v stredu idem na kontrolu tak dufam ze mimi bude ok....

mimika1973
30. aug 2013

@stastenka42 fuuha moja, tiez si si toho uzila veru! Tak nech teraz vsetko dobre dopadne do konca! 🙂
darcovstvo cez RF? my tiez uvazujeme, teda skor ja, mm este v celku nie 😒 o tomto, ale este skusam s vlastnymi zatial, potom sa uvidi...len ked to stoji tooolko peniazkov veru, hmmm....uz aby tento nekonecny boj skoncil veru a vyhra bola tu! 😕

majka43
30. aug 2013

@sweetest Tenhle test zase neznám já, ale určitě je dobrej, když ti tak krásně ukázal.

sweetest
30. aug 2013

@majka43 Oni jiný v lékárně ani neměli 😀 😀 😀 Tak snad bude ukazovat dál 😉

sweetest
30. aug 2013

@stastenka42 To bude dobrééé, mímo už se určo drží zuby nehty 😀 Držím place až skoro nemůžu psát!!! 🙂

majka43
31. aug 2013

@stastenka42 Určitě to bude dobrý, musí.
@sweetest Tak co dnešní testík?

majka43
31. aug 2013

@sweetest Já jsem si zase dělala test a druhá čárka vylezla, když byl ještě test v kelímku, tak by to mělo být dobrý.

stastenka42
31. aug 2013

@majka43
@sweetest Dakujem baby..som prilepena k posteli,mm ma nechce pustit ani na chodbu🙂 ale zatial v poriadku..nespinim tak snad pomaly sa to zacne vstrebavat...,Majka ty uz netestuj ved si jasna tehulka🙂🙂🙂kedy idete dievcata na srdiecka? Ja som sa tak vcera potesila ked povedal dr ze drobcekovi krasne bije srdiecko a vyvinovo presne zodpoveda tyzdnom,ze nic krajsie som uz dlho nepocula...

majka43
31. aug 2013

@stastenka42 Když já se musím tak jednou za tři dny ujistit, že to tam pořád je. V pátek už pojedu na UZ, tak pak už to snad bude dobrý. Víš, po těch 28 letech čekání, tomu pořád nemůžu uvěřit. Jsem poprvé těhotná.
Ty hlavně lež, mm má rozum že tě nikam nepustí.

stastenka42
31. aug 2013

@majka43 bude to dobre,strasne moc ti to prajem🙂🙂 a teraz si v ktorom tyzdni?

majka43
31. aug 2013

@stastenka42 v šestém

stastenka42
31. aug 2013

@majka43 tak to uz mas urcite riadne buchajuce srdiecko...ja som mala 5+6tt...

majka43
31. aug 2013

@stastenka42 Doufám, že tomu tak bude.

majka43
31. aug 2013

@sweetest Tak kde máš dnešní testík?

sweetest
1. sep 2013

@majka43
@stastenka42
Ahojky holky,
byla jsem od pátku pryč a bez netu 😉 Včera i dnes opět //, tak zítra můžu volat do RF, kdy mám přijet na utz 😀 Ted jenom tak rrychle píšu...večer se stavím na déle 😉 Připravuji dceru do školy....zítra ji vezeme s věcma, bo bude na intru,tak jí kontroluji zda má vše 😀

stastenka42
1. sep 2013

@sweetest no tak huraaa🙂🙂🙂🙂perfect🙂🙂🙂

majka43
1. sep 2013

@sweetest Blahopřeju, taky se tady večer ukážu.

sweetest
1. sep 2013

@stastenka42 Ahojky kočko 🙂 Já se termín utz ohledně srdíčka/ek dozvím zítra v telefonátu do RF 😀 Je super, že je u Tebe vše ok 😉 Držím palečky, aby i dál vše bylo jen neeeejlepší

stastenka42
1. sep 2013

@sweetest teraz sa mi urobil hematom tak musím dodrziavat prisny kludovy rezim,ale nevadi vydrzime🙂🙂🙂 na srdiecko este mas cas dva tri tyzden

sweetest
1. sep 2013

@stastenka42 Jj, klid a nohy v teple 😉 😀 No dr. po ET mi říkal, že na utz 6.tt...tak jsem zvědavá na kdy to spočítají 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre