Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
16. okt 2008

Ahoj kočky 🙂 Hledám křečka 😖

Zítra jdu na kontrolu velkosti folikulu a pak IUI

madla28
16. okt 2008

Ahoj, jsem tady jen na chviličku, jedu na kontrolu štitné žlázy, tak jsem zdrhla z práce a mám ještě čas.
To je paráda, že se tady už začne něco dít. Holky jsem s vámi a držím moc palce.

zaenab
16. okt 2008

Madli díky, já tobě taky 😉

labus
16. okt 2008

zaenab našla si ho?kde bol?
madla dakujeme aj my tebe daj vediet ako dopadlo vyšetrenie

zaenab
16. okt 2008

Nenašla - křeček je nehledě na celosvětovou politickou, ekonomickou a volební situaci číslo jedna v mém měřítku. Nechci ani domyslet, kde ta chudinka je a jak tam strádá.
Mám všude návnady v podobě otevřených klecí a přepravek, v nich křeččí vybrané menu včetně dezertu, jsem nevyspaná z číhané hluboko do noci a....nic.

Je to deprimující ☹

labus
16. okt 2008

nebooj pokial nemá svoje kluče od bytu tak sa nájde 😀

zaenab
16. okt 2008

😀 😀 😀

yanny
16. okt 2008

Čaute,
Zaneb, aby ti křeček už rovnou nezazimoval, to bys ho asi jentak nenašla.
Tak abych si to ujasnila Redy, Labus, Zaneb a Iveb stimulují. Anička a Katy jsou OK těhu.
A co ostatní????
Včera jsem se naštvala na mojí úplně nejlepší kamarádku. Má neustále keci a dělá chytrou, i před tím mým, že se mi diví, že jsem stará, nezodpovědá apod. až zlé řeči, že si trvám na tom mít ve 40 dítě. Trvalo mi opravdu několik let, než jsem toho mého k mimču přemluvila, byla to pro mě titěrná a náročná práce, to si ani nedovedete představit a ona už po několikété do něj hučela, že je idiot, jesti se mnou do toho chce jít.
Vždy jsem byla zticha a později jsem jí prosila, ať to alespoň před ním neříká.
Včera mi při vínku ruply nervy a vychrlila jsem na ní něco v tom smyslu, že když ona má dvě děti a to druhé
si dělala s manželem, ač ho chtěla opustit s milencem a nakonec nevělěla který z nich je otec a tak zůstala od dvou měsícú chlapečka sama. Protože se na ní oba vyprdli. Tak jsem jí řekla, že se mi to také nezdálo rozumný a už vůbec ne OK a nikdy jsem jí svoje rozumy nevnucovala. Je to deset let a je pořád sama. Potom jsem zavolala dceři, aby mě odvezla domů a mám pocit, že jí musím vyloučit z okruhu mých kamadádek. Už několikrát mě zle vypekla, ale vždy jsem spíš věřila jí než chlapům.
Co myslíte není to blbé se zbavovat kamarádek, zrovna na ní jsem byla zatížená?????
A ještě pro kamárádky bych se kolikrát přetrhla, alespoň manžílek mi to tvrdí.
Taky někdo máte kamarádku, převlečeou za mrchu????

valina
16. okt 2008

Yanny, tvoja kamoška zjavne - s prepáčením - podjebáva 😎 . Akože chce len dobre, ale pritom naštrbuje tvoju dôveru vo vlastné sily a oberá o pozitívny prístup aj tvojho muža. Máš plné právo vyškrtnúť ju zo zoznamu, veď toto z jej strany nie je priateľstvo, ale šírenie negativity.

Stimulantkám držím palce, ja zatiaľ nie som rozhodnutá, ale možno pôjdem za dr. na konzultáciu aspoň.

Zaenab, držím palce pri hľadaní škrečka a ešte viac pri IUI! 😉

labus
16. okt 2008

ahoj yanny noo ako si napísala podla správania je to skor tá mrcha ako kamarádka-moj názor..
podla mna ak by sa o teba bála ohladne tehu a porodu a tak.. nevravela by ti také veci pred tvojim mužom,ked vie že to nebolo lahké prehovorit ho a ak to robí tak sa mi to zdá skor ako naschvál a to kamarádky nerobia..práve naopak yanny vobec sa tým neráp ber to tak že ona ti za to nestojí...
zaneab ako našla si ho ?
ozaj babule já som sa rano tešila ako blch že prišla mrcha a niččččč... ráno bola kdesi na letisku a teraz sa fláka a domav netrafí či čo? som s toho na nervy takže čakám dalej hádam do zajtra .. tak sa zmierujem že začnem pichat až v sobotu ☹ ☹ ☹

zaenab
16. okt 2008

Yanny podle chování, které popsuješ, bych ji nenazývala kamarádkou. Jistě, kamarádka s tebou nemusí souhlasit ve tvém rozhodnutí, ale pak to má říct tobě, můžete nad tím diskutovat....ALE ona tě záměrně shazuje a podrývá v tom nejcitlivějším místě. To je zákeřné. Kamarádství je založené na podobných hodnotách, prožitcích, podržení v určité situaci, na případných diskuzích v odlišnostech..... ne na podrazech. Já bych s tím problém měla a určitě bych s ní na nějaký čas přerušila kontakty.

Křeček story: ještě jsem nebyla doma, tak nevím. Mám o něj strach, o drahouška zlatého 😨

yanny
16. okt 2008

Lábus, aby jí nepředběhl čáp????

Díky za podporu, nebudu jí odpovídat na sms, snad jí dojde, že mi došla trpělivost.

Já to taky dnes dostala, tak budu alespoň od pondělí intenzivně sexíkovat 😅
Někdy to flákám, že se ani nedivím, že netěhu 😔
A budu s váma čekat 7.11. na //.

labus
16. okt 2008

yanny to by sa musel stat najvatší zázrak na svete a na take ja štastie nemám tie moje prerušené vajcovody ..to nieje len tak ☹ ☹
to už sšetky mrchujete? no to aby si tá moja švihla asi ju chytili colníci neviem čo pašovala 😀 😀 😀
zaneab ten tvoj malý poklad a jeho príbehy mi vždy riadne dvihnu náladu a to fakt potrebujem...

yanny
16. okt 2008

Lábuš a nebo zabloudila ke mně, mrcha jedna.

labus
16. okt 2008

no nehmbíš sa takto mi ju šlohnuuut a ja od rána pečiem uvýtacie koláče asi drží ryžovu dietu mrcha jedna 😀 😀

yanny
16. okt 2008

Neboj v pondělí mě opustí 😅

Holky koukěte sem
http://www.vitamina.cz/Lichorerisnice-T21--byli...

koupila jsem si to, přijde mi to jako zázračná kytička, je to úplně na všechno, tak si to a dva měsíce naordinuji.

Taky jsem kokala na Rakytník, to je taky bomba.

Nějak blbnu, jak jsem furt na netu, 😒

madla28
16. okt 2008

Yanny já už všachny kamarádky převlečené za mrchy poslala do prdele. Zůstaly jen ty dobrý a ty mi všechny fandí. Jedna mi už nabízela kočárek a dvě mi slibují hadry po svých ratolestech.
Takovou co by mě takhle podrážela bych nechtěla, ale všechno je závist. Závidí ti chlapa a bude závidět i to malý co přijde.
Já byla dneska na endokrinologii, tam všechno v pohodě, ale když už jsem byla v Jihlavě, tak jsem skočila na gyndu s tím bolavým břichem. Tak mi našel 3cm cistu na vaječníku, ale prý to nevadí, že praskne. Nevím, jestli nemám radši zavolat do Brna.

madla28
16. okt 2008

Jo a od pondělí jsem omezila jídlo a mám 2,5kg dole. Včera a dneska jsem na tý rýži.

yanny
16. okt 2008

Jooooo, to se mi líbí Madlo, do prdele...................se všema mrchama a slibuju, že o to víc se budu věnovat, manžílkovi.
Madlo a co ti kontrolovali na endokrinologii. ??????? Dobrý 2,5 kila, Já se s tou ortézou nemůžu vážit, ale už nemám tak odulý ksicht.
Do Brna určitě volej. Požírá hormony a potom roste 😠
Já si nechal kopit nějakou rýři natural, je pěkná hnědá, už mi tečou sliny 🙂

zaenab
16. okt 2008

Ahoj Madli, tak nevím, ale s tou cystou bych to zkonzultovala ještě s někým jiným. Mě to taky začalo vždycky nevinně, kolem 3 cm s tím, že počkáme a praskne to. Nikdy se to nestalo, vždycky vyrostla a musela zákrokem ven.
Blahopřeju ke kilům dole, to potěší 🙂

Přijela jsem domů dřív, jdu večer na koncert (v rámci práce 🙂 ) a bohužel myšáček zlatý nikde. Ani nástrah v podobě kompletního křeččího menu se ani nedotkl. Přítel už nekulhá (tedy spíš nepřdstírá kulhání), protože mu to nepřineslo z mé strany žádné výhody. Je mi ho tak líto (křečka, samozřejmě). Ale klíče nemá, tak je snad pořád doma 😕

labus
16. okt 2008

zaneab 😀 😀 😀 😀 tak príjemnu zábavu na koncerte kým sa vrátiš určite sa aj mladý teda škrečok ukáže 😀 😀

yanny
16. okt 2008

Jo, jo křeček ti v noci vyleze. 🙂
Zrovna jsem zprdla holku, že na druhé straně baráku, kam se už nebelhám, nekrmí papoucha a rybičky.
Dnes jsem se tam dobelhala a zželelo se mi jich, ptáček bez vody a rybičky, tedy s vodou , ale špinavou.
Dostala jsem od kamarádek ke 40tinám akvárko s betou bojovnicí, krásným modrým samečkem.
Po nějaké době jsem k němu koupila samičku, ač mě varovali, že tohle bojovné plemeno se ve dvouch nesnese, ani se samičkou. Samečci se rovnou pozabíjí. Nedbala jsem radu a samečkovi jsem pořídila samičku.
Trochu se honily a nakonec si postavily i hnízdo, ale po čase se ze samičky přeonačil sameček, což se prý stává, a teď v akvárku pořád bojují, íale zatím se nepozabíjeli.

yanny
16. okt 2008

Rendy tak si zavoláme v pondělí, ju 🙂

madla28
16. okt 2008

Já zítra do toho Brna zavolám.
Asi změním gyndaře. Dneska jsem si tam připadala jak blbec. Přes týden mě bolí břicho a doktor mi řekne, co tam chci když mi nic není. Pak mi našel tu cystu a trochu se zklidnil, ale mám to zapotřebí, aby si někdo myslel, že si vymýšlím?

yanny
16. okt 2008

To zavolej a co ti dělali na endokrinologii?????
U nás jedna gyndařka přehlídla paní myom velký jako grep a tvrdila, že bolesti a krvácení jsou spojené s přechodem.

madla28
16. okt 2008

Na endokrinologii nic, normální prohlídka. Mám přijít zase v květnu.

yanny
16. okt 2008

Na endokrinologii ješte chci jít před dalším IVF.

yanny
16. okt 2008

Katy až teď jsem si všimla, že se ti 19.6 narodí blíženeček, no to je úžasný, taky jsem se chtěla napasovat na blížence chtěla bych mít bllíženečka. Už mám doma vodnářku, to je něco podobného.

Nejsem ulítlá, jen jsem se narodila taky 19.6. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jěště náš prezident má narozeniny 19.6. Jinak nikoho jiného neznám. 🙂

Katy a který seš ty znamení???????

madla28
16. okt 2008

Brácha je 9.6 a jeho syn je 11.6. To je dost blízko.

bigrendy
16. okt 2008

Ahoj holky. yanny v pondělí se domluvíme.,na endokrinologii jsem byla také nejdřív prohlídka a potom sono pro jistotu před ivf a vše vpořádku. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre