Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

katy2
23. okt 2008

Ahojte 🙂
Po dlhsej dome sa zasa hlasim... Vsetkym stimulantkam drzim palce 😵
Dnes som bola na uzv, cakame dvojicky 😵 vsetko je v poriadku, mame dve dutinky s embryjkami... ale na srdiecka si este musime trochu pockat....

labus
23. okt 2008

katy blahoželám to je super správička

henikav
23. okt 2008

jej, katy, blahozelam, to je nadhera, tak velmi sa tesim, akoby to uz povedali mne 🙂 🙂 🙂

katy2
23. okt 2008

dakujem 😵

henikav
23. okt 2008

a ako sa citis?

katy2
23. okt 2008

citim sa v pohode... akurat cele poobedie az do vecera mi byva zle.... ale da sa to....

henikav
23. okt 2008

tak fajn, tak sa len setri

zenusky bezim na kurz, ozvem sa zas niekedy poobede

henikav
23. okt 2008

sem uz nikto nechodi??
nepovedzte mi, ze som tu sama ☹

labus
23. okt 2008

ahoj heni už máš výsledok z krvičky?

henikav
23. okt 2008

ahoj labus, no asi mam u lekara, ale nestihla som sa ani dohodnut na termine konzultacie

labus
23. okt 2008

tak ty ešte nevieš výsledok, a ja že už sa budeme vytešovat dneska..
ja som bola na UTZ a mám 1-10,5 mm folikul 1- 11mm,1-9mm a 2 do 5mm
na jednom vaječníku ten druhý nenašiel..v nedelu idem na kontrolu do Ba

henikav
23. okt 2008

no nemam, lebo nestiham, stvrtky mavam nabite, mala som aj kurz, takze nic
ale ja sa neponahlam, ved aj tak az o dva tyzdne budem vediet, ci sa ujalo nejake babatko, alebo zeby dve?? to by bolo najlepsie
Idem pre maleho, chudacik uz musi mat dojem ze v skole byva 🙂 🙂
Ozvem sa z domu

lenka2008
autor
23. okt 2008

katy - blahozelam 🙂
anna - nejako si sa stratila... som tu malo, vela prace, ale stiham citat

henikav
23. okt 2008

labus, si na najlepsej ceste kocikovat

henikav
23. okt 2008

kto mi vie vysvetlit, preco su niektore temy uzavrete?

madla28
23. okt 2008

Protože už tady taková témata jsou. Ahojky.

henikav
23. okt 2008

madla, dakujem za vysvetlenie

madla28
23. okt 2008

Katy moc blahopřeju.

madla28
23. okt 2008

A jak se máte celý den, já teď přišla z práce. Dneska to tam stálo za velký h.... Celý den mě bolí hlava jako střep.

henikav
23. okt 2008

aj ja som teraz dosla z prace, boli ma cely clovek 😀 😀 😀 tak som sa dnes nabehala zo spismi, aj na kurz
tak teraz uz len odychujem

madla28
23. okt 2008

Já si taky celý den nesedla a ještě tam byl takový divný zmatek. No ještě zítra a pak dva dny volno. Už se moc těším. Chtěli jsme s přítelem vyrazit na chatu, ale má doma nějakou práci, tak to musíme odložit.

henikav
23. okt 2008

aj ja sa uz tesim na vikend, lebo uz taham druhy tyzden v kuse, minuly vikend som bola v cechach, takze ani doma som nic nespravila. Ale nechystam sa nikde, maximalne ak by bolo pekne sa rozlozim na terase alebo si zahrame s malym tenis

henikav
23. okt 2008

lezie na mna taka depka, to bude unavou

madla28
23. okt 2008

Na mě taky, ale to bude tím, že pátý den jen špiním a MS nejde. Vůbec nechápu proč.

henikav
23. okt 2008

no ja len cakam a dufam, ze o dva tyzdne zistim ze som tehotna
Uz aby bolo o dva tyzdne viac

labus
23. okt 2008

ahoj košky
no heni dufam,že máš pravdu dostala som taku depku ked som od tial išla ...jeden vaječník nemám tak dufam že tento jeden ma nesklame ešte som tajne dufala že to bude lepšie ale aj tak je 5 lepšie ako nič
heni ved ta nemožem nechat kočíkat samu
dostala som od kolegynky krásneho anjela strážneho aj zo štastnou hviezdou pre mna a potom pre bábenko aj som slzila od štastia tak to bude moj talizman a pocestuje s nami aj do Ba
včera som bola v jednej budove kde sídli okolo 60 firiem tam som doručovala poštu-slubila som jedným mojim zlatým zlatníčkam že dojdem na kávičku a ked ma ludia zbadali z viacerých firiem všetci ma prosíkali nech sa vrátim do práce že už 5 maju poštárku za mesiac a že su hrozné no to bolo pre mna vyznamenanie moooc dobre mi to padlo počut od viacerých naraz....

madla28
23. okt 2008

Taky bych byla ráda, kdyby to utíkalo rychleji.

henikav
23. okt 2008

labus, ved vies, ze ani ja nemam jeden vajecnik a predsa sa mi podarilo otehotniet, az dvakrat s jedinym vajecnikom
ale dnes mam zase taku depku, najradsej by som umrela

labus
23. okt 2008

heni ty chceš aby som tam doletela na metle a nacápala ti na zadok???Ja viem že to čo si prežila je krute a bolí to ale más Mikeho, muža a už si tehu tak nesieš mat taketo myšlienky prísne zakazujem lebo k tebe vážne na tej metle doletím a ani Mike ta nezachráni 😀 😀 😀 😀 heni dufam že máš na tvári usmev...

henikav
23. okt 2008

ty mas lietajucu metlu labus?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre