Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
23. okt 2008

si pííííššššš

yanny
23. okt 2008

Ahojte,
Katy to je Ú Ž A S N É!!!!!! Blahopřeji.
Dnes mi poslala jedna kočka od Zlína Gonal a taky čeká dvojčátka, nejsi to ty?????
Rendy a Labus dobrý výsledek, jen tak dál!!!!!!!!!!!!!!!!
Madlo s tím špinní, už ses na to ptala???? Já ti říkám, že taky špiním od hysteroskopie už před MS, a nikdy jsem to neměla??? Ještě jsem se na to neptala, ale špiním jen jeden den před MS.
Lenka s Ankou na nás prdí a Zaneb taky....................
Hení, depka je dobré znamení, třeba už je to jiný stav 🙂
Holky dnes jsem sehnala 600 Gonalu v načatém peru s expirací 9/2008, mám se toho bát, že mi to ublíží a nebo, že to nebude fungovat????
Už mám Gonal na 5 dní s tím prošlým na 7 dní, tak doufám, že mi něco neznemožní jít na IVFko.

Už jsem se jednou ptala na co Luveris, nevíte????

Zaneb a co říkáš na ty volby?????

Holky a

henikav
23. okt 2008

yanny, normalne si ma potesila

yanny
23. okt 2008

No kočky kde jste????

henikav
23. okt 2008

uz vsetky spia, aj ja sa uz pomaly hrabkam do postielky

yanny
23. okt 2008

No tak já skouknu zoufalé manželky a jdu taky.
Tak čus.
Dnes jsem chtěla sexíkovat, mám ovu. 😅 😅
Ale můj, byl protivný a už spí 😒 😒
Ani mi nejde o ten sex, jako o tu ovu. 😠
Mě opravdu nezbyde nic jiného než IVF, to je alespoň jisté 😒
Pokusím se ho ráno nějak probudit a pitvořit se, aby byl sex, za účelem plození 😖 😖 😖

lenka2008
autor
24. okt 2008

ahoj yanny - ja na vas neprdim 🙂)))) co mam robit ked mam tolko prace??? do prcic, ze ma rodicia nenaucili inac zarabat peniaze 🙂

Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první - stříbrné šaty.
Rozlouskne druhý - zlaté šaty.
Rozlouskne třetí - svatební šaty.
Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:
"Se kvůli zasraný pohádce ani nenažeru.. "

zaenab
24. okt 2008

Ahoj holky!
Yanny, já na vás taky neprdím, ale mám hodně práce - kromě "práce" ještě stěhování do nového bytu, který je ve fázi totálního bourání + začala stavba domu na léto. Takže fakt nevím, co dřív.
A měla jsem taky blbou náladu, protože se mi UTZ vyšetření moc nezdálo - folikul tam byl, údajně i roste, ale jsem objednaná na zítřek, a to mám 17 DC, což je podle mě blbost, aby ještě byla (u mě) ovu. Navíc já ji bezpečně poznám. Tak uvidím zítra a ozvu se, co a jak.

Lenko: dobrý vtip.

Jinak Yanny, ptala ses na volby, k tomu ti můžu říct jen jediné: já sama jsem politicky stupidní volič!

valina
24. okt 2008

Zaenab, ja mam tiez blbu naladu, lebo tento mesiac mam asi anovulacny cyklus. Nakoniec mi tiez neostane ina moznost ako IVF.
Yanny, ja tiez na vas neprdim, citam vas, ale niekedy sa mi zda, ze nemam co zaujimave napisat.
Katy, blahozelam k dvojcatkam!
Henika, tebe drzim palce a takisto Rendy a dalsim kockam, co cakaju na testovanie.

yanny
24. okt 2008

Hezký den,
ale i já mám nějakou depku.
Ten můj je hrozný 🙄 Kdyby mi nebylo 41 a nechtěla jsem mimino, tak se na nej fakt už vykašlu, pro mě je nadlický výkon vyspat se svým manželem, když mám OVU 😒
Co myslíte neměla bych si najít na to plození, mladší genetický materiál, mám pocit, že si s tím mým hulvátem nikdy snad dítě neudělám.
Zabiju dvě mouchy jednou ranou. 🙂

zaenab
24. okt 2008

Yanny, a má ten tvůj aspoň sexy mozek? Já bych to s ním ještě (v tom případě) zkusila 😀

bigrendy
24. okt 2008

Ahoj holky. .

Katy strašně ti moc gratuluju. to je nádherné. 🙂

Labus skvělé. už víš přibližně kdy bude opu?

já mám nakonec 11 folíků 10-15. opu středa.

labus
24. okt 2008

bigrendy to si super ja idem v nedelu do Ba na kontrolu a doky mi povie kedy mám OPU ale moj lekár vravel že tak utork-streda

henikav
24. okt 2008

ahojte

takze bigrendy a labus, mozno sa stretnete 🙂 😉 😵

yanny, hore hlavu, ani jeden chlap nie je dokonaly, aj ked sa to tak moze pozdavat na prvy pohlad, takze nedepkuj, mysli len na to male vonave babatko co budes mat

zaenab, co skrecok?? normalne mi chyba pokracovanie pribehu 😀 😀 😀

labus
24. okt 2008

heni ahoj
yanny veru tak heni má pravdu aj nalepší chlap na svete je len chlap!!!

henikav
24. okt 2008

ahoj labus, ako sa mas a co nove???
ja este stale v praci ☹

labus
24. okt 2008

ahoj heni no mám hotove predoperačné už pichám okrem merionalu aj cetrotide jedno do zadku a druhe do brucha už som riadny narkoš 😀 😀 😀 😀 ale sa teším že sa to blíži v nedelu mám doležitu kontrolu v Ba a tam sa dozviem kedy mám velky den OPU boli sme s mužíčkom na obed a inak nič a ty ? ako budeš výkendovat?
no ja zajtra varím ako divá aby chalani mali na nedelu ked budem preč

henikav
24. okt 2008

no tak to budes mat aj ty pekne flakate brusko, ty narkoska jedna 😀 😀 😀
na tu nedelu Ti samozrejme drzim vsetky palceky
Ja budem asi doma oddychovat a ucit sa, mam toho dost a nezabudaj, ze minuly vikend som sa flakala v cechach, tak teraz budem musiet prat, zehlit... dvakrat viac ako ine tyzdne
Moj muzicek odisiel na par dni ku svojej mamicke, takze sa mi nebude venovat ani na nete a tak budem len s Mikom.
Mozno niekoho tak na poslednu chvilku pozveme, uvidim ako budem stihat s domacimi pracami

henikav
24. okt 2008

bezim teraz pre maleho a nakupit, od pondelka maju prazdniny, to je teda riadny horor, neviem co s nim 😀 😀 😀

madla28
24. okt 2008

Yanny a co ta tvoje kámoška nekámoška?

labus
24. okt 2008

heni tak večer ta tu čakám a za palce dakujem budem potrebovat 😉

henikav
24. okt 2008

labus, ja uz som doma, na nakupy som sa vykaslala, uz som si necitila nohy
Taka som stastna, ze uz je vikend

yanny
24. okt 2008

Ahojte,
nekamošce, jsem neodepsala na sms, ve které zas tvrdila, že já jsem hrozná a ona,že si muže říkat svůj názor.
Tak se ji do otěhu, chci vyhýbat.
Zaneb ten můj má spíš vyjeblej mozek, než sexi. Mám na něj vztek, tak jsem mu řekla, že raději zařídím každý měsic IUI, IVF a nebo nativ, než se ho neustále doprošovat.
Taky jsem muřekla, že buď má milenku, nebo je na chlapy a nebo není už na sex a že nevím, která varianta je pro mě lepší.
Rendy a Labus, tak už se těším na středu až to s váma budeme prožívat.
Labus kolik budeš píchat Centrotide???
A kolik čeho kolky pícháte?????
A co je ten Luveris, řekne mi to už někdo?????
Madlo to jsem se pěkně sekla a odepsala tobě místo tý kočce 🙂
Už máš vše co budeš potřebovat????

labus
24. okt 2008

ahoj zynny ja si pichám 4amp.merionalu a oddnes k tomu ešte cetrotide zatiel do nedele a potom doky povie čo bude dalej
no dufam že v stredu budeme s Rendy mat večer uspešne za tým..
heni moja budem musiet odýst Andy ma vyháne chce íst na pokec...ale ja sa vrátim

henikav
24. okt 2008

ok labus budem ta cakat 😉

yanny, tak toto vobec nie je dobre na psychiku, ked ta manzel takto hneva, ak je to len chvilkove, tak to prejde, mozno aj ty si nervoznejsia svojou tuzbou po babatku

labus
24. okt 2008

yanny som ja čo ,ponázlam sa lebo ma mladý vyhadzuje a napíšem zynny 😀 😀 😀 😀
ahojte večer som tu tak o hodinku

madla28
24. okt 2008

Yanny já nevím co ještě budu potřebovat. Fostimonu budu mít zatím dvě krabičky. Snad ještě něco seženu, mám na to měsíc. V pondělí začnu brát tu antikoncepci, MS se mi konečně včera rozjela a pořádně.

yanny
24. okt 2008

Labus, tak si pícháš 300 iu merionalu???
A kolik dní???
A zatím 3 centrodide.
Tak to asi budu mít i já, minimálně.
Myslím od 2 dne MS do 9 dne jsem píchlala 225 IU FSH(míchala jsem gonal,menogon a menopur), 10 den MS jsem si v 11 večer jsem píchla pregnyl, 11den MS byl klídek bez injekce a 12 den MS jsem v 10 hodin měla punkci 4 vajíček.
15 den Ms jsem byla na ET a 24 den MS jsem u začala špinit a přišla MS.
Takto jsem to absolvavala naposled v Brne v Reprofitu a říkali tomu nativ.

Jak to je u vás?????

yanny
24. okt 2008

Jo a ještě jsem zapomněla, že 8,9 a 1O den Centrotide.

labus
24. okt 2008

yanny no ja mám injekcie v nemocnici tak neviem kolko je jedna ampulka merionalu a pichám 4 dneska siedmu a oddnes cetrotide zatial mám 3 do nedele a potom rozhodnu podla velkosti folikul ale vravel mi dneska lekár že tak utorok streda počíta odber to mám ten krátky protokol
ahoj heni si tu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre