Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gumpi
28. aug 2009

Yanny jak jsi dopadla ?? 😕

pajka00
28. aug 2009

No já jsem vyzkoušela léčitele, ten mi řekl,že nevidí důvod dítě nemít...Šáhl mi na břicho a na záda a prohříval pánev jen rukama,hrozně to pálilo a děly se mi tam věci!!20minut mi to tam chrastilo a jezdilo a skládalo , než sundal ruce, pila jsem skoro 3 měsíce od něho čaje-koncentráty ředěné vodou.....ale stojí to fůru peněz...tak jsem to teď vysadila. Koupila jsem si jen bylinkový čaj na neplodnost-tak si vařím sama.Mám nosit ponožky do postele a tepláky-aby byly chodidla a celé nohy hlavně pánev pořád v teple a uvidíme.Teda-teď v těch šílených vedrech je nenosím-to bych asi dala kožu🙂 Proto zkouším zatím toto..jsou to 3 měsíce, co jsme tam byly...tak čekám,že to musí mít nějakou odezvu.

lora
28. aug 2009

pajka skus aj homeopatiu, ale klasicku co daju silny jednorazovy liek, robia to lekari alebo registrovani homeopati. ale idealne je to pre oboch partnerov. samozrejme ropzhodni sa sama ja som mozno ovplyvnena tym ze mi to takto vyslo. hoci moja kamoska sa roky liecila na neplodnost, bola na 2. umelych opldneniach a nakoniec ked to vsetko vzdala po rokoch sa jej zadarilo uplne bez vsetkeho... no ta si vyber. ale to co si absolvovala ty este moze vyjst, tri mesiace nie je dlho. drzim palce ! 🙂 🙂 🙂

zaenab
28. aug 2009

Yanny, to co se ti stalo, je na infarkt a nějaké info do médií. Katastrofa. Tak teď už jen, aby se ti broučci hezky oplodnili a po tom hororu tě čekaly samé příjemné zprávy.

Já zatím netestuji, počkám do neděle 😉

hanula11
28. aug 2009

AHOJ Tak jsem včera byla na posledním ultrazvuku. S tatinem, ale málem se tam nakonec nedostal, protože jsme měli trochu skluz proti jeho programu, musel jít na rentgen zubů a místo aby dorazil na místo, kde jsme se měli potkat a vyrazit spolu k doktorovi, čekal na rentgen. Tak jsem tam nakonec vyrazila pěšo, stihla jsem to tak tak, ale ultrazvuk začal bez otce. Ještě že aspoň zaklepal trochu pozděj. 🙂 Chtěla jsem se s doktorem domluvit, ať nám malou nějak hezky vyfotí, ale "prcek" je už tak velkej (1,460 g), že by se na fotku pořádně nevešla, tak foto není. 😵
Ale jinak je pěkně v pořádku, jen mi u třech rozměrů, které dr. psal - délku kyčle, hlavičku a ještě cosi - u každého napsal úplně jinej akt. stav, tak si můžu vybrat, jestli jsem 30+4, 31+5 nebo 32+5. Stejně je to podle nějakejch jejich tabulek, takže malá jak je vidět si roste jak chce a ztabulkovat se nedá 😉 😀
Yanny, to je docela pálka, co to všechno stojí, ale třeba se ti zadaří, moc držím pěsti, i všem ostatním. 🙂
Zítra prej snad má pršet, no my máme posečenou "zahradu", které je pořádnej kousek, synátor odmítl seno kopit, tak doufám, že nebude lít od rána do večera. Chvílemi jsem dnes přemejšlela, že vezmu hrábě a pár kupek udělám, ale na tohle se fakt necítím, ohánět se hráběma by mi asi moc nesedlo.
🙂
Tak se mějte vespolek co nej 🙂 😵 😅

pet.s
28. aug 2009

lora. já mám první dvě děti adoptované. Tohle je moje první těhotenství. 😀
Zaenab hned v neděli dej vědět 😀

yanny
28. aug 2009

No pets, já bych chtěla taky Barbaru, to si vybrala ty to jméno???????????

Holky já bych už brala i dvojčata, třeby Barbaru a Bereniku, co???? 😕 😕 😕

Dnes jsem volala do caru a vše je OK, všechny tři se oplodnili a prý jsou v nejlepší kvalitě.

Tak zatím skoro stejný scenář, vždy je u mě vše OK a nebo nej a nakonec nic 😒

Už volat nemusím a v pondělí mám ET v 11 hodin, už se těším a snad se neco nepo........

Ale já to nevydržím a budu volat každý den, jestli jsou pořád všechny 😵

hanula11
28. aug 2009

Yann, já bych taky chtěla Barborku, ale tatin nechce ☹ 🙂 S tím jménem se pořád neshodneme, držím pěsti 🙂
moc, ať ti to vyjde 😵

yanny
29. aug 2009

A co chce táta za jména??????

Tak já jsem dnes volala a stále jsou tři 🙂

Včera jsem si dala šampíčko, tak jsem si to trochu oslavila.

pet.s
29. aug 2009

Yanny no tak to je velká gratulace, tak budeš mít trojčátka Barbaru, Berenicu a Bartoloměje 😀
Barbaru jsme dávali my. Jmenovala se jinak. Já chtěla Barboru a tehdejší manžel byl cizinec, takže si to poupravil po své babičce a byla Barbara. chtěla jsem, aby to jméno šlo i na český i na cizí způsob. Máme hodně neobvyklé příjmení. Mezi holkama je Bára a když jde s bývalým mezi jeho kamarády, tak je Barbara. Kluk je Daniel. Ale to oni taky mají. Je po bývalého bratrovi. Berenica se mi moc líbí, ale tady mi to nikdo neschvaluje. Navíc tenhle muž má typicky české jméno a miminko bude mít příjmení po něm. Takže hledáme spíš mezi českými. A to to ještě máme stížené tím, že moje sestřenice a ségra se zbláznily a mají děti od M. Máme Michala, Martina, Marka, Markétu, Matěje. Na nás už toho moc nezbývá. Zatím má pracovní jméno Matyáš a holčička Petra po mamince. Ale já mám takového tucha, že to bude kluk.
Ale nevím, jestli by to jméno od M nevadilo mým starším dětem. Tuhle tradici rozjela sestřenka, ale to já už děti měla. Mám strach,aby si neříkaly, že všechny pokrevní nebo-li naše děti jsou od M, ale oni nejsou naši.
Co myslíte holky? Možná to vypadá pošahaně, ale já mám strašný strach,aby moje děti nějak neřešily koho máme raději. ☹
I když jim je 15 a 13, tak to prostě pořád řeším.
Když jsem té mojí koze řekla, že jsem asi těhotná, tak první otázky byla jestli je budu mít stejně ráda jako svoje pravé dítě. 😒

pet.s
29. aug 2009

yanny budu držet palečky.

janettka
29. aug 2009

pet.s já vychovávala kluky od manžela a pak jsem jen koukala co všechno děti mezi sebou porovnávali...proto ti doporučuju nedat dítě po M...opravdu by si to ve chvíích kdy jim puberta zatemní mozek mohli myslet 🙂

majka43
29. aug 2009

Holky tak zítra mám transfer, tak na mě myslete.
Mám dnes dvě šestibuněčná embryjka, tak snad budou zítra osmibuněčné, ale prý je to tak jak to má být.
Zítra po transferu zůstávám v Brně, tak se ozvu až v pondělí, ale zavolám Yanny, aby vám dala vědět jak na tom jsem.

irafa
29. aug 2009

majka a yanny tak to je supr majky transfer zejtra a yanny v ponděli to vam musi holky vyjit musi musi musi musi a zejtra taky vidim zpravičku od zany prosim prosim at je jen jen dobre zpravičky jejda to bude dlouhejch 10 dni vidte holky hlavně klid a žadnej stres nejlip ani do prace nejit fakt nenechte se nikym a ničim vyprovokovat ju
tak ahojky

pet.s
29. aug 2009

majka držím palečky. Všechny 4. Moc bych ti to přála. Hele, ale dnes v měm okolí zemřeli 2 lidé. 😢 Jedna 16 letá holčina a jeden 95 letý pán. Tak tam nahoře jsou dvě další dušičky volné.
Yanny a ty koukej hned dát vědět. Nebo se ukoušu zvědavostí.

yanny
29. aug 2009

Já jsem zase trochu nezbedila, tak doufám , že už to mám naposled a hurá maminkovat 🙂

yanny
30. aug 2009

🙂

yanny
30. aug 2009

Pets, něco na to bude. Já si jednou myslela, ža když otěhotním, tak by mi mohla umřít maje babička.

Ale Babi je 86 a od té doby se v naší rodině narodili už tři děti. Tak už ten strach nemám a hlavně už nemohu na nic čekat 🙂 Protože naše babi tad y bude až do 100ky. 🙂

gabikri
30. aug 2009

Ahoj, tak vás tady zase čtu a mé chmury, jako že jsem na dítě stará ( na první dítě) jsou pryč 😉

A s těma volnýma dušičkama...mě v lednu zemřela tchýně, kterou jsem sice nenáviděla, ale takovou smrt jsem ji nepřála..umřela tragicky při autonehodě. Ale první co mě napadlo, mě napadlo přesně tohle..že je volná dušička a že se to povede 😝

V souvislosti s mojí babi mě to nenanapadlo, příští rok oslaví 80-tku a taky doufám, že tu bude do 100 let 😉

irafa
30. aug 2009

tak kdepak mame zanynku ja nakukuju jestli už testila tak ted se bojim bojim bojim 😕 😕 😨 😨 😨

pet.s
30. aug 2009

Ahoj, moje ségra taky když čekala neteř, tak se bála, že se něco stane mámě. Ale neteřince už je 5 a moje mamka je stále v pohodě. Tuk, tuk, do dřeva
😀

yanny
30. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tak Madla už si hejčká dvě embryjka, jedno deseti a druhé osmibiněčné.
Zůstala raději na hotelu v Brně a moc vás pozdravuje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Já se chystám pro ně zítra, doufám, že se jim nic nestalo, protože dnes mi to v caru nikdo nebral, tak ani nevím, jak rostou.

Dnes jsem si vše dodělal, doma i v práci, tak snad si celý týden užiju klídeček. Já už se tak těším 🙂

Zanýý a co se děje u tebe, nenapínej !!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lora
30. aug 2009

Dievcata zajtra idem k Dr aby mi def.potvrdil MA a objedna ma na zakrok. 1.9. je sviatok, potom treba predoperacne tak neviem kedy k tomu dojde, mozno az koncom tyzdna. Uz sa z toho pomaly dostavam ale kym to nebude za mnou.... A tesim sa na snazilkovanie niekedy v novembri. Ste tu nejaka po 40-tke co to skusa stale len prirodzene ?
Zajtra na mna myslite !!!

hadonoshka
30. aug 2009

Ahoj, teda holky to je napínavý jako detektivka. Jsem napnutá jako drát. Hlavně jak dopadla Zany a doufám, že dobře a že se teď raduje a nemá čas psát. No a Majce aby se embryjka pěkně uchytila, to se nedivím že ani necestuje, s takovým pokladem. No a yanny na tebe také myslím, už se určitě nemůžeš dočkat zítřka, hlavně klídek a pohodu, nervovat se za vás holky budeme my 🙂. Já si samozřejmě přeji, aby mi to také vyšlo, snad by mohlo i přirozeně, ale pochybuji že to bude brzy. Podle toho testeru jsem tenhle měsíc měla ovulaci 3x a jen po 1 dnu, žádný náběh a potom zase ústup stromečků. Prostě najednou tam byly a pak zase nic druhý den, no kdyby mi ten doktor neukazoval ten folikul, tak bych si myslela, že snad ani ovulaci nemám. V každém případě to bude o štěstí, protože jestli si to tělo hraje s hormony až takhle, tak není jisté nikdy nic. Listovku beru už sporadicky když si náhodou vzpomenu, protože nevím jak je to možné, ale co jsem jí brala 5 měsíců, mám skoro 4 kg navíc a už jsem jak dělová koule. Navíc si teď dám občas pivo, nebo sklenku vinného střiku v tom vedru, protože jsem 5 měsíců úplně abstinovala i na oslavách a k ničemu. No uvidíme. No a gabikri pokud se ženská na dítě cítí tak není nikdy pozdě. Když jsem rodila v 17,5 první dcerku lidé si na mně ukazovali že jsem moc mladá, no a teď mi bude 42 tak už jsem prý dost stará, jenže mně to bylo jedno tehdy a jedno je mi to jedno i teď co lidé říkají, oni to mimčo nenosí, ani se o něj nebudou starat, tak ať drží zobáky.

pet.s
30. aug 2009

yanny držím palečky.zítra na tebe vzpomenu.

pajka00
31. aug 2009

Ahoj holky,teda...to jsou špóny tady......holky,držím vám moc palce.Yanny....drž se!!Snad budou folíky všechny OK🙂 Zany...jak to vypadá?Majka-drž ani se nehni,ať se pěkně zakuklí🙂

pajka00
31. aug 2009

Lora díky🙂No homeo jsem taky zkoušela,ale ne žádnou silnou jak píšeš, ale každý týden jednu kuličku...což je taková slabotka ne?🙂Musím si to pozjišťovat.Jedna moje známá se tomu věnuje, tak se jí zeptám.

hanula11
31. aug 2009

AHOJ Madlo a Yanni, držím moc pěsti 🙂 . Já jdu dnes na KO k dr., snad to proběhne v pohodě. Ráno jsem si nachystala skleničku, ale u tohohle prcka mám vždycky zatím moč Ok, tak snad to bude všechno dobrý. I to železo a tak. 🙂 Už se pomalu začínám těšit, až se ta malá vykulí a já se konečně vyspím, ale to si asi ještě počkám dost dlouho. Navíc mě ještě začalo zlobit levý koleno, s čímž taky asi nejde moc dělat. Njn ☹ 😉 , hlavně aby prťola byla jak má. Docela se už valívám, zadejchávám a tak.
Tak se mějte všechny letně, opatrujte se 😵

pajka00
31. aug 2009

Jé Hanulo, ty už máš krásné starosti🙂 Úplně jiné než my...ale my tě určitě doženeme a taky budeme takové mít....aspoň v to doufám. Tak ať si OK, prďolka taky a opatruj se.

denis19
31. aug 2009

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a preji štestí. Jsme na tom podobne jako venčina, v I.cyklu IVF, tretí den beru Proveru,potom injekce, odber ....,dyť to znáte. Prehoupla jsem se pres tricetsedmičku a po deseti letech snažení, jsem to začali rešit s manželem takto. Puvodne jsem mysleli na adopci,ale ted ješte zkusíme ivéefko. Už asi asi nemám v okolí nikoho pred čtyricítkou co by počal NORMALNE 🙂 Krásný den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre