Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
15. dec 2008

labus děkuju . ale já myslím,že s toho nic nebude. bolí mě strašně břicho a vaječníky. ☹

labus
15. dec 2008

Rendy boliet može aj tehulky neboj 😉 ved ty ani nemáš nejaký vážny problem tak u teba by mohla tá motika vystrelit vieš ako by nám to dobre padlo 😉

bigrendy
15. dec 2008

tojo problém žádný nemám. prý jen věk. ale včera byl ☹ test negativní.

labus
15. dec 2008

Rendy dokelu to bolo skoro počkaj a uvydíš 😉 moc držím palce 😉

luly3
15. dec 2008

madla 😉 ahoj
neboj mna tiež bolelo brucho a chrbtica a boli ma aj dnes
tak to nemaš ešte stratene 😀

labus
15. dec 2008

Luly vytaj napluj tu toešku vírusky pre Madlu 😉

yanny
15. dec 2008

Holky, tak to jste mě vůbec nepotěšily, čtu vás a mám splín.
Madlo tak se snaž na zítra a Radunko ty nesmutni, vždyť hlavně že jsme alespoň zdravé 🙂
Dnes jsem vstávala ve 4.15 a jela jsem na krev do Prahy, musela jsem být do 9 zpět. Tak mi vzali pár zkumavek, aby zjistil všechny moje potravinové alergie. Takovéto vztávání, je pro mě smrt a ještě tyhla vaše kruté zprávy. Jsem nějaká KO, tak jdu raději spát, abych vám nedělala taky depku.
Čus zítra.

zaenab
15. dec 2008

Ahoj Radunko, je mi to líto, ale to sluníčko určitě zasvítí 🙂

Rendy, jsem zvědavá, uvidíš, jestli mrška příjde...

Yanny, proč ti dělali ty alergie - kvůli tomu lepku, nebo máš ještě nějaké problémy?

madla28
15. dec 2008

Holky tak na mě zítra myslete, krvácet jsem zatím nezačala, tak je možná ještě šance. Nevím, proč mám pořád zvýšenou teplotu, když nic nedělám. Břicho mě bolí, ale ne pořád. Bolelo kolem poledne, ale teď večer už ne. Jen mě tam občas píchne, hlavně na pravé straně. Je to možný, aby test jedenáctý den nic neukázal, když tady holkám ukazuje už devátý?

madla28
15. dec 2008

Radunko kolikátý den jsi byla na krvi?

labus
15. dec 2008

MADLI zajtra držím palce moc a moc a zvýšená teplota je príznak tehu a jasný ja som presvdšená že bueš mat krvičku pozit. Madli drž sa a hned daj vediet 😉 Madli je to možné poznam kočku ktorej test ukázal // až 17 den a vo february-unoru rodí- tak neboj

madla28
15. dec 2008

Díky Labus, třeba dneska i usnu.

madla28
15. dec 2008

Vstávám před čtvrtou, tak bych byla ráda, kdybych se trochu vyspala. Zatím ahoj, zítra dám vědět.

madla28
16. dec 2008

Tak já jedu, držte mi palce.

zaenab
16. dec 2008

MADLI DRŽÍM VŠECHNO, NEJEN PALCE !!! 😵 😵 😵 😵 😵

labus
16. dec 2008

MADLI JA TAK ISTO AJ MOJI CHALANI -DRž SA 😉 😉 😉 😉 😉

bigrendy
16. dec 2008

Ahoj holky. Madlo držím všechny palce ,které mám. neboj .

zvýšená teplota je jasné těhu. já tomu věřím. 😀

madla28
16. dec 2008

Tak krev negativní

zaenab
16. dec 2008

Madli ☹

Myslím, že bys měla změnit zaměstnání, ty stresy s příbuznýma nestojí za případný risk

Je mi to moc líto....

madla28
16. dec 2008

Já ho změním, určitě.

bigrendy
16. dec 2008

Madli to je mě moc líto.

tvůj brácha se švagrovou by potřebovaly do huby. ten stres se podepsal na výsledku.

vykašli se na ně a hledej si práci. kde si tě budou vážit. ☹

madla28
16. dec 2008

Už hledám.

madla28
16. dec 2008

Ty budou čumět, až jim donesu výpověď. Dneska jsem potkala jejich zetě a ten mě přemlouval, ať výpověď nedávám, že to bude dobrý, ale já nemůžu švagrovou ani vidět.

labus
16. dec 2008

Madli moja je mi to moc luto ☹

luly3
16. dec 2008

madla 28 ☹ je mi lúto vidim že moje tehu vírusiky nepomohli
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale skus sa pozbierat a ono to vyjde na druhy krat uvidíš 😉

zaenab
16. dec 2008

Zdravím všechny, tak jsem se vrátila natěšená z kliniky, sliznice je nádherná a sám od sebe si tam roste velký folík, tak se o Vánocích budeme móóóóc snažit 🙄 😵 🙄

Madli, s tou výpovědí neotálej, já jsem takhle prošvihla několik let ve stresovém zaměstnání a jsou jiné priority v životě. A taky věřím, že se ti bude i líp dařit finančně, beztak tam lidi chodí za tebou.
Jak je jinak?

madla28
16. dec 2008

Dost blbě, zítra jedu ukončit neschopenku a domluvit se co dál, ale půjdu do toho až si nejdřív vyřeším všechny problémy.

zaenab
16. dec 2008

Madli a nechceš si tu neschopenku ještě prodloužit? Určitě by to šlo...

labus
16. dec 2008

Madli Zaneab má pravdu zostan ešte na PN

yanny
16. dec 2008

Jo zůstaň na PN, máš určitě vycházky neomezeně, tak si to užij a zaobstarej se, od nového roku je nemocenská almužna!!!!!
Madluš, je to blbé, moc mě to mrzí, ale něž půjdě do dalšího boje udělej si veškerá vyšetření. Imuno, mykoplazmata, ureop

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre