Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
9. feb 2009

čauko kočky tak moje HCG bolo dnes pod 5 tak mi Mudr. štelcl ide vypracovat posledný bojový plán

bigrendy
9. feb 2009

tak ti budu držet palce. 😉

sabas
9. feb 2009

Taky budu držet palce. Pěkně si tu povídejte, jdu spát, dnes mě ta práce nějak zmohla. Mám ale pocit, že mě to zmáhá nějak často, máte to holky taky tak ? Dobrou...

yanny
9. feb 2009

Mě se zdá, že jsem KO každý den. 🙂

zaenab
9. feb 2009

Ahoj kočky,
právě jsem přilítla ze služebky, tak se moc těším, jak si počtu ve všech příspěvcích. Doufám, že jsou jen pozitivní 😉

zaenab
9. feb 2009

Jej, tak jsem četla jen jednu stránku zpátky:

Labus, je mi to líto, ale nevzdávej se. Imuno máš OK, vajíčko se hezky povedlo, tak tu je pořád dost šancí. Blbé je jen to, že to není zadarmo, ale věřím, že se vždycky člověku podaří našetřit na to, co je pro něj důležité.

No a taky se těším, že se třeba znovu v Brně uvidíme a bude i víc času.

Já čekám na MS, jsem zvědavá, kolikátý den přijde (cokoliv od 20 do 33 je reálné).

yanny
9. feb 2009

Kdes byla, potvoro?????
Už jsem na tě málem zapomněla 🙂

zaenab
9. feb 2009

V Nemecku a Svycarsku, kde jsem tvrde pracovala 😎

Ani na lyze jsem se nedostala 😢

yanny
9. feb 2009

Já taky makám, mám zase období přiznáních.
Taky mám permici do posilky, tak se snažím chodit 5x týdně, jsem už jak čuně a prý to mám z těch hormonů.
Asi taky pojedu lyžovat, ale jen k nám na Klínovec.
Těhotníme, ale jen pomalu, viď.
🙂

yanny
9. feb 2009

Jdu spinkat, tak zítra 😵

zaenab
10. feb 2009

Yanny, já se do posilky chystám dnes - týden jsem se nehýbala a děsně mi to vadí. Z hormonů jsem přibírala jen z UTROUŠE, když jsem ho polykala - za týden 2 kg.Tak jsem ho začala hned zavádět a byl pokoj.

Hele, sice pomalu, ale na to, kolik nás tu je, to je uspokojivé těhotnění (aspoň podle statistik)
😅

labus
10. feb 2009

ahoj Zaenab

yanny
10. feb 2009

Ahoj.
Dnes jsem opět testovala a je bílo, stejně jako dnes u nás venku.
Tak už se mi asi hlásí přechod, či co.

deny3
10. feb 2009

ahojte a díky za podporu. 🙂
yanny - dvakkrát IUI, samozrejme o ničom, prvý krát som to ani nie po týždni dostala, bolo mi to ľúto, ale začalo leto, tak som to nejako neprežívala, druhý krát tiež nič, keď mi oznámili výsledky testu bola som v robote a nejak ma to úplne zložilo, musela som odísť, teraz prvý krát IVF, zatiaľ sa držím, aj keď to prvotné nadšenie už prešlo, percento potratu je dosť vysoké, samozrejme verím, že mňa sa to netýka. Teraz sa pasujem s otázkou, či chodiť ďalej do roboty alebo sa dať PN. Doma nuda, v robote nervy zo stránok.
A som rada, že som vás kočky povzbudila.
Labus, tvoje zásoby sú perfektné, naozaj to musíš skúšať ďalej. 🙂

luly3
10. feb 2009

labus ahoj 😉 bojový plán znamená to že ideš dalej 😕
ak ano super rozhodnutie...
a čo ti doki povedal na to hcg 5 to znamena že si bola tehula
a babetko to vzdalo???? či ako to mam chápat

labus
10. feb 2009

Luly vitaj u nás.... áno bojový plán znamená že pravdepodobne to skusím ešte raz a síce hned o mesiac mohla som aj hned ak by som chcela ale.... idem si dat niečo do poriadku -zdravotne a mám čas porozmýšlat či sa do toho boja pustit lebo váham to sklamanie ma strašne ubíja .každopádne lieky mám návrh stimulky tiež tak už len nech sa dám do poriadku fyzicky aj psychycky . A doktor mi napísal že HCG5 sa pokladá za negatívne a ak sa aj bábo na chvýlu chytilo a potom to vzdalo že to nezmeníme len možme to skusiz znovu a spravit maximum pre uspech...
Deny ja by som neryskovala a zostala PN-moj názor pokial viem tehulky nekontroluju

luly3
10. feb 2009

labus tak to je super správička potešilo ma to 😅
a akože za mesiac druhe ivf to v brne robia takto šupom????

deny3
10. feb 2009

labus skúšaj a skúšaj ďalej, pokiaľ aj lekár sa k tomu tak postavil, nevzdaj to. Ja viem ako to veľmi bolí, mne keď to druhý krát nevyšlo, bola som v robote, stránkový deň /pracujem na stavebnom úrade/, ľudia na chodbe a ja záchvat revu a nevedela som prestať, musela som zavrieť ľuďom pred nosom kanceláriu a ísť domov. Prebolí to a ten mesiac pauzy ti isto pomôže.

labus
10. feb 2009

Luly to nieje klasikuš IVF ale taký silnejšií NATIVN a ten sa može
Deny u mna to bude fakt posledný pokus taká je dohoda z manželom aj lekármi ja som totiž od septembra koli tomu PN kedže pracujem ako doručovatelka

luly3
10. feb 2009

labus tak to je super super super 😅 😅 😅 😅 😅
vyjde to teraz uvidíš, mosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a hotovo 😠 😀

labus
10. feb 2009

noooooooooo Luly ty sa mi páčiš pre ten tvoj optimizmus a to je fajn to bude tým tvojim vekom ja žial už taká optimistka nie som netvrdím že som presvečená že sa to nepodarí lebo inak by som nešla len po tých mojich skusenostiach a vzhladom k mojmu veku už začínam byt optimista a nejak nadšeniu už nepodlieham len trošku hlboko v srdci dufam...
v tomto druhom pokuse všetko klapalo perfektne mám užasneho lekára ktorenu plne verím bola som tak naladená že budem tehu aj som sa tak prvý týžden cítila že sa to proste podarí a potom to sklamanie bolo horšie až sa čudujem že som sa dala ukecat na další pokus

yanny
10. feb 2009

Deny, tak to je dobrý na první IVFko a kolik si měla vajíček????
A čím si stimulovala????
Labus a Luly jukla jsem na počet vašich přispěvků, tedy vy jste hbiťoučké.
Já osobně, kdyych otěhu , tak 100procentně zůstanu na neschopence, ale i tak bych stále makala doma.
Jelikož jsem blíženec, tak mám tři profese, abych se sama uživila. Ale doma je to zábava, dělat pod šefem ne!!!

deny3
10. feb 2009

mne hormóny tlačia na hlavu a hneď revem, neviem labus čo k tomu povedať, možno trochu viem pochopiť tvoju beznádej, si dloho doma a tvoj svet sú teraz len hormóny, embryá, transfery, fakt vypni na ten mesiac, uži si ho, skús to.

labus
10. feb 2009

Deny budem sa snažit a Yanny vieš mi z Luly patríme spolu do oktobrovej stimulky a tam do do nedávna žilo príspevkami že sme nestíhali len sme nejake všetky prekliate a tak sa to tam rozpadá takže tých príspevkov bude pomenej a už sme mali aj stretko takže sa z Luly poznáme osobne 😉

deny3
10. feb 2009

no mala som len päť vajíčok, z toho sa tri ujali, tak mi ich tam dal všetky, teraz to vyzerá na jedno, po 24.2.idem na sono či čo, tam sa uvidí, brala som puregon, 225 jednotiek od 9.1. do 20.1.

labus
10. feb 2009

Deny tak to sa teším na fotečku hod do albumu a možno budu aj dve 😉

deny3
10. feb 2009

no s mojou znalosťou techniky, možno sa mi niečo podarí raz tu aj pridať.

labus
10. feb 2009

Deny neboj ked sa to podarilo mne tak to dokaže každý 😀 😀 😀 😀

yanny
10. feb 2009

dENY JÁ TAKY STIMULOVALA OD 10.1. ale nic moc mi nerostlo, tak jsem to nechala stopnout, chtěli po mě 35 000 tisíc za jakýkoliv množství vajíček.
A od té doby jsem to nedostala a ty máš jak velké HCG????
Labus a Luly je nějaká mladice 🙂 ????

labus
11. feb 2009

Yanny hej Luly je mladučká kočka 😉 s obrovkym množstvom optimizmu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre