Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lumah
15. feb 2009

zuzka w aj ja som pezinčanka. 😀 Neboj neskolabuju, moja dcera bola tiež šoknutá chvilu a teraz prvé čo spraví, ked príde domov, uteká ku krpcom. Tí su z nej na makko tiež. 😀

yanny
15. feb 2009

Ahoj Lumah a jak se ti povedli dvojčátka????

zuzka_w
16. feb 2009

lumah, ja som z Modry, pri registracii som zadavala okres a nie miesto bydliska, ale aj tak sme vlastne susedy 🙂 Keby som mala dcery vo veku mojich synov bolo by to asi jednoduchsie povedat im, ze asi budu mat este surodenca, nerobila som si este test, asi dnes uz pojdem do lekarne a skusim to ...

yanny, je mi velmi luto, ze ti to nevyslo, ale myslim si, ze sa ti to este podari a urcite vtedy, ked s tym uz nebudes pocitat, poznam to ....
Som rada, ze je nas tolko 40-niciek co este tuzia po babatku, v mojom okoli sa bohuzial stretavam s opacnou reakciou ...

zaenab
16. feb 2009

Ahoj kočky, tak hlásím, že dnes začínám stumulovat na IUI 🙂

zaenab
16. feb 2009

Jo, připojení mám pořád mizerné, ale zlepší se to od příštího týdne, to s váma zase budu denně. A budu referovat. Beru Clostyl, chceme to s ním ještě jednou zkusit, protože reaguju dobře. No a jestli to nevyjde, tak se začne s injekcema hned od dalšího cyklu. Mám nějakou bojovnou náladu 😠

madla28
16. feb 2009

Ahoj Zaní, já byla dneska na výtěry na ty chlamidie. Za týden si mám zavolat jak to dopadlo.

zaenab
16. feb 2009

Čau Madli, a kdes byla?

madla28
16. feb 2009

V Jihlavě u mého gynekologa. V Brně mi to nechtěli nabrat, že bych to musela platit, tak mi poradili, ať se objednám na preventivku a při tý příležitosti si to nechám udělat.

madla28
16. feb 2009

Doktor se mo c netvářil a taky se ptal, kam teď chodím. Když jsem byla v Repromedě, tak se mohl přetrhnout a teď je divnej. Asi ho změním. Na rovinu jsem mu řekla, že jsem na Obilním, že v repromedě je to o 30 tisíc dražší a že na to nemám.

zaenab
16. feb 2009

To bude nejlepší. Jestli má provize za "dohazování" klientů, tak se ani nedivím.
Byla jsem se podívat na výstavě "100 tisíc let sexu", kterou sponzorovala právě Repromeda. Na výstavě byla spousta lidí a hodně si jich bralo letáčky, které tam měli k dispozici.

madla28
16. feb 2009

Chudáci lidi.

zaenab
16. feb 2009

Taky jsem na to myslela 😒

Madli, co bydlení? Doufám, že je všechno OK. Já ještě poskakuju mezi krabicema, ale jsem nadšená. Teď jen čekám, co zase udělají hormony, asi budu jako balon 😅

madla28
16. feb 2009

Tak ať máš aspoň tři krásný folíčky.

zaenab
16. feb 2009

I jeden krásný by stačil 😵
Díky !

madla28
16. feb 2009

Já bydlím pořád stejně. Oni ti Wietnamci jsou slušnější než moje švagrová a stejně je vůbec nevidím. Naposled jsem s nima mluvila, když mi donesli nájemní smlouvu a to je asi měsíc.

zaenab
16. feb 2009

Tak to je bezva. Hlavně si dávej pozor, ať nejsi ve zbytečném stresu. Včera mi to doktor kladl důrazně do paměti, že i hádka s blízkou osobou může totálně rozhodit hladinu hormonů.

madla28
16. feb 2009

Ale brácha je úplně v pohodě. Žádný problém, když potřebuju uvolnit z práce. On se teď pohybuje na krámě skoro pořád, tak se ani tak nenadřu. Je rád, že k nám lidi chodí i když už nejsme na náměstí a ještě k tomu tady teď máme dvě konkurence.

zaenab
16. feb 2009

Nojo, máš k nim hezký přístup, tak ať se nediví, že se to projevuje na stálé návštěvnosti.

madla28
16. feb 2009

Stejně si pořád myslím, že to nevyšlo kvůli tý hádce. Ještě uvidím, jek dopadne to dnešní vyšetření a když dobře, tak už zase do toho půjdu. Akorát pořád nevím, jestli do svých, nebo do darovaných. Kdyby jich aspoň bylo víc než jen ty čtyři. Zkusím se zeptat, kdybych si připlatila, jestli by mi jich nedali aspoň šest.

zaenab
16. feb 2009

Madli, to stejně už nezjistíš, tak se tím netrap.
Já musím končit, píšu v kavárně a dochází mi baterky. Tak zítra nebo nejpozději příští týden 🙄

madla28
16. feb 2009

Tak dobrou, já už taky jdu do postele.

yanny
16. feb 2009

Holčičky od rána na vás myslím, něco vám musím napsat, jen jsem se nedostala k netu, no to se pobavíte a ještě si řeknate, že jsem úplně , ale totálně blbá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dnes jsem si ráno dělala těh test a byl úplně bílý, pak juknu úplně nahoru na poličku nad WC, kam je na chvilku odkládám, aby si jich nikdo nevšiml a koukám, že tam nějaký testík leží?????????????
Koukám , že má // a nádherné, tak chvíly čučím a potom si říkám, ale to je ten OVU testík,
jak jsem si dělala v týdnu, a potom jsem běžela za mužíkem a už jsem ho nevyhodila.
Potom koukám, že je to testík také s kapátkem, stejný jako byl v sobotu ten těhu test, no a to je právě ono..........................asi mě zabijete, ale to nebyl těhu test, ale omylem jsem vzala OVU test, proto ta slabá druhá čárka, ěžela jsem do koše, kam jsem ho vyhodila, abych si to potvrdila, ale už jsem ho vysypala při gruntování, ale 100% jsem si dělala, test jestli nejsem náhodou těhu, OVu testíkem 😀 😀 😀
jsem magor 😒 😒 😒 😒

yanny
16. feb 2009

Ale bylo to hezký zase po dlouhé době vidět //, alespoň den jsem si připadala těhotná, už na mě šla i těhotenská nevolnost 😀

irafa
17. feb 2009

ahoj yanny tak to seti fakt povedlo 😀 😀 😅
tak snad se ti to povedlo třebas teď jak si utikala za manž 😕 😕 😕
no u mě zatim nic moc noveho BT se mi drži zatim na hoře jsem 22DC a BT 37
tak určo dam vědět kdyby nahodou ????????

yanny
17. feb 2009

iraf a co na bráchu, nebo ségru malý Jiřík.
Ale 4 dětí to už je pro zasloužilé matky.
Já jsem vždy chtěla hodně dětí, ale nějak jsem to nestihla, jestli to ještě nedoženu 😀

irafa
17. feb 2009

Jirka se mě ptal je to tak as dva měsice jestli budeme mit mimi se semnou dival na telku na reality na digi tv a tam byl pořad dopol o maminach čekajici mimi pry by to bral no a holky tak ty mi řikaj že nemam rozum že si mam počkat na vnoučata ale to nebude tak horky 😅 oni nikam nezpichaj a taky maj ještě školy a pak je to jen na mě no ne před 6 lety bych nechtěla ani slyšet ale teď fakt to asi bude těmi biol hodinami prostě si tikaj kdy chcou bez ohledu na počet děti a věku 😕 😕

irafa
17. feb 2009

Jo a yanny nikdy neni pozdě to dohnat třeba dvojčata a maš hnedky tři 😀 😀 😅

irafa
17. feb 2009

akorat pro okoli tady na dědině to bude vypadat že si tatka nedal pozor chudak muj malej tedy velkej 😅
tady totiž to tak je ale co jemi do lidi hlavně když my budem šťastni a co je venku jemi fuk zavřu dveře a šmitec na tom je lepší bejt v Brně ale ja bych neměnila tady je oaza klidu i pro děti 🙂

yanny
17. feb 2009

Jo rozumím, taky bydlíme v takové oaze klidu až na ty posr........ sousedy 😒
Ty mi pijou krev 🙂
Tuhle mě taková uřvaná sousedka naštvala, tak jsem jí řekla, jestl brzo nezavře hubu, že to tady prodáme cigánúm a to se pak budou divit a s láskou na nás vzpomínat i ná mé tři pesky 🙂

irafa
17. feb 2009

tak to my sme vyhrali souseda snad v nějake ceně lepšiho bycho as vůbec nenašli
prostě super děda mohl by mi dělat tatu 😀
když nam došla voda ve studni tak hned ježiši nic neřeknete trubky maš tak šup zavitnici a maš vodu zas a do dnes ji odebirame a ani plot mezi sebou nemame sme hledali misto na bazen a on nužky přestřihal pletivo a šup
a bylo dořešeno 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre