Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
28. nov 2011

děkuji holky moje...já nějak vánoce letos neregistruju,nevím jestli je to tím,že spíš nás čeka porod ale navíc jak přijdu někam kde je víc lidí tak se mi dělá blbě takže se snažím nikam nechodit...no a v sobotu se pos....auto,tlačili jsme s holkou do kopce asi půl km...myslíte že někdo zastavil aby pomohl těhotné s břuchem a pubošce...ani náhodou a to projelo tak 30aut...takže vůbec nevím jak dokoupím dárky...a to přijede zítra manžel ze stavby už natrvalo domů a má asi streptokoka,je nachcípaný a bolí ho v krku...umíte si představit chlap a nemocný,hotová tragédie tak jen doufám,že to nechytnu já.

evapavla
28. nov 2011

Ahojte, tak to nedopadlo so mnou dobre, teraz si hovorím, že toto je konečná, viac už neunesiem ☹ , stredu mám zákrok, ak sa mi to podarí vybaviť, lebo po prvom už asi nedostanem anestézu kvôli štrajku, obdivuj Vás, ktoré ste zažili viackrát a aj tak ste to nevzdali, veľmi som verila, že sa to podarí aj mne ☹

baculiatko40
28. nov 2011

@evapavla ahoj, tak mi je to luto, ze sa neudrzalo. Posielam Ti velke objatie na dialku! Absolutne chapem Tvoje obavy aj ako sa citis, lebo ani ja som nemala stastie uz po 8.-krat, dnes test uplne biely ako sniezik :(
Dufam, ze sa das cim skor do poriadku po vsetkych strankach.

evapavla
28. nov 2011

@baculiatko40 ďakujem, želám nech sa skoro zase začnete zasa snažiť a veľa šťastia nabudúce

eda70
29. nov 2011

@baculiatko40 škoda ,že ti to nevyšlo, ale ak môžeš nevzdávaj sa raz ten vytúžený výsledok určite príde 😉

gejbule1
30. nov 2011

@evapavla Je mi to moc líto že to takhle dopadlo.Sama jsem si to taky 7x prožila.Je to strašný test na nervy ale ještě to nevzdávej.říká se že po revizi jsi pak více chytlavá.moc ti držím palce ať to máš brzy za sebou a jsi co nejdříve OK.Drž se 🙂 🙂

evapavla
30. nov 2011

@gejbule1 , vďaka, už mám po, vďaka štrajku som si musela nájsť súkromnú kliniku, včera som z toho bola fakt vytočená. Dlhšie by som tie nervy nevydržala. Lekár bol ok, veľmi príjemný, po histológii a genetike uvidíme čo ďalej, zatiaľ je to čerstvé.

katkafs
30. nov 2011

ahojte tak dnes sú to 4 roky čo som prišla o babatko ...

evapavla
30. nov 2011

@katkafs ☹ , máme rovnaký smutný dátum, šťastie sa nás ešte určite usmeje 😉

evapavla
4. dec 2011

Pekný večer, kde ste všetky? Hlavne sa ozvite nejaké s pozitívnymi správičkami 🙂 .Ešte aj to počasie stojí za figu, trocha snehu by to chcelo!

janettka
4. dec 2011

Ahojík berušky
u@evapavla je mi moc líto,že to nevyšlo,ale určitě to nevzdávej a bojuj,jestli to má vyjít tak to přijde kdy to budeš nejmíň čekat.
Ostatním přeju taky hodně štěstí,když už to nevyjde letos tak rok 2012 je takové hezké datum,přímo stvořené pro narození miminka 🙂

katkafs
5. dec 2011

ahojte, tak zajtra by sme mali ísť s mm k urológovi - na spermiogram , robí až poobede do večera, to som zvedavá či to môj mm zvládne .. A vám všetkým držím palčeky aby ste skoro tehulkovali ... 🙂

merye
6. dec 2011

Ahoj,ja som tu tiež nova a mam 39r.Toho to roku som absolvovala 2x umelé oplodnenie s negatívnym výsledkom.Doma mam13 r. dcerku,ktorá túži po surodencovi a stale sa ho nedočkala.Je mi ľúto,že už jej aj sebe už nesplním to najkrajšie želanie,lebo som absolvovala veľa vyšetrení ba aj oper.zákroky,kde mi bolo povedané,že som v poriadku.Aj manžel je OK.Neviem prečo to nešlo prirodzenou cestou,tak sme sa rozhodli ICSI a aj po tomto zákroku to nevyšlo.Máme ešte 2 zmrazene embria,tak ak má niekto skusenosť tak nech pordí po akom čase si ich dať vložiť.Posledné bolo vkladané 19.11.2011.Ďakujem.

ma77
6. dec 2011

@merye Ahoj tak to mi je luto že musiš tak trpiet kvôli neuspešnym IVF chapem ta ja som na tom podobne ale podla mna môžeš ist na vklad ja som šla hned v ten cyklus v pondelok som volala krv negativna po IVf vysadila lieky na dalši den dostala menzes a hned som volala do cAr nasadila lieky a o 2tyždne som šla na vklad zmrazenych a teraz čakam na vysledok do 12.12 😉

henikav
9. dec 2011

ahojte zienky, tak po dlhom case sa k Vam zase pripajam. Po tom co sme to vzdali a prestali dufat som vcera objavila "//" Normalne sa bojim tesit

nejka41
9. dec 2011

@henikav ,tak to je krása 🙂
@ma7
Veľmi Vám držím palce!!!!

katkafs
9. dec 2011

ahoj henikav veľmi Ti držím palce ! 🙂

evapavla
9. dec 2011

@henikav , super správička 😉

henikav
9. dec 2011

@nejka41
@katkafs
@evapavla dakujem Vam za podporu, ja osobne mam este stale dojem ze sa mi to len sniva 😉
@merye nestracaj nadej, aj my sme vyskusali vsetko mozne, napchavala som sa hormonmi, pichala pregnyl, uz sme len pocitali kedy mame a kedy nie plodne dni....... a ked sme sa zmierili s tym ze uz je asi neskoro to prislo. Samozrejme si uvedomujem, ze sme este nic nevyhrali, moze sa vselico stat, ale zaciatok je to dobry. Mozno aj Vam sa to podari ked to budete najmenej cakat

anzelik
11. dec 2011

tak ani nam to nevyslo ☹ ☹ ☹ snad o mesiac aj ked uz tomu neverim 😒 😒 😒 😒 😒 vsetkym tehulkam drzim palceky a zelam vela zdravicka 😉 😉 😉

ktore
13. dec 2011

ahojte aj ja sa snazim.mam 9 rocnu dcerku a chceme babetko len sa nedari.zatial niicove niic.meriam teplotu a berem vitaminy.
@anzelik
@henikav
@evapavla
@nejka41
@merye
@ma77 ahojte

anzelik
13. dec 2011

ahoj tak skusame dalsi mesiac a ty ako? 😉

ma77
13. dec 2011

@ktore ahoj tak sme na tom podobne ja mam sice 14ročnu dceru a o rok menej 😉 ale nam sa nedari už 6rok ani sa prirodzene nepodari 😨 😨 😨 a ty dlho sa snažite?

ktore
13. dec 2011

@ma77 brala som antikoncepciu a vlani som vynechala.tak rok sa snazime.dcerka sa mi podarila az po siedmych rokoch.som vydata druhy krat teraz.

ma77
13. dec 2011

@ktore _Jej po 7rokoch? tak to bola trpezlivost teda 😉 nam sa podarila po 2rokoch ale to som mala 21 tak som neriešila nie ako teraz 😠 😠 😠

ktore
13. dec 2011

@ma77 same vysetrenia merania teplot to bolo o nervi.lieky boze zle aj spominat.nakoniec som si povedala dost uz -musim oddychovat.tak som pytala antikoncepciu aspon na aby ms chodila.tak som dva mesiace brala a ked som vysadila tak sme skusili zase a ani som neverila a netusila a bola som tehotna.myslela som si ze ide na mna chripka.no a bolo to ine.

henikav
13. dec 2011

@ktore vidis, mozno si nasla recept, vysad antikoncepciu, prestan pocitat, sledovat a merat teplotu a mozno sa zas prekvapis 😉 Presne tak bolo aj u nas a vraj zena v prechode 😀 😀 😀
A pokial som sa napchavala clomidom a pichala pregnyl, nefungovalo nicove nic

ktore
13. dec 2011

@henikav aj som pisala hned do casopisu.aj to vydala ako jednu z mozno ako sa pokusit o dieta ak to neide....

ktore
13. dec 2011

lenze ja som teraz pred rokom vysadila ale to uz dlha doba bola tak sa mi hormony musia teraz dat dokopy.su prispate od antikoncepcie za tych 5 rokov.takze ani vela rokov antikoncepcie neni dobre.akurat tym ktore nebrali sa moze dat na tie dva mesiace nech im to da nejak napravi hormony,ci postrasi a vynechat.

ktore
13. dec 2011

@henikav asi zacnem takto radit babam ale ked oni nemaju trpezlivost pockat ani tie dva mesiace.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre