Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
17. nov 2008

No ale když bude nejhůř, tak mám na mojí mámu důchodový pojištění a to bych mohla v létě vybrat. 4tyřicítka by tam byla. Jenže, to už mě bude skoro 44.

ast
17. nov 2008

Jsem z Moravy. To se asi nepotkáme. To neva, podpora na dálku taky podpora. Čeká mě další darování. Vám přenášejí vaše embryjka nebo darovaná? A co se týče peněz, taky jsme se kvůli tomu nabulila dost. Samozřejmě peníze jsou velký problém, i u mě. Zatím jsme je nějak nahroutili. Zatím.

ast
17. nov 2008

Holky, nějaký 78 letý Ind prodal stádo buvolů a jeho žena porodila v 70ti chlapečka. Takže hlavu vzhůru 😀 😀 😀

madla28
17. nov 2008

Já měla zatím svoje, ale o darovaných jsem dost uvažovala. Já jsem od Jihlavy a jdu do Brna na Obilní.

ast
17. nov 2008

No a Madlo28 a jaký máš zkušenosti s Obilňákem?

madla28
17. nov 2008

Zatím žádné, na prvním IVF jsem byla v Repromedě, jenže tam mě to vyšlo na sto tisíc a to bych už nezvládla.
Kam ty chodíš?

ast
17. nov 2008

Sto tisíc? Za kolik pokusů prosímtě? Já jsem na Obilňáku.

madla28
17. nov 2008

Za jeden.

ast
17. nov 2008

No, jinde to myslím příjde tak na sedmdesát (ale nejsem si jistá). To mají tak extra drahý?

madla28
17. nov 2008

Já vlastně ET neměla, ale započítali si ho a pak jsem platila ještě KET. Našli mi v děloze polyp a tak jsem musela prvně na hysteroskopii.

madla28
17. nov 2008

Na Obilním mi to spočítali na 60, tak uvidím.

bigrendy
17. nov 2008

mě to vyšlo na 65000

yanny
17. nov 2008

Madlo, ale sto litrů by mě fakt zrujnovalo, proto chodím na ty nativy a nakupuji levněji léky. Ještě jsem za ty moje všechny pokusy asi sto tisíc nedala.

ast
17. nov 2008

yanny, prosímtě-bolí ten odběr při nativu?

yanny
17. nov 2008

Teď půjdu do největší palby 35 tis za IVFko, plus léky, které jsem si z větší části už nakouupila od moc hodných holek.

Holky dokonce jedna, mi léky poslala v balíčku, že až si je převezmu a překontroluji, tak jí pošlu 2000,- Kč.
Tak mě fakt dojala, jak jsou hodný, ta holky, nějaká Silve, taky na koníku.
Poslal mi prý 11 ampulek Menopuru a ještě nějaký centrotide.

A tak to má být, ženský mají držet spolu, že 🙂

ast
17. nov 2008

A prosímtě yanny (nebo jiné holky)-dělá se odběr při nativu při vědomí? A je získáno jen jedno vajíčko?

yanny
17. nov 2008

Ast, já měla vždy narkozu, protože jsem posera a přitom to bolí jen jako, že je to nepříjemné.

bigrendy
17. nov 2008

Yanny to je opravdu moc hodná. tose hned tak nevidí. a na kolik tě takhle přijdou léky na celéivf?

madla28
17. nov 2008

Když mě nedovolili koupit léky jinde. Taky bych určitě něco ušetřila, ale tam jim jde fakt jen o peníze, proto už jdu raději do státního.

ast
17. nov 2008

A prosímtě yanny, bylo získáno jen jedno vajíčko? Nativ je přece jen při přirozeném cyklu nebo malé stimulaci

yanny
17. nov 2008

Hele já to ještě nepočítala, ale myslím tak 55OO,- ale zítra, či pozítží si vše budu sepisovat abych měla přehled, protože snad mi v pátek doktorka v caru va Varech nebude chtít natáhnou a vnutit mi jejich léky a poskládá mi to z mých.
Mám hlavně gonal, menopur a načatý purugon, něco má expiraci do teď, tak snad mě s tím nevyhodí.
Potom mám tak akorát centrotíde a dost navís orgalutran, či jak se to jmenuje.
já to házela do lednice, že se s tím potom pomazlím a ještě jsem se k tomu nedostala.
Mám to na dávku 300iu denně možná i trošičku víc , teď s tím menopurem.

macek28
17. nov 2008

Ahoj holky!Nezlobte se,že nakukuji.Pořád šmíruji co je s bigrendy..?Renuš strašně moc mě to mrzí ,že to nevyšlo 😢 😢 😢 ,tolik jsem doufala.Rozhodně cestu za miminkem nevzdávej i Vy všechny tady,denně vás čtu a strašně moc Vám všem fandím!Už jednou jsem to tu psala,kašlete na věk a kecy druchých,že nejste třeba nejmladší.Jdite si tvrdě za svým cílem a určitě se miminek dočkáte,sakryš MUSÍTE!

Ast,mohu se zeptat odkud jsi,píšeš,že z Moravy?Třeba jsme sousedky. 🙂

bigrendy
17. nov 2008

tak to je krása já za léky dala 32000kč to je opravdu velký rozdíl 🙂

ast
17. nov 2008

macku 28: jsem z Brna-jako hodně holek tady...A Ty?

yanny
17. nov 2008

Asta v přirozeným cyklu budeš mit jen jedno vajíčko, když to bude dobré.
Proto je lepší něčím stimulovat, prvně vyzkoušej Clomhexal, či Clombegyt, to nabuzuje samo o sobě tělo a můžeš mít dvě vajíčka, možná i víc, ale v našem věku to není pravděpodobné.
No a potom úplně nejlepší je jít na IUI, kde léky dostaneš skoro zdarma, cca na 150 až 225 jednotek denně, a potom si to změnit třeba na IVF, až uvidíš jak reaguješ.

yanny
17. nov 2008

Macku, ta se taky ještě snažíš o mimi 🙂

bigrendy
17. nov 2008

Yanny ty dostaváš a iui léky zdarma? mě řekli že od března pojištovna nehradí ani iui a ani léky.

yanny
17. nov 2008

kam jste zmizely????
Tak jdu zase pracovat.
Dloho tady nebyla Anička.
A ostatní taky Labus, Hení, Zanýý, Lenka..............

ast
17. nov 2008

Jejda Yanny- jak se teda prosímtě dají získat levně stimulační injekce? Já vše po 39. roce platím 😖

ema111
17. nov 2008

vitaj ast 🙂 ja som bola teraz na native s minim. stimulaciou. mala som 5 vajicok, no iba 3 zrele, 2 sa oplodnili, tie mam vlozene. stimulovala som len Clostilb. a 2 x som pichla Puregon 75 IU. mala som narkozu, ale vraj sa to da vydrzat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre