Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

macek28
23. máj 2009

Ahoj holky!Všechny Vás moc zdravím a věřím,že brzy bude některá měnit nastavení.Jen tak DÁL!

yanny
23. máj 2009

Macku už jsem zapomněla, kdy si tady s náma snažilkovala.
Jukla jsem na Lilianku, je krásná.

Drákul, tak to spolu nechodily moje byla na gymplu v Kadani.
Bylo mi řečeno, že už není co vyšetřovat, máme genetiku, imunologii, vyšetření laparou, hysteroskopii, hydroskoii na kontrolu průchodu vejcovodů, všemožné výtěry.
Ale asi nezávažnější u mě našli alergii na lepek a alergiina ovaria. Tak to vše bych teď měla mít pod kontrolou, tak snad by mi to taky mělo vyjít, jen se do toho pustit 🙂
A kde jste byli v Kadani?????

henikav1
24. máj 2009

krasne nedelne ranko vam prajem,
dnes u nas svieti slniecko, tak si ho pojdem trosku uzit.
yanny, kocik je cerveny, ale to vobec neznamena, ze chceme dievcatko, len nam sa obom velmi pacil a tak sme si povedali, ze ani chlapcek v nom asi nebude pakat len kvoli farbe. Aj Mike ma rad cervenu a je chlapec.
Nam je vlastne jedno co to bude, len aby bolo a aby bolo zdrave, aby sa mi podarilo normalne ho vynosit az do konca.
zaenab, mas nejake dobre spravicky??
drakulka, ty budes kedy testovat?
irafka, uz ti je lepsie??
a ostatne maminky, u koho sa rysuje // ?
nejako v posledne dni nestiham sledovat 😖

minka051
24. máj 2009

Ahojte no u nás také krásne ránko so slniečkom nieje, ale som velmi šťastná lebo syn mi krásne zmaturoval a teraz sme oslávili aj naše narodky čo máme rovnako. Tak teraz ešte tie dve// dúfam že sa podaria ale to si ešte musím počkať. lebo en začínam asi o 4 týždne. Mohlo by sa vyčasiť a išli by sme na tak hádam slniečko vykukne nech sa môžem trošku opalovať.

drakulka67
24. máj 2009

Dobré ránko všem Tak u nbás je krásně, svítí sluníčko, ale zatím je to studené.
Yanny: My jsme tam byli včera v pravé poledne a byli jsme myslím v centru na náměstí, byla tam kašna s fontánou apod. Jinak to tam neznám. Jen jsem se chtěla zeptat, Ty už jsi tedy zkoušela nějaké umělé oplodnění, nebo zatím jen přirozenou cestou a postupně jste procházeli všemi těmi vyšetřeními. Já jsem taky zvědavá, jak dopadnu. Moje nervozita se začíná stupňovat. Včera večer mě bolelo břicho, tak nevím...... Podle mého normálního menstr.cyklu, bych už mohla začít menstruovat,ale ovulaci a punkci jsem podle mě měla trochu pusunutou,pukce propběhla 11.5. takže nevím a test si mám dělat až 2.6.!! Ach jo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Na ET jsem byla 14.5., opravdu se dá TT dělat až toho 2.6.?! Ale proč tady polemizuju. Vždyť oni to mají dobře spočítané, kdybych si ho udělala dřív tak by mohl být falešně pozitivní díky hormonům,že. Můžu vědět, jak jste to čekání na test snášeli vy?
Zaenab jak zvládaš Ty to čekání na testování, Asi jsi hodně vytížená,takže nemáš moč času na to se v tom piplat. Úterý je cobydup 🙂
Henika a jakpak se máš Ty, Co malej a co miminko. Můžu se zeptat, kdy máš termín? Určitě jsi to už psala,ale teď si nemohu vzpomenout...

drakulka67
24. máj 2009

Jo a ještě jsem chtěla říct,napsat,že mě už 3. den bolí pekelně hlava, mám migrénu a tak to mívám před menzes, tak to začínám vidět bledě a propadám do depky 😒

irafa
24. máj 2009

drakulka bolest hlavy může bejt taky s hormonu neplaš a buď v klidu plašit můžeš až kdyby fakt mrcha dorazila ale teď se nestresuj ja vim se mi to povida ale taky mě pobolivala hlava a labuska mi zrovinky toto napsala a měla pravdu pak sem fakt oběvila vymodlene // na testiku vydrž holka ja vim je to dlouha doba a bejt v klidu když toliko toužiš je fykt velkej pres 😨 😉

irafa
24. máj 2009

a jo drakulko kdy mame termin úpoznaš když najedeš na naš profil myslim tim foto a tam se ti zobrazi všechny informace heni ma termin na 1.1.2010 hezky vid no a ja mam termoin na 28.12.2009 no ale pokud to bude holka tak sem obě přenašela tak manž si dělal srandu aby sem nejela rodit taky na 1.1.2010 😉

drakulka67
24. máj 2009

Tak to máte krásné termíny, tak držímoběma palečky 🙂

irafa
24. máj 2009

no to mi tobě a všem taky držime co mužem

irafa
24. máj 2009

jdu kuchtit tak ahojky 😉

yanny
24. máj 2009

Ahoj ahoj,

Labus moc mi chybíš, jestli to čteš, tak si mi moc přirostla k srdíčku. něco jsem měla s tebou společného a ani nevím co 😵

Irafko a Heníčku vy se tak máte 🙂 🙂 🙂 Já to asi budu muset brzy vzdát, béééééééé ☹

Drákul, na plném IVf jsem byla jednou, potom jako Labus, asi 4 nativy, s jedním, dvěma i třema embrouškama.
No a 4 inseminace.
Myslím, tedy jestli se chceš týrat zízáním na test, kdy ta druhá konečně vyleze, tak bys mohla zítra 11 den po ET testovat, kdyby byli dvojky, tak bys určitě něco viděla, ale u jednoho je to spíš duch čárky a podle mě, až 11 den po ET, dřív fakt ne a 15 den po ET už je druhá čárky zřetelná.

Ale doporučuji, n e t rá p i t se!!!!!! Vím to , a sama se vždy morduju z testíkama až jsem z toho úplně hotová!!!

Příště se dušuju, že netestnu, dřív něž příjde mrcha 🙂 je to fakt hrozný luštění.

henikav1
24. máj 2009

😀 😀 😀 uz to vidim yanny, ako nebudes testovat
ja by som teda testovala ako diva kazdy den

a nevzdavaj sa

drakulka67
24. máj 2009

Yanny, koukám, že jsi si toho užila víc než dost, tak by sis konečně zasloužila tu vysněnou odměnu. Moc bych Ti to přála. Já vím, že my máme jen tuhle šanci, na víc už peníze nejsou, takže nevyjde-li to, je to konečná. Jistě, že vím, že by bylo dobré se netrápit, testovat až v doporučený termín,ale asi většina žen je nedočkavá jako já. Připadá mi to nekonečně dlouho. A já jsem spíš velkej pesimista, podle toho to taky vypadá ☹ Ale obdivuju Tvoji sílu, odhodlanost a energii.

Irafka, díky, kéž by to dopadlo jako u Tebe. A co Ty? Ani jsi nepsala, jestli už je Ti lépe. Espumisan zabral??

drakulka67
24. máj 2009

Henika - ahojky 😅 TEĎ JSI MĚ POBAVILA. jÁ SI ZORVINKA V DUCHU ŘÍKÁM I JSEM PSALA, ŽE VĚTŠINA Z NÁS NEVYDRŽÍ A STEJNĚ TESTUJE DŘÍV NEŽ MÁ. JAK JSI TO MĚLA TY?

henikav1
24. máj 2009

drakulka, opytaj sa ostatnych, ja som testovala aj dvakrat za den a tyzden pre predpokladanym datumom 😀 😀 😀
ja viem som hrozna, ale nemohla som to vydrzat 😵

drakulka67
24. máj 2009

Tak to Ti věřím. Myslím, že v tomhle jsme my ženy asi všechny stejné. Já jsem také nedočkavá. Jen mám strach, abych netestovala a objeví se mi tam 2 čárky jen díky hormonům. Můžu se zeptat, kdy se Ti tam ty vytoužené čárky objevily? Kolikátý den?

henikav1
24. máj 2009

na 26 den uz tam bol taky duch ciarky a potom som za 48 hodin minula aspon 8 testov, kym sa mi jasne objavil dve.
ale pozor, ak si mala pregnyl, tak netestuj, ten ti automaticky ukaze dve ciarky. Ja som pregnyl tentoraz vynechala

drakulka67
24. máj 2009

Henika: Asi tomu úplně nerozumím. Já jsem naposledy menstruovala 27.4., pak začala stimulace......9.5. jsme píchaly 2 ampule pregnylu, 11.5. punkce a 14.5. transfer ( k dnešnímu dni je to tedy 10 dní po transferu), testovat mám 2.6., tak co myslíš???? Jinak obvykle mívám cyklus +- 28 🙂

henikav1
24. máj 2009

drakulka, viem ze pregnyl zostava minimalne 10 dni este v krvi a skresluje vysledky, ak ho este mas v sebe ukaze ti // automaticky, bez ohladu na to ci si alebo nie si tehulka
ale hadam by uz ten pregnyl aj mohol byt prec
odo mna si radu nepytaj, lebo ja ti poviem testuj 😵

henikav1
24. máj 2009

hej drakulka, testuuuuuuuuuuuj, drzim palceky

henikav1
24. máj 2009

😀 to som ti poradila, vsak? 😀

drakulka67
24. máj 2009

Tak ještě zkusím kouknout na net. Kdyby to bylo 10 dní, tak by už teoreticky mohl být pryč, od pregnylu je to 15,16 dní. To jsou nervy, co? Že mi to máme tak složitý. No řekni, nemají to Ti naši muži daleko jednodušší?? Jak dlouho jste čekali na úspěch vy a jak se to nakonec povedlo?

drakulka67
24. máj 2009

To teda jo 😀 😀 😀
Mám doma ještě jeden testík od minule, tak mě to láká. Asi to ráno zkusím, jen se bojím zklamání 😒
Testíky, co jsem dostala v institutu nechám až na toho 2.6., teda pokud to do té doby nedostanu 😠
Ale jinak máš dobrý rady, děkuji 😅

drakulka67
24. máj 2009

Teď mě napadá, když jsi si dělala testík a konečně tam byly //, měla jsi už nějaké příznaky???

henikav1
24. máj 2009

no my sme uz cakali babatko, ked sme sa brali minuly rok, ale odislo nam 5.9 ☹
no a odvtedy sme aj skusali, aj nie, dlho som bola psychicky uplne na dne, najprv som sa musela trosku pozbierat
teraz s prichodom jari a slniecka depresia trosku ustupila, tak sme sa na to zase vrhli, ale bojim sa, ci ho donosim

drakulka67
24. máj 2009

Tak to je mi líto,ale tentokrát to určitě dobře dopadne. Jestli tedydobře rozumím, otěhotněla jsi přirozeně, to je fajn. Hlavně se moc opatruj, nepřepínej se a snad bude vše, tak jak má. Teď jsem koukala na net a v různých diskusích děvčata také píší že účinek pregnylu je cca 10 dní. Tak to asi nevydržím a ráno to zkusím, už teď jsem nervozní k prasknutí. Já jsem ale plašanka 😅

henikav1
24. máj 2009

cudujem sa ti, ze chces cakat do rana 😵
otehotnela som teraz tretikrat vzdy po stimulke clomidom, ale prirodzene
to druhe ani nepocitam chudatko male, to som sa len dozvedela ze som tehotna a uz som aj nebola. Zistil to len lekar z krvi, ked robili vsetky testy, ze preco sa nam to stalo. A myslim, ze to bolo priliz skoro po tom prvom, to bolo hned na dalsi mesiac

drakulka67
24. máj 2009

Tak teď jsi mě dostala, dobře, jdu si ho udělat hned teď. Napíšu za chvíli, co tam bylo 😒 Ježíši, já jsem nervozní ............. 😨 .

henikav1
24. máj 2009

drakulka aj ja som nervozna
drzim palceky, aj vsetko co mam, len aby boli //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre