Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
28. jún 2009

Yanny, sama tu nebudeš, já tě v tom nenechám 😠

Nechala sis dělat vyšetření na průchodnost vejcovodů? Ony můžou být oba v pořádku, ale u mě byl třeba jeden na jednom místě zúžený, skoro slepený, tak i to vyšetření pomohlo tomu, že se zase hezky rozšířil na normál. Já ted měla taky ukázkovou ovulku, tak uvidím, ale moc šancí tomu nedávám. Počkám na polovinu srpna, protože dřív bohužel můj doktor nebude 😒

pajka00
28. jún 2009

Ahoj holky,tak ta moje mrcha si dělá co chce....jednou přijde za 32dní,pak 30,pak 31,minule 28...te´d zas 30.....už jsem se radovala /ó já naivka/, že když to už zase bylo 28 dní-jako roky před tím,tak to i zůstane a těšila jsem se, že mám 2 dny zpoždění..chááá jak můžu být blbec tak naivní....zase mi dnes přišla....
Do toho od rána "sejří"venku....takže pohodička fakt úžasná. 😒 Zítra opět ráno do práce-z čeho se mkám radovat?No nic,nebudu věšet hlavu,šak příští měsíc je taky možnost....tak se budu těšit na další ovulku.kruci,holky poznáte ji?Já na sobě absolutně....jenom podle ovul.testů,ale ty jsou tak megery drahé....ale asi si zas jich pár koupím a to jsem si říkala,že se na to vyprdnu a nechám to přírodě....ta se někde fláká a vůbec mi nepomáhá!!Tak třeba dostane rozum a začne...saa to nezvládnu🙂Tak hezký zbyek neděle dámy a ať jste některá úspěšnější než já 🙂

pajka00
28. jún 2009

se mi někde občas poztrácela písmenka...ale vím,že jste intel.a pochopíte to🙂

irafa
28. jún 2009

pajka jasan mě se taky ztracej pismenka
a hlavně vim jak ti je ja to měla nemlich stejny jak pišee každej měsic jinak a někdy i za 26 dni tak to mi jo echt tenkrat vyrazilo dech nebot bylo tenkrat snaženiho ažaž
no a až sem ani nedoufala jen teda sme do toho šli že teda když mam ty narozky a dle vypočtů i plodne dny tak to by bylo aby nebylo a jistili sme to ještě 4 dny po plod dnech a to tak že sem si natačela budika na brzo abychom to stihli než šel do prace nebot večer byl manž šileně utahanej ale vysledek se dostavil a je to super a tak ti mocinky držim palce teda všechny prstiky i na nohou aby se co nejdřive zadařilo
jj ja ovu testy vubec nezkoušela nějak sem si je nestihla nakoupit 😉

irafa
28. jún 2009

tak sem vas zas pošoupla dopředu dobrouuuuuu

yanny
28. jún 2009

Hmmm, tak tomu rozumím, já si taky musím přivstat, když chci sexíkovat, sem si myslela ,že jsem jediná, tak dnes a včera jsem si Irafko, taky musela přivstat, udělat snídaničku do postele, no a na výsledek si počkám 14 dní 🙂
Jdu taky spát, celý den jsem makala na zahradě a muchlala se s peskama 🙂

Zanyy a jak vypadá ukazková ovulka?????

Pájko, já těm ovu testům, taky nikdy moc nevěřila, jednou jsem si taky udělal místo těho testu a to byl šok i holkám jsem tady málem vnutila, že jsem těhu, než mi to docvaklo, asi za tři dny 😒

tak dobrou

janettka
29. jún 2009

hezký den kočky,u nás opět pod mrakem,už mi z toho fakt hrabe.

pajka00
29. jún 2009

Ahoj holky....tak jak je vpondělí po ránu?Já jsem byla s holkou na ortopedii,tak jsem dorazila až teď. Jo,po ránu je sexík vždycky lepší,akorát u nás to je jen přes víkend, protože v týdnu ani náhodou!Přmelouvám ho 20minut,aby vůbec vstal a né tak něco dělat🙂))) To nezvládá.....on je prostě sova a po ránu je schopen tak vstát,vyčistit si zuby a jít🙂)
Jo ty testy jsou sice dobré,ale drahé....a tak jsem si říkala,že to budeme dělat 1x za 3 dny-protože častěj se to stejně nemá-kvůli dozrávání spermií a to by v tom byl čert....🙂))

bsik
29. jún 2009

Dobré ránko, děvčtata, Tak můj je tak sexuchtivej, že kdybych ho vzbudila o půlnoci, tak by asi využil příležitosti 😀 Ze zaátku vztahu jsem si myslela, že je mladej, a že ho to přejde. Ale s postupem času si říkám, že mládím to asi nebylo. 😉 Akorát teď to máme zakázaný, ale tváří se statečně a říká, ať si s tím nedělám hlavu, že si s tím poradí. Ale co já??????? ☹ Mě už se o sexíku i zdá. No těch pár měsíců to ještě vydržím 😉
Holky kdo u vás v rodině umývá auta? Můj s tím max. zajede na myčku, ale aby ho vysál a umyl i vevnitř.......Já to svoje měla jakštakš, ale to jeho............no hrůza. On jak v něm vozí kluky na fotbal, vobčas nějakej ten pytel cementu nebo omítky na stavbu. Normálně je myju já, ale najivně jsem si myslela, že teď by to mohl umýt, ale spletla jsem se. No už jsem to psychycky nevydržela a obě v sobotu vydrhla, že vypadají jako nový.

janettka
29. jún 2009

jo tak u nás sex...to je manžel ochotnej kdykoliv a kdekoliv...ranní by bral,ale já zas moc néééé.No a auta myje taky on,to čuně jsem já protože většinou nic nestíhám a taky proč by to nedělal on když já mám na starosti víceméně domácnost....

pajka00
29. jún 2009

Můj bývalý muž by mohl denně 3x....bylo to už otravné!!Jsem říkala-máš to jako umýt se,vyčistit zuby,sex a spát....lezlo mi to na nervy a sex jsem fakt nemusela. S nynějším to začáteční období-kdy to i mě bavilo 3x za den je pryč....a teď tak normálně......ke spokojenosti obou.Všeho moc škodí.Ale když je toho málo-taky to není dobrý🙂))
U nás auto z venku umývá on, zevnitř většinou já.Když jsme v tom vozili cement a cihly a jezdili na stavbu,kde bylo půl metru blata-by mě mohlo ohrát to umývat,ale teď,když jsme dostavěli,tak to občas nevydržím a vletím tam s hadrou🙂 Ale voňku do auta koupil sám.))))))

macek28
29. jún 2009

Ahoj holky!Tak čtu,že erotomana nemám jenom já!Čím je starší je výkonější a víc při chuti.
bsik,už víš pohlaví miminka?Koncem těhu vše doženete,sexík je dobrý na vyvolání porodu. 🙂

irafa
29. jún 2009

holky napišu vam něco pro pobaveni
rano mi vola holka že jestli nevim kde ma občanku tim holka myslim mladši dceru Věrku a jede s tim svym ja nevym bejvalym nebo nebejvalym ja tomu nerozumim jede snim zkratka do chorvacka na dovolenou
as to vypada tak že mu da dalši šanci no nevim už kolikatou ale je to jeji věc do toho ji mluvit nehodlam a ani nebudu
no ale odbočila sem že no hledali sme všude kabelky v ryflich bundach a nic tak ji volam kde si občanku vytahovala naposled a ona že nevi no tak ja na to tak to mužeš jet dom bez dokladu te nepusti atd že no a pak mi vola že naposled ji měla na zkouškach tak ji as dala do učnovky a podržte se tu učnovku vyhodila do kontyšu na sběr tak co šla mama dělat přehrabovat kontejner ještě že sem věděla že to vysypala do leveho rohu tak tam byla samo skorem dole ale vytahla sem ji ato tak tak už mi pomalu vadilo břiško no ale ještě že je naučena třidit odpad no kdyby to vyhodila do popelnice no to by byl masakr teda v tom smradu ji hledat sice je to jen naš binec ale ani ten naš nevoni po fialkach že
dobry ne 😝 😝 😝 😀 😀 😀

bsik
29. jún 2009

Pohlaví mi řekli na screeningu ve 13.tt - (chlapeček), ale moc tomu nevěřím. I když dr. říkala, že je to úplně jasný, tak myslím, že čudlík tam mají oba - kluci i holky - akorát každýmu pak z něho vyroste něco jinýho. Můj by určitě raději kluka, i když po těch letech říká, že je mu to úplně jedno - hlavně aby to byl zdravej fotbalista 😀.
To s tou občankou je dobrý 😅. My teda taky třídíme, ale to jsem netušila, že by se to mohlo takle hodit 😉 A žes ji fakt našla, to jsi dobrá.

zaenab
29. jún 2009

Iraf, to tě teda obdivuju, třídění je jinak na nic (v posledních letech se to ve spalovnách smíchá, neb nejsou prachy na recyklaci odděleného odpadu 😖 ), ale u tebe to zafungovalo.
Bsik, auta si vozíme oba na ruční mytí, mě by z toho hráblo, jsem zvyklá na větší práce ( a do toho počítám i okna a žehlení) mít výpomoc k velké pohodě všech zúčatněných stran.
Yanny, ovulku poznám podle 3denního hlenu, kdy je druhý dennejsilnější, čtvrtý den se vzbudím s bolestmi v kříži (jako při nachlazení) a to je jasné znamení prasklého folíku. Mám to takto změřeno ovutesty už vícnež dvacetkrát. Jestli něco z toho chybí (hlen nebo ta bolest), tak ovu nebyla. Jo a to bolení je tak max. 6 hodin, pak to přestane.
Tak jsme se taky posnažili, ráno to bývá nejlepší, dřív převažovaly večery ale oba teď makáme do noci
(pokud nejsme na nějaké akci nebo večeři, což ted tak často není)

pajka00
29. jún 2009

Jé iraf.....tak to je super. Já jsem kdysi bývalému šéfovi nechala -jeho dceři dobít kredit přes kartu......a pak jsem to vyhodila.Druhý den-volala dcera,že jí kredit nepřišel 1000,- a šéf tak mi dejte tu kartu-já zavolám známému co tam pracuje-jestli nejde s tím něco udělat-a já,že jsem ji vyhodila....tak jsme šli spolu ke kontyšu-žádný tříděný odpad,vysypali celý konterjner a se šéfem jsme se hrabali v kontejneru🙂))to byl humus-ale našli jsme ji.))
Zaneb tak to se máš-já tu ovulku fakt nepoznám....žádné bolení,žádný hlen...no je fakt,že nějaký mám,ale připadá mi,že mírně to mám furt....tak ti nevím...Ale zkusím to tím stylem každý třetí den...a ty ovu testy si tento měsíc taky koupím.....Tak hodně štěstí!!!Držím palce-aby to vyšlo te´d.))

irafa
29. jún 2009

hm tak u nas by se vypomoc taky nenudila toho prdla co tu mam holky měla zkoušky a ja byla jaksi mimo a včera v noci sme se teda anoi nechaapu jak povadili s manž chapu je toho na něj moc ale nabrali sme si to dobrovolně no a ja když na něj nezatlačim tak by to nebylo nikdy a tak včera se zdržel do jedne v noci u kam to s nama tak neposedi vymluvi se na unavu a de do betle tam si kouka na film a s nama neposedi v klidu popovidat a tak se nemuže ivit když ja začnu lamentovat že s kamaradem vyfdrži 4 hodky bez problemu mimochodem spolu dělaj od rana do večera tak si toho řeknou myslim dost až až
ja nevim as mam ponorkovou nemoc ale řek mi co neměl vyznělo to jako on chudak dře aby nas uživil a ja si valim šunky
ale přitom se taky snažim vydělat nějakou tu korunku učetnictvim a schovavam to pro mimi aby mi nevyčetl že je to jen na něm
tak se mi zda že na nas de krize a to neni dlouho sem si to tu vychvalovala že jak to mame super ach jo
trochu to přhnal a mě ted stači strašně malinko a sem rozhozena nooo a už zas bulim se na to vyprdnu
no nebudu vas timti obtěžovat mate svych starosti vic než dost žejo a ani to snad nebude tak horke jak si to myslim to as ne ale mrzi to a hodně a kor ted ☹ 😢

irafa
29. jún 2009

prdala ma bejt pradla na vyprani 😀 😅

pajka00
29. jún 2009

Irafko,nic si z toho nedělej..To se stane, že je člověk přetažený-a pokud je to chlap a ještě mu něco vytkneš, tak je to hned. On dnes přijde a bude to dobrý, uvidíš.Ani to určitě tak nemyslel,ale je jasné,že jsi teď přecitlivělá.To já jsem i při menstruaci a ne tak v těhotenství.Te´d mám slzy v očích, když vidím v TV ty záplavy...je to hrůza. Tady byly v 97 roce a vím, jak to bylo strašné, tak je mi těch lidí hrozně líto.
Zany, když jsou na ovu dvě silné čárky,tak právě ten den je ovulace?Tzn.že praskl folík,nebo že teprve praskne nebo jak to je?Já to aspoň tak chápu,ale v návodu přesně tak to není v žádném napsané..

janettka
29. jún 2009

irafko klídek,teď je nějaká krize ve všech manželstvích ,my už jsme v tomhle stavu celý měsíc a furt se udobřujem a furt pěníme...nějak to nemá konce....asi nějaká epidemie ve vzduchu.

bsik
29. jún 2009

Iraf, to bude dobrý..... a jak říká Pjka- jak chlapovi v jeho ješitnosti něco řekneš přímo, tak je to hned. On si to musí v té své makovici nejdřív trochu přebrat.To my jsme spolu zas tak málo, že bychom se ani pohádat nestihli. Tak nevím jetli je to lepší. 😒

zaenab
29. jún 2009

Pajka, když jsou tam dv čárky, tak ovu přijde do 24 hodin, někde se píše, že i do 48, ale na to bych už nespoléhala. Já ty testy už nekupuju, uvalila jsem za ně majlant, než jsem přišla na to, že když to testnu ten třetí den hlenu, tak tam dvě čárky budou. Když nebyly, tak mě nebolelo v kříži a ovulka nebyla. Doktor mi taky řekl, že se často nestrefíš do té nejvyšší hladiny luteinizační křivky (prostě kdy je ten ovu hormon nejsilnější) a pak tam nemusí být dvě čárky, i když ovulka bude. Tak jsem vsadila na sebekontrolu.
Kdysi jsem si i měřila teplotu, tam se to pozná skvěle, ale jak jsem začala nepravidelně vstávat, je to na nic, musí to být ve stejný čas

Hele irafko, klidně se vybreč, zanadávej, zabuš si pěstma do polštářů, ale hlavně nepotlačuj emoce. Ty totiž neoblbneš, bud jsou, nebo ne. Chlapa chápu taky, ono je toho na ně moc a nevyznají se v těch našich ženských nuancích. Ten můj taky nechápal. proč pořád jezdím za doktory, pak začal jezdit se mnou a najednou mu došlo, jaké to je, co všechno se musí sledovat, že to pro mě není nic příjemné, pak začal dávat ty injekce a pochopil i mé nálady. To se bud klidí z cesty, nebo utěšuje a rozmazluje. Podle toho, jak je na tom momentálně zase on 🙂

pajka00
29. jún 2009

Díky zany🙂 taky mi to přijde spousta peněz...těhu stojí 30,- 2 ks.....a potřebuješ 1....ovu stoí kolem 50,- a jeden fakt nestačí-je to bordel.Vydělávají na všem🙂
Tady od rána svítilo slunko,teď se zatáhlo a čekámbouřku..je tam pěkný hic....fuj....tak sedám na oře /kolo/ a valím,než zmoknu.

zaenab
29. jún 2009

přes Brno se převalila pěkná bouřka, ale ted už je po lijáku a je hezký vzduch 🙂 Pracuji...

irafa
29. jún 2009

jste holky zlate moc děkuji za ty krasna slova
a hadejte jak to dopadlo no došel domu a chtěl se tulit no ja samo načučena přece mu to jen tak neodpustim
a on za minutku za mnou na dvorek došel sme věšeli pradlo a donesl mi krasnou kytici lilii hmmmm pěkna a omluvil se že to přehnal hezky vidte no to usmiřovamni je nej nej nej 🙂 🙂 🙂 😨 😨 😨
my se pravě nehadame a proto mě to tak rozhodilo ale bude to fajn
a sem opravdu hodně ted přecitlivěla njn ty hormony nam řidi život žejo 😉 🙂 😨 🤐

irafa
29. jún 2009

njn ta bouřka se valila přes nas ale u nas nesprchlo valilo to na Brno dost černy mraky fujky
tady spadlo jen par kapek zahřmělo a nic vic šlo se to vypešet do Brna akorat sem honem schovala spět pradlo a zas kuk slunko tak sme si s Katou odskoušeli jak rychle sundame pradlo 😀

irafa
29. jún 2009

jj osvědčena metoda měřeni BT a ja to využila a tak sem věděla že ovu mam 14 den akorat že když sem měla
zvyšenou teplotu 4 dny a pak klesla měla sem depky a tak sem přestala měřila sem se do ovu a pak sem to nechala osudu a jak sem měla spoždeni tak sem se začala měřit ten 33 den a ono ouha byla vysoka a držela se
a tak sem netrpělivě čekala na 1.5.a testla a joooooooo byly tam božinku ja vam tak přeji at je tam na testiku taky vidite tak se těšim na to až budu čist jen pozitivni zpravičky juuuu 😀

zaenab
29. jún 2009

No Irafko, je to na tobě, záleží, jaké ty bacílky jsi nám poslala, ale my chytaly poctivě 😅

irafa
29. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yanny
29. jún 2009

Iraf, tak už se raduješ 🙂
Macíku, tak se kroť, ať neporodíš ve 30 týdnu 🙂
A Bsík bude mít chlapečka, hmmm 🙂A jméno už máte, vymyšlené?????
Holky s těma a s těma OVU testama, mě se zdá, že já měla // neustále. To je asi taky špatné znamení 😒
Zaneb co papouch???
Kde jsou holky Labus, Madla a Rendy???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre