Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
27. apr 2010

Ahoj biblia dlouho jsi tu nebyla už jsem se bála že jsi to vzdala.Musíš nás informovat jak dopadla návštěva doktora a co ti řekl a na čem jste se dohodli.
dani má pravdu kašli na doktora
☹ gabi snažím se to nejrychleji rozdýchat a moc nad tím už nepřemýšlet 🙂 .
takového doktora jako jsi měla ty jsem měla taky tak jsem ho raději vyměnila 😠 .Jestli můžeš změn ho taky.Mít dobrého doktora je strašně důležité 🙂 .Držím ti moooooc palce.

gabikri
27. apr 2010

gejbule : když on je dobrej, prý...všichni ho chválí 😉 Šla jsem k němu na doporučení. Chodila jsem před tím k doktorce, která mi nenašla myom a objevila ho, až když měl 8cm. Tak mi doporučili tohohle. No má nevymáchanou pusu, to jsem si o něm přečetla i na znamylekar.cz ...že ne každý ho rozdýchává...že má podobný styl projevu jako Štrosmajer..ale jako doktor je třída...no nevím, zase měnit doktora...ach jo 😖

pet.s
27. apr 2010

biblia...žádné peníze ti nenahradí fajn rodinu. 😉
Holky my vybíráme jméno pro holčičku a není to vůbec jednoduché. Když už bychom se shodli na Tereza, tak zjistíme, že má svátek přesně na den porodu, tak kdyby se breburda narodila v termínu, tak to má v jeden den. Posílám vám svoje návrhy. Zítra si napíše 10 jmen muž, pak uvidíme, co děti a širší rodina. 😀 Verunku mi zavrhli už ted 😠
Berenika – nositelka vítězství – 9.7.
Anna – milá, milostiplná – 26.7.
Aneta – milá, milostiplná – 17.5.
Sára – vznešená, kněžna – 9.10.
Karolína – svobodná, král – 14.7.
Magdaléna – věž – 22.7.
Rebeca – dobře živená, okouzlující – 9.3.
Viktorie – vítězná – 10.3.
Rozálie – růže, růžová – 4.9.
Tereza – záštita – 15.10.
Veronika – nositelka vítězství – 7.2.

danielax
28. apr 2010

Dobrá ránko

pet.s.. mě se líbí Anna a Viktorie 🙂

Holky teď mi přišlo vyúčtování za elektřinu... 2849 nedoplatek- myslela jsem že to se mnou šlehne ☹ ☹ ☹ ☹ Ale jak se opět potvrdilo- mám zlatého chlapa, konstatoval- To je v poho!

pajka00
28. apr 2010

ahoj holky, mně se líbí viktorie..přemýšlela jsem, jestli dát viktorii nebo dorotu, když jsem čekala druhé dítě....no a dorka vyhrála🙂 Tak nám přišel přeplatek......je to radost, když ti tak někdo dá peníze, se kterýma nepočítáš🙂

danielax
28. apr 2010

pajka... jojo- z topný sezony mám taky přeplatek.... jenže to posílají až do 28.6.... a podle zkušeností z předešlých let to opravdu přijde 27.6. ☹

mnamko
28. apr 2010

Ahoj,
dlho som sa neozvala ale čítam Vás.
Gratulujem tehulkám a snažilkám držím palce,ja zatiaľ ohladne tehotenstva nič nové,lebo syn mi berie všetku energiu,drzák jeden a tak to v mysli vzdávam,máť ešte jedno také drzé tak si to hodím.To je tak ,keď svokrovci/bývalí/zasahujú do výchovy,
zato dcéra je v pohode,preto doporučujem PET.S -ANETKU /moja dcéra/povaha-ako dieťa super vôbec som nevedela,že ju mám,ani plakať nevedela,teraz snaživá,nie drzá,ochotná pomôcť,v škole super,samostatná

gejbule1
28. apr 2010

ahoj holky já s dívčíma jménama mám myslím vybráno .Doma mám Kateřinu,Gabrielu a Lucii.Jinak neporadím kdybych měla holku taky budu mít honičku nějaké jméno vybrat.
gabi tak hlavně že je jako doktor dobej 🙂
dani taky se děsím vyúčtování ☹

aja37
28. apr 2010

Pet´s, mne sa velmi paci Rebeka. A som dokonca presvedcena, ze raz, ked budem mat dceru, tak sa bude volat Rebeka 😉

Inak, ja dnes kontrola u lekara. Vystelka maternice cca 12 mm (alebo v akych jednotiek to je) co je tusim velmi dobre, vajicka stale 3 a 1, ale jedno sa mu zdalo, ze je akesi zdvojene, ci co. OPU naplanovana na sobotu o 8hod, tak mi drzte palce. Baby, ja by som tak strasne chcel, aby boli tie folikuly plne zdravych a dobrych vajicok 😵

veruncik
28. apr 2010

Pets - já stále hlasuji pro Verunku 🙂, moje nejoblíbenější jméno.

Aja-moc držím palečky na překrásná vajíčka, ať do soboty krásně dorostou!! Jinak děložní sliznici máš super, tak to musí vyjít!!!

danielax
28. apr 2010

aja.... to víš že budou plné krásných zdravých vajíček, všechno bude jak má být!

mnamko... vydrž- pubertální dítka s náma dokážou zacvičit, to moc dobře znám 😀 😀 😀

aja37
28. apr 2010

Danielax, si mila, dakujem.

Baby, nestalo sa vam, ze ste pri stimulacii boli akesi popletene? Ja si dohodnem lekara na Prahe 1 a rano dorazim na Prahu 4 a divim sa, ze preco ma tam nemaju napisanu. Zabudnem si ziadanku na predoperacne vysetrenie. Volam kadernicke, ze potrebujem zmenit termin, ale volam inam ... no ja uz zo seba nemozem 😀 😀

danielax
28. apr 2010

jo aja... já zapomněla na předoperační vyšetření 😀 Všechno jsem měla tak krásně naplánované.....napsané... obden jsem běhala na ultrazvuk... všechny papíry v jedněch deskách.....a někde jak jsem v nich neustále hrabala na mě vypadla žádanka...měla jsem pořádnej strach, že to nestihnu....ale v poho, obvodní doktorka se mi smála, když jsem tam celá splašená volala 😀

teckovanaorchidej
28. apr 2010

Ahojte děvčata,
zdravím všechny.
pets, hlasovala bych pro tato dívčí jména - Michaela (mám doma), Adriana - to mi neprošlo, Anna, Marta a snad ještě Dana nebo Eliška a Karla nebo Karolína. Děvčata, 7.5. mám dostat své dny a od 5.dne 5 dnů clostbg 2x denně. Asi 11 den utz ko. Tak jsem nějak celá napjatá, co vyroste, trochu nervózní, jak se to všechno blíží. Nemám to ani s kým probírat, v práci nic neví. Navíc jsem kuřačka, pyšná na to nejsem, je to hrůza, omezuju a nehulím, pak se neovládnu a naliskala bych si. No nic. Aja - držím moc palce - všem. Mějte se krásně

gabikri
28. apr 2010

Ahojda 😉

Tak já jsem dneska šťastná jako blecha...v poledne se rozdrnčel telefon..a paní doktorka z laboratoře mi oznámila, že mají vajíčka, akorát je oplodňují a že si mám zítra zavolat, jak se vyvíjí embrya kdy bude ET 😵 😵 😵 Tak mi držte palečky, ať je vše ok 😉 Jéééžiš, já mám zase nervy...ale příjemné. 😵 😵 😵 😵

pets : mě se líbí tyto :
1) Anna
2) Tereza
3) Sára
4)Aneta
5) Veronika

Akorát u té Aničky si nejsem jista...aby jí neříkali až bude velká Anča 😖 Vždycky si to jméno snažím představit, aby se hodilo jak pro miminko, tak pro staršího člověka. Třeba jak dávali takové ty Samanty a Sabriny ( má moje kamarádka) tak si je holky nedovedu představit s těmi jmény, až buddou staré babky 😀

gejbule : ty máš Gabrielu podle sebe?? Já bych ho taky chtěla dát, ale bojuju s tím, aby dítě mělo jméno stejné jako rodiče.

danielax
28. apr 2010

gabi... to je bezvadná zpráva 🙂 🙂 🙂 Držím všechny palečky co mám, aby bylo všechno v poho... ale ono určitě bude 😉

teckovanaorchidej
28. apr 2010

gabikri - blahopřeji, už si to doslova zasloužíš, všechno dobré přeji

zulik
28. apr 2010

Zdravím.
Koukám, dobré zprávy Gabi. Tak ať to tak zdárně pokračuje.
Pets, mně se líbí Rebeka- z těch Tvých návrhů, Annu mám mámu a když si vzpomenu na dětství, jak jí můj táta v alkoholovém opojení pojmenovával,tak ne. Ve škole nám říkala profesorka přes češtinu, že vloni a předloni bylo nejvíc narozených holčiček Terezek...Je to těžké se jménem, někdy se fakt divím, co lidé vymyslí. My bychom nemohli použít jméno s R, bylo by to pak moc drrrrnčivé 😀

iva7
28. apr 2010

Gabi držím palce, aby ti to konečne vyšlo 🙂

gabikri
28. apr 2010

holky moooc díky 😵 😵 😵 Snad se ráno dozvím dobré zprávy 😉

pet.s
28. apr 2010

Ahojky děvečky, Děkuji za návrhy. Zatím vede ta Tereza. líbí se skoro všem. Tak uvidíme času dost.

Dnes jsem byla v poradně. Jsme obě v pořádku.Jen mi zjistili v moči trochu krve, tak zítra znovu na moč a do laboratoře. Tak snad to bude v pohodě.Ještě mi odebírali krev na triple testy. Za týden výsledky, tak to budou nervy. S výběrem porodnice mi dr moc neporadil. Prý to v Liberci nezná. Tak budu zjišťovat dál.
Začínají mi občas otékat nohy. A to se fakt snažím hýbat.

Gabikri držím palce.

Aja 37 a takto to já mám celý život 😀 😀

danielax
28. apr 2010

pet.s proč zrovna Liberec?

pet.s
28. apr 2010

danielko..já jsem diabetik na in zulínu, takže musím rodit tam kde jsou na tohle zařízený. Bud Apolinář, Motol a nebo Liberec.

danielax
28. apr 2010

Jasně- že jsi diabetik vím, jen mě nenapadlo, že nejde rodit všude- omlouvám se ☹ Zeptala jsem se blbě, ale fakt mě to nenapadlo..

pet.s
28. apr 2010

dani..za co se omlouváš??? 😀 😀 😀 mně to nevadí..prý nejde...taky nevím proč, protože ten diabetes až tak miminku neškodí, pokud je kompenzovaný...

hadonoshka
28. apr 2010

Ahoj holky, Gabi to je senzace, držím všechno co mám 🙂

Jinak ze jmen se mi líbí Viktorie, Sofie, Anna a doma mám Elišku a Jiřinku po sobě. Ale chce to vybrat něco co se hodí k příjmení.
Jinak na Veroniku volají Veruno beruno, Tereze říkají Teri to je divný, u Sáry s představím Saudkovou, nebo terminátora a Anet znám asi 10. Berenika si říká o berunu, Karolínu nemusím, tu má jedna z rodiny takovou vlezlou holku, Rebeca je na mně moc americký, Magda moc obyčejný, Rozálie moc historický, jo pet.s nemáš to jednoduchý 😀

Jinak dneska jsem taky vyrazila k doktorovi, že už není na co čekat a risknu to s tím Clostylbegytem, tak mi ho napsal na 1 měsíc a dal mi místo Utrogestanu Duphaston, což je prý to samý.
Za 1-2 měsíce mám přijít na kontrolní UTZ, jestli mi to neudělalo cystu.
Příští týden je manža v Itálii, tak doufám, že se vrátí včas. Nebezpečně se blíží doba, kdy jsem měla rodit a už mi z toho začíná hrabat.

Jinak dneska mi udělala radost jedna starší paní, u které jsem byla na návštěvě, říkala že jí měla mamka ve 45 letech, tak mně to trochu uklidnilo, ale zas nechci mít moc velký mezery mezi dětmi. Ty tři roky byly akorát, ale to už je pryč.

aja držím pěsti, budu na tebe myslet
mnamko drzouni jsou většinou všichni, důležité je nezabít je a čas to všechno srovná. Mně víc drtí ten bordel doma, v noci se nevyspím a denně odpovídám asi na 500 otázek, ale co by člověk pro ty bobany neudělal 😀

holky nemám čas moc dočíst, tak promiňte pokud jsem na někoho zapomněla

danielax
28. apr 2010

tak víš jak.... někdo je háklivý.... 🙂 Zkusím se ti optat na ten Liberec, rodily tam obě dcery známého. Jen nazaručujum že bude odpověď zítra 😀 S ním je všechno na dlouhé lokte 🙂

macek28
28. apr 2010

Ahoj holky!Občas Vás čtu jak se daří,poněvadž mám už přes krásných 40cet.
Takže,těhulkám gratulka.Snažilkám brzkou změnu nastavení a na závěr.
Obrovskou trpělivost,držím všem palce!

pet.s
28. apr 2010

Dani..někdo jo,ale já teda ne...nejsem nasrávací typ. To bys byla moc hodná. Zeptej se prosím. Sháním, kde se co dá.

macek ty máš 5 dcer????????? 😀 😝 tak to jsi předhonila mého muže. Má syna a 3 dcery.Čekáme 4. Dnes jsem pobavila gynekolga. Byl vyhlášený na okrese, že má 3 dcery a tak mooc chtěl kluka. Bohužel pak se mu žena zabila, tak měl ty 3 holky.Dnes už dospělé. nedávno se mu narodilo 4 dítě a má konečně kluka. Všechny ženský mu to moc přály. On je totiž neskutečně zlatzej člověk.
Když jsem mu řekla, že čekáme holčičku,mužovo čtvrtou dceru, tak se tak srdečně smál, že je lepší než on.
😀 😀 😀

pet.s
28. apr 2010

tak ted jsem to ukazovala tomu mému a prý teda škoda, že je druhej 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre