Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gabikri
11. jún 2010

@ minka051 : ach jo, moc sem teď nechodím, potřebuju si vyčistit hlavu. Nakoukla jsem jen, jak jsi dopadla..............je mi to moc líto 😔 😔

markiru
11. jún 2010

Ahoj holky, mě docela deprimujete s těma velkýma dětma... Jeden náš známý prý říká, že se povede tak každý 3. dítě, tak si pro jistotu pořídil 4... Tak to já mám ještě co dělat... 😖 😀

moncici, to je mi líto, ale bude líp uvidíš.... Já jsem si myslela, že když nám ten 1. KET nevyjde, tak že si z toho nic nebudu dělat, ale stejně mě to mrzelo... Ale při prvním IVF jsem tomu moc nevěřila, pak byl test pozitivní, ale zase to z UTZ vypadalo, že máme jenom váček bez plodu, tak jsem z toho byla taky docela špatná... Nakonec to ale dopadlo, ale to už je jiná, no...

janet, gratuluju!.... A přeju at se s dcerou zase víc zblížíte...teď když budete mít stejně miminko, tak je velká šance 😉

pajka00, a není to u dcerky jen výmluva, že tam musí pořád trénovat... Není zatím spíš "někdo" kvůli komu na tu školu nechce, anebo "někdo" kvůli komu chce jít na tu druhou.... Mě jen tak napadlo....

janettka
11. jún 2010

@kettysek odpovídám na tvou otázku...je mi 41let mám svoje 3 děti z 1.manželství a teď s 2.manželem žádné...teda oprava jedno na cestě.Jinak jsem měla 2x MA během posledních dvou let podstoupila inseminace a nakonec jsem to na konci roku vzdala a nešla ani na IVF,že prostě na to nemám,že se jen nervuju počítám plodné a neplodné dny,rvu do sebe hormony a hádám se s manželem...no a tak jsem se na to vyprdla,že když jsem měla 14.5... 41let tak mi při depresi jak prší a jsem sama všichni v práci a vůbec je všechno na nic......no a najednou mi došlo,že vůbec nevím kdy jsem měla naposledy ms,naštěstí moje sestra to má stejně tak jsem opatrně sondovala a tohle je výsledek!!
Tak to je moje story...
jo holky ten můj je fakt slepičí prdelka...furt otravoval kdy už to někomu řekneme,tak mu říkám,dobře nejbližší rodině ať může držet pěsti...no a on se šel schladit do hospody a už mi chodí blahopřejné smsky od kamarádů co tam s nima sedí...není na zabití?

hanula11
11. jún 2010

janettko, chlapi jsou někdy nejhorší drbny na světě 😉 , já mám takovýho "společenskýho" tchána 😀 , ale i ten můj občas vyslepičí co může (naštěstí většinou mívá rozum)

My dnes potkali známýho kamoše v Lídlu, - spíš tatin s Adélkou, já běhala kolem regálů - a Miloš, ten známej prej říká, celej Pepa, taky má modrý oči (malá), a Pepa prej na to a kterej Pepa, já mám hnědý 🙂 😀 . To je zase humor mého manžela. A Adélka má na jednom očku hnědou tečku, už tedy snad čtyři měsíce, no, ještě se to může přeměnit z modra do hněda. Holka - starší - má modrošedý oči po mně a mladej je má hnědý po tatovi. Takže jak to nakonec s očiskama dopadne u nejmladší možná teprv uvidíme.
😅 😵

janettka
11. jún 2010

@hanula11 modré oči se můžou ještě změnit,naše holka má 12 a ta jediná je má takové modrošedé jinak těm starším se to ještě měnilo,takže mají po mě hnedozelené....
no já ho na jednu stranu chápu,on to miminko strašně chtěl...nejdřív jsme vychovávali moje a tvoje děti a pak když mě konečně přemluvil tak to tak dopadlo jak dopadlo...ale tohle si asi vychutná haha jen jsem zvědavá co bude říkat až se posránkuje haha

markiru
11. jún 2010

U nás to byl taky chlap, kdo spěchal s "oznamováním" ( já to chtěla tajit co nejdýl), takže tchýně a švagrová to už věděly ve 12tt, zbytek manželovi rodiny v 15 tt a našim jsme to oznámili až v 18tt... A to mě pořád uháněl, ať už to řeknu v práci, tak jsem to šéfovi oznamovala na začátku 4. měsíce, ten mě ještě pochválil, že mu to říkám takhle včas 😀 ....No, malá se narodila poslední den 6. měsíce...

pet.s
12. jún 2010

uff berušky, tak jsem vás dočetla.Večer jsem u toho usnula.Venku to vypadá nějak zataženě, tak snad se to vybere.Čekám až se vzbudí tatka a jedeme na chatu. Muž s mojí mamkou jedou an houby. Já budu hlídat dědu(tedy mého otce) a budu dělat mzdy.Dneska máme premieru.Budeme tam spát.Děti oznámily, že nebudou v noci doma.
Včera jsem na chatě slavili rok mého synovce.Holky, to je tak překrásné dítě a zlaté. Ten by se měl půjčovat, všem co nechtějí děti.

Pajka no jo s dětmi to je kříž a pořád o ně usilujeme. Však říkám, že příroda je v zájmu zachování lidstva fakt vyčůraná. Víte o kolik méně dětí by bylo, kdyby kojenec a batole měly otrávený pohled puberťáka? 😀 😀 😀

Minka ta jsi pro mě fakt vzor, pobrečíš a jdeš dál. To se mi líbí.
markiru bojím se zeptat, jak to s holčičkou dopadlo.

Janetka u nás taky hádky bud kvůli práci nebo kvůli naší Báře, já se kvůli té jeho nehádám, za to mi ta krasavice inteligentní nestojí.

pajka00
12. jún 2010

ahoj holky,
monci mrzí mě to,ale je fajn,že máš sílu jít dál-co taky zbývá,že? Je to hodně těžké strávit zklamání,ale moc ti držím palce, aby to naporuhé vyšlo🙂
Makiru není-ona zatím "nikoho" takového nemá, pořád s holkama a je to asi opravdu jen ten důvod, že se jí nechce-možná i že by byla pryč od rodiny, navíc by jezdila třeba jen 1x za 14 dní a tenhle nápor ve 14 zvládne asi jen fakt otrlý jedinec...a to ona bohužel není...no nic, je to pryč, je to její život a tak bude aspon doma pod kontrolou🙂
Janet-chlapi jsou drbny neskutečné-mám jich v práci 35 a jen 3 ženské jsme, tak vím, jak to mezi nima chodí-klepny 1.kategorie:)
Tak holky držte se....těhulky opatrně a netěhulky-a\´t se brzy zadaří a všem hezký víkend🙂

martulle
12. jún 2010

ahoj holky,moc vám všem děkuji za podporu a příznivé odpovědi.V pondělí jdu na tu amniocentézu a už z toho strach nemám,beru to jako normální vyšetření.Ještě,že jste tady a umíte dodat odvahu,i když to sami kolikrát nemáte lehké.Včera jsem byla u doktorky,nikoho tam neměla,tak jsem ju poprosila,jestli by si manžel mohl poslechnout srdíčko.Byla ochotná,zapla nám aj ultrazvuk,ukázala co kde je,no byl to pěkný zážitek,muj o tom básnil ještě v noci.Je to jeho první,tak je to pro něho všechno vzácné a nové.Už musím letět,makáme na dvoře a musím vařit ,aby měli chlapi co papkat.Přeji vám holky krásný a pohodový víkend,plný sluníčka a lásky

biancaneve
12. jún 2010

Ahoj Martullka, to sa velmi tesim, ze to beries tak realisticky, fakt to nie je nic hrozne. Uz som na teba myslela, ze ci uz mas po tom, lebo ma zaujima tvoj pocit z toho.. Drzim palce a daj vediet.

moncici
13. jún 2010

ahoj neviete mi poradiť ked mi povedali v piatok že test je negatívny a mam vysadiť lieky do kolko treba čakať kedy dostanem 😉 chcem to skúsiť ečťe raz a ked nie pôjdem na dovolenku a potom uvidím co dal.Dakujem nechce mi zajtra do práce papiere mi lezú krkom ked je vonku pekne a ja tam musim sedieť do 15:30 a dakujem všetkým za všetko velmi mi pomáha že nie som v tom sama a všetkým prajem uspešné tehulkovanie,aj tý´m čo to len čaká

baculiatko40
14. jún 2010

Ahoj moncici, ak si ich doteraz nedostala, mali by dojst do tyzdna po vysadeni liekov... urcite si oddychni na dovolenke, prides na ine myslienky... Drzim palce pri dalsom pokuse! Raz sa to urcite podari vsetkym snazilkam vratane mna 🙂 Hovori sa, ze kym ma zena maternicu, moze donosit dieta! 🙂

moncici
14. jún 2010

už to tu je ale skusim to ešťe raz tento mesiac ,je to len inseminácia aj tebe baculiatko prajem nech sa ti to podarí 😎

aja37
14. jún 2010

Ahojte baby ... dlhsiu dobu som tu nebola. Priznavam bez mucenia, asi sa mi nechcelo citat o vsetkych tych snazeniach, uspechoch a neuspechoch. Moj zivot mi zacinal tak trosku pripadat ako neuspesny a nekonecny beh za nejakym vzdialenym a nepolapitelnym snom ... pripadala som si strasne unavena a stara 😖 Dokonca tak unavena, ze som sa tesila (a vlastne stale tesim) do nemocnice, ze sa vyspim. Nastupujem tam v stredu na laparoskopiu vajcovodov (s predpokladom, ze mi ich asi vezmu) a hysteroskopiu matenice. No nie je to zvratene, tesit sa do nemocnice. Ze to kam som to dopracovala? 😀 😀

Z casu na cas som si vas ale precitala, tak pisem, aby ste vedeli, ze som na vas nezabudla a ze na vas myslim.
Drzte sa baby, dam o sebe vediet, ale asi az v sobotu nejak vecer, lebo vraj v sobotu okolo obeda ma pustia.

Tehotne - odpocivat a uzivat si tehotenstvo 🙂
Cakatelky - hlavne vela pohody a dobrej nalady 🙂 a hlavne to nevzdavajte. Mrknite na mna. 2IUI, 6IVF a furt zijem 😀

Ty brdo, som zistila, ze ked treba radit inemu, tak som mudra jak radio, ale u mna samej sa mi to nejak nedari
😉

pajka00
14. jún 2010

Aja ahoj-obdivuju tvoje odhodlnání a že to tak všechno zvládáš-ono taky co jiného člověku zbývá,že?Život se dá prožít i jinak než trápením se jednou věcí stále dokola...Abych pravdu řekla-já jsem expert na radění druhým....umím to skvěle a vždycky všem umím poradit správně a hlavně vím, co jim poradit-ale sobě jsem měla problém-hlavně otevřít oči🙂Tak už to bohužel bývá.
Přeju ti, ať se operace podaří a všechno dobře dopadne!Ať máš pořád takové nadšení a jsem ráda, že jsi se ozvala🙂

ankava
14. jún 2010

Ahoj všem,
je mi moc líto, kolik smutných zpráv jsem četla, ale pořád doufám, že se počet maminek ještě pořádně rozroste.

já dnes byla na prvotrimestrálním screeningu. Opět jsem tam šla jak na porážku s obavou, jestli mimiko pořád roste. JOOOO 🙂 🙂 miminko má všechno, co má mít, je 7,5 cm dlouhé, srdíčko mu bije jako o závod, šíjové pojasnění je 1,9 a doktror říkal, že máme krásné miminko. To sice říká asi všem, ale i tak jsem tam skoro plakala. Výsledky krve budou za týden, ale ty snad to dopadne dobře, když ten UTZ je úplně bez problémů. Určitě mě budou zvát na genetickou konzultaci kvůli věku a dál se uvidí. Ale i tak jsem šťastná. Vstoupila jsem do druhého trimestru 🙂 🙂 a snad už budu trochu klidnější.
Byla jsem tak vyplašená, že jsem si ani neřekla o fotku, takže abych nepřerušila vývoj mého těhu, tak přikládám fotku bříška.

ajo, pajko... i já umím každému poradit... a sama jsem to kolikrát vedla ani nevím jak

ajo, jsi obdivuhodná, jak to celé zvládáš a pořád ještě nejsi v blázinci... za to tě musí nakonec nahoře odměnit... doufám, že brzy 🙂

pet.s
14. jún 2010

ahojky holčičky..teda tady je smutno...chjo. 😒

ankava..jojo tenhle pocit znám..já jedu zítra do gennetu na další UZ.Jenom kontrolní, tak uvidíme. 😒
Už začínám pomalu nakupovat věcičky, sice se ještě bojím koupit nějaké velké věci u oblečení neodolám.Mám to ve fotáku. Později dám do alba.

markiru
14. jún 2010

Ahoj, jen jsem nakoukla, u nás se nic neděje...

Aja, taky tě moc obdivuju, že se nevzdáváš... Moc bych ti přála, aby se už miminko podařilo.... Se ale divím, že tě doktoři posílají na laparoskopii až teď.... Jedna moje bývalá spolužačka, chtěla jít na IVF, ale nejdřív ji dělali laparoskopii, aby se vědělo co a jak, přitom ji odstranili myom v děloze a ona pak otěhotněla přirozeně, takže IVF už nestihla... Taková banalita bránila v otěhotnění...

ankava, gratulju!!!.... a ať dobře dopadne i ten zbytek screeingu... 😉 ...A určitě to doktor neříká každýmu, jsem taky z utz poznala, že mám krásný miminko... 😎 a tchýně zase poznalam že jí je malá podobná 😀, když jsem ji ukazovala fotku z utz v 11tt+2... 🙂

pajka, já spíš myslela, jestli tam není "někdo", s kým třeba dcerka nevychází (soudím tak podle sebe, vzpomněla jsem jak mě jeden profesor na střední zezačátku dost dusil.... taky se mě tam pak moc nelíbilo) ....anebo, že na té druhé škole má kamarádky, kvůli kterým tam chce být.... A taky docela chápu, že nechce být na internátu, z toho já měla v 15 fobii. No, v 17 už jsem si docela uměla představit, že bych byla na intru....

baculiatko40
15. jún 2010

Aja37 mas moj velky obdiv a aj vsetky zienky, ktore sa nevzdavaju, citam vasu temu od zaciatku, prezivam s vami vase pribehy (pomaha mi uz len citat o vas) a velmi vam drzim palce! Tiez sa len tak nemienim vzdat. Mam 40, zatial ziadne deticky, ale pevne verim, ze sa nam to s partnerom podari v blizkej buducnosti a budeme rodicia. Nam sa to uz podarilo pri druhom IVF, ale babatko to v 8.tyzdni nevydrzalo... davam sa dohromady po MA. Uz len cakam, ked mi skonci sestonedelie a hura znova do toho! xxx

pajka00
15. jún 2010

ahoj holky, markiru možné je úplně všechno-s puboškama nikdy nevíš...ale profesory poznat nestačila-ještě se neučí-až od září....prostě se jí tam něco nelíbilo nebo se jí tak hrozně nechtělo odcházet od kamarádek a kolektivu co mají ve sportu tady nebo intr....fakt nevím...v každém případě bude studovat tady-když si to zařídila-má to mít...už ji trápit ani sebe nebudu. Rozmyslela si to za minutu 12...
Baculiatko tak držím palce, ať to tentokrát vyjde🙂Je to smutné, když si to tak v počátku mimčo rozmyslí, ty jsi natěšená a pak nic-taky jsem to zažila, tak vím, jaké to je....o to hezčí je pak další úspěch, kdy se zahákne drápkem a zůstane až do konce...doufám🙂 Zatím je všechno skvělé a přála bych vám všem, které se pokoušíte, abyste se nakazily těhu bacilama a taky se dočkaly...

ankava
15. jún 2010

Zdravím všechny 🙂 🙂

baculiatko, držím palečky, aby to mimčo příště dotáhlo až do kolébky, já MA zažila vloni dvakrát po přirozeném otěhotnění a nikomu bych to nepřála, to jak jsem se strašně těšila a pak ten šok. Já zatím taky děti nemám, o to víc mám strach, aby tohle moje těhotenství dopadlo dobře. Určitě se do toho pusťte hned po třech měsících a dobře to dopadne. Je vidět, že to jde, jen jste měli zrovna smůlu a tu už příště mít nebudete.

veruncik
15. jún 2010

Ahoj,

Ajo - budu Ti držet ve středu palečky, aby jsi zas byla o krok blíže k našemu cíli!! 🙂

Občas si prolétnu, co je nového, ale nějak mě to všechno stresuje, takže se snažím koníka omezit, i když jak vidíte, se mi to zas moc nedaří....Nějak se stále nemůžu dostat do pohody, ale to je tím, že se mi stále nedaří. Hodnoty se mi zhoršily, takže ani na stimulaci nemůžu jít, takže takový začarovaný kruh ☹ Snad někdy se to zlepší.....Kéž by!

Anka, pets, pajka a dalším těhulkám - gratuluji k dalšímu přiblížení k vytouženému miminku 🙂 A nám ostatním ať se to konečně podaří!! Moc bych si to přála!!! Ach jo...

pajka00
15. jún 2010

Veru ahoj....moc mě mrzí, že se ti nedaří, protože je to ubíjející-to chápu. Ale určitě se to povede, musíš tomu věřit. Důležité je se k tomu neupínat, protože je jasné, že psychika hodně ovlivní-ale poruč si,že? Není to tak lehké-já to znám. Tak držím moc palce, aby se co nejdřív organismus dal do pořádku a tys na to mohla naběhnout a zadařilo se🙂

jesterka001
15. jún 2010

Ahoj holky, tak jukám jak se máte 🙂 Myslím na vás, těhulky i snažilky každým dnem 🙂
Mě už se blíží svatba, - příští středu. Přípravy vrcholí...... a já mám hlavu jako pátrací balon, abych na nic nezapomněla 😀 Tak si na mě když tak vzpomeňte 😉

janettka
15. jún 2010

ahojík holky trošku sluníčka do této diskuze!!!Já se taky furt bojím,jsem v tom týdnu kdy to vždycky začalo jít z kopce,ale rozhodla jsem se že nebudu na to myslet a budu si užívat toho těhotenství...manžel září jako sluníčko,snesl by mi modré z nebe tak proč si to nevychutnat,že

ankava
15. jún 2010

janettko, určitě na to nemysli, vždyť v pátek bylo vše OK, tak proč by v úterý ne???
Já jsem se rozhodla se taky nestresovat z toho, jak dopadne ta krev. Tak jsem si dneska koupila těhu kraťásky a novou podprdu- momentálně velikost 70F- a je mi dobře, hned jsem se informovala, jaké je v sedmdesátce ještě velikost a paní mě ujistila, že až H, takže ještě dvě čísla můžu dát 😀 😀 😀

ještěrka, užívej si těch příprav, pak řekneš ano, sníš polívku a bude po svatbě.... to před tím musí být skvělé 🙂 🙂

holky těhu i netěhu držte se a nevzdávejte

janettka
15. jún 2010

@ankava jo já jsem taky dneska už koukala na nějaké těhu elasťáky,nějak mě tlačí pas...našla jsem si na mimibazaru celkem levné,ale pak jsem zjistila,že je to ten chlápek co mi dodal včera tuniky co jsem si objednala a zaplatila před víc jak měsícem tak nevím nevím jestli to mám risknout...mám spíš chuť mu napsat blbé hodnocení

macek28
15. jún 2010

Ahoj holky!Jdu pogratulovat novým těhulím a netěhulím přeji brzkou změnu nastavení.

@janettka ,já mám od jednoho na MMB objednané také tuniky,už jsem zaplatila a zatím nedošly.Můžeš mi napsat jeho ID?Díky.

baculiatko40
16. jún 2010

Ahoj zienky! Pajka00, ankava - dakujem vam za podporu. Veru bol to pre nas sok, ked mi zistili na UTZ, ze babatko sa prestalo vyvijat! O to viac, ze mam tu partiu 6 kamaratok a z nich dve mali prednedavnom MA (pocali prirodzene) a ja som bola uz tretia zo siedmich, ktorej sa to stalo. Ale pochopila som, ze je to vyber prirody, vacsinou chromozomalne poskodenie a tiez viem, ze to nie je moja chyba ani nikoho ineho. To iste sa deje aj pri prirodzenom pocati nielen pri IVF. Pozitivum je, ze vieme tymto sposobom otehotniet 🙂 Samozrejme, ze mi je to luto, ale uz som OK a uz som vzrusena, ze pojdem do dalsieho IVF 🙂 🙂 Uz som to chytila od Aji37 😀 tesim sa na odbery, UTZ, injekcie hormonov, odber a ET... no cely ten kolotoc 🙂
Vsetkym snazilkam aj buducim mamickam drzim palce ... aj na nohach!

ankava
16. jún 2010

ahoj,
@janettka, já od těhle velko-dodavatelů (hlavně z Polska) na MMB a aukru moc ráda nenakupuju, jednou jsem se taky spálila a od té doby si dávám pozor. Navíc já mám tak pitomou figuru, že si stejně musím všechno vyzkoušet. Takže pro hadry raději vyrazím do obchodu. Ale s těmi džínami jsem to riskla, jsou od nějaké normální maminy a jsou za dvě kilča,takže i kdyby mi nebyly, tak to unesu.
Včera jsem se byla taky podívat v obchodě s těhuhadrama, ale je to tak nehorázně drahé, že si na něco nového asi nechám zajít chuť. Abych vyplázla přes tisícovku za džíny, to se mi moc nechce.
jak je ti? Už pořád dobře?
Mě je teď blbě každý večer- je to takové mezi blbě a pálením žáhy.

baculiatko, je moc dobře, že se takhle těšíš, tak ať na to zase brzy vlítnete 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre