Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
19. nov 2008

to jo. tak jestli máš zhubnout ty tak co by asi řekla mě. vím z mého okolí,že jsou i 120kg které bez problémů otěhotní aporodí zdravé dítě.jsou to jen kecy.

madla28
19. nov 2008

Yanny já nemám depku, já ráno byla šťasnej člověk. Vstala jsem, šla na záchod, zjistila MS, zavolala do Brna a šla v klidu do práce. No a tam jsem byla v klidu tak do desíti, než se přihnala švagrová. Vím, že je to kráva závistivá, ale co mi dneska řekla, tak to jsem teda nečekala. Je jí 46 a je to tak dva roky, co se taky snažila o dítě a přitom dvě má. No ale já je asi mít nesmím, protože by na ně neměl kdo makat.

ast
19. nov 2008

Yanny, prosím, na co ej Diprophos? Ty trpíš nějakou alergií? Nebo ne? Děkuji-já bych se taky na to přeptala.

yanny
19. nov 2008

Tak kde jste kdo????
Zítra si budu dělat inventuru, toho mého mamonu hormonu.
Už jste zase všichni v čudu 🙂

bigrendy
20. nov 2008

Ahoj holky 😀

yanny
20. nov 2008

Ahoj kde jste kdo???

yanny
20. nov 2008

Jo Ast mám nějakou potravinovou alergii, na lepek a ještě na něco a nikdo neví na co.

yanny
20. nov 2008

Holky tak koukněte co jsm vše nakoupila, ani nevím na co něco je??? tak snad mi poradíte. 🙂

Agolutin 5 lahviček, asi k ničemu, dali mi to k ostatnímu.
Syneral 52 dávek, také navím na co?????
Orgalutran 5 kusů, také moc nevím na co ????

Centrotide 2 ks
Prergnyl 3 kusy po 5000 iu
Puregon 350 iu
Gonal 2025 iu
Menopur 825 iu
Tak mám 3200 iu FSH tak to by mi snad mělo stačit, z toho 675 je lehce prošlé, tak ho v nejhorším nepoužiju.

Tak běžím a večer mi napište!!!!

zaenab
20. nov 2008

Ahoj, tak jsem se dnes v Brně sešla s Madlou, udělaly jsme si malé setkání u kávičky 😵
Teda, tak mladě vypadající 40 jsem už dlouho (vlastně asi nikdy) neviděla, spletla bych si ji se studentkou 🙂

Tak jsem ráda, že někoho už znám osobně, bylo to moc fajn.

Yanny, ty jsi doslova vyzbrojená!
Na kecy té doktorky nehleď, fakt mi to připadá jako závist. Navíc statisticky vzato, pokud by člověk ty finance měl neomezené, jednou se IVF nebo jiná metoda prostě podařit musí (teda pokud ti není 60 😀 )

madla28
20. nov 2008

Holky, ale Zaenab zapoměla napsat, že jsme tam byli studentky dvě. Ona tak totiž vypadá také.
Zaenab já ti řekla, že mi je 42, ale 29.12 mě už bude 43 a to je za chviličku. Je to hnus.

madla28
20. nov 2008

Jinak jsem začala dneska stimulovat. Mám prednison, 300m.j. fostimonu a 0,1 decapeptylu na den a ještě na mě čeká v lednici pregnyl, ale ten budu píchat a později.

zaenab
20. nov 2008

🙂 🙂 🙂 🙂

To je bezva, budeme si tu psát komplimenty, dobře se to čte 😀 😀 😀

Madli, to si všechno budeš píchat? Pro mě hororová představa...
Jinak moc držím pěsti, mimčo už někde na obláčku čeká...

madla28
20. nov 2008

Není to tak hrozný, jedna injekce do zadku a jedna na břichu do špeku.

zaenab
20. nov 2008

Do jakýho špeku? 😀

Jdu si dělat večeři, konečně mi začalo normálně chutnat, tak jdu dělat zapékané lasagne, nějak jsem na ně dostala chuť . Ten můj se za hodinu vrátí z bowlingu, tak ho překvapím 🙂

madla28
20. nov 2008

Tak to budeš těhu. Vlastně už jsi.

zaenab
20. nov 2008

🙂

madla28
20. nov 2008

V létě jsem měla ještě o deset kilo méně. Teď jsem hrozná a nemám co na sebe. V chodbě mám připravený 4 bedny od banánů hadrů co už neobleču.

zaenab
20. nov 2008

To bude dobrý, teď je stejně devět měsíců nebudeš potřebovat a pak jako když je najdeš 🙂

madla28
20. nov 2008

Jo já je ještě nevyhodím, jen je přestěhuju k mámě na půdu.

yanny
20. nov 2008

Ahojte,
I já mám plnou půdu hadrů co neobléknu, ale navyhazuju je co kdyby 🙂
Madlo a na co je ten decapeptyl???

zaenab
20. nov 2008

Ahoj Yanny, jak se máš?
Já jsem se totálně přejedla, tohle už dlouho nepamatuju: udělala jsem skvělé lasagne, k tomu okurkový salát a navrch ještě zmrzlinu (miláček donesl Haegen-Daasz, to sušenkovo-karamelové, mňam), 3/4 kyblíku 😅

yanny
20. nov 2008

No tak já si, skoro jako pokaždé, jím rejžiku a tentokrát s pangasem. Řekla jse si , že kvuli těhu, budu jíst jen rýži s rybou či prsíčkama.
No jestli to vydržím, nevím, ale asi na to závisí mé těhu.
Neuškodí mi to protože, já mám holky navíc 15 kg.
Asi taky vypadám dost mladě, tak kdo nezná muj rok narození, tak se nediví, že bych ráda mimi.
Ale jsem mohutná, no spíš už tlustá.
Měřím skoro 175 a už vážím 90 kilo, to je hrůza co!!!!!! 😠

yanny
20. nov 2008

Zítra jedu do těch Varů, Ještě koukám na ČT 1, ale tomu Ransdorfovi, byl dala pěstí.

yanny
20. nov 2008

Na té male fotce mám 75 kilo, je to foto ze svatby - z druhé 🙂 🙂

zaenab
20. nov 2008

Můžu se s tou pěstí přidat? Já bych ho i kopla.... 😝

No jasně, že vypadáš mladě, to my všechny tady, protože se udržujeme, myslíme pozitivně a protože mlaději vypadáme, tak máme taky ve skvělém stavu vajíčka a všechno kolem toho. Já to mám dokonce potvrzené z kliniky, že je můj biolog. věk nižší o 9 let.

Yanny, ten pangas je skvělý, já ho vždycky koupím hodně v Makru - jen to šupnu do trouby, minulý týden jsem ho dělala s citronem (kůrou) a petrželkou a bylo to moc dobrý, jen jsem ho pak bohužel ze sebe rychle dostala (po těch hormonech). Teď už je to dobrý, tak díky za tip, co bych si mohla udělat zítra.

yanny
20. nov 2008

No já ho miluju, toho Pangase 🙂
V Makru nakoupím 5 kilo a mám ho určitš dvakrát týdně???
S ním se mi dobře dietí.

zaenab
20. nov 2008

No, rybu mám i častěji, ale já se víc stravuju mimo domov a když doma něco dělám, tak je to buď něco superrychlého, nebo čas od času naopak něco hodně speciálního (prostě když se mi chce relaxovat u nějaké specialitky).
Taky kupuju toho pětikilového a chutná mi, pokaždé na to vrazím jinou zeleninu nebo koření a je to. K tomu speciální arabskou úpravu rýže (půlku zrníček osmažit do růžova, pak spojit se zbytkem a v silném vývaru vařit normálně). Ale na čem ujíždím, jsou kromě mořských plodů čerstvé steaky z tuňáka. Až tak často je nemají, tak když je já nebo přítel vidíme, vždycky si je vezmeme. Jsou hotové za 5 min. a je to fakt lahůdka, navíc zdravá.

yanny
20. nov 2008

Na tuňékové a lososové stejky chodím do restaurace, já s mojí dietou můžu v restauračce jen stejky na roštu, na sucho.

Jinak si v restauraci dávám zeleninu na 100 způsobů a mandličky.

Tak jakse cítíš Zanýýý, už se něco děje v bříšku???? 🙂

zaenab
20. nov 2008

Uáá, mandličky, uzený...

No nic 😀

V bříšku se nic neděje - nic necítím, nic mě nebolí, jediný, co mě trochu zlobí je silná rýma, byla jsem kvůli ní dva dny doma a až dnes jsem vylezla, abych se viděla s Madlou. Tak nevím, ale testnu se až ve čtvrtek.

madla28
20. nov 2008

Yanny ten decapeptyl je asi na stimulaci, mám krátký protokol, ale je prý agresivnější a je po něm víc vajíček, tak uvidím, jak budu reagovat. Na kontrolu jedu v úterý.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre