Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
4. dec 2008

Yanny na krev jedu 16.12 a ceny máš v IP.

madla28
4. dec 2008

Taky jsem ráda, že po transferu jsem musela dvě hodiny zůstat ležet na lehátku a ne jako v Repromedě, kde ti to na koze dali a pak jsi slezla a šla si vedle do místnosti na 5 minut lehnout a dost.

zaenab
4. dec 2008

Madli přeju mimískům to nejlepší prostředí a ať se jim u tebe tak moc líbí, že se budou celých 9 měsíců hezky připravovat na svět 😵

Danano, vítej !!!

Já jsem jinak pořád nedostala MS, už jsem z toho trochu nervózní, ale v neděli přijedu a hned v pondělí volám Dr, co to znamená. Myslím si, že bych měla vysadit hormony, ale zatím to beru tak, jak mi bylo řečeno.

Holky, jájsem se tu jinak slušně rozjedla, ale to ve Francii ani jinak nejde. Už se docela těším na kloidnější režim doma 😀

madla28
5. dec 2008

Jo a koupila jsem si na trnsfer spací triko s nápisem BUĎ V POHODĚ a byla jsem v pohodě.
Zaenab a rybičky byly taky se mnou.

rebekka
5. dec 2008

Ahoj holky, jsem tu nová, můžu se přidat ? Trochu jsem se bála se přihlásit, je mi už 45, a nedávno jsme se začali pokoušet o miminko

labus
5. dec 2008

ahoj REBEKKA vitaj skušate prirodzene alebo IVF?

rebekka
5. dec 2008

Zatím přirozeně, ale moc šancí tomu nedávám, "nedávno" je asi 5 měsíců a pořád nic, a roky utíkají ...Už jsem zase o půl roku starší

labus
5. dec 2008

a mrchu mávaš pravidelne? nebola si u svojho gzn. lekára yvzknu trochu pomoct ked to ide prirodyene nasadit nejake liečikz abz pomohli trošku 😉

madla28
5. dec 2008

Ahoj Rebekka to je dobře, že se k nám přidáš, aspoň už tu nebudu nejstarší.

rebekka
5. dec 2008

Mrchu mám pravidelně, kupodivu, ovulaci taky , a přesto nic, asi už jsou ty vajíčka starý..Jestli se to nepovede do ledna, nebudu čekat a pujdu na IVF. Nadějí mě naplnila ta Basiková, ta je můj ročník..

labus
5. dec 2008

Rebeka nádej je vždy tak neboj
ahj Madli

madla28
5. dec 2008

Ahoj Labus jak je?

labus
5. dec 2008

Ja sa mám fajn čakám na januar-leden a uvažujem či yareagujem na ten Clostilbegyn ked pri riadnej stimulke som mala len tri oocyty a ty ako sa cítiš?

madla28
5. dec 2008

Já docela dobře, jen tak polehávám. Ještě dneska to vydržím a zítra už někam vyrazím.

madla28
5. dec 2008

Těch 12 dní bude dlouhých, ale myslím, že nejsem tak nervní jako u prvního IVF. A nebo to ještě přijde.

labus
5. dec 2008

Madli tažko je to radit ja tiež dufam,že nebudem taká nervozna ako pri prvom IVF ale ako to docielit neviem

bigrendy
5. dec 2008

Ahoj holky. tak konečně doma z práce.
Rebekka vítám tě mezi námi. 🙂
Madlo nebojto uteče. jenom 12dní. 🙂 a to co se dovíš stojí za to ne??????????????

madla28
5. dec 2008

Doufám, že to bude stát za to. Byla by to nejlepší zpráva v mém životě, na kterou čekám 25 let.

bigrendy
5. dec 2008

Tak to je jasný . bude pozitivní. 😉 moc Ti to přeju je to nejkrásnější období a všechny by jsme to měly prožít

yanny
5. dec 2008

Madlo válej se válej 🙂
Rebeka ahoj, ta to fajn, že si sem trefila 🙂

Holčičky, já beru ty antibiotika a najednou se mi tak ulevilo, ty chlámky jsou asi pěkný kur...y.
Musely mě pěkně devastovat, únava pryč, zamlžený mozek už je na tom také najednou lépe, nezadýchávám se,má spoustu elánu, chuť na sex a je mi prostě hej.

yanny
5. dec 2008

Tak nikde nikdo, jdu spikat.

bigrendy
5. dec 2008

Yanny tak to je super,že antibiotika takhle pomáhají 🙂

yanny
6. dec 2008

Doré ráno,
co děláte????
Já s paní ukrajinkou uklízím, tak jsem na to zvědavá kolik mě to bude stát.

bigrendy
6. dec 2008

ahoj Yanny. já mám jediný víkend volný . tak uklízím a nevím co dřív. dej vědět kolik jsi platila. 😀

madla28
6. dec 2008

Tak to já nedělám nic. Trochu jsem vygruntovala ve středu a teď na to kašlu.

madla28
6. dec 2008

Letos mám i barborku, tak jsem zvědavá jestli mi vykvete a já se do roka vdám.

bigrendy
6. dec 2008

Madlo ty nedělej nic. aspon pár dní odpočívej. 🙂

yanny
6. dec 2008

Madlo odpočívej až do //.
Paní tady byla i s manželem, skončili v pět. Nechtěli si říct o korunky, ať jim dám co chci.
Tak jsem jim dala litr. Ještě jsem jim dobře uvařila, pánovi piva a paní dobré vínečko.
A mám uklizeno!!!!!! jsou to dříči. My totiž máme skoro jako 11 plus 2. Tak si docela mákli.

madla28
6. dec 2008

Tak to je supr, to bych si nechala uklidit taky. Moje 1+1 😀 😀 😀 😀 😀

rebekka
6. dec 2008

Ahoj holky, děkuju za pěkný přivítání ! Ve čtvrtek jsem měla ovulku podle BT, tak teď nastane nekonečných 14 dní, ty jsou vždycky delší než ty do ovulky.. Tak na to budu čekat s Vámi. Hned je mi líp !!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre