Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ast
28. dec 2008

Holky prosím vás-berete některá při přípravě na transfer embryí léky na prokrvení děložní sliznice? Já bych potřebovala vědět, jaké se používají. Leden se blíží a já začínám shánět informace...Díky vám a moc zdravím.

labus
28. dec 2008

ahoj Ast no ja som nebrala nič lebo som to nepotrebovala ale dočítala som sa že kočkám niektorým pomáhalo jesj čilli papričky a niekde som videla link na kajanske korenie to su vlastne tie papričky v tabletkách

labus
28. dec 2008

Ast nahladaj si na strane 2 temu recept na uspešnu plodnost tam sa toho dočíteš vela a tam je aj kopec odkazov a asi tam aj na to kajenske korenie

xtehulka
28. dec 2008

ahojte nova www o tehu www.tehotenstviaz.cz

yanny
28. dec 2008

Ahojte kočky 🙂
Ast a do jakého caru se chystáš?????
Co tady máme za novou xtěhulku???
Labus, já dnes zase necvičila, tak ještě se pokusím odpoledne.
A cvičíš to na zemi, či na posteli????

labus
28. dec 2008

ahoj Yanny cvičím na zemi na karimatke
AST ozaj do ake caru ideš?ja do REPROFITU
XTEHULKA AHOJ

ast
28. dec 2008

Holky -jdu do fakult. nemocnice Brno. Uživaly jste některá ty papričky? Děkuji Xtehulko za tip na www, ale nenašla jsem tam ty papričky. Snad se dají sehnat. Zdravím a držte se. Ast

labus
28. dec 2008

AST nájdeš to na www.sanopa.cyberio.sk a v zozname nájdi kajenske korenie a klikni nan tam to nájdeš 😉

madla28
28. dec 2008

Ast já taky chodím do fakultní Brno.

madla28
28. dec 2008

Ahoj holky.

labus
28. dec 2008

ahoj Madluš 😉

ast
28. dec 2008

Diky za za ten tip na koření. Už jste to některá zkusily?

bigrendy
28. dec 2008

Ahoj holky 😀 koukám,že se krásně připravujete.

ast
28. dec 2008

Ano Bigrendy-jak vidiíš, připravujeme se-cvičíme a dáváme si papričky 🙂

yanny
29. dec 2008

Ahojte,
dnes jsem v pojišťovně pojiťovala, jak o závod. Se ty chlapy zbláznili, pojišťovala jsem jim, vše co měli doma nepojiťěné 😀

Holky já ještě žádné papričky nepapala 😀 Musím????? 😕 Jestli ano, tak kde, že se to sežene???? 😲

ast
29. dec 2008

Ahoj holky, já se ptala na ty papričky v lékárně, ale lékárnice si myslí, že to prokrvuje jen zažívací trakt... ☹ Tak nevím... když tak se zeptejte doktora. Abych pravdu řekla, je mi nějak divně... Tak vám pošlu fór, ať se zasmějem, jo? Ale je mi smutno holky dneska nějak... ☹ ☹ ☹
Tak ten fór:
Bylo nebylo, jednoho bílého dne švadlenka šila u řeky a z ničeho nic její náprstek spadl do vody…. Vykřikla... a najednou se objevil Bůh a zeptal se:
"Proč pláčeš, moje dítě?"
"Můj náprstek spadl do vody! Potřebuji ho, abych mohla pomoci manželovi uživit rodinu…."
Bůh neváhal, ponořil svoji ruku do vody a vytáhl náprstek zdobený safíry….

"Je toto tvůj náprstek?" zeptal se Bůh.
A švadlenka odpověděla: "Ne, Bože…."

Tak Bůh vnořil ruku zpět do vody a vytáhl zlatý náprstek bohatě zdobený rubíny….

"Je toto tvůj náprstek?" tázal se.
"Ne," pravila švadlenka….

Bůh znovu ponořil ruku do vody a vytáhl kožený náprstek….

"Je tohle tvůj náprstek?" Zeptal se Bůh….
Švadlenka konečně pravila: "ANO."
Bůh byl potěšen švadlenčinou poctivostí a dal jí všechny tři náprstky. … Švadlenka šla domů přešťastná. …

O několik let později šla švadlenka s manželem na procházku kolem řeky. Vtom muž uklouzl a zmizel pod hladinou…. Švadlenka zoufale křičela a Bůh se znovu objevil. "Proč pláčeš, má dcero?";
"Můj muž spadl do vody, pomoz nám..."

Bůh šel pod vodu a vytáhl George Clooneyho…..
"Je tohle tvůj manžel?" optal se Bůh.

"ANO!"
Švadlenka vykřikla….
Bůh se rozzlobil. …
"LŽEŠ, TO NENÍ PRAVDA….!"
Švadlenka odpověděla.
"Oh, prosím odpusť mi, Bože…. To je nedorozumění…. Víš, kdybych řekla NE Georgi Clooneymu, přišel bys potom s Bradem Pittem…."

"Potom bych řekla NE jemu, a pak bys přišel s mým manželem…. Tomu bych řekla ANO a pak bys mi dal všechny tři… Nemám už na to léta, abych se postarala o všechny tři muže, a proto jsem řekla ANO Georgovi….."

No a tak jí ho Bůh nechal...

yanny
29. dec 2008

😀 😀 😀 😀
Dobrý

yanny
30. dec 2008

Pauzujete????

ast
30. dec 2008

Ahoj, byla jsem shánět podložku na cvičení a objednat se na masáže. Mám pocit, že všechno, co dělám, se vztahuje jen k jedné věci...

yanny
30. dec 2008

Co budete dělat na silvestra????

ast
30. dec 2008

Já tedy posedím u nealka. Protože mě čeká v lednu transfer, nemám na nic myšlenky.

labus
31. dec 2008

ajo kočky ja mám seknutu krčnu chrbticu a riadne beriem lieky aj infuzky som dostala chodím na rehabilitáciu .Stimulku budem musiet odložit tak sa držte a hlavne vám budem držat palce občas mrknem ale už tu nebudem tolko vysedávat lebo podla mna aj to mi nepridalo.
Yanny takže ja sedím doma pri telke s liekmií na Silvestra -pekne sa zabavte aj za mna

yanny
31. dec 2008

Tak pěkného silvestra, já budu pracovat ve svém baru, všichni chtěli volno, tak jsem si řekla, mám sedět doma a nebo být v baru za korunky, no mamon vyhrál.
Tak čau brzy.

ast
31. dec 2008

Taky hezkýho Silvestra. A ať je nás v novém roce víc.

labus
31. dec 2008

kočky takže ja vám želám štastný a hlavne plodný NOVY ROK kopec zdravíčka,lásky a vytužene mimi

ast
1. jan 2009

Ahoj holky, tak ať se nám letos daří. Mám pocit, že nás letos čeká něco dobrého.

yanny
2. jan 2009

Ahojte kočky.
už jsem se na vás moc těšila, dnes jsem celý den odpočívala 😉
A koukám, že mám, jen 2 práška HA, tak se mi to fakt blíží a už mám zase strach.
Stále jím ty antibiotika - tetracyklínové, a nevím jestli je můžu brát i u srtimulace, ale dělají mi moc dobře, tak se mi nechce je vynechávat.
Zatím

labus
3. jan 2009

yanny na tie antibiotika sa radšej spítaj zavolaj do caru su silne tak si to over a držím palce už sa to tebe aj Ast kráti

yanny
3. jan 2009

Labus, kdyby mi už nebylo tolik a mužíčkovi, bude za týden 50 sát. Tak bych to mimi, zase ještě odložila, ale už asi fakt nemůžu nic odkládat, ani o měsíc 🙂

labus
3. jan 2009

Yanny ja ti verím ,ale aspon sa spýtaj lekára. A do kedy máš ešte brat tie antibiotiká? Len do stimulky,alebo dlhšie?
Rendy čo máš nové?kedy ideš k lekárovy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre