Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
14. jan 2009

Hmmm, ten Prednison je pěkný svinstvo, já měla po něm tváře jak dva melouny. Ani jsem se v zrcadle nepoznávala.

ast
14. jan 2009

To já raději přejdu ulici, když vidím známý. Vypadám hrozně. Ale zase to jde do týdne po vysazení dost dolů

bigrendy
14. jan 2009

Ahoj . Aničko moc gratuluju k hočičce. 🙂

zaenab
14. jan 2009

Ahoj holky, já se směju, když si představím Madlu s papouchem v dece v náručí. Já tak blbnu s křečkem, při cestách ho vozím našim, do auta ho nesu zabalenýho v dece a je to docela sranda.
Já mám zase pozitivní ovu test, včera tam byla slabá čárka, dnes silná, tak od zítřka jdu bez hormonů na věc 🙂

labus
15. jan 2009

Rendy? Tak čo máš nové?
Zaenab len sa pekne snažte 😉 😀

zaenab
15. jan 2009

Jojo, snažíme se, ale v čase, kdy máme jeden společenský večer za druhým, je to těžké. Už týden se vracíme v noci totálně přejezení, to je pak těžké 😀 Dnes máme zase nějakou recepci a zítra večeři s politiky. Nojo, kdyžtak budeme mít tlusté mimino 😀 😀 😀

Rendy, tak copak je?

Holky, nebudete některá v blízké budoucnosti v Brně? Ráda bych s některou pokecala u kávičky???
Yanny, co maturiťák?

yanny
15. jan 2009

Čus holky,
maturák se fakt povedl, ale zapomněla jsem se vyfotit s holčičkou a to mě mrzí, měla krásné šaty z půjčovny.
Rendy, tak jak to vlastně je s tebou????
Holky já furt píchám 300 gonal a jeden decapeptyl a zítra jedu na ultrazvuk.
Teče, nebo spíš táhne se ze mně šlem, že jsem to nikdy nazažila. Tak doufám, že už nemůžu mít ovulku.
Zannýý, můsíš se snažit, nebo dopadneš jako já, že raději jdu na IVF, taky jsem vždy unavená jako pes.

zaenab
15. jan 2009

😀 Yanny ty umíš rozesmát 😀

Beru si to k srdci 😉

ast
15. jan 2009

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na ultrazvku-mám sliznici 11 - a jdu za týden na transfer. Docela to jde 😎 Takže ještě týden napětí a pak ještě dva týdny k tomu. Budete se mnou? Zatím a držmě si palce!

sabas
15. jan 2009

Ahoj všem holkám. Ráda bych se i já k vám připojila, ať je nás víc. Jak vás občas čtu, myslím si, že jsem z vás nejstarší, neboť jsem stejný ročník jako Bára Basiková. Ale mám pro nás všechny jednu hodně dobrou zprávu : když jsem ještě bydlela a pracovala v Praze, moje bývalá kolegyně, majíc už dospělého syna, spontálně otěhotněla ve 46 letech. Donosila a porodila zdravého chlapečka.

yanny
15. jan 2009

No tak to je dobře, Sabas.
A taky s náma budeš těhotnět????,
Ast to se asi sejdem.
A sliznici máš ukázkovou, to se ses dobře snažila 🙂 🙂
Já jdu na noční a zítra jedu nevyspalá do těch Varů, tak si na mě vzpomeňte.

ast
15. jan 2009

sabas, díky za dobré zprávy. Snad budeme mít stejné štěstí. Basikové to moc přeju. Doufám, že nás bude takových víc.

bigrendy
15. jan 2009

Ahoj holky. mimi se nekoná. po dvou měsících jsem to dostala. a jsem ráda. jsem jak balon. brala jsem přes půl roku prednison. všechny léky jsem vysadila. dám si půl roku pauzu.musím něco schodit. po těch lékách se mě strašně změnila postava. budu se plně věnovat práci. s Novým rokem jsem začala být vedoucí prodejny. 😀

ast
16. jan 2009

Ahoj holky, tak mám asi týden do transferu, už mám seznam úklidu, všeho co mám vyřídit a děsím se toho. Už se můžu těšit, jak budu po transferu ležet. Hlavně Yanny-teď nesmíme nastydnout. Je dost chřipek, tak se opatruj. Já chodím se třema vrstvama oblečení a v čepici, abych neměla ani rýmu. Ahoj-dnes tu budu až tak po desáté večer.

ast
16. jan 2009

Jo holky, dočetla jsem se v odborné knize (jmenuje se Maminkou ve čtyřiceti?-autoři gynekologové Biermann,Raben), že se doporučuje hodně horkých polévek! Takže já budu dlabat nejméně dvě horké polévky denně.

madla28
16. jan 2009

Ast já tu knihu mám taky, ale nějak jsem pořád na začátku. Budu se muset do ní pořádně pustit.
Rendy to je škoda, že to nevyšlo.
Sabas to jsem ráda, že tady už nejsem nejstarší. Vítej.
Ahoj všichniiiiiiiiiiiiiiiii

madla28
16. jan 2009

Jo a včera jsem dostala druhou MS od transferu.
Ještě tak dvě a jdu zase do toho. Vypadá to tak na březen, na jaře jsou prý nejlepší výsledky.
Yanny a Ast moc držím palce, už se to kur..... musí některý tady povést.

bigrendy
16. jan 2009

Ahoj holky. 😀 Ast a Yanny držím palce. to už musí vyjít né.? 😉

esther5
16. jan 2009

Ahojte babiky, vsetkym vam strasne drzim palce, ani neviete ako. Tento rok v juni budem mat 40 a v juni sa nam narodi aj chlapcek 🙂 po druhom pokuse IVF 0 sme neuveritelne stastni a moc sa tesime. V ladnicke mam este inj. Gonalu na jednu kompletnu stimulaciu - 1800j, expiracia 8/2008, skladovanie garantujem. Chcem ich darovat snazilke - ktorej uz poistovna dalsi cyklus nechce uhradit. Takze, ohlas sa mi internym mailom, ak mas zaujem. Krasny vecer a drzte sa

sabas
16. jan 2009

Ahoj všem a děkuji za přivítání. Esther5 gratuluji a my ostatní si tu navzájem držíme palce a dodáváme naději. Yanny, taky s vámi zkouším těhotnět. Četla některá z vás včera na Seznamu článek o tom, že dnes stále více žen kolem 40 chce otěhotnět ?? Tedy nic moc, ale ta diskuze, ta mě nadzvedla !! Jak je náš národ netolerantní k těmto věcem, to je až zarážející, prý je to proti přírodě, lepší mladá babička, než stará maminka atd.atd. Jakmile člověk vybočí z řady, už by vás ostatní ukamenovali. Lepší to nečíst a nerozčilovat se.
Hezký víkend vám všem !! 😉 😅 😀

ast
16. jan 2009

Tak holky dobrou. A z nějakejch článků a řečí, že je to nepřirozené, si vůbec nic dělat nebudu. Ti lidé, co je píšou, sami nezažili to, o čem se odvažují mluvit. Takže ať si každý nechá takováhle svoje hodnocení, my jsme dost starý na to, abychom veděly, co chceme a co ne 😀 😀 😀

yanny
17. jan 2009

Ahojte holčičky,
Tak u mě je opravdu vše špatně, včera jsem byla na ult a mám jen 3malé folikuly, cca 8 mm, sliznici mám 12, tak jsem to chtěla stopnout, tak velký dávky gonalu a nic, je to jako bych nestimulovala.
Přemluvili mě ještě počkat do pondělí, ale vím, že už to lepší nebude.
Tak to asi ukončím IUI, tam kde jsem nedělaji do třech folíku nativ a platit 35 tisíc, se mi fakt nechce.
Co myslíte????
Nevím čím to je, mám pocit, že mi nesedí ten decapeptyl, mela jste ho někerá??????

Tak nevím ast, tak alespoň budeš těhu ty, já se na to s největší pravděpodobností vykašlu.

Aster, kdybys Gonal neměla komu dát, tak si ho určitě vezmu.

Jinak mám, tak nějak špatnou náladu, čekala jsem na to skoro rok.A nic.
Ještě juknu.
Pa

madla28
17. jan 2009

Yanny já taky měla při druhým dekapeptyl a taky z toho bylo prd.
Já budu mít v pátek výsledky z imuna, tak jsem na to zvědavá jak mi dopadnou.

ast
17. jan 2009

Ahoj holky. Tak to je mi líto, kdybych do toho musela jít sama. 😖 No, ale zase je to možná pro Tebe Yanny lepší situace to stopnout, než kdyby nedopadl už hotový transfer. Já nevím, já tomu nerozumím, jsem laik... A doktoři Ti radí co? A přidá se někdo ke mě příští týden? Pá, Ast

madla28
17. jan 2009

Yanny já si stejně myslím, že pro nás je 300 iu málo. Já měla při prvním 450iu a folíci vyrostli. Při druhým mě dali jen 300iu a bylo to naprd.

madla28
17. jan 2009

Ast u mě to vypadá tak na březen.

mystic
17. jan 2009

Ahojte snažilky
včera som sa na tomto portáli objavila poprvýkrát, zistila som že je nesmierne množstvo snažiliek, ozvala som sa na fore zn.KET, teraz to skúšam aj tu.
Mám po 36. Hľadám spôsob ako by som mohla si pomôcť, aby moje snaženie bolo úspešné. Mám l dcérku ktorá je z 1.IVF. Po 4 rokoch sme chceli pre malú súrodenca - absolvovala som 1 KET z 1.cyklu, potom 2.IVF a 2xKET, toho roku 3.IVF - všetko neúspešne. O týždeň ma čaká KET a neviem či nebude posledný.
Skúšala som všeličo - dala som si pauzu, na IVF som išla v čase dlhej dovolenky, bola som zdravá, skúšala som aj liečiteľku, rastlinné preparáty, babské čaje a nič. Začínam sa zžívať s myšlienkou že takto má byť a som strašne rada že mám aspon 1 dieťa. Ťažšie zvládam odpovede na jej otázky, kedy bude mať bračeka či sestričku, horšie je že jej sesternici sa t.č. narodil súrodenec.
Tie, ktorým KET vyššiel máre na to nejaký "recept" alebo to nechávate na osud ?
Neviete mi poradiť kde by som sa ešte mohla opýtať na rady?
Ďakujem za každú odpoveď.

ast
17. jan 2009

Ahoj Mystic, mám ty nejlepší zprávy o účinnosti akupunktury. Můj lékař v CAR mi ji moc schálil. Chodím na ni a dělá mi dobře. Ale účinek na těhotenství na sobě teprve poznám, jdu příští týden na transfer. Poraď se se svým lékařem. Ale: já bych na akupunkturu šla JEDINĚ k lékaři, ten můj je zkušený internista.

ast
17. jan 2009

Ahoj Madlo, tak se hezky na březen připravuj. Snad mě alespoň příští týden podpoříte holky, prosím. Já mám strach, to je jasný... Už to nějaký ten rok trvá...

madla28
17. jan 2009

Ast to víš, že budeme s tebou a budem držet moc palce. Mě tady holky taky moc podporovali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre