Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ast
17. jan 2009

Děkuju Madlo. Já už se pár let plácám od neúspěchu k neúspěchu. Už bych moc ráda na mateřskou. Sranda bude, že na mateřské budu do 46. 😀

madla28
17. jan 2009

Já už se v tom plácám 25 let. A když to vyjde, tak budu na mateřské do 47 let.

bigrendy
17. jan 2009

Ahoj holky.Yanny já být tebou ještě počkám. já jsem 7dc měla jen 4 folíky. dr mě to chtěla zrušit. ale já jsem trvala na ivf. z 225iu puregonu jsem si nechala zvednout na 300iu a za 3 dny jsem měla 8 folíkú a 12dc 11folíků, a nakonec bylo folíků 13 a 10 vajíček. zvedni dávku a počkej. neházej ještě flintu do žita.

25 čekat na mimi to je Madlo strašný. tobě to musí vyjít . 😉

sabas
17. jan 2009

Ahoj všem. Holky,číst vás, jste úplné odbornice. Yanny, hlavu vzhůru, Bigrenda má pravdu, neházej flintu do žita a jak se nám to všem povede, založíme si nové téma - čerstvé maminy po čtyřicítce - jo? 😀
Krásnou neděli všem.

ast
18. jan 2009

Ahoj taky všem. Holky, my to dokážem! Musíme se dočkat, etos to vnímám jako dobrej rok. Holky, hezkou neděli beze stresu přeju (to je taky důležitý).

yanny
18. jan 2009

Rendy tak tos me zvedla náladu, ale jsem uplně hotová i z té stimulace, to jsem nikdy předtím neměla, bu´d jsou to ty vyšší dávky a nebo ten decapeptyl je hnus.
včera jsem byla na vyzkočení z okna, buší mi srdce a namůžu být klidu, hplk musela jsem jít za mým do hospody, myslela jsem že doma umřu, tak jsem si dala tři skleničky vína a potom teprve jsem se trochu uklidnila.
Tak jsem apatická a na nic se nemohu soustředit, ani si vás pořádně přečíst.
Tak vás snad ani nechci otravovat.

labus
18. jan 2009

Yanny vydrž to moja to je hormonálna nerovnováha preto si nervozna a je ti ne nič to moc dobre poznám ,ale ako Rendy píše nevzdaj to ja som mala sice len 4 folíky a 3 oocyty a nevzdala som to a mala som dvoch embriuskov
tak to vydrž ked si začala a nevzdávaj to všetky ti tu budeme držat palce 😉

labus
18. jan 2009

Yanny a neotravuješ sme tu všetky preto aby sme sa podporovali jedna druhu ked to potrebujeme 😉

ast
18. jan 2009

Yanny, tak to ne, žádné depky! Jsme šikovné holky, žádný vzdávačky!!! jestli máš možnost, zkus si něco hezkého koupit pro radost. A vše co nejdřív prober s doktorem-řekne ti, co je možné dělat. Ale určitě si domluv další plány-buď na teď nebo i na později, ale určitě si vše hned domluv. To pomáhá. Takže se drž, je tu spousta holek, co ti rozumějí.

bigrendy
18. jan 2009

Ahoj holky. Yanny nikoho neotravuješ. proto sem chodíme,že jedna druhé pomůžeme a poradíme. nikdo jiný nás totiž nechápe. 😀 já jsem prožívala to samé. byla jsem na odstřel.neboj to se srovná. 😉

labus jak to vypadá s tebou? ještě jsi doma?

yanny
18. jan 2009

Tak to jste fakt hodný, ale mám si píchnot další dávku a už se snad bojím i oživot, včera jsem měla pocit, že musím každou chvíly zkolabovat.
Tan decapaptyl je prý na umělý přechod, tak jestli mi takto bude i v přechodu, no tak to už teď vím, že si to buď hodím a nebo ze mě bude alkoholička, to druhý je asi lepší 😀

ast
18. jan 2009

Jediná možnost je zeptat se doktora, podle mého. Snad se nějaký najde, jsi šikovná, ty určitě něco vymyslíš.

labus
18. jan 2009

Rendy ano som doma chodím na rehabku stale s tou chrbticou a na očne lebo po stimulke sa mi hrozne zhoršil zrak preto sem chodím málo bez nových bríli je to blbe
Yanny ja som to mala takto tiež bolo to hrozne myslela som že skončím v blazinci jeden den a povedali mi že to tie hormony dali mi na ukludnenie oxazepan že je slabučky a neubliži dala som si vtedy len pol.tabl. a bolo mi lepšie a ono to potom prešlo
Drž sa Yanny a skus zavolat do centra či nemožeš znižit davku

ast
18. jan 2009

Labus, díky. Ani nevíš, že jsi mi pomohla. Já se totiž hormonálně léčím 7 let a pořád nemůžeme s očním doktorem přijít na to, proč se mi tak zhoršil zrak. Tak možná, že ho to bude zajímat, třeba to má souvislost. Vůbec mě to nenapadlo, že by to mohlo souviset. Díky moc, informace je to dobrá, uvidíme.
Yanny, dej vědět, co podnikáš, hlavně se nestresuj víc, než je třeba, třeba to má řešední, jen to chce doktora. Držím palce, ať to (nejlépe ještě dnes) s doktorem vyřešíš.

labus
18. jan 2009

ast neni zač na to sme tu aby sme si radili a pomáhali - mne hned povedali že za to možu hormony

ast
18. jan 2009

Díky Labus. Prosímtě, řekl ti doktor, že až přestaneš brát hormony, tak se to zlepší?

labus
18. jan 2009

Ast očná nie,len mi povedala že z hormonou sa mi zhoršil ,ale gynekologička mi vravela že by to časom malo prejst . Ja som hormony brala len na IVF a zhoršil sa mi zrak výrazne po dvoch mesiacoch

ast
18. jan 2009

No to já hormony beru každý měsíc už sedm let a pozoruju zhoršení jak hrom. O dvě a půl dioptrie, to je dost ☹

bigrendy
18. jan 2009

tak holky to je pěkný sajrajt ty hormony. vám se zhoršují oči a mě to zvedlo cukr. ☹

ast
18. jan 2009

No a ještě nezapomínejme na jaterní testy..

bigrendy
18. jan 2009

jo tak ty mám taky příšerný. ale na to pomáhá čaj ostropestřec marjanský.

ast
18. jan 2009

Rendi díky, mrknu na to

madla28
18. jan 2009

Ast ty jsi se taky rozhodla pro darovaný jako já?

ast
18. jan 2009

Ano, zkusím to

ast
18. jan 2009

Akorát není jasný, jestli to opravdu dopadne. Dárkyně jsou nejisté... Možná něco bude, ale není to na sto procent... Furt se čeká

madla28
18. jan 2009

A čekáš dlouho? A teď už dárkyni máš? Zajímá mě to, protože minule jsem měla dárkyni hned.

mystic
18. jan 2009

Ahoj ast,
vďaka za radu budem ešte hľadať ďalej a hlavne veriť 🙂 🙂

yanny
19. jan 2009

Ahojte kočí,
tak Ast, zatím tě v to nechám samotnou.
Nechala jsem to stopnout, mrchy mi už moc nerostly. Tak nějak mi spadl kámen ze srdce, vše jsem vysadiloa a za 14 dní bude mrcha.
Chtěli by po mě 35 tisíc a mě ty folíky prvně v životě fakt nerostly.
Tak se na to vys.........
Dám si zas oddych a budu tak dva měsíce vzpamatovávat.

na vás ostatní budu myslet a samozřejmě jsem tu s váma.

madla28
19. jan 2009

Yanny určitě by narostli. Asi jsi měla malé dávky jako já. Mě doktor vysvětloval, že nějaký měsíc nemusí růst a pak je zase měsíc kdy rostou. Ale zase jsem se trochu ujistila, že mám jít do těch darovaných. Akorát mě štve, že za ty peníze máš jenom čtyři vajíčka.

bigrendy
19. jan 2009

Ahoj holky. Madlo a kolik jsi platila za ty darovaný vajíčka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre