Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ast
30. jan 2009

Hezkou dobrou noc holky. Díky všem za podporu. Přeji Labus hezké sny a aby se v noci hezky zavrtávalo. Díky Madlo-jsi opravdu optimista- 😀

sabas
30. jan 2009

Labus ani jedno ani druhé, zkouším přirozenou cestou, plus nějaké bylinky.

labus
30. jan 2009

Ast tak mi skončil romantiše film a musela som tu niečo doležite mrknut ale už utekam buvat- no dufam že sa zavrtáva a nie len moje ale aj tvoje kočky tu potrebuju riadnu vírus podporu a jedna je málo 😉 tak sa musíme snažit obe 😉
Sabas to je super tak sa len pekne snaž -bylinky su super pomoc ale pozor v tehu niektore vyvolávaju potrat tak bud opatrná a to ta nechcem plašit len upozornit že všetkeho vela škodí držím palce a ako vravím v tejto témičke potrebujeme tehulky na podporu ostatným tak sa pekne snaž 😉

ast
31. jan 2009

Ahoj holky, tak jdu na injekci do nemocnice, je to dle plánu. Drž se Labus a hezkou oslavu. Pěkný den.

yanny
31. jan 2009

Sabas a napiš jaké čárky máš na OVU testíku, já měla jen světlou, buď jsem to prošvihla a nebo jsem OVU neměla.Dnes už je zase testík jen s kontrolní čárkou a druhá už není ani růžová, není žádná.
Pěkné těhotnění!!!!!!!

ast
31. jan 2009

Ahoj kočky, byla jsem dopoledne na injekci a potom a manželem na obědě ve městě. Mňáám, to bylo. Doufám, že si Labus taky dnes pochutná na oslavičce. Yanny,psala jsi tomu panu Tomášovi?

sabas
31. jan 2009

Yanny, záleží na tom, který den testuješ. Ten výsledek který píšeš, už je asi po ovulaci. Já používám test LH 28, vysoce citlivý s přesností 99%. V začátku mi ukazuje světlou čárku, ale třeba další den mi vyletí v testovací zoně pěkná, tmavá tlustice. Ovulku mívám ale docela bolestivou, takže ji sice poznám a vím, kdy testovat, ale je to tak nepříjemná bolest, že jsem ráda, že se "třepu
Hezkou neděli všem holkám !!!.

yanny
31. jan 2009

Ne zatím nepsala, jen jsem si objednala od nich další testíky.
Ale taky mě ovu bolí, to jsem jednou zjistila u nativu, když mi vajíčko uteklo.

labus
31. jan 2009

Ahojte kočky tak sme nedávno dorazili domov bolo fantasticky ani sa nám moc nechcelo íst domov ale pre mna je to teraz doma pohodlnejšie. Ast a ved ty si po transfere tak na aku injekciu si šla?

ast
1. feb 2009

Ahoj Labus. Dostala jsem injekci Agolutinu. Ale musím říci, že mám pocity, že to asi nevyšlo. Nepociťuji vůbec nic. Bohužel. Tak snad ty máš příznivější čekání a díváš se s nadějí.

labus
1. feb 2009

Ast nemusíš vobec nič pocitovat nestrácaj nádej 😉

deny3
1. feb 2009

ahojte, som tu nová a veľmi spokojná, že nie len ja som sa rozhodla na "staré kolená" mať dieťa. To nie je môj názor, ale názor môjho ,po tomto výroku, bývalého "lekára". V lete budem mať 39 a v pondelok bol prvý pokus IVF, rada by som bola, keby aj posledný pokus, ale mám už divné pocity, tak uvidíme.

labus
1. feb 2009

Deny ahoj a vitaj medzi nami v pondelok si mala už transfer alebo len odber vajíčok ak transfer tak sme na tom uplne rovnako 😉 A s tým lekárom si to rozhodla správne

ast
1. feb 2009

Ahoj Labus, já vím, že nic nemusím cítit. No prostě to znáš... Pochyby. Zkusím se sebrat,´promiň za takové řeči. Jak ty se cítíš? Vaříš? Plánuješ nějakou procházku? Já jsem doma a asi bud koujkat na telku. Mažel něco k obědu ohřeje, počítá s tím.

labus
1. feb 2009

Ast neboj ja tiež nemám žiadne tehu príznaky cítim sa fajn idem varit ale bez polievky len sote a hranolky. Včera sme mali slepačiu polievku na oslave tak sme ju dnes vypustili a kedže sme neskoro vstávali aj obed bude tak okolo 14,00 ja sa tlačím zákuskami čo bude dosledok utrošu lebo ja inak na sladke nie som. Okolo 17,00 sa určite pojdeme prejst a pozriet svokrovcov vždy sa tam v nedelu stavýme na čaj. Pekne oddychuj a hlavne ver že je všetko tak ako má. Inak ja som si včera aj zatancovala tak jemnučko nenápane a opatrne

deny3
1. feb 2009

ahoj Labus, v pondelok bol transfer, hrozné slovo, tri embryá, aspoň jedno by sa mohlo uchytiť. som zvedavá, ale sa aj bojím, budem sklamaná, minulý rok som bola dvakrát na IUI, dosť to bolelo, keď to nevyšlo, Ale ten pokec tu mi pomáha, vidím, že všetky sme rovnaké,rovnako to prežívame.

ast
1. feb 2009

Ahoj Deny, taky jsem po transferu tří. Drž se, zdravím. Pocituješ něco? Já pořád ne... 😠
Ahoj Labus-manžel udělal těstovinový teplý salát s tuňákem a rajskou plévku. Bylo to super. Zdravím a přeji hezkou nedělní procházku.

labus
1. feb 2009

Deny neboj všetky tri sme na tom rovnako každá máme strach a dufame - no ja som po transfere jedineho bobáčika a predsa verím v zázrak minule som mala dve a nič ☹ ☹ ☹ ☹
Ast hmmmmmm super obedím aj ten moj sa vydaril sote bolo božske u nás začína snežit a mna zasa zmáha spánok no aby tá prechádzka nebola 10min. k svokrovcom a spat. Vy čo máte v pláne kočky a kedy sa chystáte testovat?mna to nutká už zajtra ale aj ked nič mám pocit že ma to nerozhodí lebo to budem pripysovat tomu že je to skoro ale nie som si istá či to aj spravím rozhodnem sa ráno 😀 😀 😀

deny3
1. feb 2009

bolia vaječníky či čo, také pocity, ako pred menzesom, neviem, už som tu čítala všelijaké teórie, vraj to môžu byť aj tehotenské bolesti, ale to dosť pochybujem, to by bolo skoro, ale mám strašný výtok, priesvitný, bez zápachu, dúfam, že sa nezmení na červeno.
Neviem, kedy je väčšia prevdepodobnosť otehotnenia, pri jednom alebo viacerých embryách? som rada, že boli tri, mala som len 5 vajíčok, tri sa ujali, tak lekár vravel, že jedno sa neoplatí zmrazovať, že sa uchytia všetky tri je možné len teoreticky. ale ako sa poznám, buď všetko alebo nič.
a vidím, že sa prehnane nešetríte, ja som varila včera, muž išiel dnes na rekondičný na týždeň, tak som tu.

ast
1. feb 2009

Ahoj holky, nepociťuju nic. Vůbec. A testovat rozhodně nebudu dřív než ve středu. Na krev jdu ve čtvrtek. Jinak odpočívám a užívám si telku. Zdravím a přeji hezkou neděli. Holky, přála bych nám, aby nám všem to vyšlo. Všem třem.

madla28
1. feb 2009

Ahoj Deny, vítám tě u nás.
Holky Vám to musí vyjít. Jestli ne, tak já už do toho snad nepůjdu.
Deny a kde jsi byla na transferu?
Zaenab v úterý o půl jedenáctý budu v Brně a na Obilním mám být v jednu, tak ti brnknu kde se sejdem, jestli budeš mít čas.

deny3
1. feb 2009

ast - po koľkých dňoch ideš nakrv? idem až 9.2., ale to isto nevrdžím a sprvím test skôr.
madla28 - som z Košíc, u dr. Hredzáka, kamoška bola u neho, dnes má päťročné dvojčatá.

madla28
1. feb 2009

Pěkná dálka, já jsem od Jihlavy.

deny3
1. feb 2009

koľko pokusov je za tebou?

ast
1. feb 2009

Já jdu po 12 dnes po transferu-ve čtvrtek. Test si asi nebudu dělat dřív, jak ve středu, myslím, že to opravdu nemá smysl

madla28
1. feb 2009

Já mám za sebou 2 IVF a oba negativní

zaenab
1. feb 2009

Ahoj holky, hlásím: přestěhováno! Už mi z toho hrabe, firma byla skvělá, ale nejhorší byly takové ty drobnosti, které jsem si musela třídit a dělat sama. Ufff, jsem doškrábaná, pořezaná, namožené ruce, vyrážka z prachu a saponátů a lepicích pásek atd., ale jsem šťastná 🙂
Zítra začnu s OVu testy, třeba se zadaří v novém bydlení. Půjdu si koupit ty hodně citlivé. Jo a taky se konečně objednám k zubaři, nějak jsem to odkládala.

Labus, Ast, moc vám držím všechny palce, už se nemůžu dočkat, až pošlete dvě čárky!

yanny
1. feb 2009

Ahojte všichni,
to už budete v týdnu hlásit čárky?????To to letí.
Já myslela, že to v pátek dostanu, jako obvykle, ale zatím nic, už si zase začínám myslet, že bych mohla být těhu.
Zanný já si nakoupila OVU a těhu testy za 700 na netu, tak budu testovat 🙂
Madluš a co budeš dělat v Brně???

zaenab
1. feb 2009

Yanny, kde jsi je koupila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre