Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
3. mar 2009

ahojky yanny tady u nas pod mrakem 😒 ☹ sluničko ne a ne ale mame sluničko v duši ne tak se budem na sebe smat abude fajn dnes slavi manž maminka narozky tak mame veselejc dem papat bram salat a řizečky a dodělam řezy něco sladkeho ke kavičce ma pěknejch 68 let zaenab drž se a sme nedočkavi až budeš hlasit na testiku // taky sem začala papat vitaminky a pokud se nam nezadaři přirozeně tak as v dubnu zajdu k doktorovi ať se to hne někam dal tak ahojte všichni papapa

zaenab
3. mar 2009

Yanny, čištění spermíků trvalo asi 35 min, dokonce jsme se pak pod mikroskopem mohli podívat na "odpad" a i tam se dokonce nějaké hýbaly. Tak uvidíme...

Dnes bylo v Brně zamračeno, navíc jsem trčela asi 40 min. v zácpě kvůli srážce tramvaje s autem. Tak jsem poslouchala přiblblou diskusi v rádiu a baštila část nákupu (samozřejmě sladké)

yanny
4. mar 2009

Kde jste kdo????
Zanýý, tak jak?????
Iraf jaká byla oslava????
Vždy chci psát žiraf, ale hned si to opravím.

zaenab
4. mar 2009

Yanýýýý, zatím dobrý, ale nejím-žeru!

irafa
4. mar 2009

ahoj Yanny a Zaenab a spol prosrě zdravi všechny kdo nakoukne 😅
Yanny tak to jsi uhodla sm chtěla se zaregidtrovat jako žirafa ale to prej zž někdo ma tak proto irafa no oslava dobra sladkej řez se taky poved tak snad i darečky se babičce libili
Zaenab no jen tak dal pěkně chitě a ať se zadaři nechci to zakřiknout tak budem tady všichni na tebe strašně mocinky mysleti a to by bylo aby nebylo

irafa
4. mar 2009

oprava chutě ne chitě 😀 😀 😀 😀 a zdravim ne zdravi ale i to všem přeji 😀 😀 no to je hrůza tolik překlepů 😀 no aspň žadna nuda 😀 😀 😀 😀

yanny
4. mar 2009

Ahojte,
jsme nějaký na nule.

Tak k věci, zítra si jdu provýsledky co a jak s mýma vaječníkama, když mě tak vypekly.
A hned jak to dosta,tak jdu do Varů na Nativ, už se nemohu dočkat.

zaenab
5. mar 2009

Yanny věřím, že vyšetření bude OK a čeká na tebe hezký nativ.

Já dnes budu doma v klidu, mám ucpaný nos a škrábe mě v krku, tak to nechci riskovat. Koupila jsem si hrozně dobrý čajíčky v Makru, tak dnes budu testovat zbytek, jíst a koukat na TV. Dobrý, ne??? 😀

labus
5. mar 2009

ahoj holky,
Zaenab zlatík ty si mi prechladnutá? tak to vela oddychuj a kopec čajíku a ako sa inak cítiš? stále na teba myslím aj ked tu teraz velmi niesom kedže som po tom zákroku a sediet sa mi dá len tažko a mávam dost hrozne bolesti
samozrejme všetky ostatne kočky pozdravujem

irafa
5. mar 2009

ahojky du jen na skok pozdravit vidim že tu byla Labus tak musim tě pozdravit věřim že se ti musi sedět
nedobře a snad se ti brzo zhoji a budeš moct nakuknout co a jak
Zaenab ryma fujky fujky pryč sni žejo jen pěkně čajičkuj a drž se pěkně v tepličku
ja utikam po uřadech tak ahojky

zaenab
5. mar 2009

Labus ať se ti všechno brzo zahojí a máš pokoj !
Iraf, snad už máš po efektivním běhání po úřadech 😒

Mě je líp, už jem snad vypila malý rybník, ale zabralo to. Jen kdybych pořád neměla tu příšernou chuť k jídlu 🙄

Dnes jsem počítala, kdy si udělám testík, tak mi to vyšlo na na úterý.

irafa
5. mar 2009

Zany no uřady sem sice oběhala ale v po musim znova chcou LDP za odpracovany dny v roce za zaměstnance na originale a to ještě strojem ale ať si huknou napišu tiskacim prej je to nepřesne z tiskarny no si navymejšlej v dnešni době počitaču a uchovavaj to pořad na listkach a prej ten jejich počitač zastaralej by to nevzal 🙄 🙄 no stejnak bych tam šla v po ale doufam že mi to vemou 😠

irafa
5. mar 2009

takže Zany budeš testovat v utery a nebo vydržiš ještě kousek??????????bychvěděla kdy nakuknout a myslet na dvě čarky třebas když tady všichni budem intenzivně myslet tak tam budou 😅 😅 😅 😨 😨 😨 no stjnak na tebe všichni myslime a držime pěstičky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zaenab
5. mar 2009

No já bych ráda vydržela aspoň do středy, ale nevím, nevím, znám se... 😠

zuzka_w
6. mar 2009

Ahojte babenky, prisla som vas pozdravit po dlhsej dobe a kuknut ako sa mate 🙂 zdravim yanny, zaenab, labus, irafu, proste vsetky, ktore tu diskutujete a povzbudzujete sa na ceste za stastim .... Ja som sa uz presunula do inej skupiny, vcera som bola u doktora a potvrdil, ze plod ma 7mm a koncim 7 tt 🙂
Tak vam vsetkym z celeho srdca prajem, aby ste sa aj vy co najskor premiestnili z kategorie snaziliek do tehuliek, drzim paste 😉

yanny
6. mar 2009

Zuzka a to si udělala dobře, že si nás přišla povzbudit.
Zanýý, tak to je ještě doba, viď 🙂 Alespoň trochu zpomalíš tempo a pdpočineš si.
Iraf měla jsem s kamarádkou účetní firmu, já dělala vše mimo mezd a ona všecno kolem zaměstnaců, chodili jsme na IVf a jí to na druhý ket vyšlo, tak na mě spadly i mzdy, které jsem nikdy nedělala 🙂
Byla jsem z toho hotová a první dva měsíce jsem je musela dělat s ní, taky evidenčáky psala strojem, ale já neměla psací stroj, tak jsem si koupila účetní program POHODA, kde jsem si vyzkoušela, že mzdy na něm zvládnu levou zadní a dnes co ona dělala skoro celý měsíc, si udělám za jeden den, či dva večery.
Evidenčáky, přehledy, přihlášky, no prostě vše se mi vytiskne i do jejich originálů.
Labus, tak jak je????

madla28
6. mar 2009

Ahoj holky, tak jsem to včera dostala, ale nikam jsem nevolala. Rozhodla jsem se počkat na další MS, asi mám strach z dalšího zklamání. Z toho druhého jsem se dostávala dlouho a asi jsem se z toho ještě nedostala úplně.
A včera jsem zjistila, že přítel taky ne. Chtěla bych po transferu odjet s přítelem na chatu a teď by jsme se tam ještě nedostali.
Tak mám zase tři týdny na rozhodování, jestli svoje, nebo darovaný. Mě už z toho asi klepne.

yanny
6. mar 2009

Ahoj,
Madlo tak zkus ten nativ, tím snad nic nezkazíš.
Objednej se do tvého caru cca 10 den MS plus mínus dva dny, podle tvého cyklu a když už nic jiného, tak ti alespoň řeknou, jestli tam máš folík a jak veliký. Buď bude a nebo ne. Nic hrozného...............

irafa
6. mar 2009

ahojky yanny ja taky dělam mzdy v programu a možna tam de taky vytisknout do jejich originalu musim se kouknout a skusit sem myslela ze si to vemou z počitaže a ne tak budou mit original nějak to zmaknu musim nic jineho mi nezbejva
dnes sem udělala manž vizitky tak su rada že se mi povedly koupila sem si vizitkové papiry kde si ty vizitky natrham a musela sem se v tisku natrefit na ty ramečky no to bylo se společnym usilim dcerky sme to zvladly
tak doufam že to manž oceni 😅 😕

irafa
6. mar 2009

madla chapu ten strach že se opět nezadaři je hroznej co ale dělat pro to aby se člověk nezcvoknul ????????je taky horor když deš po ulici a potkavaš kočarky s miminama viď co ja mam mluvit ja mam tři děti a as sem se taky zblaznila že chci čtvrte ale to je prostě tak a žadnej rozmar vtom neni ani vypočitavost
jestli se nam zadaři tak to si vyslechnu od manž maminky učo salodlouhej proslov že tady mam Jirky a kdo si myslim že bude kolem maleho běhat že esi holky atd atd atd ale od toho su tady ja a dcery mužou přiložit ruku bude jim to jen k dobru ale stejnak vše by bylo na mě a na to se ja ko vše tu ale mě to neva jsou moje

madla28
6. mar 2009

Yanny, já nativ nemůžu, mám neprůchodný vejcovody i když pořád nechápu, proč to nejde, když je to úplně stejný, jako IVF.

labus
7. mar 2009

Madli ahoj nedaj sa odradit od NATIVU ved ja mám len jeden vaječník aj ten nepriechodný a NATIV mi dovolili a mala som aj ET
všetky vás moc pozdravujem -prešla som si peklom na zemi ale zlapšuje sa to a to je podstatné
Zaenab tak ako zlatík dufam,že už o chvíločku sa budeme vytešovat//

irafa
7. mar 2009

tak je vidět ze si uživate vikend du vas pozdravit a popřat krasnou neděli všem
Zany drž seeeeeeeeeeee chjo do uterka daleko a vydržžžžžžžžž božinku ať sou // na testiku
Labus snad to bylo posledni velke trapeni a teď ať jen ty přijemne okamžiky a bolistky co se daj vydržet pro mimi moc na tebe myslim a doufam a věřim že až pudeš do toho zas na plno tak si zasložite s manž aby to vyšlo
krasnou dobrou noc 😔 😔

sabas
8. mar 2009

Ahoj holky, co jste dělaly celou neděli, že jste tady nebyly ??? 😕
My jsme byli včera na oslavě, tak jsem dnes trochu lenošila a neděle utekla, zítra zase do práce.
Tak se všechny opatrujte a pište, co máte nového. Např. // a tak podobně.

zaenab
8. mar 2009

Ahoj, tak já nevím, co se se mnou děje, ale už týden jím jak Otesánek. Dnes jsem sama snědla celý medovník. Jen tak, mezi snídaní, obědem a místo večeře. Je to normální???
Testnu se ve středu, dala jsem si motivační odměnu, abych to vydržela 😀

zaenab
8. mar 2009

Je tu nějak mrtvo 😕

labus
9. mar 2009

Zaenab ahoj moc na teba myslím a držím palce a to jedenie je snád dobré znamenie 😉

zaenab
9. mar 2009

Ahojky, no kéž by 🙄

Ale jsem dobrá, zatím jsem si nekoupila test, abych se zbytečně nenervovala. A protože v okruhu lékárnu nemám, počká to do té středy. Snad to vyjde, pak bych vás všechny nakazila!

labus
9. mar 2009

Zaenab na to spoliehame apríl je tu čo nevydiet tak nech má na mna kto prskat vírusky. Moc na teba budem v stredu mysliet a máš pravdu nabuduce aj ja počkám a nebudem testovat

irafa
9. mar 2009

vydržžžžžžžžžžžžž hm ale dokaže bej ten tejden dlouhej viď ale co středa tu bude coby dup kokej na krasné filmiky a hlavně odpočivej pěkně v klidku no čekame stejně jako ty // a tchuť k jidlu no jestli si nepapala tak před tim tak žeby snad no hlavně je to moc dobre znameni tak holky snažilky držte Zany palečky a všechno co de!!!!!!!!!!!!!!!! 😨 😨 😨 😨 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre