Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
21. okt 2008

a ozaj babulky dneska hlásili o 20,00 v správach v rádiu že u nás na slovensku sa dnes narodili 37 ročnej druhorodičke zdravé štvorčatá 🙂 🙂 🙂

henikav
21. okt 2008

naozaj je velmi pekny, a fakt vhodny pre mamicky, ja mam podobne tricko, co mi zostalo po babatku, kedze to bolo v lete, ale ak sa mi podari mat babatko teraz, tak budem potrebovat tiez nieco kupit na zimu. Letne tehotenske 3/4korzarky asi nevynosim, ale nechcem predbiehat 🙂

henikav
21. okt 2008

inac mne sa vemi paci aj ten cerveny hned vedla 🙂

labus
21. okt 2008

fakt sa ti páči? to sa tešíííím tak si musíš aj ty taký zadovážit ked budeme spolu tehulkovat neboj aj mna napadaju všeliake veci ale tie hned posielam na vandeeer daleko...
dneska som bola na injekcii a čakám sestričku a zrazu kámoška -prekvapko nastupila po 6 ročnej materskej mala 2 detičky za sebou a tak sme kecali jej muž je zasa kamarát mojho m. tak že nám drží palce a tak a vravela mi a to býva vo vedlajšom baráku že jej suseda kočka čo so mnou ležala v nemocnice pred 13 rokmi lebo nemohli mat detičky tak že pred 2 týždnami porodila dvojčatká dievčatko a chlapčeka no váááu a hlavne že ona stále cele tie roky verila že sa to podarí tak že máme verit .....

henikav
21. okt 2008

citala som o tych stvorcatach v pertzalke, no budu mat co robit, aby zvladli tolko deticiek 🙂 🙂 🙂 🙂

labus
21. okt 2008

ti poviem 🙂 🙂
heni červený vedla no idem mrknut..

madla28
21. okt 2008

Jé Rendy tak nato jsem vůbec nekoukala. Budu hledat dál.

labus
21. okt 2008

ach áno ten som pozerala až na to že je o 10dol. drahší a asi by tá kočka čo to objednáva pítala cez 2000 a ja si to objednat neviem...ale schvalujem ti ho je krááásny

henikav
21. okt 2008

iste si nieco podobne kupim, ked budem cakat babatko, momentalne sa ale bojim planovat
To si si priamo odtial objednala? Lebo sa mi tam paci kopa veci 😅

labus
21. okt 2008

heni ono sa to dá objednat priamo odtial niekde tam sa dá zaregistrovat a platíš prevodom z učtu tolko mi preložil syn ale aj on vie skor nemecky ako anglickyu nás je taká stránka www.mimibazár.sk a tam je kopec takých čo od tial objednávaju ale aj na tom zarábaju ale ked ja hlupučka to neviem objednat a ten pulover sa mi tak strašne páči...tak ho radšej preplatím ale ty ked vieš anglicky tak v pohode si vieš objednat tam si to určite načítaš... potom mi to aspon vysvetlíš ako to treba..

henikav
21. okt 2008

dobre, zajtra to popozeram, dnes je uz neskoro, ale je to fajn stranka, som rada, ze si mi ju poslala
A ten mimibazar poznam, odtial sme ziskali kontakt na vyrobcu mojich svadobnych bizuterii, len velmi neobzeram, lebo mam velmi malo casu, stale niekam letim, stale praca, skola, maly, kruzky, proste jeden zabehany kolotoc. No a nemam tu nikoho na pomoc, bolo by to lahsie, keby som mala

labus
21. okt 2008

no to by sa ti fakt niekto zišiel... a vieš že ked budeš tehu ja ti povinne naordinujem pokoj nemusíš ležat ale stres je zakázaný proste niektoré veci vypustíš a basta.. jasnačka? a teraz chod buvat zajtra ta tu čakám dáme kafčo 😀 😀 na dialku 😉 tak dobru noc

henikav
22. okt 2008

dobre ranko zienky
labus vysmejes ma, vcera som zaspala nad pc 😀 😀 😀

labus
22. okt 2008

vobec ta nevysmejem... to máš za to že sa tak stále nahánaš...no ved počkaj ked budeš tehu nariadim ti kopec odpočinku 😀 😀
a dobré ránko všetkým ja tu už sedím pri kívičke 🙂

bigrendy
22. okt 2008

Dobré ráno. už jsem nemohla dospat. dnes jdu na utz. tak snad tam jsou pořád aspon ty 4 folíci a trochu povyrostli. já mám takový strach. ☹

orsulka
22. okt 2008

ahoj...🙂 neboj...strach je zly radca!!! určite tam budu, ved sa nemaju kam stratit!!!!! a že narastli??? no to je jasne 🙂))))

henikav
22. okt 2008

tak uz zarezavam v praci, ale dnes mam klidek, pohodicku, tak si dorabam veci s ktorymi meskam a asi si dam aj kavicku

labus, ja by som rada odpocivala, ale ked musis, tak musis, no a hned ma napadnu kolegovia ak sa ozvem, ze mam pustit aspon jednu skolu a hned mi bude lahsie, lebo robim dve skoly naraz popri zamestnani

bigrendy, nestresuj uz tolko, lebo si uskodis, aj babatku, radsej sa snaz byt v pohode a nemysliet na nic, iba ak na prijemne veci

labus
22. okt 2008

ahoj babulky
bigrendy hned daj vediet ako si dopadla a neboj držíme palce...
heni dve školy na raz..to budem frajerka že mám taku mudru kámošku 😉
ahoj orsulka

henikav
22. okt 2008

labus, 😀 😀 😀 ze frajerka
to vies, ked niekto nieco nedokonci za mlada, na starobu to akosi nedokoncene zas najde a tak sa musi pozbierat a dokoncit. Vlastne sa musim rozhybat, lebo do dvoch rokov budem na limite postupu v praci a bez dalsej skoly jednoducho zostanem stagnovat a preslapovat na mieste az do dochodku. A ten dochodoch je este daleko, mladost tiez, ale na opacnej strane, zostava otazka " Co s nacatym zivotom? "
Inac dnes mam velmi pohodovy den, stiham vsetko, este aj kavicku 🙂 😉 🙂 😉
Co ty?

labus
22. okt 2008

ja v pohode bola som u obv.lekárky ukončit PNlebo od zajtra som PN gynekol.po ceste som nakupila na večeru chlapi chcu hamburger tak robievam také domáce moooc ich lubia
teraz idem uvarit nejaký čaj a budem vegetit včera som upratovala ako šialená tak dnes veget trošku a písala mi tá kočka čo som si objednala ten pulover tak že o dva týždne to príde že včera večer robila objednávku... a obzerala som tam by som si vedela viacej vecí vybrat a ak budem tehu tak určite si ešte niečo objednám ved nech som pekná pupkoška 😀 😀 😀
no heni ja som tiež nedokončila školu chodila som na strednu a koli tehu som ukončila 3 a pol. tak mám len výučný list a taraz som sa prihlásila na nadstavbu na našej škole kedže musíme mat v práci všetky maturu a aj sme nastupili s kolegynou a tolko penazí od nás chceli že ani taký plat nemáme a dochádzat každu druhu sobotu do Ba... tak sme všetky povedali nie... a aj tak nás nevyhodia ked sme dobre pracovníčky ale školu by som si spravila tiež len neviem či mi bunky neodumreli častokrát už ani neviem kde ake iy mám dat a stále sa pítam chalanov a oni sa mi smeju... no sranda a muž má vysoku a ja taká koza..

henikav
22. okt 2008

Skola vobec nie je vsetko, mas ine prednosti, takze si z toho nic nerob
No a co sa skol tyka, ja vlastne cely zivot chodim aspon na kurzy, stale nieco vymyslam, akurat som sa vratila v pondelok vecer z jednej a v utorok som sla na kurz, tak sa kolegovia smeju, ze ci este vobec tu pracujem 😀 😀 😀
No a nejake oblecenie v tom katalogu si urcite aj ja objednam, trosku som uz nad tym slintala, ale zial mam teraz ine vydavky, odisiel mi jeden zavit v aute, tak mi ho musia objednat, do dvoch mesiacov dojde a bude stat okolo 850 eur aj s vymenou, ale aj tak je to dost, no na porazenie. A to sme este chceli ist na dovolenku, keby sme stihali, lebo v lete sme nestihli, zial ani svadobnu cestu a cez vianoce tiez pracujem, tak neviem neviem. Keby som uz bola na materskej, to by bola dovolenka, 5 mesiacov sa doma maznat s babatkom malym vonavym a len chodit na prechadzky a robit papinky, asi mi zas hrabka, rychlo musim zas zostupit na zem 😖 😀

labus
22. okt 2008

heni vobec ti nehrabká to je to čo ti vravím treba telo nastavit že budeš tehotná a basta.. to mi včera aj tá kámoška sestrička na gynde vravela...aj ja som bola taká hiperaktívna koopec roboty a ešte popri tom pre dve agentury a stale dokola až kým ma to všetko nedorazilo... ale ja som mala aj kopec problemov s ex mužom...a to jedno s druhým mi tak oslabilo organizmus že som bola nutena spomalit.. 2x nemocnica..a alergologyčka mi povedala stop. a tei veci ved aj ja len tak pomaličky po jednom si možem..my sme boli na svadobnej koncom augusta v TURECKU aj s najmenším a bolo užasne ...velmi mi to prospelo..

zaenab
22. okt 2008

Ahoj kočky, tak jsem si našla chvilku - myslela jsem, že budu mít po volbách klid, ale je to ještě horší 🙄
Včera jsem byla na kontrole, ale mám z toho divný pocit. Folikul byl 10, což se mi nezdá, UTZ byl nějaký divný a dlouho to nemohl najít. Tak mě objednal na sobotu, ale to budu 16DC a to cítím jako blbost - ještě nikdy jsem neměla ovu tak pozdě. Jinak žádné testy, všechno se uvidí až v tu sobotu.
Sama jsem byla překvapená, jak mě to sebralo, přitom se jedná "jen" o jeden přirozený cyklus. Myslela jsem, že už dnes bude ovu a půjdu na IUI. Ale je fakt, že moje intuice mi v tomto nelže, měla jsem jen slabý hlen půl dne a podle mě se růst zastavil.
V noci jsem to normálně obrečela, bylo mi fakt mizerně. Navíc se mi přítel snažil hodně pomoct, ale nefungovalo to na mě a byla jsem na něj chvíli i ošklivá.
Ach jo, taková se neznám, nevím, jestli je to věkem, nebo je za tím něci jiné. Jinak se daří, dost práce, ale žádný stres, křeček se (mrška) objevil....
Omlouvám se, dnes nejsem moc povzbudivá, ale jen jsem to chtěla někde "vypsat"

labus
22. okt 2008

ahoj zaneab v pohode že si sa postažovala na to sme tu aby sme sa povzbudzovali navzájom... a neboj niekedy býva ovulka aj neskor ono už len to že si v očakávaní niečoho organizmus šokuje a doky vie čo robý len dýchaj z hlboka a mysli optimisticky včera mi jedna známa sestrička na gynde povedala že velký význam na uspechu má pozitývne myslenie....

zaenab
22. okt 2008

Labus díky, je mi dnes fakt nějak divně. Dokonce jsem si udělala pauzu na fitko, přijela tam, zaparkovala, chvíli seděla v autě a pak zase nastartovala a jela zpátky do práce. To se mi ještě nestalo.

henikav
22. okt 2008

zaenab, psychika je zvlastna vec a nie je mozne ju drzat silou nad vodou, mozme sa o to len snazit, tak sa snaz a mysli pozitivne a na prijemne veci

labus, ja velmi verim ze uz som tehotna, tak sme sa aj smiali s manzelom, lebo sa ma uz pyta, ze co malicke, hmmm, tak som sa mu stazovala, ze este ani nekope, ale ved este ani nemoze, este nema nozicky 🙂
uz by som si najradsej robila tehotensky test, to cakanie je najhorsie. Dnes rano som bola na krv, som zvedava, co mi povie lekar

labus
22. okt 2008

heni a kedy máš mat výsledok?
zaneab neboj to bude dobré.. aj ja som večne usmiata a optimistická a teraz mi občas teču slzy a ani sama neviem prečo ...

zaenab
22. okt 2008

Henika, držím pěsti, je vždycky moc hezké vidět, jak se někomu dalšímu daří 😵
Jdu pracovat, na poradě se určitě rozptýlím. Večer sem kouknu....

henikav
22. okt 2008

zajtra bude mat lekar vysledky, tak sa musim dohodnut s lekarom a ist na konzultaciu, no a potom sa uvidi co dalej.
Idem domov, uz ma to tu nebavi, ved aj zajtra je den, dobehnem si pracu zajtra, ved som tu bola aj cez obed, tak si zasluzim vypadnut trosku skor

henikav
22. okt 2008

zaenab, dik, dufam, ze sa netesim zbytocne, lebo ja tomu tak velmi verim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre