Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

annaanna
11. nov 2008

ahojte kočky
ja som chcela k tomu nevydarenemu prvemu IVF.... všetko je to o umelom zákroku... a prvý pokus má veľmi malú úspešnosť, takže dievčatá, nevešajte dole hlavičky a hor sa do druhého a úspešného pokusu

zaenab - to je tak s tými hormonmi, písali sme ti, že každá to znáša inak a väčšinou nie dobre. ja som brala estrofem až do potvrdenia tehu

bigrendy
11. nov 2008

Ahoj zatím nic nevím.bolí mě břicho. uplné křeče tak nevím jestli je to normální.a dnes nějak blivno tak nevím.

annaanna
11. nov 2008

rendy máš IP

zaenab
11. nov 2008

Anna, díky za info. Při přečtení příbalového letáku (vždycky si říkám "nečti to", ale nevydržím ) 😅
se mi dělala taky zle 😀

Je mi teď líp, byla jsem na powerjóze a teď už zase pracuju a nalívám se mátovým čajem.

Nevadilo ti to braní? Je tam psané, že těhotenství je kontraindikace

ema111
11. nov 2008

Ahojte. Dufam, ze ste celkom na mna nezabudli 🙂 kedze mi 2 IVF nevysli, potrebovala som si dat spravit genetiku a imuno a hlavne upratat hlavu a makat v robote 🙂 a este jednu dolezitu ulohu som mala, dcera bude tento rok maturovat, tak mali pred 2 tyzdnami stuzkovu a tie, ktore mate dievcata, isto viete ake utrpenie to obnasa. chodenie po obchodoch s konstatovanim, ze nic nie je dostatocne pekne na to, aby si to na seba dala a reprezentovala 🙂 nakoniec sme saty kupili, ale tym toto peklo este neskoncilo. bolo treba vhodne topanky, prsten a doplnky 🙂 potom sme riesili vazny problem, ako ucesat vlasy 🙂 no, uspesne sme to absolvovali, uf. yanny ma na zaciatku temy inspirovala s nativom, celkom sa mi to pozdavalo, len na Slovensku to nerobia. kedze IVF si uz musim platit, zasli sme na pokec do Brna. takze som spapala zopar Clostilbegytov, 2 x si pichla mini davku 75 IU Puregonu, 1 Pregnyl a sla som minuly tyzden v sobotu na punkciu. mala som 3 vajicka, 2 sa oplodnili a tie mi dnes vlozili. takze nablizsich 14 dni verim, ze to vyslo 🙂 ak nahodou nie, tak budem na vianocnom firemnom vecierku degustovat dobre vinka pripadne liehoviny 🙂 a v januari nativ skusim znovu, ak to bude mozne. yanny, aka musi byt prestavka pri native s minimalnou stimulaciou?
zaenab, skus si kupit alchemilku, v cestine je to tusim kontryhel, ci tak dako. ja ked som teraz brala Clost., tiez som mala nizku sliznicu, ale pila som to asi 4 dni a sliznica narastla, dnes uz bola dobra. a ked ti pichnu Pregnyl, necvic, nic tazsie nedvihaj, ani sa fyzicky nenamahaj, moze ti folikuly prasknut skor, ako budes mat inseminaciu.
a label... je mi to luto, chapem, co citis, prevazna vacsina z nas uz toto sklamanie zazila. aj ja mam dceru z 1.manzelstva a velmi by som si priala dieta s terajsim partnerom, lebo spolocne dieta nemame. neviem, odkial si a ci by pre teba bolo mozne ist na ivF do Brna, lebo min. stimulacia je podstatne lacnejsia - 13 tis.CZK. lieky vysli par korun, tusim 100 Sk, tie mi predpisal moj gynekolog. aj na kontrolu som chodila k svojmu lekarovi a do Brna len zavolala alebo poslala mail. bola som tam len na odber a transfer. a davky hormonov boli 5-nasobne nizsie, takze aj vedlajsie ucinky boli nizsie. vzala som si par dni dovolenku, tak dufam, ze sa mi bude niektora venovat. budem len spat, jest, vypisovat si a chodit na kavicku s kamoskou a klebetit s dcerou. par dni 🙂
aha, zaenab, estrofem som brala pred tym, fuj, mne bolo z neho dost zle. tocila sa mi hlava a z casu na cas sa mi zahmlievalo pred ocami, aj na vracanie mi bolo. budes to asi brat do tehot. testu. ja mam teraz len utrogestan, z neho je zo mna sipkova ruzenka. aha, a Lenocka, ocakavam, ze sa rozkyves a konecne sa pridas 🙂 myslim do stimulovania 🙂 Rendy, drzim palce, vies ze na teba vsadzame 🙂

zaenab
11. nov 2008

Emo, díky za vyčerpávající informace. Už jsem si byla v koupit ten kontryhel - alchemilku. A taky děkuju za to upozornění na fitko, chystala jsem se tam i zítra a pozítří, ale dám si teď maximálně tu jógu a jen něco.

Je mi zase na zvracení, asi beru velkou dávku (2x 2g).

Jinak ti moc přeju, aby ti to teď vyšlo. Kde jsi v Brně byla? Já tu bydlím, tak se můžem i vidět.

bigrendy
11. nov 2008

Ahoj Ema . držím palce aby to klaplo. že na mě sázíte jsem opravdu netušila. 🙂

ema111
11. nov 2008

zaenab,bola som v Reprofite. paci sa mi tam, fajn pristup lekarov a su flexibilni v tom, ze im nevadi, ze si dam pozriet a zmerat folikuly u svojho gynekologa. jasne, rada sa stretnem. neviem, kedy pojdem najblizsie, no rozhodne ti dam vediet. na test pojdem tu a podla toho sa bude situacia vyvijat dalej. neviem, kolko vazis? ak nie vela, tie negativne ucinky su silnejsie. rendy, jasne, si najblizsia cakatelka a dotiahla si to az do transferu blastocyst, takze tam je uspech vacsi 🙂

zaenab
11. nov 2008

Rendy, jasně, že na tebe sázíme 😵

Emo, ten Reprofit je docela blízko mého bydliště, tak mi pak dej vědět do IP.

Jinak vážím při 160 cm asi 51 kg, přesně to nevím, váhu nemám, jen jedny zkušební kalhoty, které mám asi 10 let a jsou přesnější, než váha 😀

bigrendy
11. nov 2008

to asi jo šance je větší. ale nervi si musím vydržet taky. ten čas se vleče. 😀

ema111
11. nov 2008

to verim, ze mas nervy. a nechces testnut z mocu? 🙂 vlastne naco, to vyjde 🙂 maj na pamati blastocystu 🙂 zaenab, ja tiez tak nejako a lekar vravel, ze je to preto, ze telo reaguje rychlo 🙂 a ty kam ides na insem?

bigrendy
11. nov 2008

ty myslíš,že když jsem měla prodlouženou tak to vyjde?

zaenab
11. nov 2008

Chodím na kliniku Laurea
Zrovna popíjím čaj a zlehka pracuju, mám dnes skluz

ema111
11. nov 2008

rendy, jasne, vyjde 🙂 zacnes vlnu a potom spravime mexicku tehu vlnu 🙂 zaenab, dufaj, ze alchemilku? 🙂

jahu348
11. nov 2008

Dobry vece. Mozem sa k Vam pridat????

bigrendy
11. nov 2008

ahoj určitě můžeš

jahu348
11. nov 2008

bigrend super dakujem. Pozeram ze aj ty mas uz teenegerov. Zatuzila si po babetku??

ema111
11. nov 2008

jahu, pravdaze

bigrendy
11. nov 2008

jj děti jsou už velké a znova jsem se vdala a manžel žádné nemá. 🙂

jahu348
11. nov 2008

bigrend tak to je super...drzim palce

jahu348
11. nov 2008

ema111 ahoj...nepisali sme si uz?

ema111
11. nov 2008

neviem, asi nie. ja som tu bola len par krat aj to uz davno. to teraz si to vynahradim 🙂

madla28
11. nov 2008

Ahoj, vítám nové tváře a jdu si uvařit kontryhel. Mám ho doma už asi měsíc, ale po čtyřech sáčcích jsem začala špinit, tak jsem toho nechala. Zkusím to ještě jednou, co to udělá.

madla28
11. nov 2008

Rendy kdy budeš testovat? Nebo to necháš až na krev?

bigrendy
11. nov 2008

testovat budu 14.

madla28
11. nov 2008

To je v pátek, no já se ty dvě čárky dozvím až večer, dělám do pěti.

bigrendy
11. nov 2008

ty jsi milá. kéž by. 🙂

madla28
11. nov 2008

No už to konečně musí někomu vyjít.

bigrendy
11. nov 2008

to jo někdo tu smůlu musí prorazit. 😀

labus
11. nov 2008

Rendy tu nejde ani tak o to že sme mile že ti to želáme my to potrebujeme aby nás to ešte viac motivovalo ved je to strašne deprimujuce ako to stále len nevychádza proste už je čas na // takže čakáme držíme palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre