Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
6. aug 2009

Zanebko-hodně štěstí!!!Držím moc palce!!!

bsik
6. aug 2009

Ahojky,Irafko - gratuluju 🙂 Zaneb - přeju hodně štěstí 🙂 a Pet.s - teda klobouk dolů ty musíš mít nervy ze železeza.........My máme doma skoro 16-ku a upřímně jsem ráda, že teď čekáme chlapečeka , protože při představě, že by mě další taková puberta čekala v téměř důchodovém věku mě jímala hrůza, ale...........teď si uvědomuji, že to zas tak hrozný není.............Ona má zas takovou tu pubertu, že by chtěla všechno zkusit a zažít, ale nejlépe hned. A pak mi s obrovským nadšením líčí, že když se vyspala se spolužákem, tak ráno ani nevěděli, jestli si vzali kondom, protože toho prostě vypili trochu víc........A i když je to možná sen rodičů vědět o svých dětech co nejvíc......tak ji raději prosím, ať mě zanechá v blažené nevědomosti, protože jako matka taky nemusím vědět všechno. Protože jinak je úplně v pohodě - chodí několikrát týdně ke koním, celkem dobře se učí, nehulí a po nocích se netoulá, ani moc neodmlouvá..........a dokonce mi dá pusu sama od sebe( když nás nikdo nevidí 🙂 ) Jen kdybych se o ni kvůli její úpřimnosti nemusela tak bát.

hanula11
6. aug 2009

Tak zdravím při čtvrtku. Se mi to do "poradny" začíná nějak krátit. V pondělí už to budou zase čtyři týdny, co jsem tam byla naposledy - a co půjdu nanovo. A očekává mě ten "glukozovej test". Snad to bude zase vše OK, a jestli váha bude jen o další dvě kilča nahoru, to se uvidí (ale možná jo).
Co se týče stávajících potomků, tak ta naše "hvězda" je od mala taky pěkný kvítko. Hyperaktivní dyslektik, taky známe psych... A konce s trápením u ní není. I když už je papírově pár let dospělá. A poněvadž letos přerušila vysokou školu, žádný pořádný zaměstnání nesehnala, tak ji máme pořád na krku. A ovládat se to už moc nedá, když to má papíry, že je dospělá.
Njn, děvčata, jednou jsou to naše děti milovaný, a budou, ať je jim jeden rok, čtrnáct, nebo dvacettři. 😒 😉 🙂
A my, i když už nám není dvacet, opravdu víme, do čeho jdeme, a jdeme do toho zase. Asi jsme taky trochu divné, ale je to tak.
Tak hezké snaženíčko, pohodové těhulkování a pevné nervy, maminy 😵

hadonoshka
6. aug 2009

Ahoj holky, ten tester je na zjišťování ovulace ze slin. Je to pidi mikroskop. Nechápu proč ho přestali vyrábět, je to fakt super, asi spíš někdo nezvládl marketing. Já jsem se o něm dozvěděla až z jedné diskuze tady na koníkovi, jinak jsem o tom v životě neslyšela. Přitom to funguje i jako antikoncepce, ale nemusí se měřit teplota. Prostě se tam otře slina a až to uschne je jasno. Návod je u toho přibalený i s obrázky a vypadá to jako rtěnka. Jmenuje se to Lady Fertility Tester a viděla jsem to na internetu i jinde než na miniboss, ale za dvojnásobnou cenu. Jsem ráda, že jsem ho stihla koupit sobě i sejgře. Bydlí v Kanadě, teď je tu jen na prázdniny s dětmi a pokouší se taky o mimi, tak se jí to hodí. Je to český výrobek, žádná Čína s životností dva měsíce. Zatím pa jedeme se koupat než se to zatáhne, už koukám že jdou zase mraky, do prkýnka.

irafa
6. aug 2009

ahojte holky
tak zannyyyyyyy to musi ted vyjit tfuj tfuj tfuj at to vyjde doufam že sem ti těhu bacilky poslala v dosti velkem množstvi při setkani vid
teda tom sou přiběhy njn to je život ja tomu taky řikam osud mužem se snažit vychovavat jak chcem a myslet si jak je to dobře ale pak to nakonec dopadne jak bylo předurčeno a kdybychom věděli jak to ma byt tak bychom to změnili ale to nejde boužel 😕

yanny
6. aug 2009

Pets, tak to máš asi doma veselo 🙂 🙂

Zanýý, tak co se děje nového u tebe???

Irafko už máš pěkný pupík 🙂

Hadonoshko a kolik ta srandička stoji?????

Bsíku koukáš někdy i na neplodnost?????

Já jsem trochu stále mimo obraz, tak neopravíte info v tabulce????

zaenab
6. aug 2009

Pet, teda přečetla jsem jedním dechem, máš můj obdiv...

Yanny, do tabulky se dopíšu, jen ji teď nemám čas hledat, to víš, pracuji 😀 Zítra ráno začínám s Merionalem, drahoušek už je v pohotovosti, doufá, že to nezapomněl a nakoupil mi kvanta sladkostí jako kompenzaci. Tak snad se zadaří, podpořím to jak se dá...

A jak to vychází u tebe?

pet.s
6. aug 2009

Ale holky, dokud ty naše kvítka neblbnou z drogama, nekradou a nepřepadávají stařenky na ulici, tak je to v pohodě no ne? 😀
Já už se nemůžu dočkat pondělka. jedeme na ultrazvuk. Začínám mít obavy, že to bude špatné. Co vám tam říkají? Jestli tam je srdíčko a jestli se to uchytilo?

hanula11
7. aug 2009

Pet s to máš ult. v jakém týdnu? Srdíčko je vidět dost brzo, jestli jsou orgány v pořádku - velikost hlavičky, srdíčko, to zkoumají ve 20tt. Ve 12.tt měří šíjové něco, ale už nevím co. A to už je vidět i žaludek a tak. 🙂

bsik
7. aug 2009

Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

yanny
7. aug 2009

Já čekám na tu mrchu a jestli to dostanu za 22 dní jako to bylo u mě normální, tak začínám příští týden, ale jestli to dostanu po 28, jako, že poslední tři cykly se mi na 28 srovnaly po dostinexu, tak začínám až za 14 dní
🙂
Už se těším 🙂 Asi to bude už naposled 😒

Jo a můj miláček 12.9 odjíždí na týden s kámošema na jachtu, tak mám trochu strach, že to nestihnu a trefím se svým OPU do toho termínu kdy bude pryč, no to by mě fakt trefilo!!!! 😠

bsik
7. aug 2009

Zaneb tady ji máš.........já jsem taky v práci, ale času mám dost 😀 Yanny na tu neplodnost org si chodím číst, ale zaregistrovaná tu nejsem. Ale tebe jsem tam viděla 😉 Ale ve vedlejším pokojíku jedna holčina psala, že se zná s někým kdo provozoval tu původní neplodnost a že snad pracují na znovouzaložení. Ale mělo to být už koncem minulýho měsíce a nic.....

bsik
7. aug 2009

No, tak to by mě trefilo taky!!!!!!!! Vím jajk jsem vždycky nervovala, když se blížilo OPU a můj měl frmol v práci a vždycky vyhrožoval, jak se tam s tím svým matrošem prostě nedostane, protože má jednání, který prostě nemůže zrušit......... 😒 Nejlepší bylo, když po mě chtěl vědět přesně termín OPU........ale nejlépe měsíc dopředu! No nechápal jak to, že to nevím 😕 Ale to jsem tak n´ějak respektovala..........je to jeho práce a živí nás to, ale kdyby mě řekl, že OPU nebude, protože jede s klukama na dovču, tak bych byla asi trochu.......... 😠 😠 😠 A jak to podle něj máš udělat? To za sebe pošle náhradníka? 😉

zaenab
7. aug 2009

Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od 7.8. stimulace pro IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

majka43
7. aug 2009

Yanny, tak si ten matroš nech zamrazit. Já (vlastně on) už je tam má. Pak ať si jede kam chce, aspoň se nebudeš nervovat.

hanula11
7. aug 2009

zaenab, já to tu už psla, ale jestli chceš:
2 děti (již dospělé), 3.11. čekáme holčičku - těhotenství normální cestou, teď 28tt, 10.8.KO - glukozový test, nové odběry krve, ve 32tt. bude další UTZ (zatím nemám datum)
🙂

bigrendy
7. aug 2009

Ahoj holky 🙂 . co jsem se vrátila z dovči tak vůbec nestíhám. v práci velký šrumec.

zaenab držím palce. čím stimuluješ?

yanny tobě taky držím palce.

já jsem to sice ještě nevzdala ale čas letí a mám strach at to stihneme než budu uplně na nic . v unoru mám další narozeniny. ten čas tak letí. ☹

minka051
7. aug 2009

ahojte
No ja patrím asi medzi vás lebo 43 je už dosť ale dnes som bola na pohvore tak už mám stimulačku aj lieky tak ak príde mrška tak o 11 dní začínam.

pet.s
7. aug 2009

Jdu na UTZ v 7 tt.
Nevím jak se přidat do tabulky. pet.s(39) : 1.IVF žádná vajíčka, hysteroskopie, 2.IVF 2 embrya,nic se neuchytilo, 3.IVF ET 14.7. 2 emrya, HCG 324,10.8. UTZ

minka051
7. aug 2009

pet.s
neviem ani ja ale gratulujem ti že ti to vyšlo.ja na to si musím ešte počkať.

hanula11
7. aug 2009

ahoj minko 🙂 držím pěsti 😵

minka051
7. aug 2009

hanula
Ahoj Velmi ti dakujem. Keby som už ja bola ako si na tom ty tak by som bola rada. Múžem sa spýtať kolko máš rokov? 🙂

zaenab
7. aug 2009

Těhulky:
😵
zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK
hanula11: 2 děti (již dospělé), 3.11. čekáme holčičku - těhotenství normální cestou, teď 28tt, 10.8.KO - glukozový test, nové odběry krve, ve 32tt. bude další UTZ (zatím nemám datum)
pet.s(39) : 1.IVF žádná vajíčka, hysteroskopie, 2.IVF 2 embrya,nic se neuchytilo, 3.IVF ET 14.7. 2 emrya, HCG 324,10.8. UTZ

Snažilky, které ho brzy budou čekat:
😉
Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od 7.8. stimulace pro IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

minka051
7. aug 2009

zaenab
Ahoj Ty sa asi poznáš z labus. Pred včerom som bola u nej. Dúfam že je Ok zajtra jej volám.

zaenab
7. aug 2009

Tak jsem vás přidala do tabulky, jinak je to velmi jednoduché
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
N á v o d : vysviťte si tabulku levým klikem, pak to vysvícené dejte do paměti kombinací ctrl+c. Vložte do odpovědi kurzor a zmáčkněte ctrl+v a tabulka se tam objeví. No a pak tam už jen pište
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak stimuluji Merionalem, jeden ráno, příští týden jdu na utz, protože minule jsem měla ovulku už desátý den ráno, tak se to teď musí víc hlídat. Jsem zvědavá

Jo a z tabulky mám radost, jak se to u těhulek hezky rozrůstá 😵

zaenab
7. aug 2009

Minka děkuji za zprávu, zatím od Labus nic nevím, jen moc doufám, že jí všechno dobře dopadlo

hanula11
8. aug 2009

Minko, jsme na tom asi tak stejně, ročník 65. 29.10. mám narozky, malá má termín 3.11., tak jestli nakonec nebudeme mít narozeniny nastejno 😉 🙂
Jinak držím všem snažilkám moc a moc pěsti, ať se daří 🙂

majka43
8. aug 2009

Zaenab moc držím pěsti. Já jsem včera volala sestřenici, aby mi s tím trochu pomohla, když tam má známý, tak uvidím.
Haňulo, já jsem se narodila 29. 12. 1965 tak jsme stejně mladý.

hanula11
8. aug 2009

Zae., no vidíš, 😉

pet.s
8. aug 2009

Teda nikdo mi neřekl jak to těhotenství bude náročné psychicky 😝 Všichni mě serou. /plně všichni. a za chvíli jsem zase jako dřív.Hrůůůza. Blinkání by možná bylo lepší. Tohle je hrůza. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre