Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sweetest
1. okt 2013

@majka43 Počky a toho 1.5. ti řekli kdy, když si odvházela z CARu?...jako hned po ET? Nebo jsi toho 23.9. byla po druhé na kontrole v CARu?

majka43
1. okt 2013

@sweetest Já tam byla ještě minulý pondělí, on byl můj doktor z caru na dovolený, tak mě chtěl ještě vidět.

majka43
1. okt 2013

@sweetest Byla jsem v caru na kontrole dvakrát. 6.9 a 23.9

sweetest
1. okt 2013

@majka43 A pokaždé TP 1.5.2014? Pokud ano, nemělo by se to nikam moc posunout, si myslím tedy 😅

majka43
1. okt 2013

@sweetest Poprvé mě TP neříkal, teprve až podruhé.

sweetest
1. okt 2013

@majka43 Aha...tak to mě vždy 🙂 Tak uvidíš...už se klepu nedočkavostí 😀

majka43
1. okt 2013

@sweetest Já taky

majka43
2. okt 2013

@sweetest Tak vše v pořádku. Jsem 10+0 a miminko má 32mm. Zítra krev na NT screening.

mufyxa
2. okt 2013

@majka43 krásný blahopřeju moc a držte se ........mám velkou radost dodává mi to sílu do dalšího boje s přírodou tak snad se i mě zadaří 🙂

majka43
2. okt 2013

@mufyxa Děkuju a věřím, že se ti brzo zadaří.

yasminne
3. okt 2013

ahojte ma tu niekto skusenosti s pregnylom 3,6,9,12 den po ET?

sweetest
6. okt 2013

Ahoj holky 🙂 Je tu nějak mrtvo...co se děje? Koukejte se ozvat 😉 😀 😀 😝

lindda
6. okt 2013

Cafte tak u nas nic .... uz koncime so snazenim za chvilku ... je mi to strasne luto ale co uz ked to nejde tak to nejde ☹

evapavla
7. okt 2013

@lindda , nevzdávaj sa, možno to o chvílu príde 🙂

babaker
7. okt 2013

ahojte dievcence 🙂

ozivim tu trosku temu, 37 na krku a ziadne deticky....asi som dost naivna, ked si myslim, ze sa "to" prirodzene stane bez lekarskej pomoci....po rokoch tvrdej manazerskej driny si davam pohov a chcem sa sustredit len na obycajny zivot, dala som zbohom kariere, zacinam novy zivot 🙂

sweetest
8. okt 2013

@babaker Ahojky. Tak držím palce, aby se to podařilo bez lékařů 😉

babaker
8. okt 2013

budem prispievat a uvidime aka bude moja cesta....najradsej by som sa teda vsetkym terminom a behaniam po CAR a gyndosoch vyhla. som na zaciatku niecoho noveho, pripada mi to ako vystup na K2 - nikdy som tam nebola, len som pocula ze to je to najtazsia hora sveta, bez pripravy a sebadiscipliny, prekonavani sklamani sa po kazdom neuspechu znova postavit a pokracovat dalej a ked sa to nakoniec nepodari, najst sposob sa s tym vyrovnat. tak budem pridavat prispevky a postrehy.

@sweetest Pokusas sa este o dalsie dietatko?

sweetest
8. okt 2013

@babaker Už čekáme 😉 Jen čekám příští týden na NT screening a pokud bude vše ok, přidám si to na profil,aby jste nebyly zmatené 😉

babaker
8. okt 2013

@sweetest gratulujem 🙂 to je parada, ako to slo u teba (ak sa ti chce o tom rozpravat)?

sweetest
8. okt 2013

@babaker Děkuji 🙂 No, přírodně jsme se snažili rok a půl a když nic, tak vzhledem ke svému věku jsem nechtěla otálet a šli jsme do ministimulace IVF....zadařilo se na první pokus a já jsem ráda 🙂 Jezdili jsme do Brna do Reprofitu až z Jaroměře, ale vyplatilo se to 😀

babaker
8. okt 2013

@sweetest Vidim, ze mas uz dve baby doma, tie sa urcite z prichodu babatka musia tesit, ze sa budu moct hrat so zivou babikou 🙂
mojej svagrinej sa teraz takto zadarilo, ma doma 17 r dceru a narodila sa jej dalsia dcerka, mala je doslova darom z nebies do nasej rodiny. ja ju neskutocne milujem 🙂

sweetest
8. okt 2013

@babaker Tak starší už s námi nebydlí, ale mladší se těší 🙂 Já bych chtěla kluka, ale určo to bude zase holka...já asi nic jiného neumím 😀

babaker
8. okt 2013

@sweetest To by si mal tvoj drahy dat opravit nastroj, aby vedel aj chlapca spravit 😀

sweetest
8. okt 2013

@babaker On ale není otec mých dvou dcer 😉 😀

babaker
8. okt 2013

myslela som na to, takto bude uplne svojska a unikatna 🙂

svagrina to ma vlastne tak isto, jej prva dcera ma ineho otca, az druhu dcerku ma s mojim bratom. ja na nich vidim aki su stastni, dokonca to citovo pohlo aj mojho otca, ktoreho nepohne nikto.

milu71
14. okt 2013

@sweetest ahoj, tak jsem byla na další UZ kontrole. Doktorka mi řekla, že je vše v pořádku. Bylo vidět jak se chvěje srdíčko a velikost mimča je 4mm. Další kontrola za 3týdny (to budu 9týden) a pak mi dají kartu 🙂 😉

sweetest
14. okt 2013

@milu71 Ahojky. Já dnes také poradna, květák 4 cm (12.tt), TP posunut na 3.5.2014, průkazku jsem dostala. Brali mi dnes krev na NT testy a utz příští pátek (25.10.)

majka43
14. okt 2013

@sweetest Supr, za chvilku mě doženeš. Zítra podle TP budeš mít přesně 200 dní do porodu.

sweetest
14. okt 2013

@majka43 To koukám, že Tě doháním 😀

majka43
14. okt 2013

@sweetest Já jdu na velký UZ v pondělí, tak uvidím, jak na tom budu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre