Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

santamonica
19. júl 2013

@slavka_2012 ahoj slavka, ja som si dala 2 mesacnu pauzu, boli sme na dovolenke, prerobili si spalnu, no a v stredu idem sa dohodnut s dr., co dalej.......dalsi pokus 😕 ty ako?

slavka_2012
19. júl 2013

@santamonica ahoooj, aj ja som mala 2mesacnu pauzu po kyrete 😢 my sme tiez robili novu spalnu a smiali sme sa ,ze tentokrat to v novej iste zafunguje 😀 😀 😀 ja som dnes 10den po ET a mam strach si urobit test 😒 slubila som priatelovi,ze budeme robit spolu..takze zajtra ma to caka 😉

santamonica
19. júl 2013

@slavka_2012 jeejda, tak to vam drzim hrozne palce, nech vam to vyjde....... 😅

slavka_2012
19. júl 2013

@santamonica velmi pekne dakujem 😵 tentokrat to uz musi byt 😀 lebo to uz bol moj posledny pokus ☹

santamonica
19. júl 2013

@slavka_2012 a kolky je to pokus? preco posledny? samozrejme, ze to vyjde...... 🙂 🙂
my este nie posledny, ale budeme musiet zhanat financie na dalsie, ak to nevyjde.... 😝 😖

slavka_2012
19. júl 2013

@santamonica je to moje uz 4IVF a odzaciatku si vsetko platim sama ☹ ja viem,ze peniaze niesu vsetko ,ale je to dost velka ciastka co sme do toho dali....ide hlavne o moju psychiku ja sa viem potom dlho trapit 😢 a povedala som si do 40 a dost...a 40 som mala v aprili,,,,,v kutiku srdca verim ,ze teraz to vijde a uz to vydrzi az do porodu 😉 ale v to verime vsetky zienky co sme tu 😉 a vas kolky pokus to bude?

santamonica
19. júl 2013

@slavka_2012 my sme boli raz na IUI a raz IVF, pred tym som raz otehotnela po hormonalnej liecbe, ale plod sa nevyvijal ☹ , o psychike viem presne, co myslis....ja mam velmi zle obdobia, najhorsie je to, ze kvoli tejto situacii ma uplne presla radost zo zivota a nic ma uz nebavi.....mala som kopec konickov a kamaratov a teraz nic, obcas sa prinutim,ale je to nasilu, vovnutri som taka nejaka prazdna, ani do spolocnosti nechcem chodit a ani pocuvat kamaratky s velkymi detmi, ako...neboj, dobre to dopadne, a tie povzbudive reci......uz to nezvladam, ale snazim sa, hlavne aj kvoli mame, ta sa trapi, ked ma tak vidi, o muzovi ani nehovorim, neviem,ako to dopadne, pravdepodobne na to minieme vsetky peniaze a ak to vyjde, tak ma to netrapi, ale ak nie, tak potom neviem, na co taky zivot na hovno 😖 😖 😖 , no nic, dnes mam depku, nechcem to prenasat na vas baby...............drzim palce a idem sa pohrat so psom, to ma vylieci 😝 😀 😝

slavka_2012
20. júl 2013

tak zazrak sa nekonal...dnes 11den od ET a zacala som krvacat 😢 😢 😢 4IVFneuspesne,uz dalej nevladzem 😔 neviem co budeme robit 😔 ...keby aspon tych ročkov bolo menej ☹

stastenka42
20. júl 2013

@slavka_2012 Zlaticko to mi je luto:(ak ta to povzbudi tak ja mam 44 a pred sebou 13 vklad buduci tyzden🙂teraz uz posledny,lebo uz mam vela rokov a uz nemame ani peniaze,ale este stale dufame ze to vyjde..skusaj dalej,nevzdavaj sa

slavka_2012
20. júl 2013

@stastenka42 dakujem za povzbudenie 😉 poznam ta z fora a obdivujem ta, tvoju vydrz a vieru,ze sa to raz podari 😵 ja mam 40 r. som bojovnicka no akosi uz stracam nadej 😢 o financiach uz ani nerozpravam ,ale koli babetku dame aj to posledne ...keby sme vedeli ci sa to iste raz podariiiii.............budem na teba mysliet a drzat silno palce aby sa to podarilo 😵 a ja budem mat nadej ,ze aj nam to raz vyjde 😉

stastenka42
20. júl 2013

@slavka_2012 presne toto som si zakazdym hovorila aj ja ked nam to nevyslo,ale to urcite prejde,vyplac sa a oddychni si,potom uvidís. Co sa tyka tych penazi ani nehovor,my vlastne chodime do roboty len zarabat na "vajicka",no co uz . Buduci tyzden ideme pre mrazaky v piatok tak uvidíme🙂. A Dakujem,drz sa dievca..

santamonica
20. júl 2013

@stastenka42
@slavka_2012
slavka, mrzi ma to velmi, viem ako sa teraz citis 😖 .....stastenka ma pravdu....este treba bojovat, musime vsetky......urobit a obetovat pre to vsetko......ja zacinam aj adopcny proces....moja najlepsia kamaratka po detoch nikdy netuzila a ani ich nema, ale ja po nich tuzim asi od 20tky.....nechce sa mi zit bez kompletnej rodiny......tak snad mi adopciatko vynahradi tu prazdnu cast v srdci a my mu dame pekny zivot a kopec lasky..... o tom nerozmyslas?
stastenka, tiez ta obdivujem a strasne drzim palce, aby ti to vyslo.......
ahojte babky, myslim na vas

santamonica
20. júl 2013

@slavka_2012
ale este to nemusi byt beznadejne predsa, ze krvacas.......kolke tu krvacali a bolo z toho babo......

slavka_2012
20. júl 2013

@santamonica ahoj santamonica,,,,,,nad adopciou sme neuvazovali ...... z prveho manzelstva 2dospele kocky a som uz aj babicka= vnucik ma 2rocky je to nasa taka mala utecha 😵 mam noveho partnera je bezdetny a mladsi a velmi tuzime po spolocnom babetku,tak preto toto vsetko absolvujeme.....stale cakam na zazrak a ten nechodi 😔

slavka_2012
20. júl 2013

@santamonica ja viem...mne sa to stalo v marci po 3IVF na 8den po ET som zacala normalne krvacat,krvacala som 5dni a myslela som si ,ze je to mrcha..... a bola som tehu,,,skoncilo to v 11tt MA 😢 😔 cakali sme dvojicky.......neverim ja tolko stastia nemam aby sa to zase zopakovalo

martuska00
20. júl 2013

@stastenka42 držím palce si veľký bojovník ako ja 🙂

milu71
22. júl 2013

ahoj děvčata 🙂 tak jsem tu zpátky. Měli jsme týden dovolené na Lipně. Sestřička z Pronatalu v Teplicích mi volala, že mají můj výpis z karty hotový. Můžu si ho převzít ve čtvrtek kolem 10 hod. nebo jindy až bude mít doktor volno. Musí mi ho dát prý on osobně do ruky a teď prý jsou dovolené a slouží jen jeden doktor, tak si nemůžu přijet jak chci. Hned mi upozornila, že se platí 250,- Kč. Nadělají s tím jako když si předáváme státní tajemství. To v Praze mi to dala sestra do ruky, zaplatila jsem 100,- Kč a šla jsem. Ve středu jedu do Reprofitu, takže výpis sebou mít nebudu, no nevadí 😒

manita
22. júl 2013

@milu71 To vôbec nevadí. Ty mu v Reprofite porozprávaš všetko, čo máš za sebou a aký to malo priebeh. A nakoniec ti povie, že tie veci z predošlého centra ani nebude potrebné a ty ušetríš 250,- Kč. A ten doktor, čo s tým robil také drahoty, nech si s tým vytapetuje kanceláriu. 😉

raaaadka
23. júl 2013

Holky, můžete mi prosím někdo poradit? Dělám si ovulační testy, měla jsem krásně pozitivní test, očekávala jsem ovulaci, měla jsem i hlen a bolest břicha, ale 3. den po testu a bazální teplota 36,6.??? Před ovu mívám 36,4 - 36,5 a po ovu 36,8 - 37,0. Čím to může být, nevím, jestli ovulka nakonec neproběhla, nebo se teplota zvedá pomalu? ☹

vavrenka
23. júl 2013

@raaaadka hod sem graf 😉 , lepsie sa to potom "cita"

raaaadka
23. júl 2013

5. - 7. den 36,4 ....12. den 36,5 a 14. -15. den 36,6

bondy
23. júl 2013

stastenka42, já Tě hlídám, neboj 😀

stastenka42
24. júl 2013

@bondy Dakujem Zlaticko,v sobotu si ideme pre zmrzlinky,to su uz nase posledne,tak vkladam do toho vsetko🙂🙂

bondy
24. júl 2013

stastenka42, takže se naladíme na pozitivní energii, necháme proplout negace , příjmeme zmrzlinky jako hotové miminka a nejpozději v dubnu rodíme 😀

vavrenka
24. júl 2013

@raaaadka ovu prebeiha po pozit. testiku do 48h , vynimocne do 72.. takze ovu mozes mat aj za 2 dni ppo pozit. testiku. zdvihnutie o 1 desatinku je fakt malo 😕 , zeby ovu dnes? aku mas dnes teplotu?

raaaadka
24. júl 2013

@vavrenka
tak dnes 36,7 myslím, že ovu už byla

raaaadka
24. júl 2013

@vavrenka
A pozitivní testík byl v sobotu, tak nevím. Břicho bolelo od neděle do včera s pauzama. Já bych sázela na neděli s tou ovulací, je to rozdíl dvou desetin, tak to má být, asi mám pomalý nárůst teploty, hledala jsem na merenibt.cz
Druhá možnost, že k ovu nedošlo, ale tomu nevěřím, když dnes ráno v půl 6 mám 36,7, jinak v první půlce 36,4 - 36,5. Já to tak měla posledních pár cyklů. Nejraději bych běžela na UTZ a mrkla na to.

vavrenka
24. júl 2013

@raaaadka no podla dnesnej teploty ovu prebehla 😉, ani na uzv nemusis ist, inak aj mne rastla bt pomalsie

vavrenka
24. júl 2013

@raaaadka ja som raz mala pozit ovu test a ovu neprebehla, ale to bolo tym, ze som na druhy den zacala byt chora, takze sa ovulacia stopla.. som bola z toho riadne zmatena... bt nizka, pozit. ovu test, ale o ked mi o tri dni na to vyskocila horucka,bolo vsetko jasne..

stastenka42
24. júl 2013

@bondy presne....naladena som ako nikdy predtym...a ako pises beriem to ako hotovu vec 🙂 🙂 skoro sa uzdrav,a dakujem za povzbudenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre