Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
1. jún 2009

Pajka, Janetka, vždycky jsem chtěla tři děti, teď bych dala nevímco za jedno. Ale to příjde... Aspoň mám teď papouška 😀
Pajka, to máš dobrý kolektiv, doufám, že tě chlapi nosí na rukách 😀

janettka
1. jún 2009

zany taky bude,musíme se ponasnažit 😀

pajka00
1. jún 2009

Jo, člověk ten pravý okamžik prošvihne a pak je vděčný za cokoli.
Taky jsem říkala,že bych na umělé nešla......a teď sice zatím nejdu,ale vzdáleně o tom uvažuju....ale spíš jen uvažuju,protože bych si to musela zacálovat a jsem momentálně vyflusaná z domečku-bydlíme tam 2 měsíce,takže nemáme spoustu věcí,zadlužení na koho se podíváme.....No je to předčasná úvaha,pořád věřím v přírodu,že se nakonec umoudří.
Jo chlapi.....dělám tady už 7 let a zrovna v pátek jsem říkala kolegyni, že mi někteří tak šíleně lezou na nervy, že bych už fakt potřebovala tu mateřskou...akutně!!🙂)Je to jak s malýma děckama, pořád opakovat všecko do kola,s ničím se nezavděčím....fasovali trička,montérky,boty...a samozřejmě frflali-obzvlášť jeden....jsem mu říkala....ty kdybys to měl povyšívané zlatou nití, tak se ti nezavděčím....a to jsem byla obzvlášť milá, někdy jsem hodně ostrá-naštěstí s chlapama je lepší domluva než s ženskýma. Ale je fakt,že je občas aspoň sranda.

zaenab
1. jún 2009

Pajka, to musíš mít spoustu "veselých historek" z práce, až bude smutno, tak sem něco přihoď 🙂

Já jdu konečně na oběd, už mi hrabe, jak pořád přeskakuju z jazyků, paní na záchodě jsem řekla "spasíííbo" 😀

henikav1
1. jún 2009

zany, nic si z toho nerob, ak bola aspon z nasej generacie, tak ta urcite pochopila 😀

marrad
1. jún 2009

neviem o com sa bavite ale hlasim sa k Vam.
Tento mesiac budem mat 38 a stale nie som mamicka...
No napriek vsetkzm dobrzm vzsledkom uy neideme nic nechavat na prirodzenu cestu, ale idem do centra aby aktovne nam zacali pomahat.

henikav1
1. jún 2009

vitaj marrad, ja sa tu dnes iba tak nudim lebo mam volno a zabijam cas aby som nerozmyslala, no a poniektore su v praci a tvaria sa ze tazko pracuju, vsak baby?? Ako aj ja budem zajtra 😀

labus
1. jún 2009

ahoj Marrad vítam ta menzi nami
HENI tak ty sa nudíš 😀 😀 😀 😀 ja som od rána lietala po lekároch - samozrejme som dalej PN pretože mi dnes došla mrcha a už som volala do Bystrice len tam nebol docent tak sekretárka si to zapísala a zajtra mi povedia kedy mam hysterografiu ale isto už buduci týžden . Takže som ráno odprevadila Robka na plavecký a potom som šla k mojmu lakárovy z výsledkom z Bystrice a som dalej PN kedže to idu riešit hned ,potom ku Klaudii zo správou lebo tiež ju chcela kedže ona je moja gyn. a ona mi to vybavila,potom na očne tam som trčala dlho lebo mi kontrolovali očný tlak a je horší tak mi robili preimeter ale ten bol naštastie v poriadku a potom odniest kartu obvodnej a bola zvedava tak sme dlho kecali -teraz som došla od rána domov -tak len vo fritáku pečiem americke zemiaky a idem dat kafíčko 😀 😀 😀

henikav1
1. jún 2009

jej labuska, konecne ta vidim. No ano nudim sa ved vies ze nezvyknem takto necinne doma sediet a uz som doma treti den ☹ A sibe mi 😒
Tak sa bez najest, aby si nam neodpadla, som rada ze si tu, pokracujeme dalej
Ja aj tak viem ze sa nikdy nevzdame 😵

pajka00
1. jún 2009

ahoj marrad..
Heni, já TAK pracuju, až se ze mě kouří, a vůůbec nedělám, že pracuju a makám jak ďas...../cháááá/.....myslím, že někdy je potřeba dělat že dělám i když dělám a občas na vás kuknu, kdo co nového napsal🙂 Zrovna jsou dnes výplaty, tak mi to chlapi nosí......
Jo Labusko, tak to sis dnes pochodila po doktorech...tak ti to pěkně začíná a hlavně, ať se zadaří všecko vpořádku!!
Zaneb dobrou chuť...je nejvyšší čas se najíst a spasíbo snad pochopila......ruština mi jde, ale angličtina je horší....tam zvládnu do telefonu říct akorát Just a moment please........a tvářím se u toho hrozně důležitě,jakože tu angličtinu ovládám jak když bičem mrská....horší, když to šéf nebere a spadne mi to zpátky...Minule jsem chlapovi chtěla říct, že tu bude šéf v pondělí a hned jsem si nemohla vzpomnět na pondělek, tak jsem mu cvičně vyjmenovala celý týden...monday, tuesday, wensday.........no chlap asi čuměl🙂když jsem mu anglicky řekla....šéf tu není, bude v pondělí, úterý, středu,čtvrtek........áááž do neděle🙂))good bye......chá moje íngliš je fakt světová.

janettka
1. jún 2009

vítám novou snažilku,heni a nudit se zlatíčko budeš ještě pár měsíců než budeš moct pokračovat.Mě uplynuly teprve 3týdny a jsem z toho na palici...

henikav1
1. jún 2009

pajka, to bol vtip, ved aj ja nakukam na konika z prace, aj ked mam toho tolko, ze sa mi az z hlavy pari 😀 😀
ty srandistka, mna sa snazia naucit english uz asi tri roky, aj tam chodim, nejako si to tam odsedim a stale prd viem 😀 😀 😀 neviem ako je to mozne, ze vzdy spravim skusky a prejdem do dalsieho levelu 😀 😀 😀
janettka, nebudem zajtra uz idem zas do prace, mala som len povinne predlzeny vikend. A strasne nenavidim volno a dovolenky, asi mam nejaku uchylku, alebo zavadu 😀 Je to lepsie ked nabehnem do kazdodennych starosti, menej rozmyslam a skor mi to ubehne

henikav1
1. jún 2009

este sa musim pochvalit, dnes okrem toho ze sem vypisujem aj pracujem doma rychlostou svetla 😀 😀 😀
od rana som stihla prevliect dve postele a uz asi hodinu sa chystam na tretiu 😀
No a este som stihla spustit pracku 😀 😀
lenivost ma raz zabije 😀

zaenab
1. jún 2009

Novinka: mám zlomený malíček na levé noze. Vykloubený, zlomený a s děsným otokem. Prostě jsem nějak zvláště zavadila o jakýsi vyčuhující železný předmět u zdi. To se může stát jen mě. Tak jsem neplánovaně nedoprovázela delegaci na zámek, ale byla na rentgenu a na chirurgii a výsledek je mast na otok a vstřebání modřin+ rada nad zlato, že na to nemám šlapat a dávat si pozor. Prý se to nedá zafixovat a sroste to samo, když si budu min. měsíc dávat na prst pozor. Fakt zábavné, bolí to jak ...no hodně, no 😒
Ale jinak dobrý - babča na záchodě pochopila, dokonce mi při odchodu pochválila sukni. Jo a oběd jsem ještě ZDRAVÁ dojedla, tak aspon něco pozitivního!
Vítám novou snažilku - marrad 🙂

irafa
1. jún 2009

ahojte holky vitam taky novou snažilku marrad 🙂 🙂 🙂
tak dnes sme si dali s mackem na sraziku v Brně bongo hale tak se kukněte do albička pokud budete chtit ju mam i male břiško už samo i smymi špičky to těhu břičko je pod nimi 😀 😀 😀 😀

yanny
1. jún 2009

Taky vítám Marad.
Nic moc se neděja kromě zlomeného malíčku 🙂
Fenečku jsme pojmenovali Mia, v papírech má Mystic, tak je to alespoň podobné.
Je fakt kouzelná, už máme tři vrhy, minimálně vyprodaný 😀 asi jak je fak kouzelná.

Moje holčička, skoro 20 letá, se rozhodla darovat vajíčka, tak dnes byla na všech vyšetření, tochu mám o ní strach.
Minulý rok byla darovat krev a nakonec se jí udělalo špatně, že to vzdala, tak se vrhla na darovaní vajíček, tak nevím jestli to může ohrozit její zdraví, či plodnost????
Co myslíte????????????

yanny
1. jún 2009

Jdu spát, ráno jedeme na přijímačky na Karlovku do Prahy.
Tak dobrou.

pajka00
2. jún 2009

Dobré ranko holky...já vím heni,žes to myslela ze srandy....šak to moje bylo taky ironicky-že makám jen se ze mě kouří🙂 Sice doma bych se unudila, ale v práci mě to taky bůhví jak neba..., no je to problém🙂
Jé zaneb tak to je blbý úraz. Ale pamatuju si, že ségra si taky zlomila malíček, dali jí na to sádru-tak lítala po schodech, že z ní lítaly cucky a nakonec jí to sundali a musela čekat, až se to zahojí bez sádry, protože to fakt zasádrovat nejde...tak opatrně a víš co říkal pan doktor....nešlapat🙂 Ještěže ti doktoři jsou,to by tě nenapadlo na to nešlapat🙂))
Yanny, myslím, že to nemůže pro ni nic znamenat....vím, že bude jíst prášky na zvýšení počtu vajíček a jakmile daruje a vysadí to, zase se to ustálí...A pokud se pro to rozhodla, je to od ní hezké pro další ženské, které jinak do jiného stavu přijít nemůžou....že ji zdravím a děkuju za ostatní🙂 je odvážná.
Já jsem byla asi 15x darovat krev.....chodím teď jen tak jednou za rok a co se snažíme o mimi tak vůbec...taky jen tak z dobrého pocitu. Mám 0 Rh neg. takže relativně nejvzácnější krev. Ptala jsem se na transfúzce a nejvz.krev je 0 mínus a nejvz.plazma je AB......takže pokud někomu bude chybět 0- volejte....potřebuju zlobivé trochu odsát🙂)) Tak hezký den ženy a ať nám svítí slunce.

janettka
2. jún 2009

ahooooj po ránu...dnes jsem na ránu 😀 😀 stoupla jsem si na váhu,za 14 dní snažení ani deko dolu tak jsem nasr....jak četník!

pajka00
2. jún 2009

Fakt?Ani deko?🙂)tak to fakt naštve! a jak se snažíš?

janettka
2. jún 2009

no moc po té revizi nemůžu,ale nejím po 18hod, jím celkem zdravě takže tam nic neupravím jen už nejím zákusky a poslední týden začínám týrat orbitrek...už vydržím 20 min sice mě z toho bolí břícho ale vydržím...jo a pokud nemusím tak jsem omezila auto...kdyby deko sviňa,ale ne!!!

labus
2. jún 2009

dobre ránko- janettka pri zhadzovaní kg je to najhoršie ked začneš denne skákat na váhu na začiatku to hned nebadat a v podstate ak začneš poctivo cvičit badat to na veciach a na postave ale na váhe extra nie slaninka sa ti totiž začne menit na svalovu hmotu a tá je tažšia ako sádielko - to mi ver cvičím s prestávkov 12r. tak viem čo hovorím

pajka00
2. jún 2009

No vidíš...labuska ti to pěkně vysvětlila🙂 už se ti nebude ti třepat,ale budeš to mít pevné...Taky bych měla cvičit...ale jsem líná jak veš. Sice to nepotřebuju, jsem štíhlá,ale spíš zpevnit bych potřebovala....

zaenab
2. jún 2009

Ahoj Janettko, v tomhle věř Labus, je to tak. To cvičení je bezva, určitě nepolevuj, ale dávej taky svalům čas na regeneraci. Jo a taky je důležité jíst 5x denně, ale to určitě děláš. Mě se váha po přírůstcích v pubertě a pak na VŠ (nárazové přejídání před zkouškami) ustálila, až když jsem začala pravidelně jíst a nešidila hlavně snídaně. Kvanta zeleniny ke každému hlavnímu jídlu a kupodivu to tak rozhýbalo metabolismus, že i má závislost na čokoládě není poznat. Určitě to půjde 🙂 Já už shodila i těch pár kilo po stimulkách (3-4), stejnou cestou + pohyb.

janettka
2. jún 2009

Bohužel holky já cvičím celkem pravidelně,váhu si kontroluju jednou týdně ve stejný den a hodinu...ale já poslední 1.5 přibrala po těch 2neúsp.těhu 10kg...a ani cvičením ani úpravou jídelničku to nějak nejde...je pravda že asi nějaké kg bude věkem...ale nejde to sakra dolů...podle jídelníčku jím asi 3xvíc zeleniny než dřív,což zas upravilo krevní testy...ale kg rostou a nejde to dolů...

zaenab
2. jún 2009

Janettko, tak to už nevím, asi by to chtělo i poradce. Miláček dost nabral, tak ode mě dostal loni "dárek" - poradenství u Havlíčka. Sestavil mu kompletní jídelníček, měřil tuky, vodu a metabolizmus a taky potřeboval poslední krevní testy. A zjistil, že jí málo a blbě, a tloustne, přestože přijímá asi o třetinu míň, než by měl. To, o píšeš, je jak vzorová ukázka zdravého životního stylu, tak by to asi fakt chtělo odborníka.
Já se snažila při stimulkách dávat pozor na jídlo, ale je fakt, že jsem měla hlavně po Utrogestanu neuvěřitelný hlad. Připadala jsem si jak otesánek, skončila jsem jedno jídlo a už myslela na druhé. Tak v těch nestimulačních pauzách 😉 se snažím, aby mi to nešlo do neukočírovaného stavu

Holky, mě bolí ten pitomý malíček. V noci jsem se pořád budila, když jsem se otočila, tak to bylo cítit. Snad budou mít v lékárně nějaké ty silikonové pásky, že bych si aspoň ty poslední dva prsty spojila k sobě. To jsem nemusela tvrdnout půl dne v nemocnici a mohla to ošetřovat sama!

Yanny, blahopřeju ke jménu, Mia je hezká (kámoška v Austrálii má holčičku Mia 🙂 No a s tou stimulkou u holčiny bych se nebála - všechno se jí vrátí do normálu a stejně se u každého cyklu uvolní víc vajíček a dozraje jen jedno. Takže se jen podpoří růst a zrání těch ostatních, takže to nemá vliv ani na počet!

janettka
2. jún 2009

zany a má ten Havlíček nějaký www stránky?Já dneska koukala na nějaké,psala jsem tam email,ale když jsme si volali tak mi řekli,že když ještě uvažuju o tom jednom těhu tak se mám ozvat až potom,že bych zbytečně vyhodila penízky.Tak si budu tento týden psát opravdu všechno co sním...úlety tam budou určitě,ale poslední dobou už mám pocit,že si nic nevychutnám ,že jen počítám kolik je to kalorií a co to se mnou udělá....

pajka00
2. jún 2009

jany a je to tak hrozné ta tvoje váha, aby sis dělala takové starosti?

janettka
2. jún 2009

z 63 na 74 kg a mám nějakých 158cm...je to zlý...nikdy jsem nebyla hubeňour,mám slovanskou postavu...štíhlý(kdysi)pas , boky a ramena...no a teď mám sloupy do betonu místo nohou a narostlo mi břicho...

pajka00
2. jún 2009

no,tak to je skok o 11kg to je už dost....ty hormony dělají svoje....to se ti nedivím...já jsem při výšce 172 měla kdysi 70kg a byla jsem pěkně oplácaná...teď mám 59 ....takže si nestěžuju..ale jak říkám-zpevnění by nevadilo.....No tak co s tím, když cvičení nezabírá....ale je to fakt-pravidelně jíst a nepřejídat se a nejíst po 18 hodině....nebo aspoň 2 hodiny před spaním. Cvičením nic nezkazíš a uvidíš, že se to projeví-hlavně nepřestávej, i když to vidět hned není!!Vydržať!!🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre