Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
26. máj 2010

ahojky holky..nakukuji po čase...potřebovala jsem si nějak odpočinout..koukám, že všechny v pořádku, tak to je fajn.U nás vcelku nic nového. Připadám si úplně netěhotně. Přibrala jsem jen půl kila za tenhle měsíc. Dia mám v ppořádku, dnes jedu do poradny a v pondělí na velký UZ do Gennetu.Tak uvidím, co mi řeknou.

Držte se.

marrad
26. máj 2010

dobre ranko dievcata hlasi sa ako 5 den stimulantka.... zajtra idem na ULTZ drzte palce nech tam su nejake vajka....
prajem pekny den...

hanula11
26. máj 2010

AHOJte
Tak Adélka má od včerejška nastřelené náušničky 🙂 . Pořád se to odkládalo, doktorka co to dělá taky není u nás v MT, ale v dědině hned vedle, ale i tak se to muselo zorganizovat, aby měl tatin v práci volno, aby tam mudra byla a ... Jsou pěkný, vybrala jsem tyrkysově modrý, kočenka je kočena 😵
Jinak s Ivčou řešíme další věci, v pátek odešla z ps. oddělení, v pondělí si měla dojít k doktorovi pro léky a ejha - jedny léky ze dvojích co bere jí nenapsal. Tak jsem tam hned volala proč jako a že chceme aby je měla, když má nasazenou léčbu a my ji hlídáme, aby ji dodržovala a on že jí je nenapíše, že na to nemá peníze. Prý mají na jednoho pacienta limit 500 Kč na měsíc, to ale řekl až včera manželovi. Stavovali jsme se tam s holkama jak jsme jeli z těch náušniček. Už předevčírem jsem byla totálně naštvaná, dvě hodiny jsem na radu primářky ze Svitav psala dopis na pojišťovnu, ještě jsme čekali, jestli jí léky doktor nakonec nenapíše a pak dopis poslali. Na svitavském oddělení nám nakonec dali balení na dva týdny, co dali dohromady ze vzorků, nic jiného prý pro nás udělat nemohou.
No, uvidíme jak to dopadne, na tu naši pojišťovnu jsem i volala, mluvila s hlavním revizním doktorem a ten mi taky řekl, že mám dopis určitě co nejdříve poslat. Je to bo..... v tomhle státě 😠 🙄 , opravdu máme "výborné" zdravotnictví.
Jo prý jí je můžeme koupit sami, no paráda, ona nemá a ještě vlastně ani nikdy neměla žádný příjem, může za to vlastně ta její nemoc, že nemůže pracovat. Tak asi máme jít někam krást, aby měla léky, které jí doktoři nasadili aby se dala aspoń trochu do kupy.
Raději k těm náušničkám - malulka chvíli plakala, ale pak už byla v pohodě. Zato teď poránu je nějaká ukňučená,njn.
Já byla taky na AMNIOCENTÉZE, chtěla jsem mít jistotu, že děťátko nemá žádnou závažnou vadu (i když to nikdy není na 100%). Není to nic hrozného, pak je ještě pár dní potřeba dávat na sebe pozor, ale dá se to přežít.
Někdo na odběr plodové vody má strach jít, aby mimčo neohrozil, je to na rozhodnutí každé z nás, ale je tam fakt malá pravděpodobnost, že by se plodu něco stalo.
No mějte se všechny těhulky co nejpohodověji, maminkám hodná robata a snažilkám a´t brzo snažení vyjde, počasí je zase na dvě věci, tak si udělejte hezky aspoň v sobě pro sebe 😵 😵 😵

ankava
26. máj 2010

ahoj všem,
koukám, že se nikomu nějak moc do psaní nechce... upřímně mě taky ne... mám nerva z tý zítřejší kontroly a jinak absolutně nic....
počasí je fakt k po.....

hanula.. to bude malá krasavice, jestli budu mít holčičku, tak bych jí taky chtěla nastřelit náušnice co nejdřív. Já je mám od šesti neděl a necítím se tím nijak traumatizovaná..
se zdravotnictvím je to fakt na draka... a nejenom s ním. Moje máma čeká rok na rozsudek o dědictví.. už podala dvě stížnosti a stejně se nic neděje... a dovolání nemáš prakticky žádné.
Držte, ať máte s holkou co nejmenší trápení

gejbule1
26. máj 2010

Ahoj holčiny 🙂 Jdu nakouknout a pozdravit vás 🙂 .
Už aby se to počasí zlepšilo a s tím i naše nálady.Já jsem občas jako na houpačce 🙂 .
pets držím palce na velkém UTZ,těhulkám ať jim není špatně a ostatním ať jsou brzy těhulky 😀 .

janettka
26. máj 2010

ahojík holky přece nás to počasí neporazí!!!Gejbulko jak jsi na tom ty?

jesterka001
26. máj 2010

Ahojky holky, tak na vás sem tam juknu, abych byla pořád v obraze 🙂 Všem netěhulkám přeji brzké otěhotnění a všem těhulkám ať jim to rychle uteče a už u sebe mají zdravý uzlíček 🙂
Já si pořád stěžovala, že se u mě nic neděje, ale za to teď nestíhám. V červnu mám svatbu (vymysleli jsme před 14 dny 🙂 ), dneska mi končí šestinedělí po potratu, od minulého týdne mám už podanou žádost o IVF, pro léky si jdu za 14 dnů, IVF proběhne v červenci. Je to šrumec 🙂 Do toho práce, doktoři..... Včera jsem dostala mailem výsledky krve, holky, já se těch chlamydidí snad nezbavím ☹ Mám je tam pořád a to už jsem 2x jedla antibiotika!!!

Doufám, že do konce roku už tady bude každá těhotná... 🙂 Jinak si mě holky nepřejte 😀

ankava
26. máj 2010

ahojky ještěrko.... to je bezva, že ti to takhle letí... tak koukej být do konce těhu... jinak si nepřej jednu ještěrku 🙂
k těm tvým chlamýdiím... bral ATB taky tvůj skoromanžel?? Já je měla taky, a zobali jsme oba dva... deset dnů.

jesterka001
26. máj 2010

ankava - zobal je taky, i když je měl negativní... tak nevím, nějak se mě držej a nechtěj se pustit, potvory 😝

ankava
26. máj 2010

to jsou ale sviňky ☹ doufám, že do července je vyženeš 🙂

jesterka001
26. máj 2010

Ankava - Ty jdeš zítra na kontrolu, viď, jestli se teda nepletu 🙂 Držíím moooc palečky 😉 To je strašný jak to letí. Nedávno jsi psala // a teď koukám, 11. tt 🙂

ankava
26. máj 2010

jojo, zítra kontrola, ale víš jak to se mnou je, už jsem zase v děsu, jestli je vše OK.
Dneska jsem neodolala a koupila overálek a rukavičky, aby mimčo vědělo, že s ním fakt počítám. Tak doufám, že se bude zítra pěkně mrskat 🙂 ale bojim,bojim, bojim

jesterka001
26. máj 2010

ankava - To si piš, že to bude ok 😉 Neboj 🙂

ankava
26. máj 2010

jesterka, doufám, že máš strašně velikou pravdu... díky moc 🙂

už máš vybrané šaty? a budete mít velkou nebo malou svatbu? Hlavně aby vám vyšlo počasí

janettka
26. máj 2010

ankava budu držet pěstičky,písni pak jak jsi dopadla...
🙂

ankava
26. máj 2010

janett.. díky moc, to je jasný, že dám vědět. Vždyť vy mě tady držíte v těch mejch depkách nad vodou 🙂 tak to se musím hned podělit... doufám, že pochlubit 🙂 🙂 🙂

janettka
26. máj 2010

a v kolik jdeš k mudrovi?

ankava
26. máj 2010

janettko, až v půl šestý. On můj doktor ordinuje až do 8, když jsem chodila do práce, tak to bylo super... nemusela jsem se omlouvat, ale teď bych byla raději objednaná na dopoledne. No ale nejspíš se té kontroly tak jako tak dočkám 🙂

janettka
26. máj 2010

jejda tak to bude dlouhý den,ale slibuju,že pokud se nic nestane,budu tu v 19hod vykukovat jak jsi dopadla!!!

ankava
26. máj 2010

janett.. to jsi zlato, hned jak přifrčím domů, tak dám zprávu. 🙂

janettka
26. máj 2010

to dej,a jinak se cítíš dobře?

ankava
26. máj 2010

🙂 🙂 moc báječně, už šestý týden je mi blbě, ale naštěstí v posledních pěti dnech jsem zvracela jen dvakrát. Takže teď už se to o moc vylepšilo. Nejhůř je mi večer, v noci nespím. Ale naštěstí jsem doma, tak to pak doženu přes den. Nemám absolutně žádný chutě, spíš nechutě, ale to taky doufám, že se zlomí a že se pak pořádně nažeru 🙂
ale zase to má celé výhodu, že mám alespoň pocit, že jsem těhotná. Nekrvácím, nic mě nebolí. Takže se mám vlastně fajn 🙂 🙂

janettka
26. máj 2010

tak to máš pravdu,mě teď u těch posledních 2těhu bylo zle,ale tak nějak jinak než normálně bývá,nemohla jsem spát,bolelo mě všechno,zvracela jsem i když jsem nejedla no prostě bylo mi divně...proto to asi nedopadlo dobře,tělo hlásilo,že to není ono..ale u tebe je to klasické těhu 🙂 neboj překlene se ještě týden,dva a bude fajn,oddechneš si psychicky...

pet.s
26. máj 2010

gejby mám tn Utrouš.Psla jsem ti na druhou diskuzi.
Jestěrko no ahojky...moc vzpomínám na tvoji věštbu.pamatuješ mi, co jsi mi předpověděla? 😀

dnes jsem byla v poradně. mám fotku Terinky.Váží 300 g a já o kg méně. Je v normě. Srdíčko tluče.tak v pondělí ještě velký UZ.

pet.s
26. máj 2010

Hanulko...teda to je síla. Zkus jiného dr, který by je mohl napsat. Třeba obvodák nebo v nemocnici. Vidíš u vás nejsou léky pro nemocné a já zrovna vím,od jednoho zdroje, jak páni od vás z kraje se ted za státní prachy rekreují na nějakých ostrovech a letadlem si přelítávají z ostrova na ostrov. To víš, je před volabama a prý zbyly peníze, tak je musí utratit. !!!!!!!!! 😠 Kdyby je radši poslali na povodně a nebo na zdravotnictví nebo školství.

jesterka001
26. máj 2010

pets - No jak bych mohla zapomenout!!! 🙂 A ani nevíš jakou mám radost, že to vyšlo 😀
ankava - šatičky už mám, koupené svatební za 2000. No nekup to 🙂 Počítáme tak 40 lidí, ale mít na to všechn měsíc je náročný 🙂 Ale j fakt, že spoustu věcí neřešíme. Žádná výzdoba aut, svatební tabule a tak. Prostě mejdan na zahradě penzionu, prase, sudy piva...... Obřad na zámku Orlík. Bože, už teď jsem nervozní 😅

bsik
26. máj 2010

Děvčata, zdravím.No teda, nevím kde začít..................Hanul to je fakt bor....., ale kam chodíte k Dr.? Já si ještě pamatuju, když jsem se léčila s nesrážlivostí krve, tak mě prostě jednoho krásnýho dne poslali do fakultky, protože prý moje nemoc přesáhla možnosti MÚNZ, ale svou rozsáhlostí spadá pod OÚNZ...........no, tenkrát mi to připadalo jako vtip, ale možná to pořád tak funguje......I když vím, že jste asi už stejně zkusili všechno a asi vám tu neporadíme, tak se můžeš alespoň svěřit 😒
Jestero, přeju ti, aby jsi konečně zahnala chlamymrchy a už nic nestálo v cestě za mimčem. P.S. A jak moc to vadí při IVF....to by odložili, kdyby se ty potvory náhodou nerozhodly odstěhovat?????
Ankavo, nebóóój to bude v poho. Úplně si vybyvuju, jak jsem před rokem plašila já.....a koukni na našeho Tomíka 🙂 🙂 🙂 🙂
Pets, pozdravuj Terinku a držím palce na velký UTZ 🙂 🙂 🙂 🙂

bsik
26. máj 2010

Jesterko, hlavně se kvůli svatbě nestresuj 🙂 má to přece bý nejhezčí den v tvým životě (nebo alespoň jeden z nejhezčích) Při mé 1. svatbě jsme to pojali tak nějak v pohodě, že jsem ani nepostřehla, že jsme se vzali......................a bylo to SUPER. a při 2. to bylo trochu dramatičtější, protože můj den před svadbou na D1rozbil auto, tak jsme jeli na obřad autem z půjčovny(ale taky jsem mohla být vdova dřív než jsem se vdala,protože to bylo dost velký a auto jelo rovnou do štoru) a navíc jsme se teda rozhpodli, že bude svatba v utajení - jen my+svedci+Monča. A večer u nás doma SUPER pařička..............No prostě romantika 🙂 🙂 🙂 Hlavně přeju hodně ŠTĚSTÍ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pet.s
26. máj 2010

ještěrko zatím vychází..díky moc.-))
teda holky, když vy o svatbě, tak my jsme ted o tom žačali mluvit.Nikdy jsme to až tak moc neřešili, ale ted to nějak v souvislosti s Terinkou přetřásáme.Nevím, nevím, jak tahle debata dopadne. 😉 Nejlepší je,že oba nejsme pro ani proti. 😉 😉

bsik
26. máj 2010

Je hezký, že to přetřásáte v souvislosti s Terinkou........To můj to začal řešit až když bylo společný zdanění - no v něm se ekonom nezapře 🙂 🙂 🙂 ale hlavně,že se rozhoupal, ne? 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre