Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

danielax
7. okt 2010

@gejbule1 ahojky, jsem celkem v poho.... 6.9. jsme byli na inseminaci.. 25. jsem to dostala, ale jen 2 dny. Normálně to mám tak 5 dní a pořád mi pobolívá v podbříšku. Kámoška radí udělat test, ale já nemám odvahu... ☹ Uvidím jak tenhle měsíc. Co ty? Zkoušíte dál? Joooo syn a škola! Holky poprve co chodí do školy řekl, že ho to baví 😀 JAsně- praxe je lepší než škola, ale i odborný předměty ve škole jdou!!! Málem to se mnou prásklo, na takový šoky nejsme připravená 🙂 Tak snad bude fungovat a nezačne vymýšlet kraviny.

mnamko
7. okt 2010

@gejbule1 ja som kúpila aj biely toaletný 😀
strašne a bolí hlava asi to bude tým že som stále vnútri.tak za dva týždne si vypítam aj vychádzky.

teckovanaorchidej
7. okt 2010

@gejbule1 jo, jupí, je tak do dlaně 🙂 🙂 a kousek

gejbule1
7. okt 2010

@danielax Tak to je super že ti kluk dělá radost 🙂 .Ty jsi teda dobrá že jsi vydržela si neudělaz si test.Ale znám ten pocit taky jsem si ho někdy nedělala abych nebyla zklamaná 🙂 .My se tento měsíc zase vrhli do snažení tak snad se to co nejdřív povede už se zdárným koncem.
@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 Gratuluju a závidím ti tu kuličku/samožřejmě jen v dobrém/ 🙂
@mnamko 😀Jen pěkně odpočívej a otevři si u toho 😀 😉

teckovanaorchidej
7. okt 2010

@gejbule1 děkuji, taky se dočkáš určitě. Ještě se pořád bojím, do 12 tt je to jako na vodě.

awalancha3
8. okt 2010

@teckovanaorchidej ..............ahoj.... ten pocit poznám, že si kontrolujes brusko, ci tam je vypuklinka............ ja som v 34 tt a kazde rano si s obavami siahnem na brucho ci ho mam velikánske, ci sa to nejako nezmensuje alebo nevstrebáva...........alebo ci sa mi to cele len nesnivalo..........naštastie tam vzdy to brucho velike je......... 🙂

teckovanaorchidej
8. okt 2010

@awalancha3 no jo, jsou to krásné pocity, ty jsi už báječně daleko, máš jméno vybrané?

awalancha3
8. okt 2010

@teckovanaorchidej .....normalny TP bude za 6 až 10 týždnov, to je uz čoskoro...... aj sa tesim aj sa bojim, už všetko mam nakupene, kocik je uz doma, postielka pride za tyuden, vecicky mam pokupene, este ich treba vyprat a take tie veci, ale na to je este cas, este prerabame spalnu........celu od zakladov, vratane obkladania stien rigipsom, svetla, podlaha, malovka, vymurovane skrine....... takze babenko sa jednoducho musi narodit v termine, ci chce či nechce... a bude to Helenka......ako si na tom ty? fyzicky a duševne?

hadonoshka
8. okt 2010

jó holky vy máte krásný starosti, já vám sem okopíruju co jsem psala holkám do snažilkování po potratu kam chodím, protože se mi to celé nechce psát znova.........

Dobré ránko holky, tak mrcha se mi sice ještě pořádně nerozjela, takže možná posunu termín DC až to přijde opravdu v plné síle. Jsem docela vydeptaná, protože tento měsíc jsem měla opět pozitivní testy a to už od 22 DC, ovulku totiž mívám tak kolem 10-11 DC. Testíky sílily, tak jsem čekala jak se to bude vyvíjet, ale měla jsem dobrý pocit, kromě toho že se mi poslední dny dělalo špatně od žaludku a měla jsem bolestivý prsa žádné problémy nebyly a tak jsem věřila, že to bude tentokrát ok. No bohužel z omylu mně vyvedl poslední test, který ukázal slábnoucí čárku a to o dost, takže není pochyb že z toho opravdu nic nebude. Opakovala jsem test a je slaboulinká, další jsem dělala 6 hodin po té první a je zase mnohem slabší, včera jsem už špinila, takže to vypadalo 1 DC, dneska nic, ale to přijde. Vzala jsem si totiž ještě Duphaston v záchvatu něco zachránit, ale ten jen protáhne to kdy se mrcha pořádně rozjede. Řeknu vám, že tentokrát už je mi z toho fakt na nic, minule jsem to brala tak že to nevyšlo a vyjde příště, ale když vidím že to vždycky utne přibližně ve stejném období a to kolem 17 DPO, něco je asi špatně. Možná někde seženu mamatest 25, protože s tím se mi tohle nikdy nestalo. Prostě tam buď něco bylo nebo nebylo, ale né takovéhle jo a ne. Ty mamatesty 10 stojí za pěkný kulový, lepší když se nic neukáže než tohle. Dovedu se teď úplně vžít do situace holek, které ještě nemají mimi a nedaří se, protože je to opravdu k uzoufání i pro mně a to už děti mám, natož pokud ještě nejsou. Teď budu zase hloubat co se mohlo stát, samozřejmě že zase přemýšlím o tom, jestli jsem si něco nestrhla když jsem předevčírem přenášela do ohrádky k prasátkům i 25 kg děti a zvedala je 3/4 m do výšky, pokud je to tím, tak jsem fakt neskutečnej idiot. Já si prostě na sebe nedokážu dávat pozor a šetřit se když je to potřeba. Nebo jak psala gejbule, jestli jsou ty vajka už starý a je tolik abortů jen kvůli tomu že to příroda prostě vyselektuje a nedovolí růst postiženému jedinci, těžko říct. Ale je plno holek které jsou i starší a donosily zdravé děti. Já už se z žádného pozitivního testu radovat nebudu. Chudák chlap, nenechám na sebe šáhnout tak se diví proč, pak mi zas řekne že máme sex jen kvůli dítěti. Je to těžký. No nic, dneska je pěknej slunečnej den, alespoň že ty naše těhulinky nemají žádný problém. Holky je to dlouhý psaní, ale já jsem fakt dneska na dně. Večer otevřeme s taťkou lahvinku a pořádně to zapiju. Jo a ještě něco vám řeknu. V srpnu jsem si šáhla na těhotný bříško a pak jsem mela pozitivní testy a v září taky a zase pozitivní testy, takže ono to fakt funguje, škoda že se to neudrží. Tak já jdu něco dělat abych na to nemusela myslet, pak hodím fotky do alba asi až zítra, ráno si ještě hodím jeden bílý test na konec 😔

teckovanaorchidej
8. okt 2010

@awalancha3 no právě se to bojím napsat, úplně v pohodě po všech stránkách, jsem na PN, tak se bavím rekonstrukcí bytu - jen drobné práce a péčí o děti a zvířata 🙂
už mi není blivno, takže fakt pohoda, nešpiním, nic co by bylo špatné. ZATÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Však víš, jak to je, může to ještě dopadnout všelijak, jsem teprve na začátku. Na mimi nemám absolutně nic. Ó jak ti závidím - v dobrém 😅 😅 😅 😅

evapavla
8. okt 2010

@hadonoshka, ja by som ešte nehádzala flintu do žita 🙂 , neviem aké testy s akou citlivosťou používaš (mamatest nepoznám), ale testovať by si sa mala len raz denne, ráno keď je hladina HCG v moči najvyššia, tak sa s tým nestresuj.....inak aj mne môj hovorí presne to isté, že chcem sex len kvôli dieťaťu, no ono sa to dosť ťažko prekonáva, tí chlapi sú úplne inak nastavení 😝 , aspoň môj, dnes sme sa ráno kvôli dieťaťu parádne pohádali, celé ráno som prerevala a dnes som v kancli bez make-upu, keby ma to znova chytilo, nech nemám klaunovské oči 😖 , dnes odtaľto vypanej skôr a nasadím si aspoň jesenné kvetinové dekorácie, aj u nás je krásne slnečno, držím päste nech tam objavíš dve silné čiaročky 🙂

martulle
8. okt 2010

zdravím vás všechny holky,@orchidejko neboj,to bude dobré.ono ty začátky a vlastně pomalu celé těhotenství jsou u nás všech asi stejné.Pořád se hlídáme,kontrolujeme...a taky mívám ty pocity jako awalancha,když se ráno probudím,šáhnu si na břicho jestli tam je,jestli to nebyl sen.....ty budeš mět miminko v květnu,zdá se mě to daleko,ale strašně rychle to uteče,taky jsem si říkala,listopad...to než bude a už nám, to pomalu klepe na dveře.jen si užívej bříška a pocitu těhotenství.mě to nějak rychle uteklo,spravovali jsme dum,bylo hodně práce a nestačila jsem si to ani pořádně užít

martulle
8. okt 2010

@evapavla nebud smutná a neplač,oni ti chlapi určitě taky na to mysliju,jen to nedávají tak najevo a snažiju se být...nevím jak to napsat....holky moc vám přeju aby jste taky co nejdřív nosili pod srdíčkem vytoužené miminko a jak píšeš neházet flintu do žita

teckovanaorchidej
8. okt 2010

hodonosko, držím ti palce pro stěstí, co clostilbegyt, utroš nebo tak nějak hlídané cykly, zkoušelas? Tak ať se brzy zadaří a jsou tam // jako dálnice.
evapavla - neplač, je to těžké, já vím, chlapi mají prostě jiné mozky a prožívají ladacos jinak, nevím ti poradit, mě v květnu pomohla dovolená, hory, moře, aby mi nebylo líto, že to nevyšlo. Tak hodně štěstí.
martulle , taky se ti zatraceně krátí, můžu se zeptat, bylas na amniocentéze?

hadonoshka
8. okt 2010

holky dík za podporu, ale je to opravdu pryč, čárky nebudou už ani náhodou. Mám ten nejcitlivější test, mamatest 10 který bere fakt všechno, já jsem testovala úplně náhodou poprvé minulý pátek, den předtím jsem špinila, už jsem myslela že jde mrcha, chtěli jsme otevřít vínko, tak jsem vlítla do koupelny a udělala test, objevily se // v limitu, nemohla jsem tomu uvěřit, protože ovulka musela být 1 a 1/2 dne po posledním sexu než manžel odjel na služebku. Nasadila jsem Duphaston což je to samé jako Utrogestan a každý den jsem testovala, abych nebyla překvapená za týden z bílého testu jako minule a nebrala zbytečně Duphaston. Ten slabší test je z 2,30 v noci, šla jsem spát dřív a už jsem to nemohla vydržet chtělo se mi na wc tak jsem si říkala, že už je to 20 hodin po minulém testu a že to bude stačit a že už bude čárka pěkná. Jenže se objevovala mnohem pomaleji než včera a byla slabší. Tak jsem to ještě dopoledne prubla jednou, no a čárka už skoro není vidět a to si myslím že už byly celkem pěkné. Takže je jasné že už si nemusím dělat naděje, akorát bych si protahovala utrpení. Obdivuju gejbuli kde bere tu sílu, já mám za sebou tři neúspěchy a už padám na hubu.... No nebo spíš jeden a ty dva snad ani nebudu počítat když to skončilo takhle v začátku. No ale jak se znám za pár dní se otřepu a bude líp.

danielax
8. okt 2010

@gejbule1 My se ve své podstatě snažíme pořád.... Já se naopak snažím na to nemyslet 🙂 Budu Ti držet pěsti 😉 Jednou se přece musí zadařit a musíme to všechno zdárně dokončit 🙂

hadonoshka
8. okt 2010

dala jsem ty testíky do alba

kettysek
8. okt 2010

Holky moje, ani nevím jestli mám psát když je venku tak krásně a kazit náladu všem...ale je to zase v řiti, další měsíc uff...pomalu se mrcha rozbíhá a s ní odchází i moje naděje že se vůbec někdy zadaří. Každá z vás ,ikdyž třeba se špatným koncem, to zažila ale mě se prostě NIC nechytí..už jsem asi opravdu vynešená slepice 😖
Dobrala jsem Femigard a už na to kašlu ani mi neupravil MS ani muj PMS se nezmírnil... Mám depku tak radši mizím...sem na tom podobně jako evapavla.....ani sem si nědělala do práce mejkap páč furt bulím ☹
Všem krásný víkend, já se asi budu snažit zahnat smutek prací na zahradě!
ahojky všem

hadonoshka
8. okt 2010

kety já jsem dneska řvala že to muselo bejt slyšet i přes ty trojitý skla. Je to ubíjející, ale jednou se to povede. Podívej na Irafku, tak dlouho se snažili a nakonec se to podařilo, nebudeme ještě házet flintu do žita 🙂

kettysek
8. okt 2010

@hadonoshka Když já si dala limit že porodím DO svých 44tin...a to už mi moc času nezbývá ☹ , obdivuju tě jak to všechno bereš, ikdyž si popláčeš, jdeš do toho dál...

hadonoshka
8. okt 2010

no jo, co mám holt dělat než koukat dopředu. Když se člověk stresuje, tak se hůř těhotní. Hlavně aby se ta mrcha pořádně rozjela, když už z toho nic není a to už pak bude jen 10 dní do ovulky, no to je skvělý ne? 🙂
Já mám limit že otěhotním do 45, podívej se na Basikovou, rodila ve 46 no jen doufám, že takhle dlouho to snad trvat nebude.

mnamko
8. okt 2010

@hadonoshka mojej známej sa tiež takto ukázali čiarky pred menzesom a keď dostala išla ku doktorovi tak jej povedal,že to môžu spôsobovať cysty.Držím palce nech sa zadarí alebo hromadná návšteva Boj 😉 nického zámku

kettysek
8. okt 2010

teda hadonos..nechceš mi dávat lekce v pozitivním myšlení?? to bych těd pořádně potřebovala--ale jak říkáš..nevzdávat se- ještě mám 2 pokusy do mého předsevzetého termínu...a Bojnický zámek si nechávám jako reservu 😀 holky ještěže vás mám 😵 vy jste balsám hojivý 😎 na duši i tělo

lilien33
8. okt 2010

@kettysek taky se přidávám k holkám ještě není nic straceno. 😉 Určitě se zadaří. 🙂

gejbule1
8. okt 2010

Abych se vrátila k těm falešným čárečkám na testu ☹ .Taky jsem je několikrát měla a moje doktorka mi říkala že to má hodně lidí a dost často když se dělá test dřív než po 28dnech od MS.Teď naposledy jsem to měla taky 😠 .
@evapavla Nic si z toho nedělaj všude jsou takové nálady azase to přejde 🙂 .Hlavně se drž!!
Holky nebojte miminka přijdou.MUSÍ 😀 nedáme jim jinou šanci.

evapavla
8. okt 2010

pekný večer, ....tak som niečo posadila a presadila 😎 , počasie bolo fakt nádherné, len škoda , že sa už tak skoro stmieva.
@kettysek , neskúšala si na PMS homeopatikum Mastodynon? mne to zabralo a môj doki hovoril, že on síce čuduje, ale viaceré ženy mu povedali, že im to pomáha. PMS mi nezmizlo úplne, ale bolo to o dosť lepšie, prsia ma nebolievali od polovice cyklu, ale len 7 dní pre mrchou, to bol fakt po rokoch trápenia pokrok. Som celkom "obdarená" a pri silných príznakoch som nemohla ani pobehnúť, lebo to úžasne bolelo a o obliekaní podprdy ani nehovorím 😀 . Tiež mi pomáhajú tie klasické recepty.... čo najmenej kávy, málo cukrov, žiadne mliečne výrobky. A čajík z kotryhelu je pre mňa teraz naozaj objav storočia 😀
btw.....pozerala som ten Bojnický zámok, je otvorený celoročne, utorok až nedeľu, stále sú tam nejaké zaujímavé akcie, koncom októbra nočné prehliadky 😅 .
želám krásny víkend

gejbule1
8. okt 2010

@evapavla Taky jsi slyšela že mléčné výrobky jsou špatné?Mě bylo řečeno že kvůli nim můžu potrácet ale někak se mi to nezdálo i když je jím docela hodně..

evapavla
8. okt 2010

@gejbule1 , poslala som ti IP, osobne som o problémoch s potrácaním a mliečnmi výrobkami nepočula, len o súvislosti s PMS, na druhej strane je to všetko založené aj na správnej hormonálnej hladine, ja som vo svojom prípade našla súvislosť s mojimi úzkosťami a PMS a to medzi a syntézou nejakých látok v mozgu počas luteálnej fázy, vtedy som to hovorila psychologičke, kt. som vtedy navštevovala, len sa na tom zasmiala. Bol to pritom vedecký článok, nie z bulváru.

evapavla
8. okt 2010

@gejbule1 , ale ak môžeš žiť bez "mliečnych vecí", za pokus to stojí, ja mám celkom rada sójové jogurty, sója má veľa estrogénu......potom budeme dlho krásne a plodné 😀

gejbule1
8. okt 2010

@evapavla zajímavé 🙂 🙂 Já už někdy nevím čemu všemu věřit ☹ .jsem se rozhodla na všechno vykašlat a snažit se bez omezení.Ještě mi teda lákají homeopatika.Když jsem po posledním potratu byla na kineziologii tak mě paní o nich říkala 😒.Ale nevím nevím 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre