Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
8. okt 2010

@danielax tak co dělala jsi si testík????? 😨 😨

teckovanaorchidej
8. okt 2010

@evapavla - ahojky, s tou sójou a fytoestrogeny bych byla velice obezřetná, počti si:
http://www.osel.cz/index.php?clanek=3850

danielax
8. okt 2010

@gejbule1 Nedělala- jsem posera 😀 😀 😀 Pokud zítra nezvítězí vrozená lenost, tak si ho ráno dojedu koupit. Zítra má totiž moje sluníčko narozeniny, tak abych věděla jestli můžu popít 😉

mnamko
8. okt 2010

no práve som prišla z pohotovosti,mala som také slizké hnedé keď som sa utrela,aj tlak do spodu,bola tam velmi príjemná mladá doktorka,pozrela mi to hnedé a potom mi ešte spravila sono taká bola zlatá hneď sa usmiala keď zbadala malé,že ako sa hmýri potom mi otočila obrazovku a hovorí aha ako hýbe ručičkou kýva vám aj srdiečko mi pustila,povedala že môžu mi praskať cievy aj stej infekcie tak mi predpísala ešte ascorutin 3x1denne,tak som kludnejšia ,

martulle
8. okt 2010

@mnamko ještě,že je vše v poho a ty ted budeš klidnější,tak si lehni a odpočívej,neboj,bude to dobré

gejbule1
9. okt 2010

mnamka to je dobře že jsi jela alespoň máš klid.Hodně holek v těhotenství špiní a nic to není.
jak píše martule hlavně se šetři i když je to asi nuda 🙂 .
@danielax nenapínej nás 😀 😀

evapavla
9. okt 2010

@mnamko , to je fajn, že si ok a nenervačíš sa keď už vieš príčinu špinenia 🙂

evapavla
9. okt 2010

@teckovanaorchidej , zasa nejaké nové info, doteraz som sóji čítala len pozitívne veci

mnamko
9. okt 2010

Ahojky,pridávam včerajšie foto s pohotovosti,hádamuž bude dobre.

gejbule1
9. okt 2010

pěkný 😀
Teda holky dnes je tak nádherně 🙂 .Já se pustila ráno do mytí oken.Nakonec jsem z toho uklidila skoro celý dům.
Budu mít náskok na vánoce 😝 ,protože pak budu těhotná a budu se šetřit 😀 😀 😀 .
Večer jdeme na párty do klubíku tak se těším že si i zatancujeme 😀 .
Tak krásnou sobotu.

evapavla
9. okt 2010

@mnamko , nádherný chrobáčik 🙂
@gejbule1, 😀 aj ja to tak plánujem, ale ak tu ešte za rok budem strašiť v snažilkách, tak mi niekto prosím kopnite do kolena 😀 , jeeej klubík je skvelý, my ideme oslavovať zo susedmi moju 40 a Sofkinu 15, jedno šampáňo mám už v sebe, ďalšie sa chladí, chlebíky na stole, v komore 3 torty.....
Všetkým peknú párty sobotu a horúcu noc 😵 😵 😵

awalancha3
9. okt 2010

@mnamko ......pekný drobček........

mnamko
9. okt 2010

@evapavla jáj išla by som aj ja natakú oslavu,užite si ju
@awalancha3 ďakujem aj ja už chcem 34tt

hadonoshka
9. okt 2010

mnamko to je dobře že je malé v pořádku, je to krásná fotečka, lepší zajet k doktorovi a mít pak klid viď, já bych byla vyděšená k smrti
u malého mi to ani nepřišlo, když mi ho doktor takhle ukazoval na UTZ, ale teď bych dala nevím co za to to ještě jednou takhle vidět 🙂

teda holky, vy si dneska užijete. Já jsem si včera dala dvě sklenky Koskenkorvy a dvě sklenky Bianca na žal a ráno byl sexík, tak měl manža radost. Už jsem si ho držela 14 dní od těla 😀 , ale já jsem teda žádnou chuť neměla. Spíš jsem si v duchu říkala kdy začnu krvácet.

evapavla, já už tady straším rok a půl 😀

lilien33
9. okt 2010

@evapavla přeji vše nej nej ke kulatinám.Užíj sito. 😀
Mě to čeká příští rok v unoru.
@mnamko pěkný mimi.
Dnes bylo nádherně.Taky přeji pěkný zbytek soboty.

mnamko
10. okt 2010

@hadonoshka presne to som si povedalakeď som ostala tehotná nič nenechám len tak,lebo predtým ma vždy doktori odbili,že krvácanie v tehu je normálne ale lieky žiadne teraz si pítam na drzáka akurát na pohotovosti som si nemusela,a videla som konečne mimi na živo ten môj doktor je taký ťuťmák kuká do toho ako keby som tam mala 10mŕtvych plodou,potom to vypne a ič nepovie a počula som aj srdiečko to je neskutočná vec ten sonograf.
Prajem peknú nedelu,

pajka00
11. okt 2010

@mnamko Brouček fakt🙂 Tak ať je všechno v pořádku a drží se tam zuby nehty🙂

gejbule1
11. okt 2010

Ahoj holky ,u nás jsou nějak všichni nastydlý.Lucka má zatím jen rýmu tak doufám že se nám k tomu něco nepřidá.
Jinak v sobotu se večer pěkně vydařil.Popili jsme ,zatancovali a domů jsme dorazili až ve 3,30h.Kamarádi spali u nás protože nejsou z Prahy tak jsme ještě poseděli doma a do postele jsme šli v 5h.V 7h Lucka vstávala takže jsem v neděli byla nepoužitelná 🙂 .Nejsem zvyklá byla jsem se takhle bavit snad po 3letech 🙂 .
Dneska jsem si dokoupila další dávku listovky a vitamínů tak snad to brzy už vyjde
😉 😉 .

evapavla
11. okt 2010

ahojte, dnes mi volali z genetiky výsledky na trombofilné mutácie. Výsledok mi pošlú domov, niečo na nejakom géne našli, ale podľa nich to nemá významný vplyv. Trochu som mala obavu či neobjavia niečo vážne, toto ma síce potešilo, ale aj utvrdilo, že musím ísť aj na ďalšie vyšetrenia. Tak veľmi by som potrebovala aspoň nejaké možné vysvetlenie prečo sa to stalo.
Aj dnes je u nás krásne počasie, veľmi si ho neužijem, robím dcére šoféra a keď skončím letím do jazykovky na anglinu, uf a od zajtra oficiálnych 40 😀, užívajte si slniečka babule!

gejbule1
11. okt 2010

@evapavla To samé našli i mě a taky říkali že to nic moc není.Je dobře že nic závažného nenašli.Určitě to je jen smůla která se na tebe nalepila a už to teď bude v pořádku.Spíš si myslím že málokdy něco najdou.
Tak všechno nejlepšíííííííííííí 😲 😲 .Mě kdyby se podařilo to miminko tak si myslím že je to krásný věk 🙂 užij si to 😀

rainbow1
11. okt 2010

Ahojte žienky, aj u nás je dnes prekrásne, tak ako cez víkend. Ako vidím, teda čítam, oslavuje sa jedna radosť 😅 .
My sa tiež v sobotu chystáme osláviť dcérkine 12 narodeniny aj meniny v jednom.
@mnamko - drobček je nádherný, tak nech sa pekne drží a v zdraví rastie, aj ja chcééééééééééééééééém. Si ma normálne nastrašila, že 4 roky, nám to trvá už skoro rok, sice to uletelo, lebo to je od mrchy do mrchy, test...a dokola.
@gejbule - tiež baštim kyselinu listovú, teda Femibion 800 už asi 6 mesiac, už by sa teda konečne mohlo podariť, za tri týždne mám narodeniny, dala by som si krásny darček, som 7DC a presne na deň narodenín mám termín mrchy
@evapavla - všetko nejlepšie a hlavne životného entuziazmu a najhlavnejšie krásne // na teste s úspešným koncom 😵

awalancha3
11. okt 2010

😒 bojim sa porodu.už to na mna doslo, tie obavy.........

mnamko
11. okt 2010

@awalancha3 neboj sa bude dobre stresom si nepomôžeš skôr sa teš ,čítala som že radosťou sa lahšie rodí,vraj je to v psychike,

evapavla
11. okt 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , ďakujem za gratulácie!
@awalancha3 , nič sa neboj, už vieš ako budeš rodiť? Kamoška 4o-nička, si dala pichnúť epidurál, hovorila, že keby vedela aké je to fajn, už by si to aj prvom pôrode dala pichnúť. Prespala keď sa otvárala a potom už tlačila, tlaky mala normálne ani hlava ani nič iné ju potom nebelelo. Dve hodiny po pôrode so mnou telefonovala ako keby sa vrátila z nákupov 😎 . Aj aj by som si to dala pichnúť, keby to v Nitre robili, ale nerobia 😢 , ak sa nám zadarí malý svišť tak si nájdem inú pôrodnicu 😉 .

teckovanaorchidej
12. okt 2010

@mnamko jé, nádherné, já chci už taky takový obrázek....
@awalancha3 neboj, určitě všechno bude v pořádku, u nás se říká, když to šlo tam, musí to jít ven, hlavně aby bylo miminko zdravé a ty se udržuj v pohodě a klídku, už brzy si mimi pochováš 😅
@evapavla gratuluji taky, přeji ti, aby se ti splnila všechna tvoje přání 😅 😅 😅

mnamko
12. okt 2010

@teckovanaorchidej ja by som tiež nemala fotku lebo môj doktor fotky nerobí,prvú som mala z prvej poradne,ale robila mi poradňu jeho žena a tá mi dala fotku no a teraz na pohotovosti mi dali,moja dcéra povedala,že to vyzerá ako snehuliak a muž,že to vyzerá ako ten chrobák roháč po česky neviem ako sa tento chrobák volá. 😀
Vo štvrtok idem na to sono kôli tej kostičke nosovej a tak sa mi to vlečie asi sa toho štvrtka ani nedočkám
Pekný dník

teckovanaorchidej
12. okt 2010

@mnamko brouk je roháč i česky, báječná malá kostřička a co to nadělá radosti, viď?
Můj gyn dává obrázky, ale jdu až 26.10. Navrhovali ti amniocentézu, kvůli věku? Jestli se můžu ptát? 😉

mnamko
12. okt 2010

@teckovanaorchidej ja chcem ísť aj keď je vraj riziko,ale bolaaj švagriná a povedala,že nemám mať sčoho strach,ty pôjdeš?

teckovanaorchidej
12. okt 2010

@mnamko půjdu, mě to navrhl gyndař hned, kvůli věku, trochu se bojím 😒

mnamko
12. okt 2010

@teckovanaorchidej aj ja mám strach ale istota je istota

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre