Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

majca55
11. aug 2011

@nelicefo vieščo ja sa asi.....presne tu robím 🙂 smejem sa tu ako blázon..zajtra vyrežem postavičku a potiahnem marcipánom kúpila som si dnes čiernu farbu už som nemala aj ružovú 😲

majca55
11. aug 2011

@nelicefo ja robím originál a tento vyzerá tiež super raz určite skúsim 😉

nelicefo
11. aug 2011

@majca55 Aj ja sa tu rehním 😅 🙂 Ja mám doma iba červené potravinárske farbivo,tak zajtra ideme do mesta niečo vybaviť,nákupy a tak tradične.Tak sa chystám kuk tie farby. 🙂 Ja ani neviem akej farby by som chcela tú tortu..😀 🙂 😀 A na postavičky,kvetinky,písmenká si veru ešte netrúfam 😝 Toto bude moja prvá poťahovaná,takže tak 😅 😀

majca55
11. aug 2011

@nelicefo neboj zvládneš ked si trúfaš poťahovať tak aj postavičky urobíš,musíme sa zdokonaliť pre tie naše malé škvrniatka... 😲

nelicefo
11. aug 2011

@majca55 Presne 🙂 No tak to až časom,budem rada ak prežijeme všetko bez ujmy na zdraví 😀

nelicefo
11. aug 2011

@majca55 Mojka idem off tak zajtra.Prajem ešte pekný večer a brú nocku 🙂

majca55
11. aug 2011

@nelicefo aj tebe moja,dobru noc 😉

nelicefo
12. aug 2011

@majca55 Ďakujem 😀 tak čo torta dokončená? 🙂 Moja už áno,už je v chladničke,celkom podarená,na to že je poťahovaná 1krát v živote...zdobila bambuľka 😀 😀 🙂 🙂 Potom pridám foto 😉

majca55
12. aug 2011

@nelicefo ahoj super nám vyšla ajja pridám potom foto 🙂 aj mojé malé bambuľky aby si ich videla 😲

nelicefo
13. aug 2011

@majca55 Oki teškám sa....idem ja ten môj podarok dať do notebooku 😝 😀 ale dnes sme ochutnali...super je..😵 odporúčam tú trasenú plnku...superná je 😝 🙂

nelicefo
13. aug 2011

Tu je 🙂 Bambuľka zdobila 😀

majca55
14. aug 2011

@nelicefo tak teda ale ste šikovnučké,krásna je.. 🙂

zuzana36
14. aug 2011

ahojte, davno som tu nebola, co tu je noveho? mame novu tehulku?
@nelicefo krasna torticka, co je to trepana plnka?
@majca55 a kde je ta vasa torticka?

majca55
14. aug 2011

@zuzana36 tak dnes večer ju sem dám,potrebujem k tomu syna 🙂

nelicefo
14. aug 2011

@majca55 ďakujeme moja..🙂

@zuzana36 Je veľmi jednoduchá,iba dáš do väščej nádoby všetky suroviny a potrasieš..🙂 a hovoto..🙂

nelicefo
14. aug 2011

Ahojte snažilky,tak po "porade" sa presmietnime do súkromnej skupiny.Tie ktoré ešte nemáte prístup,prosím pošlite mi IP.Ak má niekto nový záujem byť členom v našej skupine tiež mi pošlite IP.
Prosím neprispievajte ďalej do tejto skupiny,nech sú tieto inštrukcie posledným príspevkom.
Tešíme sa na Vás v novej témičke 🙂 ĎAKUJEM 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupin...

gejbule1
17. aug 2011

Teda jsem tu dlouho nebyla a takové změny?Proč to holky uzavíráte?Bylo prima když se sem vracely i ty holky co tu dlouho nebyly ☹ teď to nejspíš vzdají 😠

janettka
17. aug 2011

můžeme gejb chodit sem dál...jen se vytvořila ještě soukroumá skupina

nelicefo
17. aug 2011

@gejbule1
@janettka Mne je to teda jedno,ja som chcela s kočkami pre nás len to naj,lebo chceme aj stretko spraviť,a tam môžeme v poho aj foto pridávať,môžeme kecať o všetkom,nie len o snaženíčku.A radi privítame všetkých.
Ale keď sa vám tu páči,nikto Vám v tom nebráni 🙂

janettka
18. aug 2011

@nelicefo my mysleli spíš na to,že nás tu najdou i naše šťastné kolegyňky které mají miminko a nahlídnou jen občas...samozřejmě že soukromá skupina je pro probírání velmi osobních věcí lepší,určitě nakouknem,ale budem pokračovat i tady,přece se tu jen scházíme už asi 5let.... 🙂

nelicefo
18. aug 2011

@janettka Jasné,asi som to zle pochopila 😅

gejbule1
18. aug 2011

@nelicefo jo jo taky jsem to myslela jako janetka 🙂 Když se to tu nebude zavírat tak je to prima 🙂
@janettka ono nás starých známých ale moc nezbylo co?

ankava
18. aug 2011

@gejbule1 ale pár ná s tu pořád je, co rády vrací 🙂 🙂 jen co bude zima, tak zase bude víc času na pokec 🙂 🙂

zdravím všechny 🙂 🙂

gejbule1
18. aug 2011

@ankava nazdar mamino??Jak se máte holky?

martulle
18. aug 2011

Ahojte holky já se sem taky ráda vracím si přečíst co je nového a jak pokračujete,bylo by to škoda uzavřít..Ted není toho času sem jít,ale za chvilku sem holky rádi nakuknou víc.My se máme fajn,akorát ten náš rarášek je velice divoký a je ho všude plno.Kam nedojde,tak doleze,dnes vylezl na gauč v kuchyni a já na něho hleděla s otevřítu pusu 😀 ale to je dobře,jen at je takový jaký je.Jen ten muj manžel by chtěl ještě jednoho prcka,no nevím,mluvili jsme o iui a to bych musela podstoupit první pruchodnost vejcovodu,tak uvidíme.... 😝 Jsem štastná že se povedl tento rarášek 😵 @gejbule co Lucinka?pujde do školky?@janettka a co ty?

janettka
19. aug 2011

ahooooj ankavo a martule,je mi jasné že nemáte čas,máte krásnější starosti ale i tak vás rádi vidíme....Martul klidně ještě jednoho raráška ať není Petříček sám.

martulle
19. aug 2011

janettka já nevím jestli do toho jít,na jednu stranu aj jo,ale na druhou....už přece šesté dítě....ty dva nejstarší už jsou z domu a vydělávají si...dnes jsem byla s malým na dětském hřišti a byla jsem tam nejstarší mamina,v poradně bývám taky nejstarší....no uvidíme.a co vy,co domeček a vnoučátka?a už se nesnažíte?

ankava
20. aug 2011

@martulle vždycky je někdo nejstarší 🙂 🙂 máš můj obdiv, takových odchovaných dětiček a ještě přemýšlíte o dalším 🙂 Mě bohatě stačí ta jedna ještěrka.
Teď si s ní užívám 🙂 🙂 začala se stavět ke všemu, co jde i nejde, sedí, plazí se, musím za ní pořád stát a i tak už jsme zaznamenaly několik pádů na hlavu, naštěstí se nic nestalo.
Nechce moc jíst, je čím dál víc závislá na prsu, v noci se budí po dvou hodinách, přes den se spaním taky žádná sláva....já jsem večer vyřízená jako nikdy před tím, ale i tak je to krásný 🙂 🙂
Taky pořád makáme na baráku, no nezastavím se....
Holky pořád vás čtu, tak sem choďte.... a snažilky snažte se 🙂 🙂

ankava
20. aug 2011

a jedna z posledních fotek

gejbule1
23. aug 2011

Ahoj holky 🙂
@martulle my se chystáme od září do školky,tak jsem zvědavá jak to Lucík bude snášet.ale snad dobře-strašně se těší.Jinak jak píšeš že jsi nejstarší mamina tak to je určitě jen tvůj pocit.Já si teda myslím že starších maminek je víc a víc.I když třeba neodhadnu věk nevím 😀 Ale i tak na to se vykašly a jestli by jsi ještě chtěla tak neváhej a jdi do toho aby jsi si to později nevyčítala.Jsi ještě mladá holka 😉
Jinak já mám ostatní holky doma /24+20/ale už jsou samostatné.Jen teď se té prostřední pokazilo auto a oprava ji přišla na 15tisíc tak jsme museli vypomoci 😠 😠 😠 😠 .Ale to asi znáš 🙂 😀
Holky já jsem byla s kamarádkou na návštěvě u její kamarádky a tam mi ta holka říkala že má 6ti letou sestru.Mamince když rodila bylo 48let.už je to teda docela hodně ale potěšilo mě to 🙂
@ankava snažíme se snažíme 😉 😀 😉 Máš krásnou princeznu ta určitě ani neumí zlobit!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre