Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
22. feb 2013

Ahoj holky moc vas tady zdravim 🙂 .neni to tak dlouho co jsem sem pravidelne chodila a tato diskuze mi tehdy hodne pomahala.obcas sem kouknu kolik tu je novych snazilek v mem veku.
me letos bude 43let a dopracovat se k prckum co ted mam nebylo vubec lehke.
Mam 2 dospele dcery26 a 21let.od roku 2006 nasledovalo nekolik potratu.Muj posledni syn je z 11tehotenstvi.
Kazdy me odrazoval ze uz jsem stara ze deti mam atd.Vydrzela jsem a jsem ted stastna ze jsem se nenechala.
Pisu to sem proto abych vam malinko dodala chut a energii jit dal a bojovat.stoji to za to.
Moc vam vsem drzim palce.

lafia
22. feb 2013

@manita No tiež som tento týždeň zažila niečo podobné, ako známa otehotnela a ani vlastne nechcela....a veľa vecí nie je fér, ale to nevyriešime. Šetrime si radšej sily pre seba a pre našich prckov 🙂

martulle
24. feb 2013

@gejbule1 ahoj 🙂 já si tě pamatuju..jak se máš a co Adámek?onehdy se ti narodil a už má roček,to ale letí...Teda 11potratu..taky máš toho za sebou dost.My jsme ted zkoušeli iui,ale bez uspěchu.Muj to vzdát ještě nechce,ale já se tak bojím dalšího zklamání...Je to tady fajn,člověk potřebuje oporu a kolikrát kolem sebe zrovna nikoho nemá a tady se muže vypovídat....

hanula11
25. feb 2013

@gejbule1 atak Adámek už měl rok, to to letí 🙂 😉 .
Naše malulka už bude mít za chvilku tři a půl, zdravím všechny tady a moc a moc držím pěsti. 😵 .

gejbule1
25. feb 2013

@hanula11 Strašně to letí 😉 .tebe si pamatuju jako těhulku.Máš krásnou holčičku.Taky jsem v té době byla těhotná ale nedopadlo to ☹ .Co velký děti?Tenkrát jsi měla nějaké problémy je to lepší?Já mám pořád všechny doma.Nějak se jim pryč nechce 😉 😀
Teda holky já jsem ale blboň.Koukám že jsem psala že mi bude 43 a ono houby 😠 .Bude mi už 44.No věk teda děsný ale vůbec si na to nepřipadám.Takže ty mladý holčiny kolem 40 mají ještě spoustu času 😀 😀 😀 .

hanula11
25. feb 2013

@gejbule1 utíká to.
Díky.
No, k mladicím tady, Aduška se mi narodila týden před mými 44. narozeninami 😉 😅 .

hankawk
25. feb 2013

@gejbule1
@hanula11 Ahoj holky, to jsem ráda, že tu je i někdo v mém věku (44). Také si na to vůbec nepřipadám! 😉 Jsem tu nová a zrovna si píchám injekce na stimulaci. Moc doufám a přeji si, aby to dopadlo.

rous
25. feb 2013

Ahoj dievcence. Mam 38r. odplakane a odtrpene 4xMA. Co je to oproti 11x!!! Mozno tu medzi vami najdem silu ist dalej.
Teraz uz nevieme prirodzene otehotniet. Mam za sebou neuspesne ivf. V aprili by sme to chceli skusit znovu. Moja hlava pracuje na plne obratky v zmysle, ze je to dopredu stratene. Je povzbudive precitat, ze aj vo vyssom veku to ide.
Teraz mam problem s dorastanim endometria. Asi preto neuspesne ivf. Vam @hanula11 a @gejbule1 sa podarilo prirodzene?

lafia
25. feb 2013

@rous Ahoj, ja mám za sebou 2x IVF neúspešne. Prirodzene to u nás tiež nepôjde. Po druhom IVF som bola dosť na dne, to sklamanie je vždy veľké a potom, či to má ešte zmysel...ale povedali sme si, že do toho pôjdeme znovu, že tomu jednoducho musím veriť, kašlať na štatistiky atď. Aj keď nie som fanúšik pozitívneho myslenia, teraz sa rozhodla, že sa prinútim. Musím 🙂 . Som rada, že tu máme podporu, veľmi to pomáha..vďaka dievčatá. A všetkým snažilkám držím palce 😉

hanula11
26. feb 2013

@rous nám se podařilo "přírodně", normálně. Vysadila jsem antikoncepci a asi po čtyřech měsících se zadařilo.
držím moc pěsti, i @lafia, @hankawk a dalším 🙂 😵

jana444
26. feb 2013

@hankawk Ahojte, ak môžem prispieť a povedať - nevzdávajte to, ja som mala tiež 44r. keď som otehotnela a bábo sa mi narodilo 45.-ke. Treba veriť a hlavne vôbec nemyslieť na to. Všetkým čakateľkám prajem pevné nervy.

gerdusha
26. feb 2013

@jana444

Prve?

gejbule1
26. feb 2013

@rous Nám se taky podařilo přirozeně.naštěstí jsem měla štěstí že jsem těhotněla docela dobře.Ale každý potrat jsem vždycky spadla až na dno 😠 😠 .Ale pořád jsem věřila a snažili se 🙂

rous
26. feb 2013

@gejbule Patrala si po pricinach potratov? Ked sa to opakuje 11x... Mal by sa dajaky mudr. zamysliet preco? Kazdopadne obdivujem Ta ako si to zvladla.
Moja vystelka maternice nedorasta v dosledku cistenia po potrate. Nemala si s tym problem?

jana444
26. feb 2013

@gerdusha nie po 24 rokoch druhé

sonka43
26. feb 2013

@jana444 prirodzene? spontanne?

jana444
27. feb 2013

@sonka43 nie podstúpila som IVF.

hankawk
28. feb 2013

@jana444 Děkuji všem za podporu! Ale dnes jsem se dozvěděla, že mé vaječníky nereagují, takže je prý v podstatě marné to dál zkoušet... ☹ ☹ ☹ Jsem z toho dost vyřízená... Ještě žádné dítě nemáme. ☹

sonka43
28. feb 2013

@hankawk my sme vlani skusali dva krat IVF..teda zacali sme... raz v aprili a raz v juni...ani raz sme sa nedostali do konca,lebo ani po stimulacii hormonmi,injekcie som NEMALA vajicka,folikuly...vraj nereagujem...lenze v tom istom juni som zostala spontanne tehotna! a z coho potom,ked vraj nemam vajicka,nereagujem!! Neviem,ci ma povazovali za strateny pripad a nezaoberali sa radsej so mnou (mam 44)..alebo sa mi naozaj vytvorili neskor,po skonceni stimulacie..Bohuzial,nedopadlo to dobre,tak isto ani teraz v januari nie...Takze nezufaj,mozno sa ti este niekde zasili a vyskocia🙂

hankawk
28. feb 2013

@sonka43 Jéé, jsi zlatá! Je mi to totiž divné, protože vaječníky mě bolí... Kolik dní Tě stimulovali? Mám totiž ještě injekce, tak si říkám, že bych je zkusila dobrat. Ale nevím jak dlouho se to dělá? ☹ Já jsem dnes stimulovaná desátý den.

sonka43
28. feb 2013

@hankawk prvykrat asi 5 injekcii,druhykrat asi 10,lebo som to nechcela vzdat..Pergoveris a 2 injekcie asi Puregon,na sono mi povedala,ze tam nic nie je a poslala ma domov..(zijeme v zahranici)...asi sa mi cestou vytriasli🙂,ten isty mesiac sa nam to podarilo a bez vajiciek 😅 ...

sonka43
28. feb 2013

@hankawk lenze ako som uz pisala,dvakrat sa nam nevyvijalo...ale moznoze do tretice vsetko dobre🙂 este to nevzdavaj...

hankawk
1. mar 2013

@sonka43 Mně v podstatě nemohli vaječníky vůbec najít, že je mám schované ve střevech. A pak že je tedy trochu vidí, ale reakce, že není. ☹ Tak nevím, jak to takhle můžou říct, když vědí, jak jsme na tom psychicky. Prý bych měla uvažovat o darovaných vajíčkách, ale to si nějak neumím představit. Mám strach, že bych pak, kdykoliv by se něco dělo, měla v hlavě to, že to vlastně není mé dítě. Ale třeba z toho mám strach zbytečně...??? Prostě teď vůbec nevím, co dál. Asi také jak je to úplně čerstvé... ☹
A u Tebe je úžasné, že se Ti to povedlo přirozeně, alespoň je vidět, že se ve vaječnících něco děje... 😉

sonka43
1. mar 2013

@hankawk oni nemaju s nami citenie,aspon väcsina,pre nich sme len ako kus v poradi...podarilo sa nam sponntanne,ale nevyvijalo...do tretice to mozno klapne..my swme boli tiez rozhodnuti v novembri este pre darovane,ale moj partner si to v poslednom momente rozmyslel...nevedel sa s tym nejako zmierit a v tom mesiaci som zostala zase tehotna...🙂 bojujeme ale dalej,hoci sa na to uz moc nesustredujeme..aspon nahlas nie...vraj to vte3dy vyjde🙂

hankawk
3. mar 2013

@sonka43 Určitě, říká se přece "Do třetice všeho dobrého!" 😉 Moc držím palce!!!!! A to, že se člověk raději soustředí na něco jiného, je určitě lepší... 🙂

gammaray
6. mar 2013

@stastenka42 čau...tak bohužel,tvoje ip se mi nějakým záhadným způsobem nezobrazuje,jen at víš.od ostatních je to v poho,od tebe jen zpět tvůj první dotaz 😠 😠

lanczi
6. mar 2013

@zujanka jeeej gratulujeeem🙂)) moc sa tesim ze sa to konecne podarilo,pisala som ti davnejsie do tvojej temy,a teraz som sem nakukla a taka krasna novinka,tesim sa stebou🙂)))

hanula11
13. mar 2013

Děvčata, vrátila jsem se na 5. září loni a zkopírovala sem "naši" tabulku.
Kdo chce ať se dopíše - do snažilek, maminek, umělkyň 😉 🙂 😵

SNAŽILKY
bonfazulka ..........37 let .......dcera Ivanka 7 r. a chceme ještě jedného chrastíka
sonka43 ................................snaží se otěhotnět
katkafs...................45let.......2xMA - 1. v 9.tt, 2. v 12.tt, potom zistená trombofilia, ale ešte to nechcem vzdať
fiona.....................38let.....říjen IVF
baculiatko..............40 let......snaží se otěhotnět
jitulka01..................42 let......snaží se otěhotnět
ladyh........................................snaží se otěhotnět
slavka35.................36let.......snaží se otěhotnět
martulle...................40 let......snaží se otěhotnět
zujanka....................41 let......snaží se otěhotnět
rachel36a...............40 let.......snaží se otěhotnět, niekoľkonásobné reprodukčné straty po prirodzenom otehotnění, ale stále dúfame, že sa to podarí, sme zdraví, nám teraz doporučujú píchat si injekcie na riedenie krvi
sonka43 ................................snaží se otěhotnět
katkafs...................45let.......2xMA - 1. v 9.tt, 2. v 12.tt, potom zistená trombofilia, ale ešte to nechcem vzdať
fiona.....................38let.....říjen IVF
baculiatko..............40 let......snaží se otěhotnět
jitulka01..................42 let......snaží se otěhotnět
ladyh........................................snaží se otěhotnět
slavka35.................36let.......snaží se otěhotnět
martulle...................40 let......snaží se otěhotnět
zujanka....................41 let......snaží se otěhotnět
rachel36a...............40 let.......snaží se otěhotnět
anzelik......................41 let ....snaží se otěhotnět
dvojbottka................41let.......2x potrat, jeden v 8.tt, 2 v 19. tt Edwardow syndrom
capenka..................39 let.......12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
aja 37.....................38 let........6xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,4x bez ET/nyní skusim native
gabikasz................40 let........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 let........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...... anovulační cykly,2x potrat,oclostil,utrogestan.BRNĚNSKO
hadonoshka.........42 let........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let.........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let.........30.marca konzultace GYN FIVU
kettysek.................43 let.........přirozené snažení
reni0607.................40 ket-----3x IUI, 1xIVF, 22.3. výsledky z immun., nyní přirozeně
evapavla..................41 let ......2 x MA, zatiaľ to nechávame na prírodu
sorei-.......................38 let ...... 2x IUI,2x IVF,1xKET- zatím to nehcávám na přírodu
slavka_2012 ..........39 let .......1x IVF, 1x KET, čakáme n 2. IVF
anita321...................41 let........1xMA, snažíme sa prirodzene

UMĚLKYNĚ:
moncia....................................absolvovala druhé IVF, které nebylo úspěšné, snaží se
minka....................43 let.........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET, ET dvou embryí z darovaných vajíček, test z moči negativ ( čekám na potvrzení z krve)
jesterka.................41let........4x IUI neg., 3x IVFneg., 1x SP 8tt, nyní prednison a akupunktura
katy2......................40 let........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let....... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena,KARLOVARSKO
marrad................ 38 let........1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF
danielax...............39 let........1. IUI 2009, 1x IVF duben 2010, další IUI červen 2010
skifarka ...............45 let ...... 3 x zamlklé těhot., 1 x IVF, 2 x IUI, nyní Medrol, zřejmě nás čeká 2. IVF
moncici ................ 42 let .....ani druhé IVF nevyšlo (v lednu 2012)

ČEKATELKY (to už asi nebude aktuální, holky dopište se PROSÍÍÍÍÍM, NEBO DOPIŠTE JE)
simino ............... 42 let ............ 16. října 2012 čekají holčičku
andreah70..........42 let............. 30.7.2012 čekají miminko
henikav ..............42 let.............18. dubna 2013 čekají holčičku

MAMINKY:
andreah 70 .......... 42 let ..........syn Andrej narozený 26.6.2012 v 35. týdni sekciou .......otěhotněla som prirodzene
bodka70 ............... 41 let ..........Radko sa narodil 2.8.2012 o 8,28 sekciou, miery: 3150 g a 48 cm
laskavec
vavrenka .............. 39 let ......... dcera 14 měsíců, "čekatelka na status snažilky"
jana444................. 45 let .........."pokladik má 10 měsíců"
happyna.................................... dcera Sofinka, 10 měsíců
luy ........................ 42 let .......... holčička Luy, počatá po dvoch operáciách nepriechodné vejcovody, len štvrť vaječníka
a prirodzeně, takže ZÁZRAK (jak píše mamka), malá má 1 rok 11 měsíců
evulienka22 ...........40 let .......... v květnu 2012 se jí narodil první chlapeček
melinduska ................................holčička Melinda, narozená v červnu 2012 (termín byl 27.6.2012)
izina........................44let............Karolínka, nyní má 2 roky, 10 měsíců
11hanula...............46 let .. .......přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa........................42 let .. .......přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.......................42 let .. ...... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009
marja......................45 let.........chlapeček Daniel 7.5.2010
mnamko.................41 let.........holčička Ninka, moment. 9 měs. 4 týdny
ankava...................41 let...........holčička Kamilka, 22.12.2010
pets.........................42 let..........holčička Terezka se narodila 21.9.2010 v 19,21, nyní má 1 rok a pět měsíců
(po 6 letech snažení IVF,2xIUI, 6x IVF, 5.IVF-6/09 //-potvrzeno těhu,chlapeček- 09/09 ukončení těhu v 15tt pro VVV, 6. IVF-OPU 23.1., ET 28.1. ,3.2.2010 - 6 den po ET byly //, TP 16.10.2010)
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
christi22.................40 let........holčička Lucia, momentálně má 1 rok a 11 měsíců
awalancha3...........41 let........holčička Helenka, nyní má 1 rok a 3 měsíce
(19.3.2008 .našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu)
lilien33...................41 let.........holčička Julie, podařilo se přirozenou cestou, momentálně má 11 měsíců
pajinka111...............................chlapeček Adam, nyní má 11 měsíců
dd2112...................40let..........holčička Alžbětka, nyní má 8 měsíců a 2 týdny
adunka......................................chlapeček Martin Josef, narozený 17.12.2011
gejbule...................42 let.........chlapeček Adam 14.1.2012 (celkem 7xMA)
janetka.......................................2.1.2012 holčička Tea
amrash..................40 let.........14.2.2012 po 2 letech snažení se narodil chlapeček Jan Jiří - císařským řezem
otěhotněla přirozeně
martule..................40 let..........1 KET 5.3.2011 a 25.11.2010 se narodil Petříček, snaží se dál, jdou na NATIV
ivigirl......................39 let..........malý Alex se narodil 11.11.2011 (o tři týdny dřív) - otěhu přirozeně, dál necháváme na
přírodě, aneb nechráníme se
berenika................43 let..........syn Petr má tři roky, do minulého měsíce přírodní snažilka, už to dále vzdali
dana_l..................40 let.......... 8.9.2011 dvojicky Mathias/Mia - prirodzene tehotenstvo - budu mat o par dni rok

HEZKEJ DEN, PŘÍJEMNÉ A HLAVNĚ ÚSPĚŠNÉ SNAŽENÍ VŠEM TADY 😵 😵 😵

hanula11
14. mar 2013

Ta tabulka chce zaktualizovat, zkuste se dopsat nebo opravit co je jinak 😉 😵.
Nebo mi napište, zkusím až bude chvilka dopsat co mi písnete.
😵

evapavla
14. mar 2013

@hanula11 🙂 rada by som dopísala, že už je niečo inak, tak až do budúcej tabuľky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre