Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

dvojbottka
20. dec 2013

bonfazulka ..........37 let .......dcera Ivanka 7 r. a chceme ještě jedného chrastíka
sonka43 ................................snaží se otěhotnět
katkafs...................45let.......2xMA - 1. v 9.tt, 2. v 12.tt, potom zistená trombofilia, ale ešte to nechcem vzdať
fiona.....................38let.....říjen IVF
baculiatko..............40 let......snaží se otěhotnět
jitulka01..................42 let......snaží se otěhotnět
ladyh........................................snaží se otěhotnět
slavka35.................36let.......snaží se otěhotnět
martulle...................40 let......snaží se otěhotnět
zujanka....................41 let......snaží se otěhotnět
rachel36a...............40 let.......snaží se otěhotnět, niekoľkonásobné reprodukčné straty po prirodzenom otehotnění, ale stále dúfame, že sa to podarí, sme zdraví, nám teraz doporučujú píchat si injekcie na riedenie krvi
sonka43 ................................snaží se otěhotnět
katkafs...................45let.......2xMA - 1. v 9.tt, 2. v 12.tt, potom zistená trombofilia, ale ešte to nechcem vzdať
fiona.....................38let.....říjen IVF
baculiatko..............40 let......snaží se otěhotnět
jitulka01..................42 let......snaží se otěhotnět
ladyh........................................snaží se otěhotnět
slavka35.................36let.......snaží se otěhotnět
martulle...................40 let......snaží se otěhotnět
zujanka....................41 let......snaží se otěhotnět
rachel36a...............40 let.......snaží se otěhotnět
anzelik......................41 let ....snaží se otěhotnět
dvojbottka................43let.......3x potrat, jeden v 8.tt, 2 v 19. tt Edwardow syndrom- dievčatko, 3 v 12.tt otvorená dutina brušná- chlapček....ach jaj
capenka..................39 let.......12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
aja 37.....................38 let........6xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,4x bez ET/nyní skusim native
gabikasz................40 let........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 let........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...... anovulační cykly,2x potrat,oclostil,utrogestan.BRNĚNSKO
hadonoshka.........42 let........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let.........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let.........30.marca konzultace GYN FIVU
kettysek.................43 let.........přirozené snažení
reni0607.................40 ket-----3x IUI, 1xIVF, 22.3. výsledky z immun., nyní přirozeně
evapavla..................43 let ......snažíme sa
sorei-.......................38 let ...... 2x IUI,2x IVF,1xKET- zatím to nehcávám na přírodu
slavka_2012 ..........40 let .......5x IVF + 1KET, 3IVF - v 11tt MA / april 2013/, 5IVF - v 11ttMA /december 2013/,dame si urobit genetiku a hematologiu a potom sa uvidi....
anita321...................41 let........1xMA, snažíme sa prirodzene
Umělkyně:
moncia....................................absolvovala druhé IVF, které nebylo úspěšné, snaží se
minka....................43 let.........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET, ET dvou embryí z darovaných vajíček, test z moči negativ ( čekám na potvrzení z krve)
jesterka.................41let........4x IUI neg., 3x IVFneg., 1x SP 8tt, nyní prednison a akupunktura
katy2......................40 let........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let....... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena,KARLOVARSKO
marrad................ 38 let........1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF
danielax...............39 let........1. IUI 2009, 1x IVF duben 2010, další IUI červen 2010
skifarka ...............45 let ...... 3 x zamlklé těhot., 1 x IVF, 2 x IUI, nyní Medrol, zřejmě nás čeká 2. IVF
moncici ................ 42 let .....ani druhé IVF nevyšlo (v lednu 2012)

Čekatelky:
simino ............... 42 let ............ 16. října 2012 čekají holčičku
andreah70..........42 let............. 30.7.2012 čekají miminko
henikav ..............42 let.............18. dubna 2013 čekají holčičku

Maminky:
andreah 70 .......... 42 let ..........syn Andrej narozený 26.6.2012 v 35. týdni sekciou .......otěhotněla som prirodzene
bodka70 ............... 41 let ..........Radko sa narodil 2.8.2012 o 8,28 sekciou, miery: 3150 g a 48 cm
laskavec
vavrenka .............. 39 let ......... dcera 14 měsíců, "čekatelka na status snažilky"
jana444................. 45 let .........."pokladik má 10 měsíců"
happyna.................................... dcera Sofinka, 10 měsíců
luy ........................ 42 let .......... holčička Luy, počatá po dvoch operáciách nepriechodné vejcovody, len štvrť vaječníka
a prirodzeně, takže ZÁZRAK (jak píše mamka), malá má 1 rok 11 měsíců
evulienka22 ...........40 let .......... v květnu 2012 se jí narodil první chlapeček
melinduska .....42 let....prirodzenou cestou holčička Melinda, narozená v červnu 2012, nesnažíme sa stačí emoticon
izina........................44let............Karolínka, nyní má 2 roky, 10 měsíců
11hanula...............48 let .. .......přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí (máme už 2 dospělá dítka)
irafa........................42 let .. .......přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.......................42 let .. ...... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009
marja......................45 let.........chlapeček Daniel 7.5.2010
mnamko.................41 let.........holčička Ninka, moment. 9 měs. 4 týdny
ankava...................41 let...........holčička Kamilka, 22.12.2010
pets.........................42 let..........holčička Terezka se narodila 21.9.2010 v 19,21, nyní má 1 rok a pět měsíců
(po 6 letech snažení IVF,2xIUI, 6x IVF, 5.IVF-6/09 //-potvrzeno těhu,chlapeček- 09/09 ukončení těhu v 15tt pro VVV, 6. IVF-OPU 23.1., ET 28.1. ,3.2.2010 - 6 den po ET byly //, TP 16.10.2010)
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
christi22.................40 let........holčička Lucia, momentálně má 1 rok a 11 měsíců
awalancha3...........41 let........holčička Helenka, nyní má 1 rok a 3 měsíce
(19.3.2008 .našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu)
lilien33...................41 let.........holčička Julie, podařilo se přirozenou cestou, momentálně má 11 měsíců
pajinka111...............................chlapeček Adam, nyní má 11 měsíců
dd2112...................40let..........holčička Alžbětka, nyní má 8 měsíců a 2 týdny
adunka......................................chlapeček Martin Josef, narozený 17.12.2011
gejbule...................42 let.........chlapeček Adam 14.1.2012 (celkem 7xMA)
janetka.......................................2.1.2012 holčička Tea
amrash..................40 let.........14.2.2012 po 2 letech snažení se narodil chlapeček Jan Jiří - císařským řezem
otěhotněla přirozeně
martule..................40 let..........1 KET 5.3.2011 a 25.11.2010 se narodil Petříček, snaží se dál, jdou na NATIV
ivigirl......................39 let..........malý Alex se narodil 11.11.2011 (o tři týdny dřív) - otěhu přirozeně, dál necháváme na
přírodě, aneb nechráníme se
berenika................43 let..........syn Petr má tři roky, do minulého měsíce přírodní snažilka, už to dále vzdali
dana_l..................40 let.......... 8.9.2011 dvojicky Mathias/Mia - prirodzene tehotenstvo - budu mat o par dni rok
Dnes o 19:16 • 3 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • Pošli IP •

martulle
23. dec 2013

Holky vám všem přeju krásné a pohodové svátky vánoční.......chtěla jsem se prosim vás zeptat,jestli je tady některá,která otěhotněla po 42 letech se svýma vajuchama?po pomoci v caru......

dvojbottka
24. dec 2013

Prajem krásne , pokojné prežitie Vianočných sviatkov a nech sa nám splnia všetky tie najtajnejšie túžby 😉 😉 😉
@martulle Rada by som bola na tvojom mieste, mám 43 a tri MA, otehotnela som vždy prirodzene, len to nikdy nevyšlo....držím ti palce, držkaj sa 🙂 🙂 😉

evapavla
25. dec 2013

@dvojbottka
@martulle , som na to podobne, po dvoch MA sa nedarí a nedarí, tiež 43 na krku, tak nech sa nám všetkým rýchlo, rýchlo zadarí 🙂 , krásne sviatky prajem 😵

martulle
27. dec 2013

Přeju všem krásné ránko a děkuju holky za odpovědi...já jen,že jsme změnili car a ted v lednu mám začít stimulovat na minimálku.Doktor právě říkal,že to zkusíme se svýma vajičkama.....jenže jsem četla víc diskuzí a většinou v našem věku už si holky nechávají darovat a pak je prý lepší šance na otěhotnění....je smutné holky,že to nedopadlo dobře 😒 já taky měla v 8týdnu ZT...kdyby člověk aspon věděl,proč.....taky držím všem snažilkám palečky do dalších snažení 🙂

rendy73
28. dec 2013

Tak my jdeme do caru hned 3.1. a chci jen minimálku,první jsem měla v září to nevyšlo, tak třeba tentokrát.Změnily jsme car za levnější a bližší,tak se uvidí.Je mi 40 a mám již děti,takže odarovaných vajíčkách ani neuvažuji.

bodka70
28. dec 2013

@martulle , ja som otehotnela ako 41 ročná - ale bez pomoci, úplne prirodzene (a nečakane 😉 )

rendy73
28. dec 2013

@bodka70
Já jsem bez vejcovodů,takže jinak to nejde.Po prvním plném IVF mám dvojčata 4.1. jim bude 9let.Vdala jsem se znovu a manžel děti nemá,už jsem si myslela, že je nikdy chtít ani nebudu.Než jsme se rozhoupaly na zbylé pokusy bylo pozdě,takže nyní jsme samoplátci.

martulle
28. dec 2013

@bodka70 to je fajn,že jsi otěhotněla přirozeně a nečekaně.Bylo to ale krásné překvapení,že jo 🙂 My musíme přez car,manžel má velice špatný spg a přirozenou cestou to nejde.Výhodu to jednu má,nemusím mět antkoncepci 😀 ale jinak ☹ @rendy73 držím palečky do nového snažení....vy jdete na první konzultaci?

rendy73
29. dec 2013

@martulle
Jdem do nového caru,všechny výsledky mám takže chceme hned teď začít.Jinak v září jsem měla minimálku,jedno embryjko super kvality,přesto se nechytlo.Bylo to v době kdy jsme se stěhovaly,tak třeba proto to nevyšlo.

cora41
29. dec 2013

@martulle ahoj, ja som ta nejaka stastlivka, lebo este tyzden a uz idem rodit, mam 43, za 3 mesiace 44 a podarilo sa mi 5 IVF so svojimi.. po druhom som mala biochemicke, po stvrtom som to zvladla do 14 tyzdna a po amnio do troch dni sme nasho maleho stratili, aj ked sa potvrdilo, ze je vsetko ok a potom sme sli za dva mesiace na 5 IVF a to sme dotiahli doteraz.. prve 3 IVF som mala normalne a posledne dva SOFT, kde som mala iba 2 vajicka a vzdy som otehotnela..nestracaj hlavu🙂

bodka70
29. dec 2013

@cora41 , tak to už máš za chvíľočku, držím palce, nech sa malý narodí v poriadku a zdravý. 🙂 🙂 🙂 🙂

cora41
29. dec 2013

@bodka70 dakujeme krasne, kazde prianie sa nam zide 🙂

maybe72
29. dec 2013

Ahoj snažilky,
zdravím Vás po dlouhé době, moc Vám všem přeju, aby ten další rok přinesl Vám všem zdraví, radost a splnil vysněná přání... Už jsem na trochu jiné lodi, snažení jsme vzdali a pořádali o adopci holčičky, aby doplnila ten náš vlastní dvojlístek na trojlístek a manžel si konečně mohl připadat jako král, když bude mít tři dcery... I tak žiju život jako v pohádce a tiše doufám, že se po téhle cestě k cíli dostaneme taky...
Opatrujte se, držím Vám palce a přeju hodně štěstí... (nemusí se množit jen ty nejmladší a nejchytřejší, my zkušenostmi a mateřstvím prověřené to dáme taky, tak se držte!!!) 😉

andrea129
30. dec 2013

Zienky a dievcata🙂 Drzim kazdej palce, nech si coskoro drzi v naruci vytuzene babatko. Zijem v krajine, kde maju zeny deticky okolo 40 a nik sa nad tym nepozastavuje. Jedna znama mala prve v 39, druhe v 41 a tretie v 43..🙂

martulle
2. jan 2014

@andrea129 to máš bezva,že v okolí su maminky v našich letech..to já takovou tady neznám ☹ ☹ @cora41 děkuju za podporu,je to fajn,že to jde ještě s našima vajuchama 🙂 ale teda to muselo být hrozné,dojit o miminko po amnio...jinak,moc držím palečky,aby porod moc nebolel 😉 a hlavně at jste v pořádku...písni pak,ju...

cora41
8. jan 2014

@martulle tak nas drobulik je na svete, prisiel vcera na obed s 3650g a 51cm a je dokonaly 😉 takze v mojich 43 rokoch sme to na 5 IVF dali spolu s nebickom 😉

ivushqa
8. jan 2014

@cora41 blahoželám k synčekovi s krásnymi mierami...super, že si si mohla užívať celé tehotenstvo....ja po bezproblémovom prirodzenom otehotnení v 41 rokoch som mala rizik. tehotenstvo a dcérka sa narodila v 26+5 tt...chvála Pánu Bohu je z nej už 16 mesačné zdravé šidielko 🙂

martulle
8. jan 2014

@cora41 moc,moc gratuluju k maličkému a přeju jen to nej,nej,nej.......a má přesně takové míry jak muj nejstarší syn,aj mě vyletěla slza....pak dej fotečku,ju 🙂

cora41
9. jan 2014

@ivushqa dakujeme krasne, sme vsetci velmi stastni a aj vam prajeme vsetko naj a hlavne vela zdravicka 🙂

cora41
9. jan 2014

@martulle dakujeme, tesime sa aj s vami, maly je naadherny, ja slzim este kazdy de, este mliecko a uz bude 🙂

mimika1973
9. jan 2014

@cora41 gratulka, krasny je drobcek, nech vam prinasa len radost! 🙂 😵

ivushqa
9. jan 2014

@cora41 prenádherné bábätko 🙂 normálne cítim z tej fotky tú bábätkovskú vôňu 😵 nech je zdravučký a nech Vám prináša len samú radosť 😅

miranel
9. jan 2014

Ahoj, gratuluji tem co se to povedlo a drzim palce tem, co se snazi. Ja budu mit 41 let a taky se snazime. 🙂

odrik
9. jan 2014

@cora41
Slniečko moje 🙂!!! Zo srdiečka blahoželám!!!!!!!!! Veľa zdravia Vám všetkým prajem!!!

miranel
9. jan 2014

Zapomela jsem o sobe neco napsat 🙂 V r. 2007 jsem podstoupila IVF, neuspěšně :( S tehdejším partnerem jsme se chvíli nato rozešli a já se snažila nemyslet na to jak mi chybí dítě. V r. 2011 jsem se vdala za fajn chlapa, který má, teď již 11 letého kluka. Já, abych nemyslela na to, že nemám vlastní dítě, jsem se dala na studium na VŠ. Před nějakou dobou (sestra porodila krásnou holčičku) přišlo k debatě: mít či nemít ještě dítě? Nejsem na to už moc stará? Moc bych ho chtěla, ale se toho i trochu bojím, budu mít koncem ledna 41. S manželem jsme se dali na snažení, ale přirozeně, tak to necháme na přírodě, jestli to vyjde nebo ne. 🙂
Ted uz asi 3 dny nevim jestli se budu tesit nebo ne. Mam 18DC, BT jsem si predtim nemerila, takze nevim kdy presne byla ovulace, podle vytoku by to bylo kolem 2.1. Uz 4 dny mam krece a pichani v podbrisku, poboliva me hlava, taky prsa ( to ale muze byt PMS ). Je mi navic ale nejak spatne od zaludku i mensi zavrate. Test jsem si zatim nedelala, myslim ze je jeste brzy. Tak jeste musim chvili pockat jestli to prijde, nebo budou //. 😉

cora41
9. jan 2014

@odrik mojaaaa, dakujemeeeee, ako sa mavas, o mas noveee???

ivushqa
9. jan 2014

@miranel nie, nie si stará 🙂 najkrajšia vec na svete a zmysel života je dieťa 😉 ja som otehotnela tiež v 41 a prirodzene (predtým bol 2xMA), síce už mám 2 dospelákov, ale ešte som tú krásu chcela raz zažiť, tak sme sa na to s manželom odhodlali....boli síce problémy, ale s Božou pomocou všetko dobre dopadlo 🙂 držím Ti palce, nech si nájdeš onedlho //

rendy73
9. jan 2014

Tak já odedeneška začínám s minimálkou je mi také 40let,snad se nám zadaří v září nám to bohužel nevyšlo.Tak ať se Vám všem daří a zadaří, 🙂

zuzicek88
9. jan 2014

ja mam 37 a od konca maja minuleho roka sa snazime o nase prve mimi,tak sa ku vam pridavam,ak mate dobre rady sem s nimi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre