Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

jada1
13. feb 2013

@marverka Reprofit Brno, predtým Iscare Martin. Tak budúci cyklus skús s liekmi, sliznica určite narastie, neboj 😉

marverka
13. feb 2013

@jada1 keby, bolo by dobre

sonka43
13. feb 2013

@lafia ahoj..ja mam 44... prve tehotenstvo vlani v juli skoncilo potratom hned v 5.tyzdni..pred mesiacom v 9.tyzdni tiez sa nevyvijalo,prazdny vacok..lekar mi nenapadne povedal,ze som uz stara..ale cgcel byt asi gentleman🙂 tak povedal ze to mozu ,teda asi aj su chromozomy...na vystereni sme neboli,povedal,ze sa to robi az po tretom potrate(co dufam u mna nebude)...ale asi to uz nechame len na nahodu..kebyze sa nam to podari v priebehu 2-3 mesiacoch,bdeme stastni..ak nie..budeme si musiet najst ine priority...🙂

zujanka
13. feb 2013

Tak konečne mám normálne fotky, na vyšetrenie som objednaná v pondelok, dúfam, že to bude OK

zujanka
13. feb 2013
lafia
13. feb 2013

@baculiatko40 🙂 super, som rada, že sam vám podarilo, užívaj si, musí to byť krásne 🙂 Ďakujem za duševnú podporu... dnes som dohodla s doktorom, že budúci mesiac ideme znova. Je to boj, ale asi sa ešte nechcem vzdať 😎

lafia
13. feb 2013

@sonka43 tak ten moj bol úprimný, rovno tam dlubol prstom na dátum narodenia 🙂 Držím Ti silno palce, snáď to príde vtedy, keď človek najmenej dúfa 😉 ...A asi nebudem o tom svojom veku toľko rozmýšľať, veď to koniec koncov máme v rodine...otec mal 42, keď som sa narodila a jeho mama už tiež mala po 40...rodinná tradícia 🙂

martulle
15. feb 2013

@zujanka ty jsou krásné....bude to o.k.uvidíš..potom písni 🙂 já budu po neděli testovat,jsem 8den po iui a nervozita se začíná hlásit... ☹

zujanka
15. feb 2013

@martulle ďakujem, dúfam, že to bude OK Držím ti všetky palčeky a s tou nervozitou ťa úplne chápem

manita
16. feb 2013

@zujanka To je krása, to chceme mať každá doma! Ktorý DC si testovala? Držím palčeky!

manita
16. feb 2013

@martulle Ja som tiež nervózna, 11 DPO po IUI. Cítiš niečo na sebe? 😉

martulle
16. feb 2013

@manita ahoj 🙂 🙂 sem tam mě pobolívá podbříšek,žaludek jak na vodě a dnes jsem se málem pozvracela z mojí vonavky...ale nevím jesli je to utrogestanem....minule po nativu mě taky bylo zle a nic z toho nebylo,no uvidíme..a co ty,jak se cítíš?kdy budeš testovat?moc držím palečky 🙂 a kolikátá je to vaše iui?

zujanka
16. feb 2013

@manita toto je po týždňovom meškaní ale mám veľké obavy, lebo ďalšie dni mi čiarka trocha bledne ☹ ale začala som viac piť a pichať injekcie na riedenie krvi, tak neviem, či to môže byť tým, alebo sa deje niečo zlé ☹ Začínam byť poriadne nervózna a nálady mám ako na hojdačke. Musím vydržať do pondelka, idem na hcg z krvi. Včera mi na hematológii našli zvýšené D-diméry, čo by mohlo znamenať skoré tehotenstvo, ale aj tak sa bojím

manita
16. feb 2013

@martulle ahoj, ja som nevydržala a dnes ráno som poslala muža kúpiť test, bol negatívny. Ja mám fantómové tehotenstvo každý mesiac, všetky príznaky si navymýšľam, no hrôza... Naše 2. IUI to bolo. Asi teraz skúsime zo dva cykly prirodzene, aby sme sa ukľudnili, lebo po tej cyste z clostilu mám úplne rozhádzaný cyklus.

@zujanka Drž sa! Budeme držať palčeky! Čo sa mňa týka, trpezlivosť nie je moja silná stránka, preto sú to muky pre mňa. (Minule som bola na hcg z krvi už 12 DPO, myslela som, že ma z CAR-u vyhodia tak skoro, ale povedali, že je to v pohode).

martulle
16. feb 2013

@manita a kdy máš jit na krév?co jsem tady četla,tak že se druhá čárka muže objevit až aj 14den....já to chtěla zkusit testnout zítra,to budu 10den po iui a 12 den po pregnylu,ale nevím jestli budu mět odvahu.... ☹ držím palečky at tam ještě po dalším testování vykoukne druhá čárka 😉 @zujanka tobě taky držím palečky at je to v poho...

manita
16. feb 2013

@martulle na krv podľa inštrukcií 14 DPO, t. j. v utorok. Možno dnes bolo skoro na testovanie, neviem (11 DPO, 23 DC, 13. deň po pregnyle), ale mala som test s najvyššou citlivosťou, na ktorom sa píše, že ukáže už 5 DPO (ale či tomu veriť... ťažko povedať). Ja už som na tých testoch videla bludy za toho 3 a pol roka... 😝 😝 😝

Držím palčeky aj tebe, nech je to tam! 😉 😉 😉

zujanka
17. feb 2013

takže zajtra dobré správy nebudú ☹ , nevydržala som a urobila ešte jeden test - digitálny a je negatívny ☹ som taká smutná, že na to nemám ani písmenká ☹

vavrenka
17. feb 2013

@zujanka a ktory DPO si? lebo digitalne maju citlivost 25 (teda clear blue) - najlepsie vysledky dava tusim 1-2 dni pred ms.. ak si predtym testovala mamatestom s citlivostou 10, tak to moze (ale nemusi ☹ ) byt aj tym.

zujanka
17. feb 2013

@vavrenka uvidím zajtra, ale zázrak sa nateraz asi nekoná ☹ Toto je taký divný cyklus po neúspešnom IVF v decembri, tak som sa aj začala tešiť, či predsa len sa nemohlo podariť, ale asi nie. ms mi mešká 12 dní a to už by mal aj test s 25 citlivosťou ukázať

nena13
17. feb 2013

@sonka43 Nevzdavala by som to-ja som potratila 2x-podoné týždne ako ty-mam 38 rokov a nakoniec to bola krv-čo mi nikdy v živote nerobilo problémy-takže nebolo to vekom,ale silnou zrážanlivosťou kvi-po predpísaní injekcii,ktoré som pichala cele 3tehu som šťastne donosila,presne v termíne porodila zdravého chlapčeka 🙂...Čiže vek za všetko nemôže 🙂

sonka43
17. feb 2013

@nena13 moja,dakujem🙂 ale ja mam uz 44,takze nieco asi na tom bude...a moznoze nam s partnerom ozaj nieco nesedi...uz to nechame asi len na nahodu (tajne si to velmi prajem..)...skusali sme dvakrat IVF,po stimulacii injekciami sme sa nikdy nedostali k odberu folikulov,lebo som vraj ziadne nemala! Kym som sa vratila zo Slovenska domon(zijeme v zahranici) tak sa mi asi cestou spravili,lebo v ten isty cyklus som zostala spontanne tehotna (a to vraj nemam vajicka a nemaju mi co oplodnit)..bohuzial sa neudrzalo..a do 3 mesiacov zase spontanne...tiez nevyslo...mozno do tretice vsetko dobre..🙂

martulle
18. feb 2013

holky tak jsem dnes testla a je negativní. ☹ .jsem 11den po iui.zkusím ještě zitra,nebo ve středu a uvidím,ale už tomu moc šancí nedávám....

evapavla
18. feb 2013

@martulle , držím palce, ešte sa // môžu objaviť 😉

manita
18. feb 2013

@martulle Ja už som aj ms dostala ( o 5 dní skôr ako zvyčajne, za to môže tá cysta + moja alchemilková kúra), nejdem ani na tú krv. ☹ ☹ ☹

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manita
19. feb 2013

@lilli00 ahoj, kukla som na to, zaujalo ma toto:

Bylinná zmes pre podporu IVF
Čaj na zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia pre ženy nad 35 rokov
Čaj na vaječníky-podpora plodnosti u ženy
Maca
Femigard

O Gynexe tam nebolo nič, ale plánujem ísť kúpiť zatiaľ aspoň ten.

Skúšali ste niektorá niečo z toho?

lafia
20. feb 2013

@sonka43 aj ja si to hovorím 🙂 Musíme byť optimistky, bez toho to nepôjde...jednej pani to vyšlo aj v 50, snažili sa 15 rokov!

manita
22. feb 2013

@lafia Ja som pred pár dňami bola u mojej gynďošky, vie, čím prechádzam v CAR-e. Hovorí mi, "keby ste vedeli, že minútu pred vami odtiaľto s revom vyšla 48-ročná nechtiac otehotnená, čo chce ísť na interupciu"... (Život je občas divný.)

evapavla
22. feb 2013

@manita 😒 to je

stugik
22. feb 2013

Ahojte, ako Vás tak čítam, nedá mi nezapojiť sa, podľa témy k Vám nepatrím, mám 40 rokov a 3 detičky ,ďalšie už neplánujem, ale svoje druhé dieťatko- baby dvojičky som porodila ako 38 ročná , otehotnela som bezproblémovo na prvý šup, ako sme sa rozhodli, že do toho ideme, kým k prvému bábätku som sa vo veku 34 rokov dopracovala po 5 rokoch chodenie po lekároch, hormonálnych liečbach a nakoniec po umelom oplodnení v ISCARE Bratislava. Takže vek asi nerozhoduje. Chcem Vám všetkym popriať, aby ste sa nakoniec všetky snažilky v každom veku úspešne dopracovali k vytúženému snu - bábätku. Držím palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre